Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 15.3.2008   #1
PzKpfw VI Tiger
Newbie
 
Join Date: 15.3.2008
Posts: 15
Default Koupit S2

Zdravim,
když jsem si koupil volant tak sem si ani nevim jak vzpom?l, že existuje jakysi LFS a že prý to mám být hodn? dobrý, našel sem a zkusil sem. A ono to je. Zatim mam naježd?no málo a s vlastím nastavením sem dal osobní rekord 1:17:97 a když sem si stáhl z netu, i když sem necht?l, tak se mi povedlo 1:15:92 asi po pul hodin?. LFS je fakt n?co, ale bojím se online hraní. V demu to stojí za prd a ja nevim jak to bude, když si koupim S2, je to p?ece docela dost penez? Jak to funguje s banováním a bouráním? jasn?, nehoda se stane, ale dneska sem si cht?l zahrát, p?ijdu na n?jaky ma?arsky a tam už hlasují pro bann ani sem nevyjel, jiní, zase ma?a?i, m? vyhodili když sem na konci té dlouhé rovinky šel na první místo. Já sem byl viditeln? rychlejší (220km/h) a on m? vytlá?el, že sem ho p?edjížd?l až po tráv?, p?ed zatá?kou sme se vrátili vedle sebe a on do m? žduchl, navalili jsme se oba. A ve?er na Antiku nebo jak to je to samy. Byl sem druhy, p?edemnou n?jaky pomalik tak op?t bez problém? jsem ho na konci té dlouhé rovinky p?edjel a v druhym kole už tam stál a bum do m?. Tak sakra kde sme? D?je se tohle i u S2 nebo jenom v demu?

Last edited by PzKpfw VI Tiger; 15.3.2008 at 23:15.
PzKpfw VI Tiger is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.