Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.9.2006   #41
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

Quote:
Originally Posted by Apendix
1)omyl, starforce byl taky prolomen. Ovsem i to ze je jeho uspesnost velika nedava pravo nikomu instalovat mi bez meho vedomi do systemu tak velke potencionalni bezpecnosti riziko jako je starforce.
2)Takze tys nikdy nemel se starforce zadne problemy? Muzu se zeptat, ereaser007 na forum.pctuning.cz jsi ty nebo nekdo jiny? Ja jen ze kdyz sem hledal info o starforce narazil jsem na tohle.



3) Externi mechaniky jsou velice popularni a to hned z nekolika duvodu i na novych pc. Verim ze duvod ti vysvetlovat nemusim a ze na ne prijdes sam(ale napovedu ti dam, treba NB nebo jen pocit vetsiho pohodli)
ps: nevim jak je to v novych verzich SF ale jeste tak pulrok z5 spusteni z externi mechaniky rozhodne neslo.

4) Ja ti neberu zes ty problemy nemel, ale ja je mel a rozhodne nejsem jedinej.
5) viz 4.
6) Samozrejme je to chyba avastu ze. Zajima jen ze zadna jina ochrana s avastem nikdy zadne problemy nemela....
7) ted uz o tom vis

Me se chovani ochrany starforce taky nelibi a myslim si ze mezi ochranou staforce a terroristama neni rozdil a jak vsichni jiste vime, s terroristama se nevyjednava proto logicky ani nebudu podorovat starforce, teda distributory kteri SF podporuji.

Veci na pravdou miru rozhodne neuvadis kdyz tvrdis ze starforce ti nemuze ovlivnit chod systemu



Asi tak nejak...


PS: je zajimave ze i presto jak je starfoce uspesna ochrana, cim dal vic distributoru od ni upousti...

ano, som to ja.
ako som vravel, neobhajujem starforce, len mi reze oci, ked na nete koluju polopravdy o SF (ze to posere PC a pod.)
chcel som tu akurat vysvetlit, ze SF nie je vobec taky NEBEZPECNY aby nejako poskodil PC a ze SF nie je dovod k nekupeniu hry... myslim, ze v pripade, ze by problemy robil, moze dotycny siahnut po cracku (ked uz SF bol prelomeny a ked dotycny vlastni original, tak sa nedopusta trestneho cinu..)
aj ked mi to pride ako krajne riesenie...

co sa tyka mojho problemu s GTL a SF, ako som uviedol, vypnutie avastu problem vyriesilo... IMO je chyba na strane SF

netvrdim, ze SF neovplyvni chod systemu, kedze si zavadza svoje ovladace pomerne hlboko do systemu, ale na vacsine zostav by to problemy robit nemalo... a rozhodne nie odpalovat hardware !

ak mam pravdu povedat, dost ma potesila nepritomnost SF v GTR2 deme, koho by nepotesila...

takze SF compy neodpaluje, v najhorsom pripade trochu poskodi OS(rozumej spomaleny OS, problemy s napalovanim...) a nespusti hru...

a co sa tyka uplnej kontroly nad systemom a pozvankou pre hackerov, pozerate vela filmov
na co je asi firewall ? a k tomu 90percent z nas ma kazdy den inu IP...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2006   #42
M!key8
Newbie
 
Join Date: 15.8.2006
Posts: 34
Default

Quote:
Originally Posted by eraser007
a co sa tyka uplnej kontroly nad systemom a pozvankou pre hackerov, pozerate vela filmov
na co je asi firewall ? a k tomu 90percent z nas ma kazdy den inu IP...
tim snad chces rict ze to neni mozne? blbost... Kazdy crack nebo jina forma warez (uplne nejhorsi je kdyz neco takovyho pouzijete do programu kterej ma chranit system, pokud to teda neni registracni klic ) predstavuje bezpecnostni riziko pokud hacker vi co dela. Zadnej firewall ho nezastavi, nehledne nato ze ten je spis az takova posledni stopka, rozhodne ne primarni ochrana systemu. Ovsem cracky vetsinou sou cisty, hozou to tam lidi co spis i chtej aby to lidi mohly bezpecne hrat navic tak rozsireny zedriv nebo pozdeji by se na to prislo
M!key8 is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2006   #43
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

nikto ta nenuti stahovat cracky a warez...
pokial mas dobry firewall a dobry antivir, bez problem sa virov zbavis... ale to uz ideme OT
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2006   #44
Apendix
Newbie
 
Join Date: 5.1.2005
Posts: 66
Default

2 eraser: Ronon psal tohle "ale nechcem si dosrat pc", nevim jak ty, ale ja nemam vhodnejsi nazev pro pc ktere po zasahu jiste ochrany neni plne schopno pracovat spravne. (vypalovat). Nikde rec o odpalovani PC nebo HW nebyla rec.

