Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.9.2006   #41
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

ad ForceDynamics, lidi co se kolem toho pohybujou rikaj, ze hodne zalezi na hre, ktera se na tom hraje a ze LFS je v tomto ohledu nejlepsi (ze by to bylo fyzikalnim modelem? )
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2006   #42
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Slibene fotky a videa
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2006   #43
Jardier
Regular Member

 
Jardier's Avatar
 
Join Date: 14.6.2005
Posts: 773
Default

tak napisu takovej reportik z tohohle zavodniho vikendu

kvalifikace : prvni kvalifikace pole position pro prvni zavod s naskokem 0,4 vteriny very happy
2. kvalifikace : jedna chyba tim padem jsem nezajel hnedka dobrej cas a pozdeji uz to nejak neslo takze bohuzel az 3. flek ale i tak gut

1.zavod : nejak jsem necekal ze svetla zasnou tak rychle )) poradatele asi spechali a zaspal jsem tak desetinku a propadl se na 3. flek ale ve 2. zatacce jsem se probojoval zpet na 2. misto... Potom jsem zvolil taktiku ze budu setrit gumy za Michalem Matejovskym a poslusne jezdil za nim a cetl si ho. Pak jsem udelal mensi chybicku a trhl se mi na vice jak vterinku. Potom jsem ho opet lehce dojel ale pripletlo se nam tam auto o kolo a me nepustilo takze jsem docela dost dost ztratil (nechapu cupovej zavod a zadna modra vlajka... demence ). Potom ke konci jsem mel trosku lepsi gumy a zacal opet Michala stahovat a uz jsem si veril ze do cile bych mohl zautocit ale OPET se tam pris**l jezdec o kolo takze jsem opet ztratil protoze modra vlajka nikde a ja pulku stadaku za pomalym jezdcem... takze nakonec z toho bylo to ze jsem dojel 5 desetin za Michalem ,este kolo a mel bych ho, posetril jsem vic gumy

2. zavod : hlidal jsem si start ze 3. mista, tentokrat se mi povedl protoze oba jezdci predemnou se mi ani o cm nevzdalili.. bohuzel jsem mel venkovni stopu a predjel me Kusy jun... ktereho jsem zahy opet predjel jako v prvnim zavode... predemnou bojovala dvojice Matejovsky a Firla a na stadionu v esicku do schwantzovky se nabourali a me nezbylo bohuzel nic jineho nez uhnout az do kacirku abych se s nimi nesrazil (protoze firla se pretocil doleva a matejda se mu taky vyhejbal) a ja se propadl az na 11. flek... o 2 zatacky dal jsem byl 9. a v prujezdu prvnim kolem 8. potom jsem bojoval jako lev protoze jsem chtel alespon neco dokazat pri tomto vikendu a protlacil se az na 3. misto kde jsem nekolik kol krasne a ciste bojoval se Belgickym jezdcem (byvalym jezdcem FIA GT) Fulanem. Ten si me dobre hlidal a bylo tezke ho predjet ale snazil jsem se ho znervoznit a povedlo se on chyboval a ja ho predjel ))) ale v najezdu do posledniho kola mi to tam surove poslal a ja trosku mekej jsem nechtel nic riskovat (protoze vedu sampionat a potrebuju sbirat body) a nechal jsem mu misto na predjeti.... dal jsem se nevzdaval a v najezdu na stadion jsem se mu ukazal v zrcatku a on chyboval a ja ho predjel a dojel nadruhem miste. takze jsem spokojenej ale myslim si ze nebyt karambolu na zacatku zavodu tak jsem vyhral. ale to jsou holt zavody.

Bohuzel jsme zjistili ze mame asi problem s autem protoze ztracim priserne moc na rovinkach a bohuzel (nastesti) to neni moje chyba ... puvodne jsme mysleli ze mam spatne vyjezdy ale zahy jsme zjistili ze naopak a ze je chyba nekde v aute (((

jo a vikend hodnotim docela kladne )) mohlo to byt i o stupinek lepsi ale to jsou holt zavodu vedu docela dobre sampionat pred M.Dolakem o 165 bodu coz je docela super. Uz se tesim na A1 Gp doufam ze tam bude hodne lidi protoze BMW 1 Challenge pojede kolem 27aut !!! z toho 15 jsou jezdci A1Gp !! to bude maso

jo jen aby jste vedeli pro info ... ten rozdil rychlosti byl v 10-15kmh!!! coz je v identickejch autech docela dost... takze vsechno musim nahanet v zatackach
__________________
www.bmw1challenge.com driver
BMW 1 Challenge 2006 CHAMPION
www.commerzracing.com
www.jaroslavhonzik.com
CeRT TEAM
Jardier is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2006   #44
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

