Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12.12.2005   #1
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Tak do toho...

Dneska už budu opravdu stru?nej. Tém?? po celej ve?er foukal blbej vítr a auto prost? nejelo. Takže kvalifikace byla z mý strany tragédie a superpole, do kterýho jsem se asi nedopat?ením dostal, byla ješt? vetší tragédie. Takže na startu jsem to jistil z 10. místa.

1. závod: No comment. :down: Moje Brembo v 1. kole nejspíš zasko?ily Sitha a byl z toho ukázkovej beran... Zbytek závodu jsem odevzdan? odkroužil a hlavou se mi honily myšlenky na odstoupení. ^^

2. závod: Opak prvního závodu. :up: To 9. místo v cíli jsem si musel vyd?ít tak tvrd?, jako ješt? nikdy. Díky Masterful, Puga, Ondrejko, Itar... A jestli se vám zdálo, že jsem vás obouchával víc než jindy, tak se vám to nezdálo, protože p?ed startem jsem odhodil sametový rukavi?ky... Njn, jinak to holt dneska ve?er nešlo.

Gratuluju vít?z?m obou závod?! kay: A díky PerGovi za adminování, i p?es malý technický problémy jsme se v pohod? domluvili, což se cení.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2005   #2
puga
Newbie

 
puga's Avatar
 
Join Date: 16.9.2005
Posts: 66
Default

v podstate len kratko.

kedze som sa do 2. div dostal ako posledny, prekvapilo ma 7 miesto na starte. potom som so setom z kvaldy jazdil pretek a som rad, ze gumy vydrzali.

p.s. nuz, niet casu na testovanie

wood - ziadny problem. bolo to jemne. v reale by som ta nazval buzerantom co sa mi lepi na zadok, ale tu to ocakavam.
__________________
po?íta? ŠROT
puga is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2005   #3
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by puga
wood - ziadny problem. bolo to jemne. v reale by som ta nazval buzerantom co sa mi lepi na zadok, ale tu to ocakavam.
Asi tak?
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2005   #4
William Wakeford
Newbie

 
William Wakeford's Avatar
 
Join Date: 31.10.2005
Posts: 82
Default

chtel bych se omluvit vsem v 2.divizi co byly poskozeny moji hooukackou, kterou ac je to neuveritelne ja neslysel...asi se nejak sekla bo nevim, ale ruku na to tlacitko jsem dal az ve chvili kdy jsem dostal upozorneni a mackl na nej a zahoukala a pro ostatni to prestalo...ovsem tlacitkem to nebylo, ale spis nejakej zasek v SW...doufam ze vsici ikdyz je to nasralo pochopi ze jsem myslici clovek, ktery by toto nedelal schvalne...diky
William Wakeford is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #5
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Tak já taky n?co p?idám.

KVALDA-v poho, byl jsem v dobré nálad? a s autem problémy nebyly takže 1.místo

SUPERPOLE-op?t jsem byl naprosto uvoln?ný a sám jsem se divil tomu, jaký jsem to zajel ?as

1.ZÁVOD-Naprosto v poho...OP?T jsem jel naprosto klidnou jízdu, po?ád mi ale nedocházelo, pro? jsem ostatním tak ujížd?l, když moje ?asy nebyly nic moc .....takže nakonec v závod? 1.místo a naprostá spokojenost

2.ZÁVOD-No....první a druhá zatá?ka pro m? asi znamenala konec v tomto závod?...trošku jsme se ?uklu s Reycem a abych nezavinil nehodu, musel jsem doprava. Tím pádem jsem se dostal mimo tra? a propadl jsem se na asi 8.místo...jenomže, asi o dv? kola poté jsem op?t vyjel z trat? a to znamenalo propad na 10.místo. Potom se mi však poda?ilo uklidnit a postupn? jsem se za?al prokousávat startovním polem až na krásné 6.místo. N?komu by se mohlo zdát, že to pro m? byl smolný závod ale opak je pravdou.

