Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.3.2008   #81
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Pútnik View Post
Dokreslim moju myslienku aby sa po prvom zavode otacali iba jazdci, co maju 100 percentny pocet kol.
Dovodom je dvojita motivacie.
1. pre tych, co mali nejaku nehodu, respektive museli ist do depa sa opravit a stratili kontakt so startovnym polom. To bude motivacia stale ist naplno a nie uz len tak sa motat po trati ako sa casto stava
2. ked ma prvy pretekar velky naskok, tak ma stale motivaciu ist naplno a predbehnut, co najviac jazdcov o kolo, lebo vie, ze teraz pod modrou vlajkou to bude mat jednoduchsie ako by sa mal cez nich predierat v dalsom zavode
To mi moc nevoní. Když už to n?jak penalizovat (I když je to imo zbyte?né), tak podle výsledk?, tzn. 75% odjetého závodu.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2008   #82
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
To mi moc nevoní. Když už to n?jak penalizovat (I když je to imo zbyte?né), tak podle výsledk?, tzn. 75% odjetého závodu.
Tu sme sa evidentne nepochopili (aspon ja tvoj prispevok ). Ja nehovorim nic o prideleni bodov, iba o jazdcoch, ktory sa budu otacat na roste. Ostatny (o kolo a viac pozadu) samozrejme budu startovat z miest na akych sa umiestnili.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/
Pútnik is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2008   #83
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

no takze je to vlastne jen "potrestani" tech co dostali kolo, ze budou startovat z konce pole a druhej zavod si skoro vubec nezazavodi, pac rovnou pred nima budou ti nejrychlejsi a ty co startuji z polepos dozenou jen velmi tezko... tomu moc naklonenej nejsem...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2008   #84
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Pútnik View Post
Tu sme sa evidentne nepochopili (aspon ja tvoj prispevok ). Ja nehovorim nic o prideleni bodov, iba o jazdcoch, ktory sa budu otacat na roste. Ostatny (o kolo a viac pozadu) samozrejme budu startovat z miest na akych sa umiestnili.
Já mluvím taky o otá?ení. Pokud se bude otá?et pole do delšího závodu, oto?il bych ho celé podle výsledk?. Tzn. I ti, co dostali t?eba 3 kola, ale splnili 75% délky závodu, budou startovat z prvních míst. Odpadlíci p?ed 75% odjetého závodu by startovali ze zadu.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2008   #85
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
Já mluvím taky o otá?ení. Pokud se bude otá?et pole do delšího závodu, oto?il bych ho celé podle výsledk?. Tzn. I ti, co dostali t?eba 3 kola, ale splnili 75% délky závodu, budou startovat z prvních míst. Odpadlíci p?ed 75% odjetého závodu by startovali ze zadu.
Chudák admin, který krom? všeho ostatního ješt? bude muset zkoumat, kdo kdy vypadnul a po?ítat procenta - to se druhý závod pojede za hodinu.. Rozhodn? bych nezavád?l pravidla, který jsou složitý na hlídání (zvláš? pokud to je pot?eba hlídat rovnou a nesta?í až ze záznamu) a vlastn? skoro nic ne?eší.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2008   #86
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Jednou sem to uz resil s chaosem kdyz sem adminoval nejakou div. Proste ja bych udelal kdo nedojede do cile pojede posledni a ne ze pojede prvni. Prvni by mel jet jezdec co zavod dokoncil i kdyz treba z velkou ztratou(pokud se bude otacet celej rost).
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2008   #87
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

souhlasim se sonykem
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2008   #88
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

ja taky
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2008   #89
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 23.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

jj urcite, chudak admin, kterej by musel mezi zavody jeste zjistovat kdo kdy vypadnul
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2008   #90
PzKpfw VI Tiger
Newbie
 