Jardier: V tom prvnim zavode jsem videl vzdy pri najezdu na cilovou rovinku, ze si ho dost stahl a rikal jsem si, treba se to jeste podari a stahne ho (bohuzel jsem netusil, co se tam deje, zabery na obrazovce braly jen souboj o 3. misto).. ale pak jsem videl, ze se od tebe zas trhl a ted uz jsem aspon chytrejsi a vim o co slo.. Pritelkyne fandila fandila a pak si furt stezovala, ze ti ujizdi na ty cilovy rovince..
ale druhy zavod byl z tvoji strany perfektni.. moc pekna prace!

a1cky furt nevim nevim jestli jet.. me ty formule zas tolik neberou.. ale ty bmwcka v tolika lidech by mohl byt masakr..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2006   #45
Jardier
Regular Member

 
Jardier's Avatar
 
Join Date: 14.6.2005
Posts: 773
Default

stahnete si ty videa od Kida.... na druhym videu je skvele videt co se mi stalo v race 2.
__________________
www.bmw1challenge.com driver
BMW 1 Challenge 2006 CHAMPION
www.commerzracing.com
www.jaroslavhonzik.com
CeRT TEAM
Jardier is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2006   #46
PerG
Regular Member

 
PerG's Avatar
 
Join Date: 8.6.2005
Posts: 621
Default

Quote:
Originally Posted by WiRuZik
Jardier: V tom prvnim zavode jsem videl vzdy pri najezdu na cilovou rovinku, ze si ho dost stahl a rikal jsem si, treba se to jeste podari a stahne ho (bohuzel jsem netusil, co se tam deje, zabery na obrazovce braly jen souboj o 3. misto).. ale pak jsem videl, ze se od tebe zas trhl a ted uz jsem aspon chytrejsi a vim o co slo.. Pritelkyne fandila fandila a pak si furt stezovala, ze ti ujizdi na ty cilovy rovince..
ale druhy zavod byl z tvoji strany perfektni.. moc pekna prace!

a1cky furt nevim nevim jestli jet.. me ty formule zas tolik neberou.. ale ty bmwcka v tolika lidech by mohl byt masakr..
opovaz se neprijet !!!
PerG is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2006   #47
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Ja na se tam tém?? najisto objevím...akorát by to cht?lo už dát n?jaký bod srazu, ne jako na WTCC, kdy prvního jsem potkal jardiera, který mi ?ekl, že nikdo jiný tam nebyl, následn? se m? Comm ptal, jestli tam v?bec n?kdo z LFS ješt? je
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2006   #48
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

Quote:
Originally Posted by Itar
Ja na se tam tém?? najisto objevím...akorát by to cht?lo už dát n?jaký bod srazu, ne jako na WTCC, kdy prvního jsem potkal jardiera, který mi ?ekl, že nikdo jiný tam nebyl, následn? se m? Comm ptal, jestli tam v?bec n?kdo z LFS ješt? je
nj, ja bych se stavil, jenze videt na blizko Zanardiho to byl muj cil.. a tak jsem tomu podpisu proste neodolal..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2006   #49
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by WiRuZik
nj, ja bych se stavil, jenze videt na blizko Zanardiho to byl muj cil.. a tak jsem tomu podpisu proste neodolal..
Já tam bvyl taky, ale Zanardiho podpis jsem m?l z doby, kdy všichni byli na závodech a stan BMW byl otev?ený...byl tam Zanardi, Huisman, oba Dva Müllerové i Prilaux....a moc lidí tam nebylo
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 10.9.2006   #50
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

na misto srazu jsem dorazil asitak o 5-10 minut pozde, ale Jardiera jsem uz nevidel. nikoho jinyho podle ksichtu nepoznam, tak jsem zase sel.... tak zase priste

a zanardi kolem me prosvistel na jeho dvoukolce uz v patek, takze jsem o nic neprisel
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl

Last edited by dmichl; 10.9.2006 at 09:01.
dmichl is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.