PS-sorry všem v druhém závod? za všechny ty ?ukance, zvlášt? pak Reycovi a Woodovi....doty?ní pánové moc dob?e ví, o ?em mluvím
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #6
EARWIG
Member

 
EARWIG's Avatar
 
Join Date: 19.7.2005
Location: Liberec
Posts: 103
Default

Ja se nejak stale nedokazi szit s vozem FXO. Kazdy zavod je pro me neuveritelne trapeni. Vcera tomu nebylo bohuzel jinak. Po nevyrazne kvalifikaci jsem startoval pekne zezadu.
V 1. zavode jsem do T1 najizdel dokonce jako posledni, ale pak se mi podarilo nekolik souperu predjet. Asi ve 2-3 kole se vzadu vytvorila skupinka asi 5 jezdcu, ktere nekdo brzdil. Vsicchni chteli dopredu, ale nikdo nevedel kudy. V najezdu na klopenku se pak vytvoril shluk asi 5 vozu a vsichni tiskli plynovy pedal daleko za bod dorazu. Byl jsem na vnejsi strane a bohuzel jsem spatne odhadnul vzdalenost k souperum a prilis jsem klopenku utahnul k vnitrku. Byla z toho hromadna havarie a nekolik vozu vcetne me muselo do boxu....
Vsem se timto omlouvam!
Z boxu jsem vyjel rychle, takze jsem tam musel jeste jednou... Pak uz jsem jezdil posledni a jen prekazel vedoucim jezdcum, kteri me dojeli o kolo.

Ve 2. zavode jsem bojoval jak lev o posledni pricky a zavod si alespon trochu uzil. Ponekud me prekvapila neumerna tvrdost souperu. Nevim, zda je spravne brzdit az o soupere, ale pravdou je, ze tyto vozy to vydrzi...

Co zaverem? No zase jeden hrozny zavod za mnou. Jenom doufam, ze dalsi sezona se pojede s nejakym zavodnim vozem. Vozy teto kategorie se na zavodeni asi opravdu nehodi.
__________________
www.SkvorRacing.wz.cz
EARWIG is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #7
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by EARWIG
Co zaverem? No zase jeden hrozny zavod za mnou. Jenom doufam, ze dalsi sezona se pojede s nejakym zavodnim vozem. Vozy teto kategorie se na zavodeni asi opravdu nehodi.
V tom s tebou nemuzu souhlasit. Na zavodeni se hodi uplne kazdy auto co ma 4 kola.
Z pravejch zavodaku je bez pritlaku jen UFR/XFR - predokolky, dojde na ne, ale ne v pristi lize, pac fwd jedeme ted. Auta s pritlakem se mi moc pouzit nechce kvuli znamemu aero bugu, diky kterymu jsou temer nemozny tesny souboje...
Rad bych vedel proc myslis, ze zrova FXO neni vhodny na zavodeni... me prijde vhodny i GTi a UF1000...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #8
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

--muj komentar je asi napul fikce, protoze si nepamatuju jmena a cisla a na koukani do replaye neni cas--

vcera se to tedy obzvlast povedlo. :bow:

trat skvela. idealni pro takovy zavody.

ja opet v D2, uz se tady zabydluju

volny trenink- nemohl jsem se ani priblizit rozumnym casum. deprese.

kvalifikace-nakonec jsem tam jeden dal a byl jsem nekde 4. nebo 5., ani admin nevedel

suprpol jsem i pres nervozitu nepokazil, takze 4.

obecne zavod-
mel jsem to rozdeleny na 3 useky v zavode. prvni- pohoda, gumy se nahrivaji, casy tesne pres 2 minuty. druhej, gumy doruda, casy tak 2.03 a vsichni na me dorazi, posledni byl zase v pohode ale ostatnim to stejne jelo lip... takze jsem dobre odstartoval, pak jsem byl druhej a za pulkou zavodu me hosi dycky dojeli a zacali me tlacit k chybam...

v prvnim zavode to skoncilo uderem do zdi v najezdu na oval, pak jsem jeste stacil zametat dierollovi cely kolo a na cilove lajne nas delily nejake setiny... v muj prospech

druhy zavod byl presne pres kopirak, po startu ve skrumazi jsem ukoristil druhe misto za dierollem, ktery mi ujel mimo dohled, ve fazi zapasu s horkou gumou me dojel hloucek, chvili jsem se branil, pak jsem delal chyby, ve finale jsem se branil REYCOvi, ale v cili nas delilo asi 5 setin, tentokrat v jeho prospech. . jeste se mi vybavuje souboj s "troubicem" WWakefordem, ktereho jsem jednou na brzdy po rovince malem sundal. nebyt toho, ze mi nechal misto presne na auto (bez zrcatek) mezi nim a zdi, byli bysme oba v kacirku, oba nalezite nastvani na mou osobu.

