Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.5.2008   #1
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default 2 minuty hovoru za cenu 15ti minutového hovoru

Po vyto?ení ?ísla ur?ité firmy (nepíšu název, protože se to d?je asi všude) s Vámi hovo?í pouze automat (cca 3 min... bla, bla, bla...).
Potom Vám automat ?íká: "Všichni naši operáto?i hovo?í, ?ekejte" (cca další 3 min.).
Poté, zase automat: "Jste 10 (9,8,7,.....1) v po?adí, ?ekejte" (cca 7 minut, ale i více a taky se nemusíte do?kat v?bec).

Když už jste kone?n? spojeni s "živým" operátorem/kou, zapomenete, co jste vlastn? cht?li.

Fígl je v tom, že zaplatíte celou dobu hovoru.

Máte s tím n?kdo zkušenosti? Je to právn? napadnutelné? Vždy? to není normální !

PS: Jsem pouze chvilkov? vyto?enej, pot?eboval jsem si ulevit, když tak to smažte.
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2008   #2
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 12.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

UPC (nebo?), jsou s timhle fakt docela zmetci, taky me obcas stvou :/
__________________
...
windmouse is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2008   #3
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Doporucuju si dat taky pozor na to, ze kdyz vam operator neumi poradit, tak da cislo na helplinku, ale uz nerekne, ze tato stoji 30Kc/min. Takto se chova O2, vlastni zkusenost, nastesti si hodne placeny prefixy pamatuju :-).

Jinak na UPC helpline pry funguje jednoduchej trik (neovereno mnou). Clovek si na zacatku vybere, ze se chce stat novym zakaznikem a je okamzite prepojenej na zivyho cloveka, bez cekani. Tomu sdeli svuj problem. Ten operator nevi, kterou cestou jste se k nemu vlastne dostali.

Jinak obecne helpline az v nouzi nejvyssi, ma zkusenost je, ze vetsinou je lepsi mail konkretnimu cloveku.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2008   #4
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
...nastesti si hodne placeny prefixy pamatuju :-)
No v?tšinou jde jen o hovory na 900-909 a jejich cena se zjistí lehce, nap?. tento ?lánek a spousta jiných.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2008   #5
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

pokud si vážn? volal na J?písí, tak já jako její zam?stnanec mohu potvrdit. Nejlepší na tom je, že nejvíc nasraní lidi p?ijdou k nám na ?editelství a tam vztekle (mnohdy oprávn?n?) ?vou na recep?ní a když už si s ním neví rady ani recepce tak volají hádejte koho... mne... Našt?stí jsem nemusel nikdy žádat ostrahu, která je vždy p?ipravena zasáhnout, ale ?ekám kdy to p?ijde.

Klientský centrum je dlouhodobej problém a nevypadá to, že by to vedlo v nejbližší dob? k lepšímu.

Jirko, p?íšt? mi nejd?ív brnkni, dám ti p?ímou linku na n?koho, kdo Ti poradí / pom?že.
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2008   #6
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

M?žu uklidnit, netbox je to stejný... Ale chápu, že to dovede naštvat. Horší je, že netbox ne?íká po?adí. A ?lov?k se bojí zav?sit, protože... "co když m? za p?l minuty spojí?"
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2008   #7
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

to pro? je ta linka placená a pro? se nikdo moc nesnaží zlepšit odbavování volajících je snaha o to aby lidé využívali webový dotazník, jelikož ty se dají zpracovávat daleko nižším po?tem operátor?, kte? navíc nemusí v?bec sed?t na klientském centru, ale pracovat z domova, což je te? velký trend.

což oboje znamená snahu firem ušet?it na zam?stnancích a za prostory (office space).
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2008   #8
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
Jirko, p?íšt? mi nejd?ív brnkni, dám ti p?ímou linku na n?koho, kdo Ti poradí / pom?že.
To jsem cht?l slyšet (ano, volal jsem UPC)
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 8.5.2008   #9
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Tak už aspo? vidím, pro? si na tuto práci najímá tolik firem brigádníky na krátkodobý pracovní pom?r. U nás je O2 tak zoufalé, že po hodinovém zaškolení bere každého, komu je aspo? 15...
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 8.5.2008   #10
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 12.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

huste to resi ve Velke Britanii, tam v hodne pripadech pres internet presmerovavaji do indickych callcenter (a chudaci indove jsou pak stresovany, kdyz jim britove neustale nadavaji, ze chteji mluvit alespon s nekym domacim a ne cizincem)
__________________
...
windmouse is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.