Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Soubory > Ostatní

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12.8.2005   #1
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Koukám a tadle sekce nám tu ješt? chybí tak ji zakládm a rovnou sem házim svuj první DRIFT replay..

SPR
Nejel sem uplne na 100% chte sem odjet cely kolo a dalo mi to dost :scare: :drive: :scare:
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 12.8.2005   #2
Pianoman
Newbie
 
Join Date: 30.7.2005
Location: Praha, ?eská republika
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by RavenakCZE
Koukám a tadle sekce nám tu ješt? chybí tak ji zakládm a rovnou sem házim svuj první DRIFT replay..

SPR
Nejel sem uplne na 100% chte sem odjet cely kolo a dalo mi to dost :scare: :drive: :scare:
Zdravím,
chlapi pomohl by mi n?kdo se setupem FZR?? Sice používám n?jaký setup, který garantuje lepší ?as - stáhl jsem z webu, který mi byl doporu?en, snažím se to doladit, aby to vyhovovalo mému stylu jízdy, ale tak n?jak se po?ád pohybuji v ?ase 1:13 - 1:14, což je dost katastrofa. Vím, že se mi zdejší borci budou asi smát (LFS jezdím tak 10 dní, když najdu chvilku ?asu), ale vážn? bych p?ivítal n?jaký setup (používám logitech driving force pro), se kterým bych mohl úto?it na p?ední pozice. Pro vás všechny, kte?í by podali pomocnou ruku, p?ikládám i sv?j ZÁVOD (replay), kdy jsem startoval z druhé pozice dojel jsem na druhém míst?. Je to asi tak vše, co zatím na dráze dokážu. Není to nic moc, ale konzistence mi snad nechybí...

http://www.highinthesky.cz/download/...noman_race.zip

P?edem díky za každou pomoc!! :up:
Pianoman is offline   Reply With Quote
Old 12.8.2005   #3
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Quote:
Originally Posted by Pianoman
Zdravím,
chlapi pomohl by mi n?kdo se setupem FZR?? Sice používám n?jaký setup, který garantuje lepší ?as - stáhl jsem z webu, který mi byl doporu?en, snažím se to doladit, aby to vyhovovalo mému stylu jízdy, ale tak n?jak se po?ád pohybuji v ?ase 1:13 - 1:14, což je dost katastrofa. Vím, že se mi zdejší borci budou asi smát (LFS jezdím tak 10 dní, když najdu chvilku ?asu), ale vážn? bych p?ivítal n?jaký setup (používám logitech driving force pro), se kterým bych mohl úto?it na p?ední pozice. Pro vás všechny, kte?í by podali pomocnou ruku, p?ikládám i sv?j ZÁVOD (replay), kdy jsem startoval z druhé pozice dojel jsem na druhém míst?. Je to asi tak vše, co zatím na dráze dokážu. Není to nic moc, ale konzistence mi snad nechybí...

http://www.highinthesky.cz/download/...noman_race.zip

P?edem díky za každou pomoc!! :up:
Sice si trošku zabrouzdal do jiného threadu, nicmén? pokusím se k ti tomu n?co ?íci.
Bohužel nejsem zž na stroji kde bych ten replay mohkl shlédnout tak se má reakce bzude týkat jen toho tvého p?ísp?vku.

Kde za?ít.... Setup ti nikdy negarantuje lepší ?as a tak stejn? volant.I když tam jistojist? n?jaké vlivy jsou ale jsou nepatrné (neplatí když porovnáš voplant bez FF a volant který FF má tam je to jasné) Lepší ?as je jen v tvých rukou a nohách a setup je jen nástrojem jak toho dosáhnout.

Píšeš o n?jakých ?asech, ale já nemám tucha na jakou je tra?, a proto se ti ani nem?žu smát jak si p?eješ

Nicmén? bych ti poradil toto. Pokud se vyznáš v tom jak nastavovat auto ud?lej si setup sv?j od nuly, nebo m?žeš použít set z webu (team inferno) kde jsou sety na kterých se jezdí WR. Musím však p?ipomenout že tyto sety jsou vhodné pro kvalifikaci, nebo velmi krátký závod.Zpravidla se na dlouhý závod používá set jiný.
Ptáš se kde ho sehnat?
Zkus oslovit n?koho p?ímo na serveru o kom se ti bude zdát že jeho set by ti mohl sed?t.

