Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.6.2007   #1
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default Round 1 tiskovka div 1

qual - 29 km/h vietor, totalne ine spravanie auta, ustreloval mu zadok, jedno jedine kolo spravene... 11. miesto :/ skusal som spravit posledne, split bol velmi pekny, avsak po rovinke obrubnik...
sprint - 8. miesto, akceptovatelna pozicia vzhladom na qual
long1 - katastrofa... od zaciatku az do konca, sama chyba, crash a problemy... 20. miesto, radsej ani nekomentujem
long2 - dostal som sa na 2. poziciu hned za R.Mullera / nie toho spevaka /... a drzal si ju, pripravoval sa na neskorsi utok na 1. miesto avsak pana Hlavacla asi neucili, co je to modra vlajka a kludne na mna zacal utocit, vliezol mi do stopy a ja som nemal na vyber, len skrtnut to cez obrubniky.... tym som stratil jednak cas, ked sa ku mne priblizil M.Hruby a uz to bolo na drafty, ale drzal som sa... nakoniec pri vyjazde na rovinku sa voz zachoval nedotacavo a ja som spravil akrobaticky kusok a este trochu pridal tlmicom... vratil som sa az na 4. miesto a drzal si poziciu... avsak pri vyjazde na cielovku prisiel sok - po zatoceni zadok ustreli a vo vrchole zatacky zrazu z nicoho nic totalna nedotacavost auta, ako keby som drzal volant rovno... myslel som si,ze jazdecka chyba, ok, ale naslednych 10-15 kol to iste, kde som na tychto vyjazdoch stratil spustu casu a stabilitu auta... nakoniec ma v poslednom kole v chybovej zatacke predbehol aj Jet, coz 9. miesto :/
toz mam podozrenie, ze som sa stal obetou bugu, odporucam pozriet replay, okolo 18. kola, vyjazd na rovinku... zaujimave bolo, ze v sikane pri vyjazde na 1. split sa takato nedotacavost nekonala a vsetko bolo normale... nebyt toho bugu, som 4., a nebyt kolizie s panom Hlavackom (zvazujem protest), mozno aj...
a celkovo, v spolocnosti niektorich jazdcov som sa citil ako na destruction derby...

ps : sorry Diablo za tu koliziu pre poslednou T, predtym som pozeral so prava a nikto tam nebol.... asi jeden z dalsich lagov :/

// tak ci tak, bl1 mi prijde s GTRkami dost masaker, snad to bude na WE a KY lepsie... bojim sa FernBayu
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile

Last edited by eraser007; 4.6.2007 at 23:44.
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2007   #2
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

Tak nevim, zda se mi to jen zdalo nebo jsem byl tak nervozni, ale objevil se obrovsky rozdil ve vykonu (jak mym, tak i pocitace) mezi volnym treninkem a kvalifikaci/zavodem

mohlo by to byt tim, ze jsem se stezi dostal nad dvacet FPS, kdezto kdyz jsem sam mam zhruba 35?

kdyz se ale jeli oktavie, tak to zas tak strasne nebylo, muze vubec 5 automobilu navic udelat tak markantni rozdil?
__________________
...
windmouse is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2007   #3
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quali:
Zobrazení výsledk?: automaticky má tu výhodu, že nevíte, na ?em jste. A já se celkem p?íjemn? p?evapil 8. místem, i když jsem m?l dle mého hodn? blbej ?as

Sprint:
Mám holt talent sr... eh... kazit si závody. Tuším 4. kolo, p?íjemná 8.(?) pozice a já v šikan? p?ejedu všema 4 kolama za obrubník. Klasika FXR v takovém p?ípad? je, rozto?it se nekontrolovan? kolem. Takyže ano, v tráv? sem se to?il skoro do p?ly rovinky... Na brzdy nereagovalo... Takže 15. místo.

