Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Pouze pr?zkum na délku závodu.
Kdo je pro 2 x 88 kol? 16 40.00%
Kdo je pro 2 x 44 kol? 24 60.00%
Voters: 40. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.12.2009   #241
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
bylo to prvni kolo... ja bych tim restartem nic neziskal.
Néé tak jsem to nemyslel myslel jsem to naopak že ?asu dost 66 kol je dlouhá doba a pár poma?kaných plech? po startu není d?vod pro restart Hlavn? všichni by si m?li uv?domit, že v 66 kolovém závod? se nevyhrává na konci prvního kola
Jinak díky za p?kné závody hlavn? AG Tomasovi, které jsem asi solidn? sral když jsem ho špuntoval polovinu závodu, ale i takový je m?že být závod a já se snažil ?ist?
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2009   #242
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Tak p?išel jsem pozd?, omylem jsem dal update takže se mi LFS zamklo a nemohl jsem najít heslo, ve h?e mi nejel volant, pak m? to koplo a p?esto jsem to stihnul, no co víc si p?át Teda koplo to všechny, což bylo moje jediný št?stí
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2009   #243
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

No 14. místo,mohlo být 12.,stáhnul jsem 7 vte?in na Substance a Vítra,Substance jsem p?edjel a Vítra po dlouhém boji také,ale po té ud?lal Vítr jedinou chybu v našem souboji a bohužel m? str?il v zatá?ce a oto?il,Substance m? stihnul p?edjet,no nakonec to 14. místo.Po všech t?ch lapálijích p?kný závod a souboj s Vítrem byl super.Tak navid?nou na 3 hodinovce:-))))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2009   #244
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Za?átek - píchod na poslední chvíli, ale t?šil jsem se na boj odzadu. Jenže server padnul...

Prost?edek - chaos, nikdo neví. Jede se? Nejede? No nakonec to n?jak dopadlo.

Konec - Q na 5 minut, 2. flek - happy. Závod na 3 kol - otravný XFG, ale nakonec jsem se aspo? trochu dostal do tempa a nechal Kalia pár vte?in za sebou. Nebylo to špatný, ale dost jsem ztrácel kv?li nedotá?ivosti v T1 a pak té hned za 2. splitem. Možná kdybych m?l tu bleskovou ru?ku (script?) jako R?žovka, dal bych lepší ?as. Lepší to být nemohlo, jsem spokojen.
skript na zmacknuti jednoho tlacitka?
skripty jsou na sekvence - to pouzivaji hlavne g25-kari, protoze maji nedostatek tlacitek na volantu...
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2009   #245
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Na EGT

Q: Spokojenost s 12. p?í?kou

Race: Dostával jsem se do tempa, ale jak všeci víme, server padl.

Na [P!!nk]

Q: Nechápu pro? se jela, ale byl tam d?snej zmatek... 19. místo

Race: 33 kol bylo opravdu málo. Po startu jsem šel pozd? na brzdy, za to se moc omlouvám.... Poté se taky chci omluvit Masterfulovi za kontakt p?i brán?ní pozice na konci rovinky... v cíli se št?stím 10. místo.

Doufám, že se v pond?lí pojede delší distance, než 66 kol, a? se ten dnešek trošku vynahradí.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2009   #246
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
skript na zmacknuti jednoho tlacitka?
skripty jsou na sekvence - to pouzivaji hlavne g25-kari, protoze maji nedostatek tlacitek na volantu...
Jen tipuju, fakt nevim jak toho dosáhnout. M? trvá pln? zatáhnout ru?ku tla?ítkem cca 2 vte?iny, n?kterým jedinc?m zlomek vte?iny. A dobrý drift v 1. sektoru (když se mi to fakt povede), ud?lá i 3 desetiny.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2009   #247
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q1: Asi 8.

R1: Než jsem byl vykopnut, tak jsem jel p?kný 5. místo. Za chvíli nápor na ICQ, že jsem asi nebyl jedinej (i když o?ividn? první.. aspo? n?co).

Q2: Na houby. Moc provozu, až 13.

R2: Pit v prvním kole, pak jsem makal jak šrub, dostal jsem se na 7. místo jenom proto, aby m? to 4 kola p?ed koncem vykoplo.

V pond?lí to vidím spíš jenom na dívání se.. je zbyte?ný, abych jezdil, když stejn? nedojedu.

Jinak i p?es ty trable, co dneska byly, to Popelka zvládla dob?e, našt?stí pomohl i d9 se serverem, takže i p?es tu ztrátu to p?kn? odsýpalo a nemám co vytknout.

Tak.. a te? jdu na EGT X-Chat.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2009   #248
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Na EGT

Q: Spokojenost s 12. p?í?kou

Race: Dostával jsem se do tempa, ale jak všeci víme, server padl.

Na [P!!nk]

Q: Nechápu pro? se jela, ale byl tam d?snej zmatek... 19. místo

Race: 33 kol bylo opravdu málo. Po startu jsem šel pozd? na brzdy, za to se moc omlouvám.... Poté se taky chci omluvit Masterfulovi za kontakt p?i brán?ní pozice na konci rovinky... v cíli se št?stím 10. místo.