Join Date: 15.3.2008
Posts: 15
Default

Já bych se taky zú?astnil Nemam sice zkušenosti, ale bral bych to takhle:
- zrušil bych superpole
- oto?eným pole, jak ?íkal sonyc
- dlouhý závody
- a auta: FXO, XR GTR, FZ50 - na jednom serveru se tak jezdí na 10 kol se zastávkou a že byl byl n?kdo ve výhon? nebo nevýhod? mi nep?ipadá a bude pest?ejší pole
- s t?ma sponozorama si to ud?lejte jak chcete, hlavn? ne moc ale ne "p?ebarvování" za oktávky.
Tolko od amatéra.
PzKpfw VI Tiger is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2008   #91
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by PzKpfw VI Tiger View Post
- a auta: FXO, XR GTR, FZ50 - na jednom serveru se tak jezdí na 10 kol se zastávkou a že byl byl n?kdo ve výhon? nebo nevýhod? mi nep?ipadá a bude pest?ejší pole
Intercars se jelo s t?mito auty nedávno. Navíc GTR dost lidí t?žce zvládalo, takže z toho byl dost crashfest...
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2008   #92
AdamCZ
Member

 
Join Date: 4.3.2005
Posts: 105
Default

Ja jsem pro long zavod treba i s povinnou zastavkou. Ale otacet cely rost? To me nepripada moc real. Mozna sranda pro nejakej Demo cup nebo tak, ale ne pro dnesni 1. ligu. Jsem proti.
Ja bych ten long udelal tak dlouhej aby se nedal odjet na 1. nadrz. Tim padem by kazdej musel dotankovat....
________
Honda cbx series specifications

Last edited by AdamCZ; 15.2.2011 at 03:10.
AdamCZ is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2008   #93
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by AdamCZ View Post
Ja jsem pro long zavod treba i s povinnou zastavkou. Ale otacet cely rost? To me nepripada moc real. Mozna sranda pro nejakej Demo cup nebo tak, ale ne pro dnesni 1. ligu. Jsem proti.
Ja bych ten long udelal tak dlouhej aby se nedal odjet na 1. nadrz. Tim padem by kazdej musel dotankovat....
Spot?eba benzínu je u v?tšiny aut tak malá, že by muselo o jít o endu race a ten se do 1. ligy taky nehodí. Rozhodn? ne pro všechny závody.
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2008   #94
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Z tych par lig, co som odjazdil, mam par postrehov:
- superpole je imho uplne zbytocne, nevidim v tom ziadny zmysel... len to zdrzuje... mame predsa klasicku kvali, tak k comu superpole...
- urcite nie enduro race, na to nie sme vsetci fyzicky a psychicky dost trenovani... podla mna je zvladnutelna dlzka zavodov pre vacsinu max. 1 hodina...
- co sa tyka zastavky v boxoch, tak ta sa moze zaviest ako povinna aj bez toho, aby sa isiel enduro race a s plnou nadrzou...
- otacanie celeho rostu sa mi velmi nepaci... aj v antik cupe sa podla mna osvedcilo otacanie max. zhruba polovice startoveho pola, tam to bolo konkretne 10 zavodnikov...
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2008   #95
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Ryko View Post
Z tych par lig, co som odjazdil, mam par postrehov:
- superpole je imho uplne zbytocne, nevidim v tom ziadny zmysel... len to zdrzuje... mame predsa klasicku kvali, tak k comu superpole...
protoze bylo v propozicich realnych octavek...

edit> nevim kde jste nabirali zkusenosti s otacenim celeho pole, ale v prvnich ligach co se jely a otacelo se cele pole, se mi zavody vzdycky dost libily... proste ten kdo je rychlej v quali, tak stejne tak muze ostatnim relativne snadno ujet v zavode co se startuje dle quali... a kdyz je pak na konci, tak at teda ukaze jak umi zavodit... pac zajet dobrej hotlap se nerovna dobrymu zavodnimu skillu... a start z konce pole je prave nejlepsi test zavodniho skillu, kterej tu celkem dost lidi potrebuje vypilovat...

proste vim ze predemnou na rostu stoji jezdci pomalejsi nez jsem ja, tak s timhle vedomim do toho zavodu jdu, s klidnou hlavou... vim ze ten predemnou nekde bude delat nejakou chybu a je na me abych na to prisel kde, vyuzil ji a predjel ho...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 31.3.2008 at 14:02.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2008   #96
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Superpole vypoví o jezdci mnohem víc než quali, m? se líbí. Pokud by bylo pot?eba zkrátit ?as, tak by se dal ud?lat n?jaký "pr?nik", t?eba quali na 2 ostrý kola.

