Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.9.2007   #1
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by Turbo CZ View Post
vím r?zné hlášky F1-F8 ? V nastavení jsem to nenašel?????

P?edem d?kuji za odpov?d...
sice trochu zvlastne formulovany dotaz, ale jestli ti jde o to jak zmenit ony hlasky na tech klavesach, tak nastaveni/hra a tam je editovat jmena AI/ tlacitka F
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2007   #2
Turbo CZ
Newbie

 
Turbo CZ's Avatar
 
Join Date: 29.8.2007
Posts: 43
Post

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
sice trochu zvlastne formulovany dotaz, ale jestli ti jde o to jak zmenit ony hlasky na tech klavesach, tak nastaveni/hra a tam je editovat jmena AI/ tlacitka F

díky
Turbo CZ is offline   Reply With Quote
Old 26.9.2007   #3
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

dnes vecer bude probihat upgrade na jednom ze serveru actual linuxu, takze bude vypadek na vetsine AL lfs serveru a nekterych webu hostovanych u AL.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 19.4.2005   #4
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by RiXXi
sorry panove...po takove race sem si na to ani nevzdech

:drive: :flag: :bronze: :vibes: :beer:
to jo nervy az do konce skoda ze ti to zalagovalo...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 20.4.2005   #5
Obludek
Newbie
 
Join Date: 19.3.2005
Posts: 2
Default

Zdar. kdyz pustim LFS, tak dam "Multiplayer - Display list of games" a vyjede mi spousta bezicich servru. Tenhle tam ale bezne nevidam? leze se tam jinak? nebo to nebezi porad? jak to je?
Obludek is offline   Reply With Quote
Old 20.4.2005   #6
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

2 Obludek :

Pravdepodobne si nechavas vypisovat jen verejne servery. :scratch:

Az se ti to nacte tak zkontroluj mas-li nastaveno v pravym dolni rohu zvolene jak servery privatni tak servery public
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 20.4.2005   #7
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

pripadne mit "public - no" a "private - yes", hlavne si nechat vypsat vsechny, protoze ten server bezi porad...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 24.4.2005   #8
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Mrzi me, ze sem neco takovyho musim psat, ale po dnesku je to uz nutnost. To, ze je zde zverejneno heslo na MCz server si zrejme nekdo spatne vylozil, takze to uvedu na pravou miru:
MCz je SOURKOMY server a podle toho je treba se tam chovat. Dneska si to tam dvojice jezdcu spletla s uplne jinou hrou a to v dobe, kdy vsichni ostatni jeli zavod. Kdyz se jim neco vytklo, tak se rozcilovali, ze jednou se jede s GTT, pak zas ne.... Podle mne neni tezky odhadnout, co je a co neni slusny chovani v beznym zivote a to samy plati na MCz serveru.
Tim nechci nikoho odrazovat, aby se tam prihlasil, protoze jsem si uz vsimnul nekolika novych tvari, ktere berou LFS vazne a jezdi dobre :-) To jsou presne ti, o ktere stojime, o ktere chceme rozsirit startovni pole, aby bylo s kym zavodit.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2005   #9
frozenshade
Newbie
 
Join Date: 30.9.2004
Posts: 2
Default

to je vsechno pekne..
jenze ten vas server je 24H 7dni v tydnu furt plnej.. se tam vubec neda dostat..

nemuzete udelat jeste jeden server at se da i pripojit?
frozenshade is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2005   #10
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Neni plnej 7 dni v tydnu 24 hodin denne. Ale aspon vidis jaky je o zavodeni zajem. Problem je v tom, ze v demu je mozny pripojit jen 11 lidi. Osobne jsem rad, ze bezi aspon tenhle server, kde se muzem schazet, byly doby, kdy jsme zadnej server nemeli.
Krom toho mam poc it, ze bezi server poa.racing nebo tak nejak. Ten zrizoval taky nekdo odsud.
A urcite bezi i dalsi cesky servery, o tech ale prehled nemam.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2005   #11
Leszek
Member
 
Join Date: 26.9.2004
Location: Kojetín
Posts: 116
Default

Quote:
Originally Posted by frozenshade
to je vsechno pekne..
jenze ten vas server je 24H 7dni v tydnu furt plnej.. se tam vubec neda dostat..

nemuzete udelat jeste jeden server at se da i pripojit?
00Ja ma pravdu, ja se tam z 95% vzdycky dostanu..

