Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30.5.2010   #1
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default Tiskovka fox cup 6. ve?er - d1

Let's go.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2010   #2
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Q: 5. zle..
R1: po velkom crashi v uvode zavodu 2. miesto az dokonca. Super suboje s P.Pali?kom. Fajn
R2: Cely cas 4. miesto. T. Stehlik sa vybural a tak som ho predbehol. Ale neustal som oversteer a klesol som na 5. miesto. Na rovinke v poslednom kole pred cielom som ho ziskal spat...
SORRY ZA CHAT, netrafil som F9...
Dakujem za super ligu.
Francek is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2010   #3
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Q - prekvapive 4. miesto aj ked som mal aj na lepsi cas
R1- vyvijal sa velmi dobre kym sa pan stehlik nezahral na webber a ja na vettela na konci druheho kola...od vtedy som sa prepadaval a robil chyby lebo som bol rozhodeny z kolizie a aj celkovo nahnevany...neskor som odstupil
R2: startoval som z predposledneho asi 24. miesta...na 1. medzicase som bol uz nejaky 15. a tak sa mi podarilo prebojovavat az na 7. miesto s ktorym som vzhladom na okolnosti velmi spokojny

All in all: som velmi rad ze cup uz skoncil lebo uz ma to moc nebavilo...netesil som sa moc na zavody...zial perfektne priebezne 4. miesto pred poslednym zavodom neudrzim a tak som zvedavy kolky nakoniec skoncim...ale asi nic hviezdne to po dnesnom biednom vysledku nebude
dakujem za ochotu organizatorov ze sa na takyto podnik podujali a zvladli ho odrezirovat na dobrej urovni...dakujem niektorym jazdcom za pekne suboje...na tie nezabudnem...na kolizie dufajme coskoro zabudnem
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2010   #4
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

kvali 6 ,neako mi to cele nesadlo

Race 1 : celkom slusne som mal naslapnute ,ale tri krat na tom istom mieste som sa otocil a k zaveru ma este otravovala zena ale ajtak neake 7 miesto nakoniec

Race 2 : tu hned po prvej minute ma nestastne trafil radek ,ktori sa snazil vyhnut matovi. Neviem ci to bolo stastne rozhodnutie. Z predposledneho potom stihacia jazda ,potom ma znova niekto pri brzdeni trafil ,poskodenie zadneho navesu a uz to islo dole vodou. nakoniec 11

Uvidime ako to cele dopadne ,dufam ,ze tento Hrozny zavodny vecer to nepokazil teamu v celkovom bodovani.

Dakujem organizatorom dakujem jazdcom a nedakujem za odlozenie posledneho vecera
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2010   #5
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Q: tusim 19. miesto, pre mna uspech
R1: po starte som isiel opatrne, uspesne som sa vyhol koliziam, ale pred vyjazdom na oval do mna ktosi v tej pomalej zakrute tukol a trochu ma to rozptylilo nasledkom coho som potom dostal smyk a par ludi ma trafilo (prislo mi to ako keby uplne kaslali na zltu vlajku, ale nepozeral som replay, tak neviem posudit), po tomto som musel ist do boxov a snazil sa opatrne dokoncit, tesne pred koncom som vsak chyboval a ked som sa snazil uhnut z trate, tak som vosiel do cesty Devilstormovi, ktori sa ma rozhodol obchadzat vonkajskom, co som vobec necakal
R2: zas opatrny zaciatok a po par kolach som bol na 10. mieste
Vedel som, ze to dlho nevydrzi a postupne som sa prepadaval az asi na 18. miesto, ale za ten cas som si uzil pekne suboje, takze ako zakoncenie ligy to bolo fajn. V poslednom kole som este pre istotu chyboval a prepadol som sa na posledne miesto, co ma trochu znechutilo, ale bol som rad, ze som nikomu nesposobil problemy.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2010   #6
ondra.tichy
Newbie

 
ondra.tichy's Avatar
 
Join Date: 7.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 40
Post

Quote:
Originally Posted by Francek View Post
SORRY ZA CHAT, netrafil som F9...

