Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26.6.2011   #81
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Ghost: V jeden moment jsem brzdil d?ív do T1, abych t? m?l z krku, ale tys jaksi necht?l.

No.. Q: Po pátku super, ale dneska jsem se dlouho nemohl najít. V kvald? jsem se našel na super 4. míst?.

S: Už si nevzpomínám jak, ale dostal jsem se na druhý místo, tam jsem jezdil až do chyby za 2. splitem, kdy jsem za obrubákem místo trávy vid?l asfalt a hurá na n?j. Takže 3.

L: Super zábava p?i p?edjížd?ní, bavilo m? chystat si lidi do zatá?ek (mata), brát je venkem atd., už dlouho jsem tohle nezažil. Takže díky všem za ?istý souboje. Jak jsem ale dojel a p?edjel Itara, tak za?aly problémy. Hned na to výlet ven, ztráta 2 míst, znovu p?edjetí Itara, pak po?ád zadním kolem n?kde v tráv?, takže samá ztráta, st?ední ?ást závodu prost? hr?za. Pak jsem se zklidnil, protože nás dojížd?l Lala a nakonec jsem se trhnul, p?kný 5. místo, i když nebýt t?ch chyb, možná by bylo podium. Ale beru co je, hlavn? že ne lagkick.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #82
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Na kvalifikaci jsem p?išla moc pozd? (omlouvám se), takže se nem?lo cenu snažit, poslední místo.
V závod? na 10 kol jsem z posledního místa p?eci jen vybojovala asi 6 pozic, no a na za?átku posledního kola m? zlikvidoval Redline Rocket, když zapom?l v?as brzdit do T1. P?edposlední
Závod na 32 kol a druhá na startu, p?ede mnou Sisolak s RB4, kterého se m? poda?ilo hned na rovince p?edjet. Využila jsem situace, že se za mnou bude bojovat a získávala jsem náskok, da?ilo se to. Ono je sice hezké mít p?ed sebou volnou tra? a uhán?t, ale je to vlastn? nuda, závod sama pro sebe
Ke konci se samoz?ejm? p?ibližovali ti nejrychlejší a m?j náskok se zmenšoval, ale už jsem to udržela. M?j 1. vyhraný organizovaný závod bohužel jen a pouze díky obrácenému startovacímu poli.
D?kuju za gratulace
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #83
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Nejd?ív gratulace Ghostovi a Popelce.

M?j první závod s XRT.
Kvalda podle mého o?ekávání.
S : Na startu koukám, že plyn i brzda mi b?ží naplno, kua co to jéééééé ??
Tak jsem dal rad?ji spec. No až pak zjistim, že mi vypadl konektor od pedál?.
R : Z poslední ?ady, s tím, že chci dojet. První 3 kola to byl teda hukot, ufouni proráželi cestu. Chvíli jsem vid?l (jak to lagovalo) auta na hromad? na sob?. Dostal jsem se pár míst dop?edu, ale pak chyby a vyjetí ven a v T1 š?ouchanec a pak zase GAGARIN a hodiny. Kua myslel jsem, že už se to nestává. Tak než jsem se oto?il, všichni byli fu?. Tak stíhací jízda za Honzou, ale jezdil asi stejn? a spíš lépe než já, takže jsem ho nedojel. Jednou se povedlo dostat se pod 4s za n?j, ale zase chyba.
Aspo? jsem dojel.
Zadokolky - joooo mám se co u?it.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #84
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Q: Podarilo se mi dostat se pod 1:24 a zajet tak svuj pb. Satcilo to ale pouze na 19. pozici.

R1: Jak odstartoval tak dojel, sice me v zaveru predjela Popelka a Redline Rocket, ale ti pak meli kontakt a tak jsem se vratil na puvodni misto.