Já osobn? sety ned?lám, maximáln? si umím vybavit lékarni?ku, zkontrolovat sv?tla, náhradní žárovky, doplnit palivo a nafoukat gumy.Takže sety stahuju z netu, pop?. v lepší variant? se obrátím na n?koho z našeho teamu a poprosím ho o set na danou tra?
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 12.8.2005   #4
Pianoman
Newbie
 
Join Date: 30.7.2005
Location: Praha, ?eská republika
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by RavenakCZE
Sice si trošku zabrouzdal do jiného threadu, nicmén? pokusím se k ti tomu n?co ?íci.
Bohužel nejsem zž na stroji kde bych ten replay mohkl shlédnout tak se má reakce bzude týkat jen toho tvého p?ísp?vku.

Kde za?ít.... Setup ti nikdy negarantuje lepší ?as a tak stejn? volant.I když tam jistojist? n?jaké vlivy jsou ale jsou nepatrné (neplatí když porovnáš voplant bez FF a volant který FF má tam je to jasné) Lepší ?as je jen v tvých rukou a nohách a setup je jen nástrojem jak toho dosáhnout.

Píšeš o n?jakých ?asech, ale já nemám tucha na jakou je tra?, a proto se ti ani nem?žu smát jak si p?eješ

Nicmén? bych ti poradil toto. Pokud se vyznáš v tom jak nastavovat auto ud?lej si setup sv?j od nuly, nebo m?žeš použít set z webu (team inferno) kde jsou sety na kterých se jezdí WR. Musím však p?ipomenout že tyto sety jsou vhodné pro kvalifikaci, nebo velmi krátký závod.Zpravidla se na dlouhý závod používá set jiný.
Ptáš se kde ho sehnat?
Zkus oslovit n?koho p?ímo na serveru o kom se ti bude zdát že jeho set by ti mohl sed?t.

Já osobn? sety ned?lám, maximáln? si umím vybavit lékarni?ku, zkontrolovat sv?tla, náhradní žárovky, doplnit palivo a nafoukat gumy.Takže sety stahuju z netu, pop?. v lepší variant? se obrátím na n?koho z našeho teamu a poprosím ho o set na danou tra?
Díky,
mn? je to celkem jasný, co máš na mysli. M?j problém je, že nenajdu dost ?asu na to, abych mohl zapracovat na více testovacích kolech a doladit sv?j vlastní setup k dokonalosti. Fakticky n?jaké zkušenosti s nastavováním mám (veterán vycvi?ený již z dob GP2 od Microprose), nicmén? v p?ípad? LFS, kdy si pohraji s p?ítlakem, mám docela problém s dolad?ním rozložení brzd a výdrží pneu, mám rád mírn? p?etá?ivé auto, spojka v LFS funguje bezvadn?, takže p?etá?ivost mi n?jak extra nevadí, ba naopak.

Oproti GTR mi na LFS velmi sedí práv? simulace hmotnosti vozu, která je oproti jakémukoli dalšímu simulátoru na dost dobré úrovni, nicmén? z hlediska komplexního nastavení "jízdy na limitu" se práv? tento super prvek jeví jako zna?ná komplikace pro to, aby ?lov?k dosáhl optimálního kompromisu mezi rychlostí a vytrvalostí. Je fakt, že moje zkušenosti s nastavováním jednotlivých parametr? t?ídy vozu GT prost? nesta?í. Vím, že je to jen otázka ?asu - v p?ípad? LFS je ?as to nejd?ležit?jší a to je práv? m?j problém. Nicmén?: LFS je v tomto smyslu, ?ekl bych, na vyšší úrovni než-li GTR. Nap?. u GTR jsem jezdil jen dva dny a p?ipravil jsem si sv?j vlastní setup pro SALEEN, který mi zaru?il na brn?nském okruhu ?as 1:58, což po dvou dnech tréninku, který trval cca. 3 hodinky není zas až tak špatný výkon. V tomto smyslu se mi práv? LFS jeví jako mnohem lepší, protože je více náro?n?jší ve smyslu usp?t NA LIMITU a pro vlastní úsp?ch být rychlý a zárove? vytrvalý, hraje rozhodující roli více r?znorodých prvk? nastavení. Proto jsem zkusil sv?j p?ísp?vek. Rozhodn?, pokud bude ?as a práce dovolí, bych na to sedl a zkusil více testování. Každopádn? díky za avízo!
Pianoman is offline   Reply With Quote
Old 12.8.2005   #5
Pianoman
Newbie
 