Long 1:
P?kný start, držel sem se na výborném 6. míst?, nádherné souboje s wms a eh, výpadek, dopl?te m? Pak p?išlo osudové 22. kolo. V šikan? jsem to hodil na boudu. Asi víc št?stí, než um?ní, zp?sobilo, že jsem nakonec po divokém salt? z?stal na kolech. Rychle uklidnit auto a jede se dál. 11. místo, celkm spokojenost, jen kdybych nebyl takovej v?l

Long 2:
Start n?kdy z poloviny pole zajímavý. V T1 se to celkem mlelo, se št?stím sem se dostal na 7. pozici. Jak se za m? dostal ThorR z p?edposlední, to by m? vážn? zajímalo N?kdy v první t?etin? n?kdo vep?edu rozst?elil pneu v šikan?. Jedna modrá se kutálela p?ímo v mé stop?, tak jsem ji zkusil nabrat aspo? co nejp?ím?ji. Povedlo se a po krátké jízd? po p?edním nárazníku jsem to ustál. To Kid za mnou asi tak spokojen nebyl, mírn? ho tozto?ilo a on ztratil. Já si nest?žuju, dotíral celkem dost... Držel sem se stabiln? na 6. míst? (samé šestky dnes...), jednu chvíli to vypadalo i na 4. místo. Oba va jezdce, kte?í m? od n?j d?lily jsem zdolal, nicmén? n?jaký taxiká? mi to nandal. Takže veselé 5. místo. Jenže pak p?išla n?kdy v šikan? 25. kola chyba a já p?epustil pozici Kidovi. Zezadu za?al dotírat op?t eraser a ješt? R. Loucký. erasera jsme n?kde ztratili, zato R. Loucký dotíral po?ád. Celkem adrenalinový finish, kdy jsem myslel, že m? jeho FZR p?esprintuje, nakonec však 6 setin v m?j prosp?ch, 6. místo, spokojenost.

Nikdy bych ne?ekal, že se nám v D1 objeví tolik nových talent? a že závody budou tak extrémn? vyrovnané. A jelikož GTR nemám zrovna v lásce, t?ší m?, že se v závodech dokážu rvát o první desítku, s trochou haluze i o stupn? vít?z?.

A ThorRe, doufám, že p?íští ligu pojedeme zase v týmu spolu ;p
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2007   #4
vcz.Jimik
Member

 
vcz.Jimik's Avatar
 
Join Date: 27.2.2005
Location: Most
Posts: 237
Default

Pro me strasny zavody, nic moc predjizdeni, porad v hodinach diky strkancum

kvalda: nekde kolem desitky, "povedlo" se mi max. jedno kolo
sprint: solidni nakladacka v T1, odjezd z posledniho mista
1.race: sem tam jsem nekoho potkal
2.race: opet nakladacka v T1, povedlo se mi drzet prekvapive dobry tempo, takze jsem si celkem zazavodil

celkove sem se moc nepobavil, kazdy zavod CarDa nebo MMHHC byl zabavnejsi

ps (hlavne pro novacky): trosku se mirnete v tom chatu, napr. kdyz chaos stavi rost a kdyz se rekne, ze se jde na zachod az po postaveni rostu tak to vydrzim ne kurna, neni mi 10

edit: jeste jsem neco zapomnel - FZR a XRR jsou zadokolky, takze jakykolik kontakt se zadkem auta = hodiny a to = gumy a zavod v pr... , tak si to prosim pro priste nekteri uvedomte

