Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Týmy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.3.2007   #1
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Talking FireBird Racing Team (pouze S2)

FireBird Racing Team
V týmu zatím jsem jen já sám a hledám nové ?leny..

Upozorn?ní Toto je S2 team.. takže jen pro hrá?e s licencí S2 )

Také ale hledám webmastera, který by vytvo?il (a? už samostatn?, nebo pomocí n?jakého systému - phpbb, php - nuke, phprs redakcni system apod..) webové stránky teamu a staral se o n? (webmaster by byl samoz?ejm? také ?len týmu).
A možná také n?koho kdo by mohl ud?lat n?jaký lepší skin než jsem vytvo?il já (úpln? dole je náhled)

Mimochodem hodil by se ?lov?k s ve?ejnou IP adresou, abychom v p?ípad? pot?eby mohli založit vlastní server .

Cht?l bych ješt? ?íct, že pro vstup do FireBird Teamu nemusíte být n?jaký extra dobrý jezdec nebo n?co podobného, ale zase také ne úplný lama? ..
Já sám také nejsem žádný mistr sv?ta
Hlavní je asi slušn? se chovat na zavodní dráze, pokud se p?ihodí nehoda a vy ji zaviníte, omluvíte se apod.

?lenové teamu by m?li být také aktivní. Nevím v jakém p?esn? m??ítku, ale párkrát za týden by si mohl zahrát )

Kontakt
ICQ: 218-022-201
E-mail: M1k3@email.cz

MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2007   #2
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Tak p?eji hodn? zdaru
PS: Lepší skin, než je ten co dole? Já v n?m nevidím problém, moc p?kná práce (Akorát možná odd?lat n?který zbyte?ný reklamy.)
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2007   #3
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
Tak p?eji hodn? zdaru
PS: Lepší skin, než je ten co dole? Já v n?m nevidím problém, moc p?kná práce (Akorát možná odd?lat n?který zbyte?ný reklamy.)
Díky ) tj muj 2. skin (jeste zes nevidel prvni) tech reklam tady je jeste malo proti tomu co jsem delal posledne lol to bylo asi 15 decalu na stranach
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2007   #4
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Vítej
Skin je p?kný, není se za co styd?t.
Hledat ?lena s v??ejnou IP adresou je asi zbyte?nost, stejn? by ten server asi nebyl tak moc stabilní a musel by to po?ád spoušt?t, asi lepší požádat o server na pevném serveru, ale i tak myslím, že jich je už v LFS dostatek a hodn? lidí klidn? zap?j?í.
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2007   #5
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Quote:
Originally Posted by ThorR View Post
Vítej
Skin je p?kný, není se za co styd?t.
Hledat ?lena s v??ejnou IP adresou je asi zbyte?nost, stejn? by ten server asi nebyl tak moc stabilní a musel by to po?ád spoušt?t, asi lepší požádat o server na pevném serveru, ale i tak myslím, že jich je už v LFS dostatek a hodn? lidí klidn? zap?j?í.
ok.. ale já myslel t?eba jen prost? založit se?rver na pár hodin nebo tak ne aby to behalo porad i kdyz bylo by to taky dobry
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2007   #6
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by M1k3 View Post
...Hlavní je asi slušn? se chovat na zavodní dráze...
No musím si p?isadit, za?ni u sebe. Dneska jsem s tebou jezdil, tapetujes "BLUE FLAG - LET ME PASS" v prvním kole závodu, pak se ti n?co nepovedlo a celej závod jsi tapetoval s restartem (jako žádat o restart v 7 kole z deseti je fakt kravina), motal ses tam na výjezdu z boxu v protism?ru když už jsi byl mimo závod atd.

Last edited by Pablo; 3.3.2007 at 20:51.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2007   #7
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Nem?žu se ubránit pocitu, že to je další tým "ala Rybíz"...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2007   #8
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
No musím si p?isadit, za?ni u sebe. Dneska jsem s tebou jezdil, tapetujes "BLUE FLAG - LET ME PASS" v prvním kole závodu, pak se ti n?co nepovedlo a celej závod jsi tapetoval s restartem (jako žádat o restart v 7 kole z deseti je fakt kravina), motal ses tam na výjezdu z boxu v protism?ru když už jsi byl mimo závod atd.
1. to jsem napsal jednou to s tou modrou vlajkou, sice on byl nekolik kol prede mnou ale to bylo jen ze srandy.. navic jak uz sem rek tak sem to poslal jednou maximalne 2x ja netapetuju..
2. ten restart nekdo byl zase afk a na zacatku bylo vic bouracek.. i vic lidi halsovalo pro restart.. ale mas pravdu v 7. kole sem to asi uz hlasovat nemusel lol
3. jo v boxech sem se motal, ale ne nikomu pod nohy ne ze bych proti nekomu jezdil, blokoval apod.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2007   #9
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

nevím, ale m? osobn? pln? vyhovuje být ?lenem týmu a né si n?jaký zakládat... je jich tu dost a pokud vím tak žádný není vysloven? uzav?en pro nové ?leny... takže bych doporu?oval si vybrat n?jaký, který ti je n?jakým zp?sobem sympatický a jednat o p?ijetí... zjistíš co a jak a nemusíš ?ešit spoustu v?cí, které již v t?ch týmech jsou.