----

Musim rict, ze jsem rad ze se v LFS objevuji nove, schopne tvare. Obcas mam ale pocit, ze MCz uz nema svuj vlastni server na trenovani... Nevim jestli je to takhle dobre, kazdopadne na druhou stranu jsem i rad, ze je vzdycky na MCz s kym zavodit a ze je o nas server takovyhle zajem... Takze takovy smiseny pocity.
Na druhou stranu mi zatim zadnej uplne soukromej server nechybi, v S2 FULL to bude zrejme jiny, tohle je takovej nabor a myslim ze to vyborne splnuje svuj ucel. Takze jen tak dal a pro vsechny, se jeste nechovaji uplne jako Licensed LFS raceri: Clean race on MCz Server, plz
__________________
http://www.skins.mcz-team.net/Avatars/podpis4.gif
MCz. The Master Czech Team.
\"The Speed is The Purpose of Our Lifes. Live For Speed.\"
.........................
Wndows XP Home Edition SP1 powered by Intel Celeron D 2,8 GHz; 512 MB RAM; GeForce FX 5500; Logitech WingMan FF; S2 LICENSED (Lesza); CRC Member
.........................
[ WELERY Design Studio ] [ webdesign na míru ] [ www.welery.cz ] [ info@welery.cz ]
Leszek is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2005   #12
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Leszek
Quote:
Originally Posted by frozenshade
to je vsechno pekne..
jenze ten vas server je 24H 7dni v tydnu furt plnej.. se tam vubec neda dostat..

nemuzete udelat jeste jeden server at se da i pripojit?
00Ja ma pravdu, ja se tam z 95% vzdycky dostanu..

----

Musim rict, ze jsem rad ze se v LFS objevuji nove, schopne tvare. Obcas mam ale pocit, ze MCz uz nema svuj vlastni server na trenovani... Nevim jestli je to takhle dobre, kazdopadne na druhou stranu jsem i rad, ze je vzdycky na MCz s kym zavodit a ze je o nas server takovyhle zajem... Takze takovy smiseny pocity.
Na druhou stranu mi zatim zadnej uplne soukromej server nechybi, v S2 FULL to bude zrejme jiny, tohle je takovej nabor a myslim ze to vyborne splnuje svuj ucel. Takze jen tak dal a pro vsechny, se jeste nechovaji uplne jako Licensed LFS raceri: Clean race on MCz Server, plz
pokud si chcete zatrenovat sami, klidne si zmente na tu dobu heslo! Je to porad Vas server! :shh: :P
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2005   #13
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Az vyjde S2 full, nahradim stavajici S1 server (MCz) prave tim S2 full. Pokud by MCz tym chtel i dal mit S1 server, pokusim se premluvit Petra, aby mi nechal bezet i ten.

I kdyz do toho nemam moc co mluvit, jsem taky rad, ze je na MCz demo serveru skoro vzdy s kym zavodit. Prece jen se tam vetsinou sejdou lidi, se kteryma se zname a tak je o kvalitni zavodeni postarano a je to o neco lepsi nez kdyz se prifarim na nejakej verejnej server v zahranici.
A jak psal Leszek, demo server je dobrej pro uloveni novych dusi pro S2 full.
A samozrejme je mozny pro soukromy treninky zmenit si heslo a udelat si MCz dychanek
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2005   #14
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