P?esn? to samí se mi stalo minulej závod xD dokonce i ten pozdrav sem napsal
ondra.tichy is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2010   #7
ondra.tichy
Newbie

 
ondra.tichy's Avatar
 
Join Date: 7.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 40
Post

Liga super ?ekám na pozvánky na n?jaký další závody ;-) ... dík lidi ... A Popelko promi? za první kolo posledního závodu ... prost? nešlo nikam uhnout objevil se tam tak najednou
ondra.tichy is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2010   #8
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

Quote:
Originally Posted by ondra.tichy View Post
Liga super ?ekám na pozvánky na n?jaký další závody ;-) ... dík lidi ... A Popelko promi? za první kolo posledního závodu ... prost? nešlo nikam uhnout objevil se tam tak najednou
Jenže to nebyla Popelka,ale já... A zase tak náhle se tam nezjevil. Jenže to by se muselo ob?as hold zabrzdit a jak tak sleduju ligu, to tady nikdo ned?lá.

EDIT: OK, te? jsem se se díval a sejmul si nás oba.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm

Last edited by Devilstorm; 31.5.2010 at 00:03.
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2010   #9
ondra.tichy
Newbie

 
ondra.tichy's Avatar
 
Join Date: 7.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 40
Post

Quote:
Originally Posted by Devilstorm View Post
Jenže to nebyla Popelka,ale já... A zase tak náhle se tam nezjevil. Jenže to by se muselo ob?as hold zabrzdit a jak tak sleduju ligu, to tady nikdo ned?lá.
hádat se nebudu...ale jestli sem byl já ten špatnej tak se omlouvám ale snažil sem se ud?lat aspo? myšku abych se vyhnul...

Edit: Ale vim to, že sem posunul POPELKU do strany ;-)
ondra.tichy is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2010   #10
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Poslední závod nekonec v D1 díky omluvenkám.

Q: Nic moc... n?kde na chvostu.

Race 1: Po Q jsem p?idal p?ítlak na p?edek, ale to byla chyba... strašn? to klouzalo a prodriftoval jsem se do cíle na 21. míst?.

Race 2: Vrátil jsem setup tak jak byl a super... Po 1. kole jsem jel už 10. a dostal jsem se až na 7. místo. Potom p?knej souboj s bavorákem a po chyb? propad na 10. místo. Kdosi p?edemnou ud?lal hodiny, posun an 9. a poda?ilo se mi tak aj dojet - fiasko z FE se neopakovalo. Velká spokojenost.

Díky organizátor?m za super závody a i t?m, kte?í vydrželi jezdit až do posledního závodu. Bylo to paráda!
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2010   #11
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

Q: Tady jsem si nic nesliboval, a bylo mi i jedno jak skoncim. Nakonec 18. nebo jak...

R1: Start dobrý,v T1 jsem to vykli?koval. Pak na konci p?i dobrž?ování jsem škrtl nepatrn? Gothara, ale myslel jsem že to ustál,jenže když jsem byl na výjezdu vedle n?j, tak ho asi nakopnul obrubník a on m? rozto?il v americkém stylu. Propad, a pak stíhací jízda. Pomalu jsem se prokousával dop?edu a m?l jsem spoustu zajímavých souboj? až na 10. místo, jenže pak v 16. kole myslím, se p?ed mnou zase zjevil Gothar o kolo z5 a po jeho jezdecké chyb?,když jsem ho objížd?l m? odst?elil mimo tra?. Tím bylo po pole position pro druhy závod Pak už jsem to dokroužil ty 2 kola na 12. míst?.

R2: Hned v T1 m? nabral Ondra Tichý a spole?n? s Popelkou nás poslal do ka?írku. Nevím, ale p?i pohledu z jeho auta bylo jasn? toho jezdce vid?t a ješt? tam bylo místo. No to je jedno, byl z toho propad na poslední místo. Pak stíha?ka a probijení se dop?edu, nakonec 15. místo.

Abych ?ekl pravdu jsem roz?arován. Na jednu stranu to byl ve?er plný zajímavých souboj? a p?kného závod?ní. Ale myslím, že n?které kolize a problémy jsou úpln? zbyte?né a ty to pak kazí.

Cht?l bych pod?kovat organizátor?m za perfektní organizaci, a ostatním jezdc?m za to, že jsem si mohl užít p?kné závody a zábavu.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2010   #12
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Replay D1:
http://www.mediafire.com/?gdjmygzyzny

Stats obou divizí:
http://www.mediafire.com/?ygodr3txrlj
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2010   #13
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Nejprve se moc omlouvam J. Kuliskovi za oval crash. Bylo tam moc malo mista na predjizdeni... hloupa chyba. Pak bych se chtel jeste omluvit O. Tichemu, M. Pavlikovi a mozna i dalsim ktere jsem behem prvniho zavodu nejakym zpusobem poskodil. To co jsem tam predvadel byl z me strany jeden velky fatal error.
Pritom mi v podstate o nic neslo a sel jsem si jen zazavodit. Nevim co to se mnou bylo. Jeste jednou velka omluva vsem.