R2: Prvni start se moc nepovedl, byl jsem v T1 vytlacen do travy a vykopnut do specu. Po restartu na APR serveru uz to bylo lepsi, jako vzdy ztrata nekolika pozic, ale pak se to uklidnilo a slo to. Az do tretiho kola, kde jsem mel bohuzel kontak s Ghostem a odjizdel jsem jako posledni s dost velkou ztratou na zbytek pole.
Nakonec opet 19. Bez toho kontaktu by to asi nebylo o mnoho lepsi, ale mohl jsem si zavod vic uzit, trochu spuntovat a ztizit tak postup jezdcum za sebou.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #85
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: zajel jsem si PB 1.23.18 a až 9. místo sakra.
S: starty v takovým po?tu jsou prost? super,zadokolky se kolem m? prohnaly,na rovince ujížd?li,v zatá?kách jsem je dojížd?l,ee restriktor fuj,dojezd myslím 13 flek
R: první start m? n?kdo hned v T1 oto?il do trávy a šup do spec.Malá chybka :-)
druhý start už v pohod?,pak jsem si p?ipaloval cígo,nájezd na trávu a šup do písku,než jsem se vyhrabal tak se kolem m? skoro všichni prohnali.Z n?jakého 21. místa jsem za?al stíhat jezdce p?ed sebou,to šlo jen do 14 pozice kde jsem dojel malý vlá?ek,spíš lokálku :-D,byl tam Vítr,RedlineKing a pár dalších,krasný souboje až do posledního kola,kde myslím Vítr oto?il RedlineKinga a šup na 12 místo a byl cíl.
Závody prost? super,plné startovní pole,?in?ení plech? skoro v každé zatá?ce,po?ád se n?co d?lo,žádná nuda.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #86
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Jinak ten restriktor 4% nechápu,FXO má o 21 koní mén? než ostatní,mén? koní na tunu tak pro? ????
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #87
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Jinak ten restriktor 4% nechápu,FXO má o 21 koní mén? než ostatní,mén? koní na tunu tak pro? ????
To mi ud?lali schváln?, abych nevyhrával
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #88
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Jinak ten restriktor 4% nechápu,FXO má o 21 koní mén? než ostatní,mén? koní na tunu tak pro? ????
S 3% je to schopný zajížd?t ?asy na kolo až o 0,5s na kolo rychlejší. Na KY2 zajelo FXO s 3% ?as o 0,5s pod sv??ákem pro XRT. A to je hodn? rychlá tra?, kde záleží opravdu dost na motoru. Na techni?t?jších tratích je ten rozdíl ješt? v?tší. P?evzal jsem tu hodnotu ze sv?ta, vedla se o tom diskuze a používá se to v r?zných pohárech.

EDIT: I takhle to má lepší výjezdy ze zatá?ek. Sice jsme tu m?li rychlýho Šakala, ale nem?žu posoudit jak až moc to bylo na limitu. Byl jsem schopnej se ho držet i v zatá?kách, což m? docela p?ekvapovalo (?ekal jsem že bude v zatá?kách rychlejší a dohán?t budu na rovinkách). Ale nebylo by možná ke škod? zkusit trochu jiný balancování, t?eba 3% + 10 kg nebo tak n?co.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 27.6.2011 at 11:28.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #89
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Replay nedáte, aspo? na SPDO?
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #90
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Replaye zatím tady:

Kvalifikace
Závod 1
Závod 2

A rád bych se ujmul d?lání výsledk?, byly by d?laný v Google Docs, což zatím se zdá nejlepší zp?sob.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #91
Maroš46
Member

 
Maroš46's Avatar
 
Join Date: 8.12.2009
Location: Odry
Posts: 129
Default

Q: kvalda byla na prd, protoze asi po ctyrech kolech me to vykoplo a asi dalsich deset min. neslo pripojit zpatky...(napsal jsem spravci netu a uz to slo...), takze kvali byla zklamani

S: tady bylo vsechno v pohode...z niceho jsem nebyl prekvapeny a ani zklamany...jinak se omlouvam se za tukance

R: taktez jako u sprintu...ale ma to jeden hacek - asi ve 20. kole me to zase vykoplo a uz neslo pripojit zpet (se spravcem netu se to uz nejak "resi"). A taky jako ve sprintu se omlouvam za tukance...

Jsou to super zavody, tak snad me internet nezklame a snad pristi zavod odjedu Diky vsem za pekne zavody
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=2545&dateline=1308050  009
Maroš46 is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #92
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Rep
A rád bych se ujmul d?lání výsledk?, byly by d?laný v Google Docs, což zatím se zdá nejlepší zp?sob.
Byl bych velmi rád. Díky

EDIT: Hledáme aspo? 2 lidi jako sportovní komisa?e pro p?ípadné protesty (min. 1 k ?ešení po v?erejšku). Pište mi PM.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 27.6.2011 at 13:48.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #93
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

Race 1: Po prvom kole prepad z 10. na 16. miesto, prvé kolá mi vôbec nejdú asi som moc mäkký , posledné asi 4 kolá jazda za Gepasom, ktorého som nedokázal predbehnú?.

