Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Assetto Corsa

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10.5.2014   #761
Los[cz]
Member

 
Los[cz]'s Avatar
 
Join Date: 4.3.2005
Location: Most
Posts: 225
Default

Quote:
Originally Posted by reverzo View Post
Hele a máte n?jakej TS3? Když n?jak nevalí chat v AC?

Jo a nejde se mi p?ipojit.. Heslo mám ufr, ale furt to hlásí Unable .. blá blá blá connect to server.. blá ...
Zkus refresh server list, první ikonka. A chat si v AC pak natáhni jako widget z paletky napravo. Normáln? funguje. V lobby p?i ?ekání chat není.
Los[cz] is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2014   #762
aspect
Newbie
 
Join Date: 25.4.2006
Posts: 31
Default

Quote:
Originally Posted by reverzo View Post
Hele a máte n?jakej TS3? Když n?jak nevalí chat v AC?

Jo a nejde se mi p?ipojit.. Heslo mám ufr, ale furt to hlásí Unable .. blá blá blá connect to server.. blá ...
chat valí, je v appkach :-)
aspect is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2014   #763
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

chat musím zkusit, n?jak jsem ho p?ehlížel / nehledal

Logical: podle m? je ten server divn? nastavený, skoro nejdelší je booking Zkrátil bych ho na 2 min, quali jestli se budou st?ídat auta na 10 min, race aspo? 5 kol, po závod? delší ?as než se ukon?í po dojezdu prvního (tipuju Race Over Time)
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2014   #764
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Te? jsem jel super závod, ale m?l jsem paliva na 11 kol a najednou tak ve t?etím koukám, že to není nastaveno na 10, ale na 12 No došlo.. V garáži p?ed závodem by po?et kol m?l být napsán, já si to zkrátka nepamatuju.. Nebo to jen p?ehlížím?

p.s.: chat mi n?jak nefachal, n?co jsem napsal, pak myší asi 2x posunul okno a pak už to nešlo odeslat
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2014   #765
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Muj prvni zavod... WIN
S KTM na Mugellu. Quali druhej ale mel sem lepsi start, takze od prvni zatacky prvni misto.

Jinak netcode neni zas tak spatnej, zatim zadnej problem ani s koliznim modelem. Ale je pravda, ze sem jeste nejel moc telo na telo :-))
Felix is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2014   #766
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Nedame dnes nejaky privatny zavod? Skusal som to na publicu, ale bolo to tak, ze som 5 minut stravil bookingom a potom sme sa na serveri zisli 3 auta...
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2014   #767
Los[cz]
Member

 
Los[cz]'s Avatar
 
Join Date: 4.3.2005
Location: Most
Posts: 225
Default

GothaR: nastav si filtr na "Ceskej" (server), dnes je to narozdíl od v?era nastaveno bez hesla, takže klasický public...
Los[cz] is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2014   #768
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default Servery

Ceskej Server Private
- heslo "ufr"
- cyklus trati: nurburgring -> imola -> mugello -> monza
- po kazdem zavode se jde na nasledujici trat
- pokud byste chteli nejakou trat preskocit, tak to udelate tak ze se na danou trat nikdo nebookne a pockate az booking vyprsi a pak prejde na dalsi trat

Ceskej Server E30 M3 Public
- cyklus trati: nurburgring -> imola -> mugello
- vstup na vlastni nebezpeci

Btw prijmam jakykoliv podnety.
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv

Last edited by Logical; 11.5.2014 at 21:41.
Logical is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2014   #769
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Zatim na serveru nuda

__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2014   #770
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Zasr**y retardi!
Jo - stary "dobry" casy public (demo) serveru ... kdyz clovek chytne dobrou partu, da se pekne zazavodit. Kdyz se do toho ale vmisi cu**k, co jezdi v protismeru, tak zkazi vsem veskerej dobrej dojem. Me uz dneska par takovych stalo vitezstvi.
Tak jsem doufal, že jsi m?l jen sm?lu, ale to stejný.. jinak super závod nebýt ****a hohojohny. Pot?ebujeme bany a nejmí? na m?síc, 23 lidem zkazil závod.

Na ceskym publicu nejsou ?eši a na private nebyl nikdo. Te? tam jak koukám jsou 3 lidi, ale to se nedá po?ád ?ekat jestli n?kdo nep?ijde, cht?lo by to n?co domluvit.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2014   #771
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Lezu tam na chvíli (až skon?í závod)
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2014   #772
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Zitra tam vecer zase chvilku budu. Tak dame nejaky zavody s necim co zvladnem. F40 Stage 3 je sranda, ale mam toho plny kecky
Felix is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2014   #773
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Tak tak, dnes vecer by som mohol prist okolo 20:00, idealne by bolo mat cca 2 minutovy booking, potom 2 minuty Q a 5 kolovy zavod, aby sa to tam tocilo. A ked niekto pride neskor, tak bude cakat 5-10 minut.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2014   #774
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Tak tak, dnes vecer by som mohol prist okolo 20:00, idealne by bolo mat cca 2 minutovy booking, potom 2 minuty Q a 5 kolovy zavod, aby sa to tam tocilo. A ked niekto pride neskor, tak bude cakat 5-10 minut.
Pri dvouminutove kvalifikaci nedas vetsinou ani jedno ostre kolo. To uz pak je lepsi uplne bez kvalifikace, nebo petiminutovou.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2014   #775
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Ok, p?ijdu mezi 20:00-20:30. To chce opravdu trochu vyrovnaný lidi, m?l jsem závody o ni?em s E30 a m?l jsem naprosto perfektní závod s 599XX, kdy jsme se nejd?íve 3 a potom 2 od sebe nehnuli 9 kol. P?vodn? jsem na to klikl spíš ze zoufalství a nakonec jeden z nejlepších boj?, co jsem zatím v AC m?l - tj. hlavní trefit rozumný lidi.
2 min (pro m? i 5 min) quali je (pokud se m?ní auta a trat?) imho nedostate?ný. T?eba s navrhovaným F40 Stage 3 jsem snad nikdy nejel. Když si nezkusím brzdné body, jak to asi dopadne v závod?.. Bu? zabrzdím o hodn? d?íve a naperou m? zezadu, nebo to rozst?elím p?ed sebou já Tj. bu? ?ekn?te auto, aby si ho ?lov?k mohl zkusit 10 minut offline zkrotit, a pak klidn? minimální quali, nebo se budou auta/trat? st?ídat a pak Q 10 min, a? si ?lov?k zkusí 4 kola.

