Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16.5.2010   #161
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
To je ve?mi zaujímavé... považoval som to pre Michaela za stratené, ale pod?a tohto by to malo by? predsa len v poriadku. No tak som zvedavý (dúfam že to ešte nie je uzavreté).
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 16.5.2010   #162
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Zajímavý ?lánek

http://www.f1sports.cz/co-je-pricino...ke-ceny-monaka
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 16.5.2010   #163
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
stotoznujem sa s nazorom autora...
...este ma napada kompromis a to - nechat teda Sumiho za Alonsom, tak ako to bolo pred predbiehacim manevrom...
... a penalizacia je skutocna nehoraznost .... a to musim povedat aj ked som celym srdcom fanusik Ferrari bez ohladu kto za nich jazdi
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 17.5.2010   #164
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Byla to chyba FIA a maršál?. I když by zajel SC do box? kv?li fotkám, tak mají vlát žluté vlajky a ne zelené. Doufám, že si to Mercedes vyhádá a ukáže t?m trotl?m ve FIA, kte?í ani po?ádn? neznají pravidla (a když je neznají oni, tak jak je mají znát týmy).
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 17.5.2010   #165
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Byla to chyba FIA a maršál?. I když by zajel SC do box? kv?li fotkám, tak mají vlát žluté vlajky a ne zelené. Doufám, že si to Mercedes vyhádá a ukáže t?m trotl?m ve FIA, kte?í ani po?ádn? neznají pravidla (a když je neznají oni, tak jak je mají znát týmy).
Obvinovat instituci mi prijde divny... Tohle je IMO chyba jednotlivce, kterej vydal ten prikaz... A lidskej faktor muze kolikrat za chyby nejen v motorsportu...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2010   #166
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Takze Mercedes sa neodvolal 'v zaujme sportu... atd... bla bla bla' vid ich vyhlasenie. Ze v buducnosti s FIA celu problematiku okolo tohoto problemu prejdu a ujasnia pravidla...
... ja tvrdim ze nemaju GULE na riadny spor (vratane medialneho rozruchu - kde su stare zlate casy s Maxikom ked sa stale nieco dialo )
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2010   #167
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
stotoznujem sa s nazorom autora...
...este ma napada kompromis a to - nechat teda Sumiho za Alonsom, tak ako to bolo pred predbiehacim manevrom...
... a penalizacia je skutocna nehoraznost .... a to musim povedat aj ked som celym srdcom fanusik Ferrari bez ohladu kto za nich jazdi
pomerne ocekavane. Damon Hill byl totiz komisar pro monaco.
Jinak si myslim, ze schumacher je v pravu....bohuzel
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 19.5.2010 at 11:28.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2010   #168
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Tak ake su vas nazory na poslednu velku cenu?

Podla mna to na suchu velku cenu boli velmi dramaticke preteky a videli sme po tradicne dobrom uvode aj v tretej tretine nezvycajne vela predbiehacich manevrov. Niektore uspesne, niektore menej ze?! (mal som vsadene na vytazstvo Webbera )
A co sa tyka tejto kolizie malinovkarov tak zodpovednost vidim rozlozenu 50-50. Nestotoznujem sa s nazorom ze vinu niesol len jeden alebo druhy jazdec.

Edit: btw zaujimavy crash z INDY500> http://forum.czechlfs.net/showpost.p...postcount=2195
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 31.5.2010 at 15:55.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2010   #169
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

?eknu to takhle, je to první velká cena Turecka, co bude u m? v archivu.
Po?ítal jsem, že se u toho prospím, ale co se d?lo na ?ele...
Vettel si to u m? trochu pokazil, doufal jsem, že po závod?, až bude v klidu a uvidí to z jinýho úhlu, si nasype popel na hlavu, ale zatím nic. Podle m? 90% jeho chyba. Webber nem?l žádnou povinnost mu uhnout, místa mu nechal akorát.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2010   #170
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

ja to vidim docela naopak. 30% chyba Sebastiana. Vzdyt byl vpredu o vic nez pulku auta, takze mel volbu vyberu trate.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2010   #171
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

v okamziku srazky byl vettel pred webberem a zaroven jeste nebrzdili do zatacky, takze mel normalne pravo volit stopu. podle me je to chyba jen a pouze webbera, ackoli to vypada, jako by do nej vettel najel...
jet is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2010   #172
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

ale pri brzdeni nie je nic neobvykle ze je monopost trochu nepokojny a nejakych 30cm ho to hodi do strany...zbytocne sa na neho webber tlacil a je to aj podla mna iba jeho chyba
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2010   #173
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

tak jsem na to ze zvedavosti zbezne kouknul a nezda se mi, ze by byl v pozici kdy mohl volit stopu takovymto zpusobem
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2010   #174
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 25.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
v okamziku srazky byl vettel pred webberem a zaroven jeste nebrzdili do zatacky, takze mel normalne pravo volit stopu. podle me je to chyba jen a pouze webbera, ackoli to vypada, jako by do nej vettel najel...
souhlasim

