Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24.3.2008   #1
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 23.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default Round 5 - Tiskovka divize 2

qual: Dlouha trat, male casove okenko a temer nulova vydrz pneu dovolili zajet jen dve ostra kola. Nastesti to stacilo na 4. cas.

super: Jezdci predemnou zajizdeli casy lepsi, nez jaky se mi vubec povedl v kvali. Byl jsem proto trochu nervozni a uz jsem se smiroval s pozici do prvniho zavodu nekde v druhe pulce prvni desitky. Ale foukal nejaky idealni vitr a me to jelo taky rychle, takze nakonec nejrychlejsi cas.

race 1: Hned po startu zipper, startujici z 2. pozice, na nic necekal a predral se predeme jeste pred T1. Me se to samozrejme nelibilo a tak jsme se v nasledujicich peti kolech vyzyvali na vzajemne souboje, pri kterych se divakum musel tajit dech. Kola ovsem zacla varit a tak se za nas dotahl treti Karel Kuncl a pri jednom ze souboju se zipperem se dostal pred nas oba. Pak zacal ujizdet, ja se spis snazil drzet pneu na konstatni, horke, teplote a zipper za mnou zrejme taky, protoze se mezi nami udelaly velke rozestupy. Prislo posledni kolo a najezd na oval. Karlovi Kunclovi v tomto miste dosel benzin a ja trosku otresen rychlousti jakou jsem ho zacal dojizdet jsem mel co delat se mu vyhnout. Nakonec 1. misto.

race 2: U druheho zavodu jsem si myslel, ze po soubojich se zipperem v prvnim zavode, uz tento zavodu nemuze byt lepsi a ze se tedy ze 6. pozice na startu budu snazit nejak dojet. Hned po startu se ovsem predemne dral Loukota s Krpasem. Predemnou se vsak naopak dostal do krizku zipper se Simkem a jen tak tak jsem se Simkovi vyhnul. Zustal jsem tedy prozatim na 6. pozici. Do dvojte zatacky byl na brzdy dlouhy Krpas a vytlacil Rouse. 4. pozice. Souboje mezi Loukotou a Masterfulem mi umoznili se na Masterfula dotahnout, pak jsme si dvakrat vymenili pozice, ale nakonec chybuje za druhym splitem, cehoz nekompromisne vyuzivam. Nakonci sesteho kola Kuncl na prvni pozici chybuje, dostava se pred nej Loukota a nasledne po souboji pred T1 i ja. Jeste v temze kole utocim na Loukotu a pri soubojich nas dotahuje Kuncl i Masterful. V T1 v osmem kole jsem tak natesno, ze dochazi k nekolika neumyslnym ale nebezpecne vyhlizejicim kontaktum (omlouvam se kluci, bylo to tam fakt husty a ja nevedel kam koukat driv) a propadam sena 4. pozici. Dojizdi nas Goga, ale nijak nebezpecne neutoci, zato Masterful chybuje za druhym splitem a dostavam se na 3. pozici. To uz se pise 10. kolo, Kuncl opet dojizdi Loukotu, ale jejich vzajemne souboje mi umozni je opet dojet. V 11. kole se dostavam pred Kuncla a pred sikanou na oval i na uroven Loukoty, ale ten svou pozici nechce dat a a souboje na ovale vyuziva Kuncl. Dostavam se zpet na 3. pozici. Ve dvanactem kole se sjizdime na rozdil nekolika setinek a pred sikanou na oval utocim na Kuncla, ale pozici neda. Je tu posledni kolo Loukota, Kuncl, ja, tesne rozestupy. Rikam si radsi treti misto nez kacirek a tak sleduju jezdce predemnou. Pak se ale za druhym splitem stane neco necekane, Kuncl zkousi na brzdy jit pred Loukotu a tlaci vuz hodne na vnitrek prvni zatacky, Loukota ale jeho pokus zaznamenava tesne pred tim, nez se do nej Kuncl pousti a zavira hodne z ostra zatacku. Kuncl slape brzdu az na podlahu. Je ale moc rychly a dochazi k nepatrnemu kontaktu, ktery Louckeho vynese hodne ven a Kuncla dosti zpomaly. Ted nebo nikdy, na srdicko posilam auto pod oba dva a na vyjezdu se snazim o co nejoptimalnejsi vyjezd abych se dostal dostatecne pred Kuncla na najezd do sikany. Povedlo se. Na ovalu uz jen kontroluji v zrcatku odstup a dojizdim na 1. miste do cile.

