Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 2.8.2006   #161
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash
Musim uznat, ze to vypada velmi pekne.
hm me to pripomina TOCu jej to sem asi nemel
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2006   #162
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Alien_CZ
hm me to pripomina TOCu jej to sem asi nemel
Maximáln? tak graficky a veeeelmi vzdálen?

EDIT:Imho, už se nem?žu do?kat, až vyjde Renault Super Clio cup
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2006   #163
santa_cruz
Member

 
santa_cruz's Avatar
 
Join Date: 14.11.2004
Location: M?lník
Posts: 159
Default

Quote:
Originally Posted by WiRuZik
VYŠEL NOVÝ PATCH!!! Opravuje toho veeelmi

a tady házím m?j pohled na v?erejší závody Megan??????

http://wiruzik.ic.cz/Hocken_Megane/hocken.html
Obrazky moc pekny , skoda ze nemam vic casu , hned bych to zkusil , uz jenom kvuli tem real tratim
__________________
M?j podpisový obrázek byl op?t nejhez?í a proto my byl administratorem smazán .
santa_cruz is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2006   #164
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

btw jestli nekdo chcete zkouset at uz mody nebo uz i normal auta, nezkousejte to ve Warez verzi.. ono se to fakt chova dost podivne.. nema to zadnou vypovidaci hodnotu.. jedine si to kupte..
myslim, ze ted uz je rFactor ve fazi, kdy se vyplati ho koupit.. ja ho koupil pred 10 a pul mesici a svou investici jsem si zacal uzivat tak 3 mesice zpatky teprve..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2006   #165
Jardier
Regular Member

 
Jardier's Avatar
 
Join Date: 14.6.2005
Posts: 773
Default

na www.rfactor.net si muzete stahnout nove demo. je tam auto + trat jako z prvniho dema a k tomu je BMW Sauber F1 a Nurburgring takze si muzete otestovat vic
__________________
www.bmw1challenge.com driver
BMW 1 Challenge 2006 CHAMPION
www.commerzracing.com
www.jaroslavhonzik.com
CeRT TEAM
Jardier is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2006   #166
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Tak za zkousku nic nedam, ze :-)
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2006   #167
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Je to už v1150?
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2006   #168
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

jj ta nova verze co ma 680mb se chova jako demo, je tam ZR (naprosto o nicem) a F1 Sauber (ten fakt stoji za vyzkouseni).. z trati Toban a Nurb, jak rikal Jardier..
udajne se tam daji odblokovat i ostatni vozy, mozna trate..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2006   #169
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by WiRuZik
udajne se tam daji odblokovat i ostatni vozy, mozna trate..
V tom pripade bych te poprosil o info do PM...
j/k
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 5.8.2006 at 16:22.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2006   #170
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

tak moje zazitky
po stazeni skoro 700mb archivu (omg!) jsem se pokusil o instalaci. ta se rozbehla az na druhy pokus, pri prvni havaroval cely explorer. ke konci mi to chtelo naistalovat dx9c, ktery samotrejme mam, ale bez te instalace nesla spustit samotna hra (wtf?). tak jsem to nainstaloval a konecne spustil.
nastaveni ovladani probehlo zdarne (nevim co bych si pocal, kdybych trochu neznal vychytavky isi simu, jako je invertovany ff, defaultne nastavene kombinovane pedaly atd...) a vrhul jsem se na trat. vzal jsem saubera a jel na ten druhej okruh co je tam s nürbem jeste. chvili mi trvalo nez jsem rozeznal travu od asfaltu, protoze tak hnusne a nechutne textury jsem uz dlouho nevidel (detaily stredni az vysoke, 4xaf, 2xaa, zajimalo by me, co je obsahem toho 1gb, ktery rf zabira na disku, textury to tedy nejsou). mno dal jsem par kol a s cistym svedomim jsem to ukoncil, formule mi opravdu nesedla. ridi se snaz nez v lfs, ale prijde mi, ze je trat potazena medem nebo co, takovy divny pocit, mozna nezvyk.
zapnul jsem teda nürbungring a vzal jsem to druhe auto. trat je to mnohem lepe propracovana a dalo se na ni uz i koukat, za to to auto bylo fakt extrem. i muj wartburg ma lepsi grip. bylo to jako jezdit s zelatinovymi koly v medu a koukat pres mastny ubrousek z mcdonaldu (textura skla), proc mi ho v boxech neumyli?!
a nakonec jedno pozitivum, v menu se da nastavit minimalni fps, coz je vec naprosto epochalni, pri dosazeni teto hodnoty se snizi detaily a fps zustanou stejne, bravo!
rf z disku odstranovat jeste nebudu, pockam jestli vyjde nejaky hack, rad bych zkusil ochcafky.