3. zavod :shh: - to uz jste byli vsichni pryc, ale nemuzu to nezminit :-) dieroll byl hrozne rozjetej ze svyho viteznyho zavodu :drugged: tak jsme si strihli duel na 3 kola. vyhral sice on i presto, ze byl asi 3x delat rally v kacirku (co byste taky po nem chteli, ze?), ale tolik predjizdecich manevru snad nebylo ani v celym zavode. velka legrace. samozrejme doslo i ke kontaktum, nedky dokonce umyslnym (aspon z me strany ), ale nikdy s umyslem ho sejmout, spis stabilizovat

zkratka vecirek se vydaril... diky diky diky ucastnikum, adminovi, blahoprani vitezum a pocta porazenym

jeste pro perga- mozna se tvuj "prisny" pristup nekomu nelibil, ale mit ja ty previty na povel, jeste bych pritvrdil... dik za vedeni.

neni to moc dlouhy?

edit: jeste jsem si vzpomnel na navstevu Jardiera ve volnym treninku. Ten hosik je strasne ukecanej, litoval jsem ze neznam klavesovou zkratku na blokovani zprav. ^^
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #9
Mark Novys
Member

 
Join Date: 4.10.2004
Location: Brno
Posts: 222
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
Quote:
Originally Posted by EARWIG
Co zaverem? No zase jeden hrozny zavod za mnou. Jenom doufam, ze dalsi sezona se pojede s nejakym zavodnim vozem. Vozy teto kategorie se na zavodeni asi opravdu nehodi.
V tom s tebou nemuzu souhlasit. Na zavodeni se hodi uplne kazdy auto co ma 4 kola.
Z pravejch zavodaku je bez pritlaku jen UFR/XFR - predokolky, dojde na ne, ale ne v pristi lize, pac fwd jedeme ted. Auta s pritlakem se mi moc pouzit nechce kvuli znamemu aero bugu, diky kterymu jsou temer nemozny tesny souboje...
Rad bych vedel proc myslis, ze zrova FXO neni vhodny na zavodeni... me prijde vhodny i GTi a UF1000...
Vim ze tady spousta lidi na FXO nadava,ale me to pripada jako prijemna zmena po GTR. Hold jsme si pred tim odhlasovali nejsilnejsi auta hned na prvni sezonu tak se dalo cekat ze prechod ke slabsim autum bude pro nekoho divny a natoz jeste k predokolce. Me se libi ze tady v tech zavodech je porad o co jet i s temi nejlepsimi. A ne ze v kazdem zavode ujede jeden pak dalsi a nic se nedeje.
Mark Novys is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #10
Mark Novys
Member

 
Join Date: 4.10.2004
Location: Brno
Posts: 222
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
Quote:
Originally Posted by EARWIG
Co zaverem? No zase jeden hrozny zavod za mnou. Jenom doufam, ze dalsi sezona se pojede s nejakym zavodnim vozem. Vozy teto kategorie se na zavodeni asi opravdu nehodi.
V tom s tebou nemuzu souhlasit. Na zavodeni se hodi uplne kazdy auto co ma 4 kola.
Z pravejch zavodaku je bez pritlaku jen UFR/XFR - predokolky, dojde na ne, ale ne v pristi lize, pac fwd jedeme ted. Auta s pritlakem se mi moc pouzit nechce kvuli znamemu aero bugu, diky kterymu jsou temer nemozny tesny souboje...
Rad bych vedel proc myslis, ze zrova FXO neni vhodny na zavodeni... me prijde vhodny i GTi a UF1000...
Vim ze tady spousta lidi na FXO nadava,ale me to pripada jako prijemna zmena po GTR. Hold jsme si pred tim odhlasovali nejsilnejsi auta hned na prvni sezonu tak se dalo cekat ze prechod ke slabsim autum bude pro nekoho divny a natoz jeste k predokolce. Me se libi ze tady v tech zavodech je porad o co jet i s temi nejlepsimi. A ne ze v kazdem zavode ujede jeden pak dalsi a nic se nedeje.