Doufám, že se v pond?lí pojede delší distance, než 66 kol, a? se ten dnešek trošku vynahradí.
Jinak Jardo,dojel jsi na 10.míst?
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2009   #249
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Zoza?iatku som sa nenápadne približoval za bojujúcich Masterfula a Jardu, ako spomenul Jarda, kontakt na konci rovinky som využil a oboch predbehol. Potom som dobehol Vitra, po chvíli som predbehol aj jeho. Následne stíhacia jazda za skupinkou predomnou, stíhaciu jazdu som si celkom užíval. Ukon?ila ju až návšteva boxov 5 kôl pred koncom. Pri výjazde z boxov som to zapichol za StreetKinga, ktorý však celých 5 kôl bol 2 - 3s predomnou, jednoducho som ho nemohol dosta?. Avšak š?astie sa na m?a usmialo a jemu dve zákruty pred cie?om došiel benzín. Takže napokon 8. miesto a pomerne spokojnos?.
Pokia? by sa nabudúce zadarilo a skon?il by som v prvej pä?ke, bol by som rád .
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2009   #250
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

jinak dekuji za navstevu ruzoveho serveru, doufam, ze pripojeni bylo ok a jelo se vam hezky

k zavodu: asi jsem neprekvapil, chtel jsem jet trochu rychleji, ale neslo, zkusim priste
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2009   #251
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Q1: Asi 8.

R1: Než jsem byl vykopnut, tak jsem jel p?kný 5. místo. Za chvíli nápor na ICQ, že jsem asi nebyl jedinej (i když o?ividn? první.. aspo? n?co).......................Tak.. a te? jdu na EGT X-Chat.
Ha tak ty jsi nám to shodil p?iznej se nebo na tebe pošlu golema a to ješt? nevíš co dokáže golem s tykadlama a ulitou

Jinak ghost vezl prasátko na aut? a já vezl prasátko v aut? Hned jsem jí naordinoval drastickou dietu.... mimo to po m? celou dobu ?vala, že jedu rychle, blb?, že jsme tady už byli a tu odbo?ku jsme už 2x p?ejeli
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2009   #252
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Jen tipuju, fakt nevim jak toho dosáhnout. M? trvá pln? zatáhnout ru?ku tla?ítkem cca 2 vte?iny, n?kterým jedinc?m zlomek vte?iny. A dobrý drift v 1. sektoru (když se mi to fakt povede), ud?lá i 3 desetiny.
tak zvys button control rate, jestli mas rucku na tlacitku (lamo )
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2009   #253
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
Ha tak ty jsi nám to shodil p?iznej se nebo na tebe pošlu golema a to ješt? nevíš co dokáže golem s tykadlama a ulitou
Já jsem to ?íkal hned .. ale tys to zahrál do autu vým?nou disku, tak jsem to znova nevytahoval.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2009   #254
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Já jsem to ?íkal hned .. ale tys to zahrál do autu vým?nou disku, tak jsem to znova nevytahoval.
No aspo? že jsi se p?iznal to je poleh?ující okolnost Ale stejn? se boj chodit po tm? a za roh, protože te? bude každý vykládat jak nám padá server
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2009   #255
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
jinak dekuji za navstevu ruzoveho serveru, doufam, ze pripojeni bylo ok a jelo se vam hezky
Noo, ke? som sa prvýkrát pripájal cez zoznam serverov, ukazovalo mi to ping vyše 800ms, ale na moje po?udovanie som nelagoval
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2009   #256
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Tomas, Vitr: Pozrel som si vas pekny niekolko-kolovy suboj. :-) Sportovy komentator by asi povedal, ze si Vitr bol "prilis optimisticky", len skoda ze Tomasa tak velmi odhodilo. Nevidel by som to cele nejako tragicky.

A idem precitat co pisete vy.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2009   #257
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
tak zvys button control rate, jestli mas rucku na tlacitku (lamo )
To mam práv? na maximu, pod 2.0 vte?iny to nejde. Jsem to vid?l u vícero lidí v hotlapech, i u t?ch co jezdí na volantu. Tak ono je to pro ježd?ní s gtr a formulema (což jezdim v?tšinou) úpln? k ni?emu, ale u normálních aut je to docela výhoda.

EDIT: Tak jsme myslel, že u myšák? to m?že být jinak, ale když p?epnu na myš, mam button control rate taky na 2.0 vte?in a mí? to nastavit nejde. V tom n?co bude, jen tu n?kdo mlží.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2009   #258
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

no co povedat, pos**l som co sa dalo, nejak som si zabudol dat endurance nastavenie = po 8 kolach uz mali gumy 68° a musel som ich menit + som ich vrazdil v prvom sektore a este ten benzin v poslednom sektore, asi vratim maturitu z matiky uvidime mozno v pondelok sa na mna stastie usmeje :P
btw: sorry Ghost_CZ za te tukance v 2 kole :P inac good race ...
K0Z3L_43V3R is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2009   #259
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
To mam práv? na maximu, pod 2.0 vte?iny to nejde. Jsem to vid?l u vícero lidí v hotlapech, i u t?ch co jezdí na volantu. Tak ono je to pro ježd?ní s gtr a formulema (což jezdim v?tšinou) úpln? k ni?emu, ale u normálních aut je to docela výhoda.

EDIT: Tak jsme myslel, že u myšák? to m?že být jinak, ale když p?epnu na myš, mam button control rate taky na 2.0 vte?in a mí? to nastavit nejde. V tom n?co bude, jen tu n?kdo mlží.
VIC je rychlejsi!

(LAMO )

je to 1/X sekundy
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2009   #260
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
VIC je rychlejsi!

(LAMO )
Hmm, to m? nikdy nenapadlo... 3 roky žiju v tom, že podle nápisu "rychlost stisku tla?ítka", mí? je rychlejší. Ony ty 2.0 n?co docela odpovídají 2 vte?inám, tak jsem myslel že je to ?as. Aha, no za?ínam ob?vovat ameriku.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.