Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16.6.2007   #501
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

tak si mal jazdit
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Old 16.6.2007   #502
Jack_T
Newbie

 
Jack_T's Avatar
 
Join Date: 5.12.2006
Location: Kolinsko
Posts: 36
Default

Quote:
Originally Posted by atomic_8 View Post
tak si mal jazdit
První závod jsem nejel to je fakt, pracovat se muší.
Závod2 D2 : S:6 L1:19 L2:1
Jack_T is offline   Reply With Quote
Old 16.6.2007   #503
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

no a prave preto tam niesi

ok, dorobim

Edit: dorobene, uz len zipper to musi nahodit na server
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP

Last edited by atomic_8; 16.6.2007 at 14:25.
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Old 16.6.2007   #504
TreWoR
Member

 
TreWoR's Avatar
 
Join Date: 10.4.2005
Location: Kunovice
Posts: 356
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
je mi fuk ze si to ty. ja jen ze se tu psalo cosi o bananu a jel si dal a opet chatoval v zavode. me je fuk jestli jedes nebo ne de mi jen o potrestani prohresku(vsech xchataru) pac jinak to pravidlo nema smysl.osobne proti tve osobe nic nemam.

Edi: po zejtri treti zavod a jen neofiko vylsedky od Galaheta zippera a Agarashe :-(
Nevim ale me se teda o bananu nic nedostavilo.. Bylo mi receno od ThorRa ze mi to moc mluvilo mezi zavodama a mel bych to omezit.. Tak ja celou dobu drzim hubu, neomlouvam se nerikam kdyz vyjizdim z boxu ani v kvalde a po skonceni zavodu se omluvim zpet.. a jedno jedine upozorneni a zase si na me nekdo stezuje! Jsou tu i lidi kteri dojedou mezi prvnima a uz kecaji ale to ocividne nikomu nevadi.. Ale jednou reknu neco ja a uz jsou vsichni proti me! Tak potom spravedlnost pro vsechny ne? Pokud vim tak pred zakonem jsou si vsichni rovni!
__________________
http://trewor.ic.cz/obrazky/pmt_bar.jpg
In-Game Nick: PMT| T.Travnicek | Licence S1/S2: Since Summer 2005
CPU: Intel Core i3-370M | Graphic card: ATI Mobility Radeon HD 5470 | RAM: 4GB DDR3 | Connection: Wi-Fi, 6144/1024 | Controler: Logitech DFP

Gabelhirsch:"kdo svodidla nelíbal, ten lfs nejezdil"
Peperson_CZ:"Na tenhle skin mám i setup"

Last edited by TreWoR; 16.6.2007 at 19:09.
TreWoR is offline   Reply With Quote
Old 16.6.2007   #505
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

atomic_8: tiez tam niesom a tiez som nesiel prvy zavod
__________________
Harad is offline   Reply With Quote
Old 16.6.2007   #506
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

no uz si, len to musi zipper apdejtnut :-)

takze zatial aspon takto: si 47-my so 446-mi bodmi
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Old 16.6.2007   #507
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

pro oziveni treningu:

vsechny nejlepsi zajete casy kazdeho zavodnika na serveru ACTUAL LINUX InterCars1 se mimo zavod ukladaji automaticky do tabulky a je mozno je sledovat zde:

http://www.actuallinux.com/index.php?pg=15
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 17.6.2007   #508
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Zippere a Atomicu, vy jste blázni... Ale popravd?, kdybych nem?l ochomejta?ky okolo veterán?, tak jsem na ten WE vlet?l taky a dod?lal týmy... konenckonc?, není všem dn?m konec, že
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 17.6.2007   #509
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

Quote:
Originally Posted by Harad View Post
atomic_8: tiez tam niesom a tiez som nesiel prvy zavod
no uz si tam

Takze uz to vyzera tak, ze by to mohla byt posledna neoficialna verzia.

http://zipper.ic.cz/LFS/LFS-poradie.xls
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Old 17.6.2007   #510
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Omluvám se, ale FE Black nejedu... stvrdnul jsem na Krom??ížsku a volant atd je v Brn?
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 17.6.2007   #511
Jack_T
Newbie