EDIT: Konecne je moznost si zazavodit s chaosem nebo windmousem a ne se jenom divat na mapce jak ujizdi pryc
Mark Novys is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #11
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 25.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

Quote:
Originally Posted by Mark Novys
EDIT: Konecne je moznost si zazavodit s chaosem nebo windmousem a ne se jenom divat na mapce jak ujizdi pryc
Jestli to taky nebude tim, ze jsme se zlepsili
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #12
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Loukota
Quote:
Originally Posted by Mark Novys
EDIT: Konecne je moznost si zazavodit s chaosem nebo windmousem a ne se jenom divat na mapce jak ujizdi pryc
Jestli to taky nebude tim, ze jsme se zlepsili
Kdyby Chaos zrovna neprebiral telegram ve zneni "Kasli na postacku a radsi se venuj rizeni, Pablo" a neridil prvni pulku zavodu smetakem ode dveri, tak jste si ani neprdli! Jenom skromnost a casova zaneprazdnenost (prej jezdi po republice a shani me, netusim proc) mu nedovolila se s vami o to podelit.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #13
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Kvalda - pre mna dopadla nad moje ocakavania cakal som 10miesto a horsie. Bol som 3.

Superpole- myslel som si ze to este viac pokaz, nerovzny ako prasa pred zabijackou, ale bol som 4. v poho

1.race - bol som prekvapeny z vydrzou mojich gum, nikdy predtym tolko nevydrzali uplne super. Stale na mna dobiedzal Wiliam. Nakoniec2 za skvelo jezdiacim ITAROM.

2.race - bol som este prekvapenejsi s mojimi gumami..... V prvej zakrute som sa nestihol zaradit za wiliama a preto som musel ist mimo stopy, coz znamenalo ze do druhej zakruty ma viac vynieslo, a tam bol ITAR ktoremu sa ospravedlnujem. Potom som isiiiel a isiiel az ma dobehol itar, zapojil som trocha rallycross, a ITAR ma prebehol. Potom ITAR isiel do prvej zakruty neskoror nabrzdy, coz som vyuzil. Ked Wiliam prebehol Dan Michla sorry ak som to zle napisal, zacal som sa k nemu priblizovat, co som vyuzil v suboji v ktorom islo o milimetriky, a dopadlo by to zle, ale nakoniec sme z toho vysli bez skrabanca a skoncil som pred nim 3.

Celkovo hodnotim organizaciu velmi dobre, az na tu malu chybicku, ktora sa vsak hladko vyriesila. DIK ZA RACE.

A este s FXO by som isiel aj 100sezon LOL, je to velmi dobre auto a treba pri nom aj rozmyslat a hlavne ist technicky.
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #14
Jardier
Regular Member

 
Jardier's Avatar
 
Join Date: 14.6.2005
Posts: 773
Default

Quote:
Originally Posted by dmichl
edit: jeste jsem si vzpomnel na navstevu Jardiera ve volnym treninku. Ten hosik je strasne ukecanej, litoval jsem ze neznam klavesovou zkratku na blokovani zprav. ^^
Ja vim puvodne jsem tam nemel nic delat ale musel jsem se podivat no a pak se rozjela debata omlouvam se vsem jestli jsem vadil staci rict a priste hned zmizim B) myslel jsem to v dobrem ale nejak to kecani jsem opravdu prehnal takze pardon
__________________
www.bmw1challenge.com driver
BMW 1 Challenge 2006 CHAMPION
www.commerzracing.com
www.jaroslavhonzik.com
CeRT TEAM
Jardier is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #15
PerG
Regular Member