Last edited by vcz.Jimik; 4.6.2007 at 23:59.
vcz.Jimik is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2007   #5
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Kvali: 6.
Sprint: 7.
R1: 4. Trochu me brzdil Itar, takze se na me dotahl TonyG a predjel me. Pak jsem to itarovi oplatil.
R2: 5. Start z 20., na vyjezdu ze sikany 13. To co se v ni stalo bylo na cervenou vlajku. Pak jsem se prokousel za zippera na 8. misto a zacala bitva, ktera trvala az do cile. Prede mnou se postupne sjeli zipper, 5n4k3, ryko, eraser a TonyG. Celych 21 kol jsem krouzil za nebo v tehle skupince, abych nakonec v cili byl jenom o 7. setin za TonymG. Nejlepsi souboje, co jsem kdy mel, i kdyz zipper minimalne jednou blokoval dost nefer. Tolik pozitiva z dneska.
Zbytek byla hruza. Neustaly dotazy na palivo/pocet kol/povinny pit/atdatdatd. Propozice jsou tedy k nicemu, stejne jako clanek na hlavni strance czechlfs. Pred zavodem zrejme nikdo nedokaze zmacknout F12, aby se podival na spotrebu. Behem rozrazovani ma porad nekdo tendenci kecat, stava se z toho holubnik. A chovani nekterych jedincu na trati, no comment, to by byla skoda slov...Jestli se bude priste opakovat dnesek, tak se vubec netesim.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2007   #6
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

Quote:
Originally Posted by zipper View Post
Quali:

A ThorRe, doufám, že p?íští ligu pojedeme zase v týmu spolu ;p
NIe si spokojny s mojimi vysledkami???
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2007   #7
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

btw. po tej hromadnej buracke v 2. long zavode som cakal cervenu vlajku a restart
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2007   #8
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
...i kdyz zipper minimalne jednou blokoval dost nefer.
Kde? Neuv?domuju si to, je pravda, že jsem ?ukl do erasera, je možné, že i do tebe n?kdy, takže se omlouvám tob?, i ostatním, které jsem na?ukl

Quote:
Originally Posted by atomic_8 View Post
NIe si spokojny s mojimi vysledkami???
Jsem, díky ti, jsme asi nejvyrovnan?jší z našich podtým? Ale s ThorRem jsem prost? za?ínal
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2007   #9
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Pro m? dneska fajn závody co se umíst?ní tý?e.

Quali : Dlouho jsem se držel na prvním míst?, pak Diablo zajel stejný ?as, po?ád první místo, n?kdy ke konci zajel Ghost lepsi cas a i kdyz sem mel v poslednim kole mezicasy na krasnycas, tak sem to pokazil...nevadí...


Sprint: Start z 2. místa mi zaru?oval, že by se n?m?lo nic moc stát ... chvíli dotíral Jet, který m? posléze p?edjel a byl jsem na 3. míst?, pak chyboval Ghost a krásné 2. místo.

Long 1.star tusim z druheho mista ... skoro zadny kontakt s jezdci .. pár souboj? ale bylo ... kone?ná 2. pozice a já jsem byl spocený jako .... a ješt? k tomu m? strašn? bolelo záp?stí ... ale spokojenost.

Long 2. Hned po stratu sem se dostal tuším na n?jaké 7-8místo a pak sem celý závod jen dotahoval ... v 20 kole sem dojel 1. jezdce, ale jelikož už jsem m?l torchu pocuchane auto, tak pri jizde obrubnikem v esicku mi asi upadly tlumice nebo co ... proste to strasne zacalo driftovat na pravou stranu ... zhorseni o 2s na kolo ... tvrde vydreny naskok zacal stahoat Itar, ktereho sem nakonce pustil, ale i tak sem mel plne ruce prace vybrat kazdou zatacku, rizikove byly posledni dve kola, kdyz zacali dotahovat ostatni ... nakonec sem si udržel 3. místo i když jsem byl hodn? spocený a myslím že i moje FXR m?lo dost ...

Takže dneska naprostá spokojenost, moje nejlepší umíst?ní v lize, snad se p?íšt? poda?í aspon podobn?