sam jsem se pri zavodech CzechLFS ligy dostal do situace webera s tim rozdilem, ze dotycny, ktery do me najel byl na me urovni a nemel presah (najel si do zatacky, kde jsem jel ja) a muj protest na nej byl sportovnimi komisari zamitnut, ze jsem mel smerem na vnejsek jeste misto, kam jsem mohl uhnout. bohuzel formule nema blatniky, jinak by si snim vettel poradil

a to vubec nemluvim, ze jsou oba ze stejne staje a at je rivalita jakakoliv, tak loajalita k zamestnavateli by mela webra vest k zamysleni

Last edited by Loukota; 31.5.2010 at 20:31.
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 1.6.2010   #175
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
v okamziku srazky byl vettel pred webberem a zaroven jeste nebrzdili do zatacky, takze mel normalne pravo volit stopu. podle me je to chyba jen a pouze webbera, ackoli to vypada, jako by do nej vettel najel...
Souhlas. Ono by sta?ilo, kdyby se Webber netla?il doleva, když ho Vettel p?edjížd?l (ješt? k tomu, když to je týmový kolega).

PS. Tohle mi na Webberovo prohlášení k situaci docela zaujalo: ...a p?icházela levoto?ivá zatá?ka, takže musel jít do stopy. Nem?že brzdit ve špinavé ?ásti trati, protože ví, co by se stalo.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 1.6.2010   #176
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

http://www.youtube.com/watch?v=Lqwx7w6i1HQ

Nemyslím si, že by se Weber tla?il doleva, jel po?ád rovn? a Vettel m?l vlevo stále dost místa. Chcete ?íci, že když n?kdo jede vedle nebo s mírným p?esahem a tla?í mne do strany, tak mu musím uhnout??? Chápal bych to, kdyby tam nem?l místo, ale takhle?

Last edited by Petersbond; 1.6.2010 at 07:47.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 1.6.2010   #177
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
http://www.youtube.com/watch?v=Lqwx7w6i1HQ

Nemyslím si, že by se Weber tla?il doleva, jel po?ád rovn? a Vettel m?l vlevo stále dost místa. Chcete ?íci, že když n?kdo jede vedle nebo s mírným p?esahem a tla?í mne do strany, tak mu musím uhnout??? Chápal bych to, kdyby tam nem?l místo, ale takhle?
nemusis mu uhnut ale uznaj ze keby si isiel s teamovym kolegom bok na bok tak ze by si nedaval extra velky pozor a nebol by si o nieco viac ustupcivy ako v inych subojoch...ja svoj uspech beriem rovnako dobre ako uspech teamoveho kolegu a ked je za mnou a je rychlejsi tak mu dovolim predbehnut bezpecne...
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 1.6.2010   #178
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
http://www.youtube.com/watch?v=Lqwx7w6i1HQ

Nemyslím si, že by se Weber tla?il doleva, jel po?ád rovn? a Vettel m?l vlevo stále dost místa. Chcete ?íci, že když n?kdo jede vedle nebo s mírným p?esahem a tla?í mne do strany, tak mu musím uhnout??? Chápal bych to, kdyby tam nem?l místo, ale takhle?
Kdyz se podivas tak ve chvili, kdy Weber jeste vedl, tak Vettlovi nenechal ani centimetr. Jednu chvili Vettle jel na hranici asfaltu. Takze ja bych to videl asi takhle.
Webber zmacknul Vettla v dobe, kdy mel pravo volby stopy az na hranici asfaltu. Vettle to ustal. Pote kdyz uz Vettle vedl o vice nez pulku auta, tak udelal to same Webberovi. Ten neuhnul a Vettle na to nakonec doplatil.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 1.6.2010   #179
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Video obsahuje obsah partnera Formula One Management, který ho zablokoval na základ? autorských práv.

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Nemyslím si, že by se Weber tla?il doleva, jel po?ád rovn? a Vettel m?l vlevo stále dost místa. Chcete ?íci, že když n?kdo jede vedle nebo s mírným p?esahem a tla?í mne do strany, tak mu musím uhnout??? Chápal bych to, kdyby tam nem?l místo, ale takhle?
Pokud to bylo to video co jsem vid?l já, tak po zatá?ce jel Webber sm?rem vpravo, ale poté se tla?il zase zpátky doleva.

T?sn? p?ed nehodou se mi také zdálo, že se Vettelovi auto zavlnilo, ale nebylo to moc vid?t.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 11.6.2010   #180
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

vysledok prieskumu FOTA co som tu pred niekolkymi mesiacmi postoval:
http://www.f1.sk/clanok36763.htm
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.