dnesek: Musim rict, ze pro me osobne byla tecka za PCO na Kyotu naprosto perfektni. Dvakrat prvni misto je super, ale ceho si opravdu cenim jsou oba zavody, kdy adrenalin sel hodne nahoru a naprosto perfektne jsem si zazavodil. Diky klukum se kterymi jsem se dnes potkal na trati, protoze ty souboje byly uchvatny.

liga: Podekovani patri organizatorum, protoze oktavky se opravdu vydarily. Skoda snizujici se ucasti, kdy z 5 plnych divizi na zacatku, jeli v poslednim zavode skoro pouze dve, ale to neni samozrejme vase chyba. Tesim se tedy na videnou u dalsiho rocniku a jeste jednou diky.

Last edited by Treglis; 24.3.2008 at 22:50.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2008   #2
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quali: Jediné kolo, co mi sedlo, 1. místo

Superpole: PB v 1. sektoru, "dooral" jsem zbylé dva, sta?ilo na 2. místo.

Race 1: Naprosto skv?lé souboje s Treglisem. Jestli n?kdo hledá materiál na video, tak tady ho má mezi koly 1 až 5 celkem dost Pak nás dojel K. Kuncl, p?edjel nás a já dostal zezadu ?ukanec od Bigmana Tím jsem ztratil kontakt s vedoucí dvojicí a závod byl prakticky už jen o hlídání si pozice... Na záv?r K. Kunclovi došel benzím, takže jsem se mohl radovat z druhé pozice Btw než mi došlo, že jedeme závod, dal jsem krásných 1:59.89, což bylo lepší než m?j výkon v superpole

Race 2: úžasn? hned v první klopené zatá?ce jsem dostal kopanec do p?edku a ten m? poslal do svodidel a to znamenalo propad n?kam kolem 10. pozice. Odtud se probíjet šlo t?žko, finální rána p?išla ve chvilce nepozornosti, kdy jsem prodriftoval táhlou dvojitou pravou. Teplota na PP šla n?kam nad 95 po celém povrchu a vnit?ek šel taky povážliv? nahoru. Než to vychladlo, tak se mi ztratila v tu chvíli už jen p?tice p?edemnou jedoucích jezdc?, ale bohužel jsem je už nedokázal dojet. Ke konci se za?alo celé pole zase velmi sjížd?t, zejména zezadu atti na to šlápl v posledním kole. A ve vrace?ce u 2. splitu zkusil p?edjet. Cht?l jsem jej na vn?jšku, slušn? mu to nazna?il, pochopil, tak jsem jej mírn? p?itáhl ke kraji a on si to namí?il na vnit?ek. Afaik je zakázané blokovat víc než jednou, tak jsem ho nechal. Šel jsem pozd? na brzdy, ale atti se nedal a zkušeným driftem m? zkoušel dostat. Bohužel, FXO je svi?a p?edokolácká a tak mu to moc netáhlo Na cílovce jsem op?t málem p?edjel K. Kuncla, nevím co tam chlapi ?ešili, ale na rovince se zm?nila snad všechna 4 místa vp?edu Bohužel pro mne Kuncl dojel o 0,08s p?ede mnou.

Spokojenost, na to, že jsem jel jako obvykle bez tréninku, to šlo. Díky p?edevším Treglisovi, na kterého jsem se t?šil ve druhém závod?. Bohužel jsme se nepotkali
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2008   #3
devdem_kk
Newbie

 
devdem_kk's Avatar
 
Join Date: 10.6.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 49
Default

Byla to moje první ú?ast v D2 tak doufám, že jsem tam moc nezavazel.

Kvali, nesnažil jsem se jet na max, ale cht?l jsem se dostat do Superpole, což nakonec z p7 vyšlo.

V Superpole jsem p?ekvapil sám sebe a zajel t?etí místo což bylo z ?íše sn?.

