Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.6.2007   #1
zabi
Newbie

 
zabi's Avatar
 
Join Date: 5.6.2007
Posts: 1
Default uzavreny diferencial

Cau lidi, nahodou jsem narazil na tuhle hru a chytlo me to tak, ze jsem to musel hned zaplatit..

Zatim jsem nejel online, protoze se musim naucit poradne aspon jednu trat a postavit jedno poradny auto. Zvolil jsem Blackwood s FXO GTR. Zcal jsem s hardtrack setupem, a jezdil tak dlouho nez jsem dokazal jezdit +- 0.5s stejny kola. Pak zacal upravovat nastaveni vozu. Z puodnich cca 1:15 jsem se dostal upravama setupu na cca 1:11:30. Dal uz jsem nevedel co menit, vsechno se zdalo spis kontraproduktivni. (Ujel jsem celkem asi 300 kol).

Ted konecne muj dotaz> Asi dve hodiny jsem si hral se samosvornym diferencialem, az jsem ho nejak nastavil. Nicmene, nakonec jen tak ze srandy jsem zkusil nastavit oba diferaky uzavrene (coz predpokladam, ze jsou uzavrene 100%), cekal jsem ze s tim nepujde poradne zatacet. Nicmene, hned prvni kolo bez zahrati pneu bylo bez velkeho snazeni o dalsi vterinu rychlejsi, pak jsem se dostal i na 1:09:50, jak jsem tim ziskal vic trakce a dal snizoval ucinek zadniho kridla.

1 Jezdite s uzavrenymi diferencialy, nebo tohle nastaveni je nejaka nahoda ze mi to zrovna takhle funguje?
2. Zda se mi uzavreny diferencial jako uplny nesmysl u okruhoveho zavodniho vozu. Dovedu si ho predstavit na offroadu nebo na lokomotive, ale tady mi to prijde zcestne.. co si o tom myslite?

Chtel bych si setup postavit kompletne sam, jen obcas s pomoci nejake rady. Nechci kopirovat setup od ostatnich, ci nejaky stahovat a nasledne dle nej svuj upravovat, aniz tusim, proc to vlastne delam.

Diky moc
zabi is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #2
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

ja sem ted trenoval z uzavrenym casy kole 1:8:5 pac sem lama ale na zavod sem zvolil viskozni 20nm vsude a jelo se mi lip ale zalezi na setu odklonech a zbihavostech.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #3
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Jeste si vypln LFS nick v profilu tady na foru a dozvis se odpovedi na svoje otazky.
Kada is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.