Omlouvám se Diablovi, kterého jsem nedopat?ením tukl v esicku a on trosku ztratil, nevsiml jsem si te

Ale jinak dneska naprostá spokojenost, moje nejlepší umíst?ní v lize, snad se p?íšt? poda?í aspon podobn? .
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2007   #10
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

qual
vitr jak prase, foukalo to po smeru cilovky, takze do t1 se jelo snad o 20kph rychleji.. no to bylo hotovo. hirosima hadr. porad mi to nekam ulitavalo.. nakonec jsem nezajel zadne dobre kolo, takze 4 misto.
sprint
start se mi povedl upravdu nad moje ocekavani, takze jsem se posunul pred oba dva draky z PMT hned v t1 a pred sebou uz jsem tlacil jen silhanka. ten mi podlehl hned v druhem kole, kdyz se mi o milimetry povedlo zachytit jeho vetrny stin a vytahnout se pred nej. pak udelal nejakou chybku, takze jsem odkrouzil zbytek nikym nerusen. 1.flek.
long1
start opet ze 4. pozice podle vysledku kvaldy, se celkem povedl. uz nevim presne, jak bylo poradi, ale za par kol jsem zdolal oba PMT a silhanek se sam vyradil chybou v prostrednim sektoru. takze 1. flek.
long2
protoze je start do posledniho dlouheho zavodu s obracenym rostem, startoval jsem az uplne jako posledni, z 25. mista. cekal jsem, ze budou nejake kolize atd, proto jsem jel obezretne. presto se mi po sikane nepodarilo vyhnout nerizene FXR strele a skoncil jsem v nekolikanasobnych hodinach vedle trate, coz znamenalo opet posledni (nebo predposledni) misto.
nevzdaval jsem vsak nic, a jal se stihat zbytek pole. moji krasojizdu zhatil az pan rosa, ktery jezdi, omluvte ten vyraz, jako naproste hovado. v posledni zatacce jsem se ho pokusil predjet zvenci, uz jsem byl pred nim, ale najedou prd a byl jsem v hodinach. pan rosa me bez uzardeni otocil a pelasil pryc. v tom okamziku se ve me zacla varit krev a prepnul jsem do force-hotlap modu. pana richarda r. jsem za par kol dojel, a radne a s cistym svedomim oprasil v t1 a zbavil se ho jednou pro vzdy. pak jsem chvilku krouzil s robertem v patach a dotahl se na r.fila. prvni pokus o predjeti moc nevysel, ale zustal jsem viset za nim a tak jsem to zkusil hned po sikane draftem na rovince. jake vsak bylo moje prekvapeni, kdyz to do me naprosto necekane narval, kdyz jsem jeli presne vedle sebe. nejakym zazrakem jsem to ale ustal, a jelo se dal. v poslednich kolech jsem uz potil krev, zajel jsem si best lap a dotahnul se jeste na zborovjana, na ktereho jsem to zkusil v posledni zatacce a cilovou pasku jsme protali temer soucasne. az casomira ukazala, ze jsem byl o nejakych 7 setin rychlejsi, takze nakonec 8. misto.
jeste bych chtel podekoval adamovi stivinovi, ktery me pustil, protoze videl, ze mu to laguje.

na zaver bych chtel pozadat vsechny novacky, aby zvazili, jestli maji na to, jezdit v div1, protoze dnes bylo chovani nekterych opravdu na kickban.

Last edited by jet; 5.6.2007 at 00:30.
jet is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2007   #11
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
btw. po tej hromadnej buracke v 2. long zavode som cakal cervenu vlajku a restart
no to som si vsimol, kedze si nestal po havarke na mieste, ale si sa vybral priamo do stredu drahy
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2007   #12
silenec
Newbie

 
silenec's Avatar
 
Join Date: 1.6.2007
Posts: 10
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
btw. po tej hromadnej buracke v 2. long zavode som cakal cervenu vlajku a restart
Takze jsi to tam rovnou provalil bez brzdeni jak kdyby byl lagstart co? Dik za zk****ou hru.
silenec is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #13
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Pro m? to za?alo dnes hodn? vesele - odpoledne jsem si zkusil zajet pár kol online, ale to auto se nechovalo v?bec jak FZR! Byl jsem z toho úpln? zklamanej... Pak jsem se p?ipojil na server p?ed závodem, mrknu na set a já p?edtim jezdil s handicapem 160kg. Takže jsem t?ch 80 navíc dal pry? a jak to šlapalo... Hned jsem m?l lepší náladu.