RACE 1:
Jenom jsem koukal jak se Zipper a Treglis vzdalují a hlídal si záda. Jaké bylo ale moje p?ekvapení, když jsem je postupn? dojížd?l, protože se kluci po?ád ko?kovali a nakonec jsem je b?hem jednoho jejich souboje ?íznul oba. Potom už jsem se jenom soust?edil na dojetí do cíle, což se mi až do poslední zatá?ky da?ilo. Tam mi bohužel došel benzím a já bezmocn? p?ihlížel, jak se kolem mne žene jeden soupe? za druhým. Nakonec z toho bylo šesté místo.

RACE 2:
Na startu jsem si myslel, že mám raketu a nep?kn? tam zav?el Maxe, moc se omlouvám. Potom to bylo po?ád v n?kolika t?sných soubojích s Treglisem, Maxem a ješt? jedním ?loví?kem, bohužel te? nevím jméno. Postupn? jsme se dostali až do posledního kola a já to v 3. zatá?ce od konce pom?rn? hodn? ost?e zkusil. No povedlo se to, jenže Loukota šel ven a já si myslel, že jsem ho ?uknul, takže jsem chvilku po?kal a šel p?eze mne Treglis, no a potom jsem na dle mého vyautového Loukotu po?kal na cílovce a tím ztratil 2 pozice a málem i 3. Se Zipperem to bylo opravdu t?sné.

Celkov? jsem si moc p?kn? zazávodil. Jak ?íkám, snad jsem to nikomu moc nepokazil. Díky Mirimu za adminování a po?adatel?m za celý Octavia CUP.
__________________


Last edited by devdem_kk; 24.3.2008 at 22:55.
devdem_kk is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2008   #4
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 23.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

Quote:
Originally Posted by devdem_kk View Post
Byla to moje první ú?ast v D2 tak doufám, že jsem tam moc nezavazel.

Kvali, nesnažil jsem se jet na max, ale cht?l jsem se dostat do Superpole, což nakonec z p7 vyšlo.

V Superpole jsem p?ekvapil sám sebe a zajel t?etí místo což bylo z ?íše sn?.

RACE 1:
Jenom jsem koukal jak se Zipper a Treglis vzdalují a hlídal si záda. Jaké bylo ale moje p?ekvapení, když jsem je postupn? dojížd?l, protože se kluci po?ád ko?kovali a nakonec jsem je b?hem jednoho jejich souboje ?íznul oba. Potom už jsem se jenom soust?edil na dojetí do cíle, což se mi až do poslední zatá?ky da?ilo. Tam mi bohužel došel benzím a já bezmocn? p?ihlížel, jak se kolem mne žene jeden soupe? za druhým. Nakonec z toho bylo šesté místo.

RACE 2:
Na startu jsem si myslel, že mám raketu a nep?kn? tam zav?el Maxe, moc se omlouvám. Potom to bylo po?ád v n?kolika t?sných soubojích s Treglisem, Maxem a ješt? jedním ?loví?kem, bohužel te? nevím jméno. Postupn? jsme se dostali až do posledního kola a já to v 3. zatá?ce od konce pom?rn? hodn? ost?e zkusil. No povedlo se to, jenže Loukota šel ven a já si myslel, že jsem ho ?uknul, takže jsem chvilku po?kal a šel p?eze mne Treglis, no a potom jsem na dle mého vyautového Loukotu po?kal na cílovce a tím ztratil 2 pozice a málem i 3. Se Zipperem to bylo opravdu t?sné.

Celkov? jsem si moc p?kn? zazávodil. Jak ?íkám, snad jsem to nikomu moc nepokazil. Díky Mirimu za adminování a po?adatel?m za celý Octavia CUP.
No na prvni start v D2 si jel hodne dobre, to klobouk dolu. Teda co se rychlosti tyce Technicke zalezitosti jizdy chce jeste trochu dopilovat Koukni na prvni zavod, 7. kolo, u druheho splitu. Kdybych z pulky nepocital s tim, ze to riznes zpet do stopy predemne a nebrnknul za tisicinu sekundy dvanact do brzdy, tak si mozna skoncil v hodinach. Bylo to tam opravdu o chlup. Ale jinak souboje pekny.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #5
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Kvalda perfektní až do té doby co m? dostal Radek Šerý :-)
Super louka: tak ta se mi moc nepovedlo a nakonec start z 9 místa
1:závod: krásn? sem si zazávodil a nakonec krásná bramborovka :-)
2.závod: tak tady jsem se p?ipravil o boj o zlato a v 10 kole po druhém splitu, jinak se mi povedla se št?stím bedna v pravo dole :-))))))))
masterful is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #6
devdem_kk
Newbie