 
Jack_T's Avatar
 
Join Date: 5.12.2006
Location: Kolinsko
Posts: 36
Default

Též se chci omluvit, práce volá. Jelikož chodím na sm?nym,zárove? bych se cht?l zeptat kdy se plánuje 2. kole závod? a jak dop?edu budeme v?d?t.
Díky
Jack_T is offline   Reply With Quote
Old 17.6.2007   #512
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Jack_T View Post
Též se chci omluvit, práce volá. Jelikož chodím na sm?nym,zárove? bych se cht?l zeptat kdy se plánuje 2. kole závod? a jak dop?edu budeme v?d?t.
Díky
2 liga GTR series bude pripravovana cele prazdniny, takze to nebude tolik na rychlo
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #513
Sisso
Member

 
Sisso's Avatar
 
Join Date: 10.10.2006
Posts: 159
Default

Zajtra (vlastne uz dnes) nepojdem, pretoze budem na salse . sry za pracu naviac pre organizatorov, zabudol som deletnut hotlap este pred polnocou.
Sisso is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #514
TreWoR
Member

 
TreWoR's Avatar
 
Join Date: 10.4.2005
Location: Kunovice
Posts: 356
Default

Ja se omlouvam ale ja taky nepojedu.. jeste mam nejakou praci a zitra razim na vylet Jinak HL sem ani neuploadoval takze si myslim ze by to nemel byt problem..
__________________
http://trewor.ic.cz/obrazky/pmt_bar.jpg
In-Game Nick: PMT| T.Travnicek | Licence S1/S2: Since Summer 2005
CPU: Intel Core i3-370M | Graphic card: ATI Mobility Radeon HD 5470 | RAM: 4GB DDR3 | Connection: Wi-Fi, 6144/1024 | Controler: Logitech DFP

Gabelhirsch:"kdo svodidla nelíbal, ten lfs nejezdil"
Peperson_CZ:"Na tenhle skin mám i setup"
TreWoR is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #515
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by TreWoR View Post
Nevim ale me se teda o bananu nic nedostavilo.. Bylo mi receno od ThorRa ze mi to moc mluvilo mezi zavodama a mel bych to omezit.. Tak ja celou dobu drzim hubu, neomlouvam se nerikam kdyz vyjizdim z boxu ani v kvalde a po skonceni zavodu se omluvim zpet.. a jedno jedine upozorneni a zase si na me nekdo stezuje! Jsou tu i lidi kteri dojedou mezi prvnima a uz kecaji ale to ocividne nikomu nevadi.. Ale jednou reknu neco ja a uz jsou vsichni proti me! Tak potom spravedlnost pro vsechny ne? Pokud vim tak pred zakonem jsou si vsichni rovni!
tiskovaka divize 4 prvni zavod. tusim ctvrtej nebo patej prispevek autorem je kada je tam screenjak ve 3. kole neco kecas a to dokonce jako host na serveru coz je dost.jinak samo sem pro trestani kecalu vsech
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #516
Hrobar
Newbie

 
Join Date: 30.1.2006
Location: Plze?
Posts: 3
Default

omlouvam se, ale dnes nemuzu jet, jsem nemocnej.. hotlap jsem neuploadoval..
Hrobar is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #517
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
tiskovaka divize 4 prvni zavod. tusim ctvrtej nebo patej prispevek autorem je kada je tam screenjak ve 3. kole neco kecas a to dokonce jako host na serveru coz je dost.jinak samo sem pro trestani kecalu vsech
Já bych byl pro trestání všech neukázn?ných jezdc?. M? t?eba daleko víc než n?jaká sem tam hláška v závod?, nebo po dojetí doslova SE*E, když se t?eba skládá rošt, nebo po?adatel píše n?co k organizaci závodu a do toho, p?es opakované napomínání, vstupuje každej druhej s kdejakou trapnou poznámkou, nebo p?ipomínkou na po?adatele, rychlost, a pod.!!! Pak se není ?emu divit, že se závod protáhne o 1/2 - 1 hod! Ve chvíli kdy po?adatel vyhlásí za?átek závodího ve?era, povolil bych poznámky pouze v?cné, vez smailík? a r?znejch kravin, bez toho, aby jeden n?co žblechtl a ostatní p?ihodily 43x :-), .... a kdo to poruší - KICK, BAN, konec s dnešním závodem, a? si jde kecat n?kam na ?et, kde je na n?ho n?kdo zv?davej.