Ted uz jen ve zkratce:

Q: 2. misto, spokojenost.
R1: Vse podstatne uz jsem napsal v uvodnim odstavci. Hruza, 9. misto.
R2: Po par kolech jsem predjel M. Plska a v pohode si drzel vedeni. Jenze dve kola pred koncem me chytl obrubnik v T1 a propadl jsem se az na 4. misto. V cili nakonec 3.

Timto vecerem jsem si udelal horkou tecku za jinak moc peknym turnajem. Jinak me zavodeni bavilo a ucast nebyla vubec spatna. Takze diky vsem, ze se zas po dlouhe dobe mohla usporadat liga!

Co bude dal je asi ve hvezdach...
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2010   #14
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Poly View Post
Nejprve se moc omlouvam J. Kuliskovi za oval crash. Bylo tam moc malo mista na predjizdeni... hloupa chyba. Pak bych se chtel jeste omluvit O. Tichemu, M. Pavlikovi a mozna i dalsim ktere jsem behem prvniho zavodu nejakym zpusobem poskodil. To co jsem tam predvadel byl z me strany jeden velky fatal error.
uz som ti to odpustil a zabudol na to ale hned vecer som bol hrozne nahnevany tak som podal na teba protest...ak bude uznany tak aspon nebudes mat taky skaredy naskok na prvom mieste
protest som poslal na chaosov email ako je napisane v propoziciach ale ten neviem kedy si ho precita...ci bude mat cas
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2010   #15
ondra.tichy
Newbie

 
ondra.tichy's Avatar
 
Join Date: 7.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 40
Post

Quote:
Originally Posted by Poly View Post
Nejprve se moc omlouvam J. Kuliskovi za oval crash. Bylo tam moc malo mista na predjizdeni... hloupa chyba. Pak bych se chtel jeste omluvit O. Tichemu, M. Pavlikovi a mozna i dalsim ktere jsem behem prvniho zavodu nejakym zpusobem poskodil. To co jsem tam predvadel byl z me strany jeden velky fatal error.
Pritom mi v podstate o nic neslo a sel jsem si jen zazavodit. Nevim co to se mnou bylo. Jeste jednou velka omluva vsem.
Neomlouvej se...nebo aspo? m? ne... já sem kv?li tob? nem?l jedinej problém nebo si to aspo? nepamatuju ...vim jen to že ve druhym závod? m? "naštval" (uvozovky jsou tam zám?rn?) R. Müller ... v?d?l sem že m? p?edjede a m?l sem v plánu ned?lat potíže a pustit ho ... ?ikám si poslední zatá?ka p?ed oválem tak ho nechám aby se za mnou vyvezl na oválu a tam m? p?edjeljenže on za?al p?edjížd?t už v tý zatá?ce a vyvezl m? skoro do trávy a já ztratil ...
ondra.tichy is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2010   #16
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

vcerejsi vecer des, cely vikend jsem byl na akci na masine, v sobotu orientacni celodenni zavod a v nedeli jsem dojel dom uplne zdrchan a chtel to nejak odjet, po uvodnim treninku to prekvapive slo i kdyz ta trat me vubec nebavi..

Q: nedelal jsem moc vazne chyby a celkem se mi jelo na pohodu, asi 14.

R1: ze zacatku dobre akorat mi to tam parkrat nejak laglo tak jsem byl zmatenej jak lesni vcela, pak jsem aji chvilku zavodil a pomalu ale jiste ztracel koncentraci a zacal usinat a s tim delat chyby jak svina. asi 20.