2M!key8: Samozrejme ze kdyz si ja jako jedinej nejakou hru s SF nekoupim tak to tu firmu nepolozi, ale nejsem jedinej komu se SF nelibi a myslim si ze na netu aspon mezi pokrocilejma uzivatelama je osveta ohledne SF uz pomerne velka.

Osobne bych byl pro to aby se hra se se SF oznacovala stejne jak krabicka cigaret a nejlip s textem typu "Ministerstvo infermatiky varuje: tato hra vam muze totalne dodrbat system a privest vas k silenstvi diky StarForce"

2Tairo: vono to z pohledu distributora ma jeste jednu nevyhodu, ono se totiz uz objevilo par zalob na distributory za to ze jejich hry nainstalovaly SF a ovlivnily tak chod systemu a to bez predchoziho varovani....

Jiste si dokazes predstavit, proc je treba taky FO2 v USA bez SF a v EU s SF...
Apendix is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2006   #45
M!key8
Newbie
 
Join Date: 15.8.2006
Posts: 34
Default

stejne tak jak te nenuti hrat hry se SF jasny ja nerikam ze jo, ale tak kdo z nas nejakej nestahnul? na cokoliv... Navic jsi napsal s tim ze koukame na moc filmu to vyznelo jakoze to neni mozny. a hele muzes mit jakejkoliv firewall a anitivrak a pokud je clovek sikovnej, stejne se tam dostane ale zase kdo by se snazil dostat do normaliho PC... Stejne je nejnebezpecnejsi asi defaultni instalace Winu, bez vsech oprav a zaplat. Coz taky nechapu, Bill vyda v podstate nehotovej soft a chce za nej 10000 v normalni verzi, nemyslim OEM. A to jeste nevim kolik to stalo hned po vydani...
mno a at tady nespamuju tak tahle cena je na tak skvelou hru super, lidi co to chtej stahnout a vedi kolik to stoji bych nepoustel na net )))
EDIT: jasne, ja to chapu, ale taky je hodne lidi co nevi co SF zpusobit MUZE a taky je spousta lidi co si prave tu hru kvuli SF koupi, takze nekteri si to kvuli ty ochrane koupi a nekteri prave kvuli ni ne, takze ten vysledek je minimalne podobny...

Last edited by M!key8; 5.9.2006 at 20:25.
M!key8 is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2006   #46
Apendix
Newbie
 
Join Date: 5.1.2005
Posts: 66
Default

Windows jsou tak rozsahlej system ze zarucit 100% bechybnost je nemozne. 10 000Kc? trochu jsi zaspal dobu ne? OEMka stojej 2k kc a full retail cca 6K a snad se shodnem na tom ze zivotnost maj mnohem vyssi nez prumerna PC hra za 1500kc ze....

Prijde mi ze dle tveho nazoru je Windows spatne protoze microsoft a microsoft je spatny protoze je spatny, anoooooooo?
Apendix is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2006   #47
M!key8
Newbie
 