Race 2: Prvé kolo bolo riadne natesno, v druhom sektore sme sa štyria nevošli do šikany, musel som to strihnú? cez gumy, prepad na posledné 25. miesto tak stíhacia jazda postupne za 20 kôl som sa prebojoval na 11. miesto super závodenie dvere na dvere. Super súboje s Ag Tomasom, Vítrom, Billom, škoda toho kontaktu s Vitrom v poslednom kole iná? super závod.
__________________
K0Z3L_43V3R is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #94
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Byl bych velmi rád. Díky

EDIT: Hledáme aspo? 2 lidi jako sportovní komisa?e pro p?ípadné protesty (min. 1 k ?ešení po v?erejšku). Pište mi PM.
To se taky budou ?ešit ?? Tak já bych podal na Gagarina.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #95
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Jak je to s tím bodováním? Píše se tam "+ každý závodník získá 1 bod za dokon?ení závod", tzn. že 1. závodník dostane ve sprintu 10 bod? za umíst?ní + 1 bod za dokon?ení nebo jen 10?
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #96
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Jak je to s tím bodováním? Píše se tam "+ každý závodník získá 1 bod za dokon?ení závod", tzn. že 1. závodník dostane ve sprintu 10 bod? za umíst?ní + 1 bod za dokon?ení nebo jen 10?
Všichni co dojeli, mají +1. Tzn. p?ipo?ítává se to i k bod?m za umíst?ní. Tedy t?eba 10 + 1 = 11.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #97
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Kvalifikace: 1:23:0x, 7. místo, tuším.

Sprint: Po menší kolizi v prvním kole to byl vážn? sprint trošku odzadu, nakonec kolem 6. místa.

Long:
Start zezadu a postupný postup dop?edu se da?il, nakonec jsem se zasekl na 5. míst? a postupn? m? za?al stahovat Kid. V návalu dobromyslnosti jsem ho pustil tím, že jsem uklouzl v poslední zatá?ce. Potom mi vždycky kousek ujel a ud?lal chybku, takže jsme jeli dost dlouho spolu a postupn? nás stahoval Lala. Zhruba 6 kol p?ed koncem mi Kid trošku poodjel a Lala se na m? dotáhl úpln?. Posledních 5 kol potom parádní souboj, kdy se mi až v posledním kole zdálo, že Lala trošku polevil, takže se mi nakonec povedlo ubránit 6. místo.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #98
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

Johny: Tak dávej p?íšt? v?tší bacha, když se vracíš na tra? vjel si mi p?ímo p?ed ?umák a obral m? o 5 míst, rychle sem na to zapom?l až ty jsi mi to svým postem p?ipom?l
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #99
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

V prvni rade gratuluju Popelce. Uz jen drzet celou dobu vysoky tempo, a neudelat chybu, je dobrej vykon. Tim spis, kdyz neni s kym primo bojovat

Jeste v patek jsem se bal, ze se na XRT neprizpusobim dost rychle. Venoval jsem ale treninku cas a dostal se na konkurence-schopnou uroven.

Q: Zajel jsem o trosku lip, nez jsem cekal ... vlastne jsem si skoro vyrovnal doposavadni PB ... takze spokojenost.

S: V prvnim kole se to za dlouhou rovinkou lehce potukalo a ja musel kousek mimo trat. Nekolik malo ztracenych mist jsem ale zase vybojoval zpatky. Hlavne s Flamem a Jardou to byly opravdu pekny souboje ... plech na plech. ... z myho pohledu ovsem vsecko fer. Ani lagy nastesti nezpusobily zadnou katastrofu. Dojel jsem tusim na 5.
miste ... nadmiru spokojen.

L: Start opet v pohode. Az do pulky zavodu jsem se uspesne probojovaval polem. Pak se prede mnou vyskytla vetsi mezera s Kidem a Itarem na dohled. Po troskach jsem je
stahoval. V jeden cas jsem mel teda mensi krizi, ale brzo jsem se zase "sebral" a vyseknul tam par hodne rychlych kol. Dokonce jsem casy konecne stlacil pod 1:23. Dojel jsem Itara a na nekolik poslednich kol se do nej pustil. Pozici ovsem po mnoha paradnich, tuhych soubojich ubranil. Zas jsem tam navic ke konci vyrobil par
chybicek a zkazil si dalsi pokus o prekonani PB ... skoda.

Zase se potvrdilo, ze takovydle for-fun zavody jsou nejlepsi

Taky me potesilo 2. nejrychlejsi kolo hned za Ghostem ... ja vim, ze samochvala smrdi, ale nemuzu si pomoct
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #100
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

taky par radku napisu...

kvali: uplne jsem na to zapomnel, dokud mi los nepripomnel, ze uz se 5minut jede a jestli jedu stihl jsem odjet par kol a posledni jsem nebyl - uspech

sprint: s tolika auty na otevrene trati to byl spis muj souboj o udrzeni na trati (natrenovano jsem samozrejme nemel a prumernych 15fps mi moc nepomohlo)

long: jsem ani nezkousel, zadnou radost bych z toho nemel a dalsi zavody asi taky nepojedu, chtelo by to lepsi zelezo (a to jsem jeste loni tvrdil, ze to neni potreba, dokud to zvlada LFS)
SIR is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.