Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.12.2006   #1
AmanzesCZ
Newbie
 
Join Date: 4.12.2006
Posts: 2
Default logitech wingman formula force gp

ahoj mám možnost koupit za cca 800 k? tento volant je to dobrá cena? ale muj hlavní dotaz je v tom jestli se dá p?estav?t budto na optiku nebo nahradit ty potenciometry n??ím jako hall sondou? zatím teda váhám jestli do n?j jít tak budu rád za komentá?
AmanzesCZ is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #2
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by AmanzesCZ View Post
ahoj mám možnost koupit za cca 800 k? tento volant je to dobrá cena? ale muj hlavní dotaz je v tom jestli se dá p?estav?t budto na optiku nebo nahradit ty potenciometry n??ím jako hall sondou? zatím teda váhám jestli do n?j jít tak budu rád za komentá?
Pokud je nový, tak je ta cena mooc p?kná. Jinak pokud se ti nechce do Moma, nebo DFP, nebo G25, je to pravá volba do za?átku ... Jinak co se tý?e dalších dotaz?, to bohužel nevím :/
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #3
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Když trochu prolezeš tohle vlákno (Hardware, software), tak ur?it? najdeš pár zkušeností s tímhle volantem. S tou cenou to záleží na tob?, jestli je to pro tebe hodn? nebo málo, a taky na tom, jestli je ten volant novej nebo už jetej... A p?estav?t se dá cokoliv, když nemáš ob? ruce levý jako já.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #4
AmanzesCZ
Newbie
 
Join Date: 4.12.2006
Posts: 2
Default

vlakna s tímto volantem jsem samože ?etl ale nepost?ehl jsem nikde práv? dotazy na tu vymenu t?ch potenciometr? n??ím jiným :-) jinak volant je sice starší nicmen? je jen odzkoušen byl to nevhodný dar takže vím že funguje ale jetý je snad cca 10 minut....je to muj první volant tak se více mén? budu u?it jezdit lfs na volantu :-) a práv? do budoucna bych tento volant vylepšil tak proto se ptám
AmanzesCZ is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #5
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Prestavet na optiku velmi obtizny, na halla obtizny (180 stupnu je pro halla moc).
Kada is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.