Join Date: 15.8.2006
Posts: 34
Default

omlouvam se, zapomel jsme napsat verze PRO, Home jsme se nedival a cena PRO verze je lehce pres 10000,- . Jinak ano, MS rad nemam uz jen kvuli jejich marketingove taktice a vykradani napadu a to nikdo nezapre. Ikdyz zas je fakt ze se mi nelibi ta spousta zalob na ne, precijen to vypada jako "maj hodne penez tak proc si od nich nevzit" jinak, jasne, chyby sou vzdycky zvlast u takoveho softu a o 100_ bezchybnosti jsem ani nemluvil, neco takovyho jsme jeste nevidel , ale az tak kriticke ktere se nasly? To mi neprijde tak moc normalni, navic kdyz vyvoj stoji takovy prachy a maj hromadu programatoru... Za dalsi, u MS neni moc starost o lidi, kdyz byla nalezena jedna kriticka chyba v Expoleru tak jeden rus udelaj zaplatu driv nez celej MS, neni to trochu divny? Jeste k ty cene, psal jsem normal verze (full) ne OEM... Jinak samotny winy rad taky nemam, nelibi se mi ze beznej uzivatel je tak snadno shodi. Jasne, nekdo kdo se o to stara a tak se tomu vyvaruju, ale politika MS se snazi dat na stejnou uroven administrator = user. User by mel mit o dost snizeny prava nez ma doted, nebylo by tolik padu. mno a je jasny ze Os maj mnohem vyssi dobu uzivani nez hry a proto sou taky levnejsi, ale rekni mi, kdo by kupoval hru ktera stoji minimalne 6000 a bude ji hrat porad dokola asi tak 6 let (Xp mam pocit vyslo okolo roku 2000 a tekze proto 6 let, mame rok 2006 ) Proste srovnavat OS a hry myslim neni moc dobrej napad...
ale proste doufam ze se schodnem na tom ze winy alespon doposud vsechny verze ktere byli v defaultni instalaci a to bez jakyhokoliv Sp a zaplaty neni moc bezpecnej. Kazdej kdo v tom dela ti rekne ze winy W2000 jedine s SP4 a XP jedine s SP2, nato nemusim bejt zaujatej proti MS abych tohle videl. tezko rict jak to bude u Visty, ale ty se stejne vyhnu takze je mi to celkem jedno...
M!key8 is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2006   #48
Ronon
Member

 
Ronon's Avatar
 
Join Date: 29.12.2005
Posts: 160
Default

Asi si tu hru kupim CZ verze a stiahnem en s securicon
Ronon is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2006   #49
Apendix
Newbie
 
Join Date: 5.1.2005
Posts: 66
Default

1) verze professional je urcena (kdo by to z toho nazvu cekal ze) pro profesionaly, nikoliv pro domaci uziti. Tam je nejakejch 10k pomerne zanedbatelna castka... (krom toho oem stoji cca 3500kc)

2)doby 98 jsou davno pryc. Win XP je velice kvalitni system a shodit ho byva pomerne problem... (zduraznuju ze to srovnavam s 98)

3) win xp byly venku nekdy v w3 2001 , tzn 5 let. S hrama to srovnavam proto jelikoz rada "odpurcu microsoftu" argumentuje tim ze win xp jsou predrazeny, coz prave demonstruji na prikladu her ze nejsou (promerna hra ma herni dobu 10-20 hodin, win xp radove nekolik let)

4)Ano, kazdy system bez zaplat je nebezpecny a to neplati jen o windows, takze nevim proc zrovna u nich ti to tak vadi....

Dulezitejsi je jak rychle je dannej vyrobce SW schopen reagovat na objevene chyby a vydavat zaplaty.
Apendix is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2006   #50
M!key8
Newbie
 
Join Date: 15.8.2006
Posts: 34
Default

jasne, na Home verzi jsem nekoukal... mno OEM bych stejne nekupoval kdyzuz bych kupovat OS musel. radis plnou at to muzu reinstalovat bez toho abych volal a platil za zfunkcneni. Ale Pro nekoho je to dobra volba (OEM) tak ok... ja ale nepsal nic o W98 ale o W2000, 98 byly dost spatny, 2000 uz lepsi, ale mohlo by bejt vic, kazdopadne podle me s tema SP4 nejlepsi winy ktery kdy vydali. mno jestli 5 nebo 6 let podle me tak velkej rozdil neni, ale ok. Hry a OS bych fakt nesrovnaval, u her mas moznost volby ale u OS nemas dost casto moznost volny (nemuzes instalovat trebajinej OS) a jelikoz se nove verze OS nevydavaj casto (taky naco, neni duvod) tak vlastne musim mit treba prave ty eXPy naistalovany takovou dobu... Psal jsem uz nahore, wim ze soft bez chyb snad ani neni a uz vubec ne jakejkoliv OS, ale kdyz se podivas jaky oprovsky chyby v tom na zacatku maj... Na ty mohly prijit a radsi o nejakou dobu zpozdit vydani... Mno ono v dost pripadech vyrobce nenajde chybu sam ale nekdo z uzivatelu produktu resp. hackeru. A pokud nejakej borec uplne mimo MS udela zaplatu driv nez MS je myslim zvlastni. A ta chyba byla opravdu znama, kolovala po celym netu, na kazdym portalu... jo a jeste, u jakeho softu by mi to melo vadit vic, nez u nejpouzivanejsiho operacniho systemu vubec? Tam muze mit jakakoliv chyba fatalni nasledky... Ja nejsem ani tak moc odpurce, tohle jsou spis poznatky co mi nanich vadi, maj samozdrejme i plusy (predevsim jedoduchost, to je taky duvod te rozsirenosti), jako vsechno, ale i tak radsi volim jinou cestu.
M!key8 is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2006   #51
Apendix
Newbie
 