Last edited by jet; 5.8.2006 at 16:50.
jet is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2006   #171
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

hehe, jetuv komentar je tak nejak druhy extrem Mirzzy (pro me fanatik do rF, ikdyz toho dela opravdu dost, za coz ho obdivuju, ale nektere jeho nazory jsou az prilis fanaticke - pro me)..
Jete, hra pouziva nejnovejsi DX (cervnovy pokud vim) a jelikoz si ho nemel nainstalovany tak ti to nejelo.. todle neni problem rF
ale jinak s tebou souhlasim, Toban a respektive vsechny ty rf fantasy trate maji naprosto udesnou grafiku.. je to hnusny, obludny, ja jsem alergickej na ty jejich ploty, to je fakt hnus nejvetsi.. textury fakt hruza.. stejne jako mi prijdou jak grafikou tak pro jezdeni uplne hrozny default auta.. ZR je hrozny auto, nechtel bych aby me do toho nekdo nutil...
jediny pouzitelny vuz co je primo v rF mi krom F1 prijde rTrainer, ale ten se ti objevi az po unlocku.. mozna je jeste pouzitelny Stock cars, ale nascarum zatim nerozumim..
sila rF je prave v tech modovanych tratich a vozech.. ty real trate co tam najdes jsou bezva, stejne jako nekolik dalsich napriklad konvertnutych z GTL ci tak.. ale to uz se tyka full verze..
jinak proc ma rf tolik co ma? Jelikoz to obsahuje to, co se ti objevi po odblokovani (auta, trate) + musis brat, ze je to jakasi platforma, kterou ty mody potom vyuzivaji.. proto ma pak mod treba jen 30mb, dost veci je v rF..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!

Last edited by WiRuZik; 5.8.2006 at 20:19.
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2006   #172
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

potom mi prijde ujetej system distribuce, zaplatit za neco, co je v defaultu nepouzitelny a spolehat se ze nekdo udela mod? to by radeji meli davat rf zadarmo a mody zpoplatnit... rf team poskytne modarum za par penez nejaky "unlock" aby mohli modovat a ti pak budou svoje mody prodavat za penize odpovidajici kvalite jejich modu. ale to je asi fikce
jet is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2006   #173
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

taky jsem driv rikal a celkem si za tim furt stojim, ze bud by mel byt rF levnejsi a nebo by mel platit moderum nejaky procento.. ale to je asi nemozny.. spis je mozny, ze jednou v budoucnu si budou platit moderi za sve mody (uz jeden moder si nechava platit za lepsi textury pro rF trate pokud vim)..
ale kdyz to moderum tak vyhovuje, modery bavi vic ten mod tvorit nez ho jezdit, tak co no..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2006   #174
Jardier
Regular Member

 
Jardier's Avatar
 
Join Date: 14.6.2005
Posts: 773
Default

Quote:
Originally Posted by WiRuZik
taky jsem driv rikal a celkem si za tim furt stojim, ze bud by mel byt rF levnejsi a nebo by mel platit moderum nejaky procento.. ale to je asi nemozny.. spis je mozny, ze jednou v budoucnu si budou platit moderi za sve mody (uz jeden moder si nechava platit za lepsi textury pro rF trate pokud vim)..
ale kdyz to moderum tak vyhovuje, modery bavi vic ten mod tvorit nez ho jezdit, tak co no..
to bych si novy mody sakra vybiral kdybych za ne musel platit
__________________
www.bmw1challenge.com driver
BMW 1 Challenge 2006 CHAMPION
www.commerzracing.com
www.jaroslavhonzik.com
CeRT TEAM
Jardier is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2006   #175
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

V?noval jsem tomu celý odpoledne (do te?) a tak n?jak to Jet shrnul za m?. Nap?ed m? zasko?ila opravdu ošklivá grafika (DX9 a vše na max) ale hlavní šok ?ekal p?i rozjetí s tím "autem", n?co tak blbýho v reálu ur?it? neexistuje. Myslím že želatinový kola v medu to vystihují. V n?kterých situacích jsem v?bec nev?d?l co to auto d?lá a co si o tom mám myslet. F1 byla lepší, druhý okruh taky, i když budovy stejn? vypadají jak z papíru, n?jak nevím kdo ty textury d?lá (fakt hnus), LFS na starym DX je rozhodn? hez?í než tenhle zázrak co pot?ebuje ?ervnový DX9.
Je fakt, že na formule v?bec nejsem a to "auto" je fakt shit, takže možná proto hodnotím tak špatn? a s n?jakým kvalitním modem bych t?eba zm?nil názor, ale ur?itá gumovost ?ízení kterou jsem kritizoval v rF vždy tam po?ád je. Já zkrátka necítím spojení auta se silnicí.. GTR2 se mi sice fyzikou a FF taky extra nesedlo, ale po?ád mnohem víc než rF.
Nezbývá mi než doufat, že kvalita engine se projeví opravdu až s kvalitním modem, takže po?kám, jestli do toho n?co p?jde narvat.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2006   #176
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