Join Date: 30.7.2005
Location: Praha, ?eská republika
Posts: 29
Default

Ješt? jedna poznámka: je fakt, že replay, který p?ikládám není rovn?ž stoprocentní z hlediska bezchybného držení stopy - což jist? namítne v?tšina z vás. Zejména poslední úsek mi d?lá problémy a rozhodn? se v tom nejrychlejším kole nachází ješt? 1 - 1.5 vte?iny, ale i to je dost pomalý výsledek. V p?ípad? tohoto setupu zkrátka nem?žu nechat auto vynést až nad okraj obrubníku, je to dáno tím, že jsem více snížil sv?tlou výšku vozu, což mi zase v mém p?ípad? umož?uje více p?ítlaku. Inu, není to žádná xxxxx :flag:
Pianoman is offline   Reply With Quote
Old 12.8.2005   #6
Rumiko
Member
 
Rumiko's Avatar
 
Join Date: 17.9.2004
Location: Bratislava
Posts: 274
Default

Sorry za off-topic, ale možno sa to bude niekomu hodi?:
Výhoda FZR je v tom, že si vä?šinou sta?í nastavi? 3 veci:
Prevodovku, prítlak a pneumatiky.

Optimálne prevody sa dajú obkuka? aj z replayu. Prítlak pod?a trate (vyšší odklon zadného krídla zvyšuje prítlak, vyšší odklon predného krídla zvyšuje pretá?avos? - vhodné práve na Westhill International, ktorý má kopec rýchlych zákrut a auto je vynášané do štrku).
Pneumatiky - do dlhšieho závodu si treba nastavi? odklony tak, aby sa zahrievala vnútorná a stredná ?as? pneumatiky. Nepoužíva? R4 slicky, R3 len ke? je to nevyhnutné, vä?šina závodou sa dá odjet na R2.
Rumiko is offline   Reply With Quote
Old 12.8.2005   #7
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:

Zdravím,
chlapi pomohl by mi n?kdo se setupem FZR?? Sice používám n?jaký setup, který garantuje lepší ?as - stáhl jsem z webu, který mi byl doporu?en, snažím se to doladit, aby to vyhovovalo mému stylu jízdy, ale tak n?jak se po?ád pohybuji v ?ase 1:13 - 1:14, což je dost katastrofa. Vím, že se mi zdejší borci budou asi smát (LFS jezdím tak 10 dní, když najdu chvilku ?asu), ale vážn? bych p?ivítal n?jaký setup (používám logitech driving force pro), se kterým bych mohl úto?it na p?ední pozice. Pro vás všechny, kte?í by podali pomocnou ruku, p?ikládám i sv?j ZÁVOD (replay), kdy jsem startoval z druhé pozice dojel jsem na druhém míst?. Je to asi tak vše, co zatím na dráze dokážu. Není to nic moc, ale konzistence mi snad nechybí...

http://www.highinthesky.cz/download/...noman_race.zip

P?edem díky za každou pomoc!! :up:
pozrel som si tvoj replay. tvoj najvacsi problem je, ze nejdes idealnu stopu. mas malu rychlost v zatacke a takisto aj na vyjazde zo zatacky, co sa odraza na tvojom celkovom case. mne pomaha ked si pozriem replay z LFSWorldu ako sa jazdi dana trat s danym autom.
Závodnická škola ti moze tiez pomoct
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 12.8.2005   #8
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

pianoman> rozhodne si pust wr replay a sleduj stopu, pak se je snaz naucit pomalym projizdenim, pak postupne zrychluj.. jo btw kdyz zatacis tak by ti nemely hvizdat predni kola

a co se tyce nastavovani, doporucuju precist tohle http://www.liveforspeed.cz/view.php?...nku=2004083101 sice je to z s1 ale stale aktualni, az na nahusteni pneu a nektere polozky ktere v s2 uz nejsou..
jet is offline   Reply With Quote
Old 12.8.2005   #9
Pianoman
Newbie
 