(nap?. já poslední dobou LFS docela flákám, ale má to výhodu v tom, že v týmu na mne nic nestojí, takže sem tam dostanu echo od kluk? co se d?je nebo ned?je a podle toho se pop? za?ídím a pak taky v?ci jako skiny a setup a tak jen vysockuji odnich )
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2007   #10
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Galahet View Post
nevím, ale m? osobn? pln? vyhovuje být ?lenem týmu a né si n?jaký zakládat... je jich tu dost a pokud vím tak žádný není vysloven? uzav?en pro nové ?leny... takže bych doporu?oval si vybrat n?jaký, který ti je n?jakým zp?sobem sympatický a jednat o p?ijetí... zjistíš co a jak a nemusíš ?ešit spoustu v?cí, které již v t?ch týmech jsou.

(nap?. já poslední dobou LFS docela flákám, ale má to výhodu v tom, že v týmu na mne nic nestojí, takže sem tam dostanu echo od kluk? co se d?je nebo ned?je a podle toho se pop? za?ídím a pak taky v?ci jako skiny a setup a tak jen vysockuji odnich )
A to zase ne. Nové týmy prost? ?as od ?asu být musí, stejn? tak, jako n?které týmy musí ?as od ?asu zaniknout.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2007   #11
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

presne tak... nemozu byt po cely cas len tie iste teamy...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2007   #12
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Quote:
Originally Posted by eraser007 View Post
presne tak... nemozu byt po cely cas len tie iste teamy...
vsem moc dekuji za spam..
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2007   #13
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

lol jeden hrá? tady psal m?l pravud kon?ím s tím.. chjci do n?jakého teamu ?i klanu.. lol
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2007   #14
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Pro?? Stránky taky nejsou špatné
PS: Takový typický americký tým po všech stránkách
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2007   #15
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by M1k3 View Post
vsem moc dekuji za spam..
Spam vypada trochu jinak
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2007   #16
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Spam vypada trochu jinak
napriklad takto

Quote:
lol jeden hrá? tady psal m?l pravud kon?ím s tím.. chjci do n?jakého teamu ?i klanu.. lol
{sorry za spam prispevok ale nedalo mi to...}
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2007   #17
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
Pro?? Stránky taky nejsou špatné
PS: Takový typický americký tým po všech stránkách
je to sablonka
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2007   #18
Marek Micohlav
Newbie

 
Join Date: 17.7.2007
Posts: 28
Default MAVRDriftKing(CZ)

Malá p?ipomínka.......na tom aut? co je na té fotce.........takže máš na n?m gumy Cromo a na st?eše máš sponzora EVOSTAR? newím no........
Marek Micohlav is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2007   #19
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

no evostar a tusim i pirelli (nebo jak se to pise) mate kurna dodavatel?.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2007   #20
Dr1ftA? LojA?
Newbie
 
Dr1ftA? LojA?'s Avatar
 
Join Date: 10.7.2007
Posts: 10
Default

Quote:
Originally Posted by M1k3 View Post
FireBird Racing Team
V týmu zatím jsem jen já sám a hledám nové ?leny..

Upozorn?ní Toto je S2 team.. takže jen pro hrá?e s licencí S2 )

Také ale hledám webmastera, který by vytvo?il (a? už samostatn?, nebo pomocí n?jakého systému - phpbb, php - nuke, phprs redakcni system apod..) webové stránky teamu a staral se o n? (webmaster by byl samoz?ejm? také ?len týmu).
A možná také n?koho kdo by mohl ud?lat n?jaký lepší skin než jsem vytvo?il já (úpln? dole je náhled)

Mimochodem hodil by se ?lov?k s ve?ejnou IP adresou, abychom v p?ípad? pot?eby mohli založit vlastní server .

Cht?l bych ješt? ?íct, že pro vstup do FireBird Teamu nemusíte být n?jaký extra dobrý jezdec nebo n?co podobného, ale zase také ne úplný lama? ..
Já sám také nejsem žádný mistr sv?ta
Hlavní je asi slušn? se chovat na zavodní dráze, pokud se p?ihodí nehoda a vy ji zaviníte, omluvíte se apod.

?lenové teamu by m?li být také aktivní. Nevím v jakém p?esn? m??ítku, ale párkrát za týden by si mohl zahrát )

Kontakt
ICQ: 218-022-201
E-mail: M1k3@email.cz

ja ty ti stranki klidne udelam, ucim se v designu a delam jsem par stranek.....we wordu to jde dobre a hlavne rychle!!!!!!...lol tak me teda vemes?, budu treba developer nez webmastr jo?
Dr1ftA? LojA? is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.