 
PerG's Avatar
 
Join Date: 8.6.2005
Posts: 621
Default

Quote:
Originally Posted by dmichl
jeste pro perga- mozna se tvuj "prisny" pristup nekomu nelibil, ale mit ja ty previty na povel, jeste bych pritvrdil... dik za vedeni

edit: jeste jsem si vzpomnel na navstevu Jardiera ve volnym treninku. Ten hosik je strasne ukecanej, litoval jsem ze neznam klavesovou zkratku na blokovani zprav. ^^
zkratka je - . A pritvrdit to je otazka situace pribehl sem ke kompu na posledni chvili protoze sem nechtel zklamat Chaose tak sem nemel nic pripraveny ale myslim ze spoluprace byla na kvalitni urovni a povedlo se nam to takze diky vsem ze ste nebyli vsichni jak z divokejch vajec. Jinak Itar a dalsi z toho delali v Race2 uplny destruction derby kay:
__________________
http://www.simracing.cz
PerG is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #16
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by PerG
Jinak Itar a dalsi z toho delali v Race2 uplny destruction derby kay:
JJ a moc moc se omlouvám t?m, kte?í tím utrp?li

EDIT:Ale co já vím, tak žádný poškození nebylo
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #17
Speder38
Newbie

 
Speder38's Avatar
 
Join Date: 1.3.2005
Location: H?ídelec :)
Posts: 59
Default

Takze musim se predem priznat ze na tedle zavod sem skoro vubec nemel natrenovano poprve kdy sem si sednul k LFS bylo v nedely :shh:

QUALI:zajel sem neco malo nad dve minuty a myslim ze bych vic ani nedal bylo to 11.misto

SUPERPOLE: o jedno misto mi uniklo :scare:

RACE1:startoval sem z jedenactyho mista hned po prvnim kole sem se dostal na devatou pozici za novase se kterym se si pak nekolikrat vymenil misto potom sem jen krouzil na sedmy pozici az do posledniho kola ve kterym skupinka ktera jela predemnou predjizdela nekoho o kolo zpet a tim se zdrzely a ja se nahle ocit kousek za nimi,v posledni zatacce sel ale masterful pozde na brzdy a tim me zajistil 6.misto.

Race2:sice sem mel pole position ale nebylo me to moc platny postupne sem se propadal po mych hloupych chybach az na seste misto na kterem sem doufal ze uz zustanu ale bohuzel se tak nestalo v poslednim kole prisla moje chyba ve druhe zatacce takze nakonec 8.misto.

Zavod byl jinak peknej organizace vyborna takze gratulace vitezum i tem porazenym.

__________________
Intel Core2duo 1.8 GHz; 3GB RAM ; Gigabyte DS-4 ; ATI Radeon X1950Pro ; Saitek R440 ; S2 LICENSED (Speder38)
Speder38 is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2005   #18
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

tak ja se teda taky vyjadrim no... budu se snazit byt strucny...

Quali:
To bylo opravdu o fous... Jeste pri poslednim kvalifikacnim kole jsem byl tusim 11. Druha polovina tohoto kola se odehravala po "skonceni" kvalifikace. Pokud ale vim, pocita se kazde kolo zapocate pred uplynutim, takze bylo vse v ramci pravidel (doufam). No a hle: Toto posledni kolo me vyneslo na 7. misto! Ovsem musim se omluvit vsem tem, ktere jsem doslova na posledni chvili odsunul o misto zpet. Asi to nebylo tak uplne koser :scratch:

Superpole:
Trema ja svin! Ale i pres to jsem si jeste o jedno misto polepsil, takze vlastne uspech...

Race 1:
Trochu jsem se propadl a nasledovalo vymenovani mist se Spederem Jinak nic moc neobvykleho. Gumy drzely docela ok, ale nesmelo se jet porad na hrane...

Race 2:
:deadnana: :deadnana: :rage: :weep: :weep: poskytovatel internetu opet zklamal... :weep: :weep: :weep: a zrovna kdyz jsem zacal dojizdet skupinku jezdcu ktera mi po spackanem kole tak trochu poodjela...
Novas is offline   Reply With Quote
Old 15.12.2005   #19
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
do posledniho kola ve kterym skupinka ktera jela predemnou predjizdela nekoho o kolo zpet a tim se zdrzely a ja se nahle ocit kousek za nimi,v posledni zatacce sel ale masterful pozde na brzdy a tim me zajistil 6.misto.
no tam sem to proste risknul no a gumy už to nezvládly a p?itom sem tam už byl no ale vyjel sem z trat? a zase stratil dv? pozice a jak sem si natáhl na kola tak bum do zdi a už jsi tam byl.
masterful is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.