Kvali: hroznej vítr, trápení s chovánim auta. Po?ád jsem byl okolo 5. místa, když se mi po pr?jezdu kola t?sn? p?ed limitem naho?e rozsvítila jedni?ka. Super.

Sprint: Ud?lal jsem 2 chyby a ty m? stály 2 pozice. Ale i tak maximální spokojenost, gtrka nemam moc rád a tahle liga je pro m? jen další sbírání zkušeností.

Race 1: Držel jsem po 3 kola první místo, celkem dobrý. Pak m? to ale v zatá?ce p?ed 2. splitem n?jak vyválo a vzal jsem bokem bariéru - dost velký poškození, pit -> poslední místo. Pak jsem dojel Lennyho, ale ten jel tak neuv??iteln?, že se nedal bezpe?n? p?edjet a ztratil jsme tak hodn? ?asu. Pak jsem to zkusil na cílovce, ale vítr ud?lal svoje, ?uknul jsem do Lennyho a oto?il ho (omlouvam se). ?ekal jsem abych ho pustil a ztratil jsem dalších snad 15 vte?in... Dál už jsem jen p?edjel pár lidí co m?li n?jaký problémy, takže nakonec asi 16...

Race 2: Start 8 (nebo tak n?jak), ale p?i dobrž?ování do T1 najednou 1 fps, slideshow... Když se mi obraz rozjel, stál jsem oto?enej do protism?ru na poslednim míst? (jestli jsem tu hromadnou kolizi zp?sobil já, tak se omlouvam, ale s 1fps nejde ?ídit). Auto na kaši, takže pit a pro zm?nu zase poslední... Pak se mi jelo moc p?kn?, zajížd?l jsem hodn? rychlý ?asy a stoupal po?adim výš a výš. Pár kol p?ed koncem jsem za?al dojížd?t TVho, ale tam, kde jsem m?l na p?edjetí, nebylo místo a párkrát jsem m?l co d?lat, abych do n?j nenarazil. Takže asi 13 v cíli? Nevim...

Záv?rem - škoda, no... M?l jsem na bednu, ale:
1) nezkušenost - moje první "závody" s gtr + vítr, málo natrénováno...
2) technika... S 1fps v první zatá?ce to nejde.
No ani m? moc nemrzí že další závody kv?li zkouškam nepojedu, p?eci jen hodn? rychlých aut na trati muj komp (a bude nás víc) neumí. Ale i tak, p?es tragický výsledky se mi to líbilo. Hlavním faktem je, že jsem si dokázal že i s gtr mam na špici a z toho mam radost.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #14
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by silenec View Post
Takze jsi to tam rovnou provalil bez brzdeni jak kdyby byl lagstart co? Dik za zk****ou hru.
laskavo si nevymyslaj pi?*viny
mal som 7 fps, lagovalo to nenormalne a auto sa nedalo ovladat, preto som sa ocitol v strede cesty
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #15
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
btw. po tej hromadnej buracke v 2. long zavode som cakal cervenu vlajku a restart
Po tom, co jsem videl replay, si myslim, ze budes rad, kdyz odejdes z prvniho vecera s kladnym skore. Jak jsi to tam rozrazil...nedivil bych se, kdyby na tebe prisly aspon 3 protesty.