Nadruhou stranu to co ud?lal TreWor, a? už to ud?lal blb?, ale zrovna poznámka k Lagování je dle mého v?cná! Né, že bych se ho cht?l zastávat, on je i ten p?ípad viz víše...
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #518
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by ToFire View Post
Já bych byl pro trestání všech neukázn?ných jezdc?. M? t?eba daleko víc než n?jaká sem tam hláška v závod?, nebo po dojetí doslova SE*E, když se t?eba skládá rošt, nebo po?adatel píše n?co k organizaci závodu a do toho, p?es opakované napomínání, vstupuje každej druhej s kdejakou trapnou poznámkou, nebo p?ipomínkou na po?adatele, rychlost, a pod.!!! Pak se není ?emu divit, že se závod protáhne o 1/2 - 1 hod! Ve chvíli kdy po?adatel vyhlásí za?átek závodího ve?era, povolil bych poznámky pouze v?cné, vez smailík? a r?znejch kravin, bez toho, aby jeden n?co žblechtl a ostatní p?ihodily 43x :-), .... a kdo to poruší - KICK, BAN, konec s dnešním závodem, a? si jde kecat n?kam na ?et, kde je na n?ho n?kdo zv?davej.

Nadruhou stranu to co ud?lal TreWor, a? už to ud?lal blb?, ale zrovna poznámka k Lagování je dle mého v?cná! Né, že bych se ho cht?l zastávat, on je i ten p?ípad viz víše...
mno kdyby to bylo jen to k tomu lagu dejme tomu ale de o prvni zavod.ale nechme uz trevora byt takovycch je vic. jinak naprosto souhlasim s tim pri rozrazovani.nejvic me rozciluje jak se lidi ptaj kolik foukate kolik to zere atd. to je jako kdyby mechanici od ferrari dobehli 10.minut prek kvadlou k mclarenum a kolik vam to zere kolik tankujete a kolik foukate a jaky pneu jedete. tak snad ma ten clovek trochu natrenovano a umi zmacknout f12 aby se podival kolik to zere.Sam bych si dal par facek za prvni zavod protoze sem se ptal jak je to s otacenim rostu.Ale ne ze se lidi ptaj kazdej zavod na tohle a na dalsi nehlede na to ze do toho adminum kecaj.Osobne sem pro uplny zakaz chatu pri rozrazovani atd.opravdu jen vecne veci jako treba.upozorneni na to ze je nekdo blbe zarazenej.nebo to nekoho koplo tak se zepta kam ma jit atd.ale ne kolik to zere kolik ko lse jede a vubec jiny temata.co se tyce upozorneni na lagy tak sice umysl dobrej ale reseni spatny.stejne stim ze laguje nikdo nic neudela a pochybuju ze jezdec sam osdtoupi a nebo ze admin na to mrkne a reknu me at se odpoji.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #519
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by atomic_8 View Post
no uz si tam

Takze uz to vyzera tak, ze by to mohla byt posledna neoficialna verzia.

http://zipper.ic.cz/LFS/LFS-poradie.xls
Vidim tam minimalne dve chyby, 1 vecer, div2 , druhy dlouhy zavod jsem nedokoncil, presto mi tam pises body a spangler zase nedokoncil prvni zavod a presto ma body.

EDIT: A ted koukam, ze vsichni DNF maji body at se deje co se deje.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 18.6.2007 at 13:21.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #520
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

Div2
Protest O.Maška vs B.Goga za incident v první zatá?ce sprintu. Protest byl uznán a B.Goga byl potrestán ztrátou 8mi bod? z celkové klasifikace a ud?lena podmínka pro p?ípad opakování takovéhoto incidentu vylou?ení z ligy. O.Maškovi byly kontuma?n? p?id?leny body za poslední místo, z d?vodu fatální nezavin?né nehody.



no a ti DNF, to som si v tej rychlosti neuvedomil
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.