Join Date: 30.7.2005
Location: Praha, ?eská republika
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by jet
pianoman> rozhodne si pust wr replay a sleduj stopu, pak se je snaz naucit pomalym projizdenim, pak postupne zrychluj.. jo btw kdyz zatacis tak by ti nemely hvizdat predni kola

a co se tyce nastavovani, doporucuju precist tohle http://www.liveforspeed.cz/view.php?...nku=2004083101 sice je to z s1 ale stale aktualni, az na nahusteni pneu a nektere polozky ktere v s2 uz nejsou..
O.K., díky!
Pianoman is offline   Reply With Quote
Old 13.8.2005   #10
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by RavenakCZE
Koukám a tadle sekce nám tu ješt? chybí tak ji zakládm a rovnou sem házim svuj první DRIFT replay..
to neni spatny.. i kdyz vim ze dost "pravych zavodniku" nema driftery rado, me to na odreagovani prijde good
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2005   #11
Rumiko
Member
 
Rumiko's Avatar
 
Join Date: 17.9.2004
Location: Bratislava
Posts: 274
Default

Racing with Vince:
race 1
race 2
Rumiko is offline   Reply With Quote
Old 24.8.2005   #12
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Quote:
Originally Posted by Rumiko
Racing with Vince:
race 1
race 2
Pekne zavodeni dobre se na to kouka :drive:
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 31.8.2005   #13
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Nic v zlom pianoman ale ides na h----. Ja idem do niektorych zakrut rychlesjie s XFGTi skus si viac nadbiehat a viac rezat zakruty a nie prist rovno do stredu a tam vytocit tak ze ti pisakju predne gumy :shh: :bang: :craz: :rally: :trout: :frypan: :hammer: :uhammer: :nanallama:
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 25.9.2005   #14
Rumiko
Member
 
Rumiko's Avatar
 
Join Date: 17.9.2004
Location: Bratislava
Posts: 274
Default

Tak, dnes som mal svoj najnapínavejší závod v S2:

Aston Grand Prix, 15 kol, GTR, jeden rýchly pit a finálny súboj na cielovej rovinke... Pneumatiky a benál šli nadoraz
Ú?inkovali: oSIRis (Allian), Da Hoe (n!faculty) rumiko (tsr)

Download:
http://www.friendlyshare.de/files/4faculty_racing.mpr
Rumiko is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2005   #15
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Rumiko - jak to jen rict........ pekny, ale dlouhy :clap:


Taky neco prihodim je to kratsi

__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2005   #16
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

FXO is flying - co k tomu dodat... Jezdec Woodbine, tra? FE Green, 5. kolo, šikana za cílovou rovinkou.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2005   #17
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

christmas cheater in s2
jet is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2005   #18
Peet.cz
Member

 
Peet.cz's Avatar
 
Join Date: 15.6.2005
Location: Brno
Posts: 138
Default

je to cely?
me to asi ve 3. kole skoncilo...
ale jinak pekny :scratch:
__________________

TEAM : KnipeX-Racing
Peet.cz is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2005   #19
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

ne, je to 5 kol, a to nejzajimavejsi je skoro na konci
jet is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2005   #20
RiXXi
Member

 
RiXXi's Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Pardubice
Posts: 312
Default

Quote:
Originally Posted by jet
tak to je husty ! vypadal ze je o svem tvrzeni naprosto presvedcen :no:
__________________
Master Czech Team
Intel Pentium 4; 2,8 GHz; 512 MB RAM; NVIDIA 6600GT; DEXXA Steering Wheels(11 years old); S2 Licensed (MCz ®iXXi/BlackRich)
http://www.rixxi.ic.cz
My LFS movies

RiXXi is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.