gumovyho rizeni se nezbavis dokud si nenastavis poradne FF, ale to uz je pro blazny co hledaji alternativu k lfs ci cemukoli jinymu..
ja vidim na kazdy hre pozitiva a rad jezdim vse.. lfs, rf, budu jezdit urcite i gtr2 (tu atmosferu jsem jeste v simu nezazil), netkar a pozitiva vidim i v novem racecomu...
u rf jsem poznal hlavne to, ze se tomu musi clovek poradne venovat, aby z toho byla kvalitni hra... stejne jako je obcas problem sehnat si soupere v dane serii.. k lfs sednu a jezdim.. to na nem mam urcite taky rad
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2006   #177
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Abys m? nepochopil špatn?, že na rF není dobrýho v?bec nic.. rF a i jiný hry maj spoustu sv?tlejch okamžik? a v dost v?cech LFS p?ekonávaj. Ale když tam není to hlavní, pro m? ten požitek z vlastní jízdy a pocit spojení volantu s autem a auta se silnicí tak všechny další výhody mi jsou naprd.
T?eba nKP se mi vícemén? pocitem z jízdy líbilo, a to i když nemám rád formule, ale je to tak bugovatý a nedod?laný že vy?kávám.
GTR se mi nelíbilo skoro ni?ím, GTR2 je mnohem lepší, sice není pocitov? tam co LFS, ale zase ta atmosféra, to máš pravdu, ta je super (na LFS se mi nelíbí hud b?hem závodu a vypnout to nejde, abych v?d?l aspo? pozici a v jakym jsem kole - ale ta super fyzika to zkrátka p?ebíjí.)
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2006   #178
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Abys m? nepochopil špatn?, že na rF není dobrýho v?bec nic.. rF a i jiný hry maj spoustu sv?tlejch okamžik? a v dost v?cech LFS p?ekonávaj. Ale když tam není to hlavní, pro m? ten požitek z vlastní jízdy a pocit spojení volantu s autem a auta se silnicí tak všechny další výhody mi jsou naprd.
T?eba nKP se mi vícemén? pocitem z jízdy líbilo, a to i když nemám rád formule, ale je to tak bugovatý a nedod?laný že vy?kávám.
GTR se mi nelíbilo skoro ni?ím, GTR2 je mnohem lepší, sice není pocitov? tam co LFS, ale zase ta atmosféra, to máš pravdu, ta je super (na LFS se mi nelíbí hud b?hem závodu a vypnout to nejde, abych v?d?l aspo? pozici a v jakym jsem kole - ale ta super fyzika to zkrátka p?ebíjí.)
jj s tvym nazorem se ztotoznuju.. mam to tak nejak stejne.. do nkpro nepudu do ty doby, dokud nebudou plechace a kvalitni multak..
a v rf muzes docilit lepsiho pocitu jizdy, ale je to strasna spousta nastavovani v controller.ini.. pak se da opravdu docilit fajn veci..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2006   #179
Krpas
Regular Member

 
Krpas's Avatar
 
Join Date: 9.11.2004
Location: Semily
Posts: 602
Default

Asi me tu hodne lidi zakousne ale po stazeni a odzkouseni novyho rF sem celkem prekvapen oproti ty predchozi c***k verzi je to myslim dost velkej rozdil a verim tomu ze pak se me budou zamlouvat i ochcavky ktery me v predchozi vezi prisli takovy nejaky divny Jinak to co absolutne nechapu co tam dela je ten system upgradu jak v nakym NFS ale doufam ze to je jen v normal verzi a pripadnejch modu se to netyka. Takze se dobrovolne priznavam ze az bude trochu vic casu zkusim licenci a mam dalsi sim na dlouhy zimni vecery
__________________
Vcz Rulezz
Krpas is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2006   #180
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

Quote:
Originally Posted by Krpas
Asi me tu hodne lidi zakousne ale po stazeni a odzkouseni novyho rF sem celkem prekvapen oproti ty predchozi c***k verzi je to myslim dost velkej rozdil a verim tomu ze pak se me budou zamlouvat i ochcavky ktery me v predchozi vezi prisli takovy nejaky divny Jinak to co absolutne nechapu co tam dela je ten system upgradu jak v nakym NFS ale doufam ze to je jen v normal verzi a pripadnejch modu se to netyka. Takze se dobrovolne priznavam ze az bude trochu vic casu zkusim licenci a mam dalsi sim na dlouhy zimni vecery
ve vetsine pripadu modu se tam zadnych upgradu nedockas, ale treba u F1 Sauber jsou jako upgrade Twins (ted uz zakazany prvek).. takze nekdy muze byt ten upgrade system relativne pouzitelnej..
a jeste se mi libi u rTraineru.. tam jezdis amaterskou serii na normal pneu a pak muzes jet rTrainer Academy, kde se jezdi na slickach a silnejsich motorech.. hned poznas rozdil, supr vec..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.