Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.4.2006   #1
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Po dlouhé a t?žké nemoci se mi dneska odporou?el mikrofon na sluchátkách - Genius HS-04A. Vzhledem k fórovosti provedení a cen? se to tak n?jak dalo ?ekat. Takže p?jdou na reklamaci a jediný, co vím, je to, že ty samý nový už nechci. Poradí n?kdo, co koupit? Pokud t?eba máte dobrý/špatný zkušenosti s n?jakýma, tak napište, please.

EDIT: Hm, divný, te? fungujou. Ale stejn? asi p?jdou z domu a int. "zvukovka" se softem SoundMAX s nima... ^^
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2006   #2
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Mam Genius HS-02A, pouzivam je jen na telefonovani. V tomhle ohledu jsem uplne spokojen, i s nastavenim na hlavu, moznosti natoceni mikrofonu, proste fungujou. Kvalita zvuku pro to telefonovani dobra :-)). Za 150 Kc bych asi vic necekal...
Kada is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2006   #3
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Creative HS-300, zvuk a mic bych rekl hodne dobry (na tu cenu), akorat me po delsi dobe z toho boleli usi, resil jsem tak ze jsem mezi sluchatka pri nepouzivani daval CD krabicku a ony se trochu roztahly.
Posledni dobou (asi po 2 letech) zacina chrastit v jednom repracku, jeste jsem se nekoukal, mozna se jen neco uvolnilo. Pouzivam je fakt intenzivne. 2.5m kabel.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2006   #4
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

?
SIR is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2006   #5
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by SIR
Np, nafasuju 4 kole?ka mláta a jdu do nich, pivovar platí gut... B)

Jinak mikrofónek mi te? z ni?eho nic zase funguje jako novej, tak jsem z toho jelen. Asi to cht?lo mu pohrozit, že p?jde z domu. Stejn? tak volant, poslední dobou se drží celkem v pohod? a ne a ne se rozbít. Takhle se toho DFP nikdy nedo?kám... ^^
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.