Servery už se trochu ustalují a zdá se mi mén? t?ch divn? nastavených (auta co k sob? nejdou, hypercars na úzkém Magione atd), ale po?ád je to zmatek a než si vyberu.. Co je super je hledání, že hledá nejen název serveru, ale i auta a trat?. Co je mén? super, že hledá stylem OR a ne AND, tj. když napíšu "Imola E30", najde to všechny Imoly a všechny E30, ne E30 na Imole. Chtít vylu?ování slov mínusem už by asi bylo moc "Imola E30 -group -dtm -drift"

Booking je otrava. Jo líbí se mi když už tam jsem, že to má ?ád, ale dostat se na server.. Zásadní zlepšení by podle m? p?ineslo, kdyby byl výpis "živý", tj. p?i refresh by se na?etl stav + ?as stavu a ten ?as by ubíhal lokáln? a byl by vid?t a po vypršení by server p?ešel do dalšího stavu. Nejen, že bych neklikal na server ve stavu B, který je už dávno v Q, ale samo by mn? to ten server vy?adilo, kdybych m?l nastaveno omezení na B. Refresh by tedy nebyl vlastn? skoro v?bec pot?eba a p?ehled by byl mnohem lepší. Kdyby po skon?ení závodu poslal server push notifikaci a zase se sám objevil ve výpisu jako B, je automatika dokonalá - tady by ale asi byl problém, že by to rozhazovalo výpis, byl by až moc "živý", tj. na toto bych nechal ten refresh.

Po?adí v závod? mi ?asto blbne, jedu první a po pár kolech se za?ínám propadat (teda podle po?adí, ve skute?nosti jedu stále první). Ve výpisu výsledk? už je to dob?e. Teda pokud n?jaký výpis je, protože se mi už n?kolikrát stalo, že m? to na konci neodmávlo a závod nem?l konec. To je dost zásadní bug, protože se pak nezobrazily výsledky, tj. pro p?ípadnou ligu spolu s p?ed?asným ukon?ováním závodu po dojezdu prvního je to zatím stopka.

T?ch chybek a návrh? na vylepšení bych m?l hromadu, ale p?edpokládám, že se v?tšina ví, nem?l jsem sílu prohrabávat ofiko fórum. Doufám v brzký patch a ne takový jako je 0.9.6
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2014   #776
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Ve 20:00 zacne desetiminutovy booking (do 20:10) na Ceskym Serveru (Private, heslo "ufr"), pak uz dam booking jen na 2 minuty. Budou se tocit trate a muzem tocit i auta, takze ta kvalda 10 minut by mela byt.

Trate jsou ted nastaveny: nurburgring -> imola -> mugello -> monza

Btw idealne kdybyste prisli na IRC kanal #lfs.cz na Gamesurge. Tam se bude hlasit booking.

P.S. F40 S3 je bomba.
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2014   #777
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Tak já v osm p?ijdu a budu sledovat IRC channel

Nejlepší by bylo uspo?ádat závody s jasným harmonogramem, aby se p?ihlásili lidi odsud nebo t?eba z OR.eu, kdyby nás bylo málo.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2014   #778
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Tak já v osm p?ijdu a budu sledovat IRC channel

Nejlepší by bylo uspo?ádat závody s jasným harmonogramem, aby se p?ihlásili lidi odsud nebo t?eba z OR.eu, kdyby nás bylo málo.
Klidne se toho poradani muze nekdo chopit, ja poskytnu server
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2014   #779
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Logical View Post
Klidne se toho poradani muze nekdo chopit, ja poskytnu server
Koukám ale, že je hokej, takže se budu spíš koukat.

já jsem schopen klidn? napsat do nového vlákna, že zítra v osm závody s tím a s tím a pokud to nastavíš na serveru, tak to bude super
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2014   #780
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Koukám ale, že je hokej, takže se budu spíš koukat.

já jsem schopen klidn? napsat do nového vlákna, že zítra v osm závody s tím a s tím a pokud to nastavíš na serveru, tak to bude super
Ok muzem, ja muzu kdykoliv. Mozna bysme to mohli i nejak zkombinovat s lfsforum.net, se divam ze tam nemaji kloudnej server na kterym by mohli jezdit.
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:02.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.