Join Date: 5.1.2005
Posts: 66
Default

I kdyby XPcka mela spozdene vydani o rok, nic by to neresilo na tom ze stejnak vetsina chyb by nebyla odhalena neb chyby se nejsnaze nachazi az kdyz je OS masove vydanej (chapej, skupinka 1000 betatestru ti nenahradi xxx milionu useru). Krom toho v te dobe XPcka byla potreba jak sul, jelikoz 90% domacich PC melo nainstalovanu tu katastrofu jmenem win98.

Co se tyce aktivace, ti jim neco platis kdyz win aktivujes?

Ad ten patch: ano, to je sice hezke ze nejakej rus vydal patch driv nez MS, ale to asi tak jedine cim se tu ohanis a naprosto zapominas ze i pathce se musi vzdy dukladne otestovat. Microsoft si nemuze dovolit vydat patch kterej nasledne doprasi celej system (i kdyz posledni dobou se mu to dari )

Jinou cestu? jakou? sorry ale dle tveho vyjadrovani bych rekl ze si linux ci jiny os videl maximalne na screenshotech

ps: prosim, nauc se pouzivat odstavce a formatovani textu, ten tvuj vytvor se hodne blbe cte.
Apendix is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2006   #52
M!key8
Newbie
 
Join Date: 15.8.2006
Posts: 34
Default

sry jestli chces dej ICQ nebo pokud mas tak radeji Jabber, ale tady se mi to nechce davat do odstavcu. na Linuxu stabilne jedu nejakou dobu a bez problemu. OEM verze u win je dana tak, ze je to jen na jednu instalaci, aby jsi je mohl nainstlovat znova, musim znova zaplatit. Jasny, byl to jedinej pripad, ale oprava byla funkcni a bezpecna. A tech chyb bylo mnohem vic, predevsim kolem MSIE. k poslednim aktualizacim, to nevim, ja nejakou dobu neaktualizuju XP takze fakt nevim. Precejen na zapnuti winu jednou za tejden abych si zahral, na to myslim aktualizaci neni treba. K tvymu 1. odstavci, v tom souhlasim, ale meli nainstalovanou dost z nich jeste dal stejne jako tu bude u Vist, prece kazdej nepobezi do schopu aby mohl mit novej OS, ikdyz i takovi budou. Pred 5 lety stejne byl problem narocnosti XP na tehdejsi HW takze z toho duvodu na nej stejne dost lidi hned nepreslo, byla by to zbytecnost. Hele nevis jak dlouho trval vyvoj XP do jeho ofic. vydani? Jo a jeste, prosimte reknimi, podle ceho soudis ze jiny OS jsem videl max na screenech?
BTW: sry za tu kupu OT, ale pro me zajimava diskuze...
M!key8 is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2006   #53
Apendix
Newbie
 
Join Date: 5.1.2005
Posts: 66
Default

Quote:
Originally Posted by M!key8
OEM verze u win je dana tak, ze je to jen na jednu instalaci, aby jsi je mohl nainstlovat znova, musim znova zaplatit.
Zaplatit za co? Vis co je to vubec OEM windows? Jsou vazany na jeden urcity kus HW ( v soucasnosti imho jen na mobo). Muzes reinstalovat do nekonecna ale stale nebudes nic platit , ovsem musis nainstalovat system na dannou mobo na kterou je licence vazana. Pak uz je jen otazka na tobe zdali se ti vic vyplati oem verze (me treba ano, jelikoz mobo menim jednou za cca 3 roky) nebo retail...

Co se tyce narocnosti win vista, doporucuju otestovat nejnovejsi RC verzi nez zacnes cosi rikat o jejich narocnost. Ono to totiz vypada tak ze nejsou o moc narocnejsi nez win xp sp2 a podobne to bylo pred peti lety. Xp byly sice brutalne narocnejsi nez 98, ale ne o moc vic nez w2k.