Quote:
Originally Posted by Ondrejko
mal som 7 fps, lagovalo to nenormalne a auto sa nedalo ovladat, preto som sa ocitol v strede cesty
Tak jsi tomu mel prizpusobit svoji jizdu! A ne se drat dopredu jak ...... Nejedes svoji prvni ligu, ze ne.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #16
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

na dnesni zavod jsem si rek ze bych rad top 10... ryma jak tram, kejchani do toho, nic moc predpoklady pro fajn zavod ale>

qual> vitr prekvapil a poradny kolo se mi povedlo jen jedno... 10. misto

1. lag start> pulka pole ulitej start, dost lidi az do spectate...
coz teda zpusobilo zdrzeni, pac jsem si zapomel ofotit vysl. quali a musel jsem se juknout na replay a nasledne jsme znova staveli rost...

sprint> na startu ztrata nekolika pozic... holt 4wd je ve vyhode... docela me prekvapila az prilisna agresivita nekterych, kteri se ve fxr citi jako v tanku... nakonec jsem dojel 11.

1. long> opet agresivita... nevim cim to, ale nekteri od kterych jsem zvyklej, ze jezdi normalne, mi najednou prijde ze maj klapky na ocich a nevnimaj co se deje kolem... 2x stejny incident v posledni zatacce, jednou se mnou (coz jsem podle pohybu auta vycitil ze o me vubec nevi a uhnul) a podruhe jsem videl tu samou situaci jak pres kopirak z pozice divaka a jelikoz dotirajici neuhnul, tak to odnesli oba... jinak z my strany celkem peknej zavod, ale nejak jsem se nemoh dostat do tempa... nakonec 10. misto...

2. long> no tady jsem se zasmal hned na zacatku... zkouset primo na startu kde mi zabira tlacitko nebyl zrovna fajn napad takze ulitej start az do spectate + 15sec penalizace nez jsem se moh opet pripojit, takze start z konce... pak celkem dobrej race, od pulky zavodu jsem docela chytnul rytmus a jezdil solidni casy... co jsem ale zas nepobral, byli nekteri s fxr, kteri si mysli ze jim patri cela trat... nekolik dost prisnejch momentu jsem videl a do par se i priplet a jeden me malem stal strechu... no nakonec opet 10. misto, takze ze zavodniho hlediska +- spokojenost...

VELKÁ NESPOKOJENOST ale co se disciplíny na serveru týká!!!
CHAT je v prubehu zavodu zakazanej! behem rozrazovani a technickejch dotazu bych taky uvital kdyby se ostatni uracili mlcet, pac v ty hromade zprav se da leccos prehlidnout... o dotazech jestli je povinnej pit, kolik to zere atd. se radsi nebudu zminovat, pac by me to akorat nastvalo! Propozice se nevydavaj pro srandu kralikum! A budu tlacit, aby se do pravidel dostala moznost trestu za takovy otazky!

Od priste si nabinduju hlasky na povoleni a zakazani chatu, aby byl klid nez se vse zorganizuje a prosim Vás o dodržování, jinak z toho bude akorat holubník a ne liga na úrovni! Díky.
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #17
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Po tom, co jsem videl replay, si myslim, ze budes rad, kdyz odejdes z prvniho vecera s kladnym skore. Jak jsi to tam rozrazil...nedivil bych se, kdyby na tebe prisly aspon 3 protesty.
hej, tiez som to videl
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #18
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Tak jsi tomu mel prizpusobit svoji jizdu! A ne se drat dopredu jak ...... Nejedes svoji prvni ligu, ze ne.
ja som sa nikde nedral, skus jazdit so 7fps a uvidis sam ake to je
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #19
silenec
Newbie

 
silenec's Avatar
 
Join Date: 1.6.2007
Posts: 10
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
ja som sa nikde nedral, skus jazdit so 7fps a uvidis sam ake to je
Pokud vim ze na to nemam PC, tak to proboha ani ZKOUSET NEBUDU, ne abych jel ligu!
silenec is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #20
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
ja som sa nikde nedral, skus jazdit so 7fps a uvidis sam ake to je
Vim, jaky to je, jel jsem tak cely HITS...radsi startuju z konce a pockam, nez abych zprasil pulku pole.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.