zlatej MCz server, kdyz s MarkoCZ doladujeme setupy a zkousime, tak nechceme nikde prekazet a najdeme si vzdycky nejaky prazdny public server. Pravidelne do ctvrt hodiny je tam stado pitomcu, co nam znemozni otestovat spolecne auta, protoze jezdi jak hovada, nebo nam uprostred testovaciho kola hodi restart. A to vsechno klidne i kdyby ten server byl predtim 2 dni volnej. Obcas mi to prijde, ze tihle pitomci nemaji do koho bourat, odevsad je vyzenou, tak kdyz se objevi dalsi server bez 0 jezdcu, tak honem tam
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2005   #15
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
Pravidelne do ctvrt hodiny je tam stado pitomcu, co nam znemozni otestovat spolecne auta, protoze jezdi jak hovada
jestli nejste oba nejak zafirewallovany tak ze by to neslo tak si muzete vytvorit vlastni hru.. ja takhle jezdil s kamaradama co si to chteli zkusit a nechteli nikde verejne, dali jsme hidden server a je vyreseno..
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2005   #16
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Quote:
Originally Posted by Tairo
Pravidelne do ctvrt hodiny je tam stado pitomcu, co nam znemozni otestovat spolecne auta, protoze jezdi jak hovada
jestli nejste oba nejak zafirewallovany tak ze by to neslo tak si muzete vytvorit vlastni hru.. ja takhle jezdil s kamaradama co si to chteli zkusit a nechteli nikde verejne, dali jsme hidden server a je vyreseno..
ja uz nejaky cas vytvarim server v praci, ale protoze to delam jen chvilkama ve volnem case, tak se to vlece. Chci ho udelat hlavne z duvodu, kdyz chceme s par znamyma jen tak se vyblbnout, ale aby nam do toho nelezlo pul sveta kuzelkaru, ale jen lidi, kteri jezdi slusne. V podstate obdoba MCz serveru, ale o neco komornejsi.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2005   #17
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
zlatej MCz server, kdyz s MarkoCZ doladujeme setupy a zkousime, tak nechceme nikde prekazet a najdeme si vzdycky nejaky prazdny public server. Pravidelne do ctvrt hodiny je tam stado pitomcu, co nam znemozni otestovat spolecne auta, protoze jezdi jak hovada, nebo nam uprostred testovaciho kola hodi restart. A to vsechno klidne i kdyby ten server byl predtim 2 dni volnej. Obcas mi to prijde, ze tihle pitomci nemaji do koho bourat, odevsad je vyzenou, tak kdyz se objevi dalsi server bez 0 jezdcu, tak honem tam
tak je tu jeste poa.racing heslo czliga, klidne si vlezte tam
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2005   #18
frozenshade
Newbie
 
Join Date: 30.9.2004
Posts: 2
Default

no.. konecne se mi podarilo uspesne pripojit na MC server..
je to parada jen se tam citim jak nejakej trabant v F1 zavode..
muj cas na kolo o tom napovida 1:35:xx na GTT

asi musim jeste hodne trenovat ))))))

jen skoda ze se nemuzu prihlasit do souteze.. muj internet to nezvlada s pingem.. a obcas chytim nesmyslnej dlouhej disconnectovej lag..

je to moc skoda.. teda pro mne..


frozenshade is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2005   #19
CocainA
Newbie
 
Join Date: 4.5.2005
Posts: 1
Default

mno ono to "mrt5" furt nefacha
CocainA is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2005   #20
Leszek
Member
 
Join Date: 26.9.2004
Location: Kojetín
Posts: 116
Default

Sorry, nekdo zase zapomnel zmenit heslo z ligovyho zavodu. ted je heslo zpatky na "mrt5"
__________________
http://www.skins.mcz-team.net/Avatars/podpis4.gif
MCz. The Master Czech Team.
\"The Speed is The Purpose of Our Lifes. Live For Speed.\"
.........................
Wndows XP Home Edition SP1 powered by Intel Celeron D 2,8 GHz; 512 MB RAM; GeForce FX 5500; Logitech WingMan FF; S2 LICENSED (Lesza); CRC Member
.........................
[ WELERY Design Studio ] [ webdesign na míru ] [ www.welery.cz ] [ info@welery.cz ]
Leszek is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.