 
devdem_kk's Avatar
 
Join Date: 10.6.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 49
Default

Quote:
Originally Posted by Treglis View Post
No na prvni start v D2 si jel hodne dobre, to klobouk dolu. Teda co se rychlosti tyce Technicke zalezitosti jizdy chce jeste trochu dopilovat
Budu se snažit slibuji. Problém je v tom, že z RBR jsem p?eci jenom zvyklý na to jet si svou stopu. Up?ímn? v té RACE jsem se tebou snažil moc nezaobírat a jet si svou stopu, která nebyl zrovna moc defenzivní. ?íkal jsem si, že když jsem o celý auto p?ed tebou, nic mi nehrozí. P?íšt? budu opatrn?jší. P?eci jenom bylo znát, že s takto kvalitními soupe?i jedu poprvé. Nebyl jsem zvyklý, že mi n?kdo stále visí v zrcátku a byl jsem nervozní jako prasátko .
__________________

devdem_kk is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #7
Jupiter
Newbie

 
Jupiter's Avatar
 
Join Date: 14.12.2006
Location: Pieš?any
Posts: 44
Default

Qual: najlepsi cas som dal hned v prvom meranom kole potom to uz bolo len horsie, v prvom sektore som bol daky pomaly oproti casom ake som daval pri hotlapeni, takze 12. miesto

Race 1: vcelku fajn darilo sa mi drzat tempo, aj som niekoho predbehol aj niekto mna predbehol, mensi problem nastal az poslednej tretine ked som obiehal pana Gogu tak som si upiekol prednu pneumatiku a od vtedy som sa uz len branil utokom pana Gogu a pana Kombajna, nastastie uspesne. 10. miesto.

Race 2: jedine s cim mozem byt spokojny v tomto zavode bol start kde som sa po prvom kole dostal na 5 miesto, ale netesil som sa dlho, neviem preco ale v tomto druhom zavode som bol o sekundu (+/-) na kolo horsi ako vsetci ostatni, co malo za nasledok ze ma predbehol ktokolvek dostal na to chut. V cieli opat 10 miesto.

Tak ligu mame za sebou, gratulujem vitazom, dakujem organizatorom a komentatorom aj vsetkym zucastnenim za pekne (ako kedy - podla toho ako sa zadarilo ) zavody.
Jupiter is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2008   #8
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

S vynikajuce stvrte miesto
1p super zavodenie suboje o 3 az 5 miesto, zial asi v polke zavodu som zle trafil brzdny bod pri predbiehani Simiho-pnematiky v .... a s uvarenymi pneumatikami som sa ledva doplazil na 9 mieste
2p z 9 miesta sa mi podarilo prepadnut az na 14 a potom znova prepracovat na 9
Skoda tej jednej chyby a este vecsia skoda tych 3 stotin co ma delili od 1 div
Inak zavodenie pekne aj ked moc nemam FXO v laske cely sampionat sa mi celkovo pacil
Dakujem organizatorom za zorganizovanie a zavodnikom za zavodenie
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk

Bigman is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2008   #9
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by devdem_kk View Post
Budu se snažit slibuji. Problém je v tom, že z RBR jsem p?eci jenom zvyklý na to jet si svou stopu. Up?ímn? v té RACE jsem se tebou snažil moc nezaobírat a jet si svou stopu, která nebyl zrovna moc defenzivní. ?íkal jsem si, že když jsem o celý auto p?ed tebou, nic mi nehrozí. P?íšt? budu opatrn?jší. P?eci jenom bylo znát, že s takto kvalitními soupe?i jedu poprvé. Nebyl jsem zvyklý, že mi n?kdo stále visí v zrcátku a byl jsem nervozní jako prasátko .
Imho sis vedl dob?e, hlavn? jsi rozhodn? m? a hádám i Treglise, p?ekvapil v prvním závod?, když jsme se tam prali
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.