Otá?ení pole je dobrý, myslím že ani rychlíky nebaví odkroužit to v hotlap módu a pomalejší se zase m?žou u?it defenzívu a sledování zrcátek - když se jede normáln?, nemá z toho "nikdo nic"

Povinnou zastávku mám i nemám rád. Mám, protože je to ur?itý zpest?ení a m?že zamíchat kartama, nemám, protože "penalizuje" opatrný jezdce, kte?í nebouraj.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2008   #97
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Otaceni celeho pole v ofiko lize si dokazu dobre predstavit, preci je je to v divizch kde sou si jezdci vic bliz nez v ALTP kde tomu bylo rozdil mezi prvnim a poslednim 5 s.

Superpole je dobra proveri nervy a je na co koukat.:-)

Jinak kvali na 2 ostra kola jezdime ted v ALTP6 a je to docela dobra vec. kdyz to de dobre a rychle cca 3 - 5 lidi na trati vyjde to v 28 lidech na cca hodku, zalezi jak je dlouha trat a jak se podari to pustit. Je to sice delsi - ostatni musi koukat(nemusi) ale je to dobry. MAte jen dve kola a ne kazdymu se povedou a ti co by v dlouhe kvalde dali v poho pole jsou najednou vzadu.

Povinna zastavka je dobra vec ale povolit ji jen treba behem 5 kol v nejakem useku pac jinak je to vo nicem
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2008   #98
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Beriem, superpole ma realny zaklad a na jazdca kladie dost velke naroky a krasne sa tu ukaze, co dotycny dokaze, dve velke pozitiva... mala nevyhoda je imho v tom, ze vacsina jazdcov v danej divizii vtedy len vyckava, kedy sa superpole skonci... ale tie pozitivne veci prevazuju...

Co sa tyka otacania celeho rostu, to som zazil v IC GTR Cupe a dost ma stvalo to, ked ma vtedy ako novacika tvrdo kritizovali za to, ze neviem jazidt a tym lepsim len zavadziam... bolo to vtedy pre mna dost demotivujuce... preto som za kompromis a otacanie len casti startoveho pola... inak ale absolutny suhlas s Chaosom, pre zavody ako take je to velke plus...

K zastavkam v boxoch: osobne ich nemam velmi v laske, ale ako pise Pablo, vzdy su pre zavod zpestrenim...
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2008   #99
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Zavod na 1 hodinu jako soucast vecera bych bral. Tu hodku vetsinou bud nevydrzi palivo nebo odejdou gumy, tzn je potreba aspon 1 do boxu zajet. Formatem se mi libil ALSC, sprint na 5 kol + zavod na hodku. Klidne bych dal ve sprintu poradi z quali a do longu otoceny ze sprintu.

Jinak i format oktavek se mi zamlouva, tady bych nic nemenil. Vyrovnany auta, zavody akoratni delky.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2008   #100
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Zavod na 1 hodinu jako soucast vecera bych bral. Tu hodku vetsinou bud nevydrzi palivo nebo odejdou gumy, tzn je potreba aspon 1 do boxu zajet.
Co vím, tak bejvávalo. V sou?asné dob? už se dá snad každé auto nastavit tak, aby tu hodinu bez problému vydrželo (pokud se nejede n?jak extra agresivním, nebo ne?istým stylem). A to platí i pro GTR, pokud by se jela liga s n??ím pomalejším, je to v naprosté pohod?.

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Formatem se mi libil ALSC, sprint na 5 kol + zavod na hodku. Klidne bych dal ve sprintu poradi z quali a do longu otoceny ze sprintu.
+1, a ani bych se nebál k tomu p?idat superpole. (Pokud se ovšem nepojede s vozy pomalejšími, jako LRF. V tom p?ípad? by imo byla vhodná varianta ala oktávky)
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.