Co se tyce vyvoje, tak to nevim presne, tusim ze win xp (alias whistler) imho neco kolem 3let? +/- (spis min) , vista (longhorn) kapanek dele, ale presne casy ti doopravdy nejsem schopen rict.
Apendix is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2006   #54
M!key8
Newbie
 
Join Date: 15.8.2006
Posts: 34
Default

no jo, omlouvam se, dneska uz mi to nemysli, aktivace se lae provadi myslim po vymene HW, tak aspon neco Me osobne kdyz jedno z tech dvou, tak OEM, to je pravda, ale hodne lidi to potrebuji mit na vice kompech... Ne dekuji, ale Visty odmitam, obzvlast nejakou beta verzi, jiny soft mozna, ale OS nedam jako beta do svyho kompu, ale co jsme se dival tak pozadovana konfigurace je pomerne vysoko, jasny, kompy to utahnout, ale aby to bezelo pekne tak potrebujes neco lepsiho a kdyz si s tim chces zahrat neco narocnejsiho, tak tim hur, ony si seberou pomerne dost. Tedy je pravda ze ja to netestoval osobne, ale byl jsme u toho kdyz to mel jeden znamej, ovsem na detailnejsi zkouseni rychlosti to opravdu nebylo...
Jeste k tomu Home x Pro, trosku jsem hledal a nasel jsem " Dobrý den, Home mají jen zjednodušené sdílení soubor? a nelze je p?ipojit do domény." abych rekl pravdu pokud by byl rozdil jen v tomhle tak ty 4000,- rozdilu s mi zdaj pomerne dost, ale tohle bylo jen tak narychlo, zitra zkusim detailneji. Jeste jsi mi neodpovedel proc si myslis ze Linux jsem videl max na screenech? z jakyho OS myslis ze tady celej vecer pisu?
Mno nic, ja sem dneska fakt utahanej, taky podle toho vypadaj moje prispevky, takze kdyztak zitra, cau
M!key8 is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2006   #55
Apendix
Newbie
 
Join Date: 5.1.2005
Posts: 66
Default

1)Za ty screenshoty se ti omlouvam, ale cela tva vecerni argumentace na me pusobila jak argumentace prumernyho skola zakladni tridy ktery jen vi ze Bill sux pac to rikaj jeho kamaradi a linux rulez pac rulez i kdyz s nim nikdy nepracoval (nerikam o tobe ze jses to vise uvedene, ale ze na me tak pusobi tve argumenty)

2) Vis ono pokud neotestujes realnej produkt tak doopradvdy nemuzes vedet jak je na tom s tou narocnosti, takze rikat ze visty jsou nenazrany potvory je fakt trochu mimo pokud jsi s nima realne nepracoval. V poslednim buildu (rc1 a pre-rc1) doslo k obrovske optimalizaci jak vyuziti pameti, tak vyuziti cpu a na tom se shoduje 99% betatesteru kteri ji meli v ruce. Samozrejme ten system zatim neni urcen pro normalni uziti ale jen pro testovani , ale kdyz prihledneme k tomu co vse visty nabizi a kolik si za to vemou HW, nerekl bych ze jejich pozadavky jsou nejak premrstene, vice mene pomerne rozumne se daj provozovat na PC s 512MB ram (bavim se o rc1).

3) pokud ses beznej BFU, nebo advance BFU, rozdil mezi home a prof nepoznas , vse co potrebuje k beznemu uziti OS uz maj HE (home edition)
Apendix is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2006   #56
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

no tak deti, nechcete se jit hadat jinam?
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2006   #57
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V.
no tak deti, nechcete se jit hadat jinam?
P?esn? tak...tohle je thread o FlatOut 2! A? si už každý p?ebere problém SF sám, já s ním problémy nemám...
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2006   #58
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Rikam koupil sem si GTL a i s SF zadnej problem pri vypalovani hrani a cem koliv jinym.
GTR warez verze SF pokorenej pres program starfuck a crack NP

Flat out 2 sem si objednal pac za tu cenu je to fakt libovka a SF se nebojim ani na PC doma ani na notebooku

PC AMD 2500 XP + Barton , 512 DDR , ATI 9600XT 128, 80 GB SB,WIN XP PRO SP2,DVD RW TEAC tusim

NOTEBOOK AMD SEMPRON 3300 +,512 DDR,ATI MOBILITY X700 PCI EXPRESS 128,80 GB, WIN XP HOME SP2.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2006   #59
Ronon
Member

 
Ronon's Avatar
 
Join Date: 29.12.2005
Posts: 160
Default

Modlim sa aby sa mi nic nestalo s pc ze nebudem jeden z mala ktorym sa to stalo:d
Ronon is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2006   #60
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Ronon
Modlim sa aby sa mi nic nestalo s pc ze nebudem jeden z mala ktorym sa to stalo:d
nikde sem se stim nesetkal ani neslysel az tady!
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.