R2: start celkem dobre, prokousal jsem se nekam ke 13. mistu a pak opet vysazeni a postupne propadani az na posledni misto, v posledni zatacce byl jeste nekdo vymlety, takze nakonec 21. predposledni

celkove: byla to dobre usporadana a pripravena liga, vubec mi nesedl vyber trati krom asi dvou, ale to je dost individualni a nikdy se clovek nezavdeci vsem. zavody jsem si uzival a jsem rad, ze jsem se prokousal az do konce. nejvetsi muj problem byla vetsinou unava atp a tim pak nasekane mraky chyb a zbytecne propady

velke diky organizatorum, ze se do toho pustili a dotahli to do zdarneho konce
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2010   #17
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by ondra.tichy View Post
A Popelko promi? za první kolo posledního závodu ...
Nic se ned?je, stane se, up?ímn? bych se divila, kdyby se v T1 hned po startu nic nestalo
Št?stí v nešt?stí bylo, že jsi m? neoto?il do protism?ru, jen jsem se svezla po písku ve správném sm?ru, ale ztratila xx pozic
Jen by jsi si m?l pro p?íšt? vzít ponau?ení, že v rámci fair play bys m?l na poškozeného po?kat a pustit p?ed sebe (m?la bych dát vzteklého smajlika, ale dám tohoto )

Kvalifikace: všichni byli rychlejší než já
Oba závody se pak odehrály s trápením, m? ten vítr prost? d?lá problémy, souboje jsem prohrávala, ale n?kdy jsem ty rychlejší p?eci jen i trošku potrápila.
M?j cíl dojet a pokud možno né poslední se splnil a tak jsem se 14. a 17. místem ze 22 dojetých závodník? v obou závodech spokojená

Také d?kuju organizátor?m za p?knou ligu, získání nových zkušeností, jezdc?m za souboje a gratuluju vít?z?m.

PS: p?íšt? snad pojedeme s normálním autem
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2010   #18
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Zacnu podekovanim organizatorum. Meli bychom vymyslet pro ne nejaky darek . Skvela organizace, krasne vybrane trate a FOXe musim taky pochvalit.

Citil jsem se dobre a hlavne pripravene. Kdyz jsem hodinu pred kvalifikaci trenoval zavod, tak jsem poslednich deset kol dokazal zajizdet pod 1:40.5
Kdyz jsem se prihlasil na server, tak mi prestaly fungovat padla(mysleno sekvencni razeni na volantu) Zkousel jsem restart, ale nepomohlo, tak jsem musel jet s radici pakou. Je zajimave, jak takova hloupost dokaze cloveka rozhodit. Diku tomu jsem pochopil, co to znamena necitit se ve sve kuzi.

Q: Tragedie
R1: Taky tragedie. Navic jsem startoval z uplneho konce pole, coz nechapu proc.
Nekolikrat jsem spatne zaradil a uz v pulce jsem myslel, ze nedojedu, jak jsem mel krece v leve ruce. Musel jsem si snizit FF na 50%. Nakonec 15. misto
R2: Zacal jsem bojovat, ale hned na zacatku jsem udelal hloupou chybu a nekdo do me najel, kdyz jsem byl v hodinach. Takze jsem se probojovaval z konce, ale byl jsem moc chtivy se dostat dopredu a tak jsem hodne kolidoval.

Jinak tuhle trat jsem zacal nesnaset. Kdyz clovek nekoho predjede v zatacka pred vjezdem na okruh, tak je mu to k nicemu, protoze pak ho na klopeni stejne dotahnou.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 1.6.2010   #19
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

V kvalifikacii som hodil kvalitne PBcko, co viac si zelat... 8. miesto

V prvom preteku som zazil kopec zaujimavych subojov, sem tam nejaky mierny kontakt ale nic vazneho a ani sa nic nestalo. Niektore uspesne niektore menej. Aj napriek dvom vacsim chybam som stratene pozicie dokazal ziskat spat a dokoncil som na 8. mieste.

Prvu polku druheho preteka som sa zvacsa branil utokom, ale popri tom sa mi darilo jazdit konstantne bez vacsich chyb a do ciela som sa doviezol na vynikajucom 6. mieste, co bolo velmi pekne zakoncenie tohoto sampionatu.

Najvacsia vdaka parti organizatorom, ktori venovali nemalo casu a energie nam vsetkym, co si urcite skvelo zajazdili. Verim ze sa opat uvidime na trati aj v buducnosti.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 1.6.2010   #20
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

QUAL : Som bol sam so sebou prekvapeny, ze kde sa taka rychlost zobrala nuz Kocur inzinierink dal husty set takze prvy krat Pole position.

Race 1 : FAIL

Race 2 : FAIL

Velka vdaka organizatorom ze super zorganizovanu ligu najblizsie by som zobral nejaky plechac nech je trocha mozneho kontaktu
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.