Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.6.2007   #1
comm
Newbie

 
comm's Avatar
 
Join Date: 8.8.2005
Posts: 29
Default Round 4 tiskovka div3

Nejtrapnejsi "event" co jsem zazil, jeden prijde po 10 pivech, druhy necte propozice, hruza a des (nemluvim o samotnych in-game zavodech, ale o tom co se delo v menu). Neuveritelne, nemam slov.

Oba Alerti dostavaji zlatou medaili, gratuluju panove.
__________________
comm cz

Last edited by comm; 25.6.2007 at 23:16.
comm is offline   Reply With Quote
Old 25.6.2007   #2
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Thumbs down Tohle Fakt Ne

Tak panové organizáto?i,
to co se d?lo p?i tomto závodním ve?eru, to jsem ješt? nevid?l!!!

Admin na prd, zatím se k tomu nebudu víc vyjad?ovat, ale to co se d?lo celej ve?er je opravdu pomalu na anulovaní celé divize.

Pokud si tahle p?edstavujete oficiální ligu, tak to né, to si rad?i budu jezdit závody, které d?lá skupina W2SX a na celou ?eskou ligu se*u.
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Old 25.6.2007   #3
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by legolem View Post
Pokud si tahle p?edstavujete oficiální ligu, tak to né, to si rad?i budu jezdit závody, které d?lá skupina W2SX a na celou ?eskou ligu se*u.
Tim teda shazujes i kvality ostatnich adminu?
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 25.6.2007   #4
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
Tim teda shazujes i kvality ostatnich adminu?
hele bohuzel jeden za vsechny...........
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Old 25.6.2007   #5
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

no comment...jsem pro anulaci techto zavodu,apc estli tohle se bude pocitat,tak na to jezdeni v nejaky lize seru...to muzu jezdit na public
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 25.6.2007   #6
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by legolem View Post
hele bohuzel jeden za vsechny...........
a to se pise kde?
jinak co jsem zatim slysel, tak se nedivim ze je asi dost nastvanych lidi, ale zobecnovat na zaklade jednoho slapnuti vedle uplne vsechny a vsechno... no nevim...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 25.6.2007   #7
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

No slušná komedie... jako já nevím, ale nevidím nic ?ím by to admin nezvládl...
Že n?kte?í d?láte bordel Váš problém, že n?kte?í místo LAG start? d?láte CRASH starty, op?t Váš problém... pokud jste náhodou doplatily na blbosti jiných (takových pár bylo ve druhém longu) tak podejte protest... to že to vy?ešil admin jak to vy?ešil je podle mne vcelku správné, pá? jinak by jsme ješt? te? asi stav?li rošt. To nemluvím o tom jak mnozí jako hlavn? Bolf kecali p?i ?azení (Bolf mimochodem zap?í?inil hlasování na ban jednoho hrá?e, který má sice asi dlouhé vedení, ale každý jsme n?jak za?ínaly) no nevím... jaké si to ud?láte p?edevším Vy sami takové to budete mít!!! Já stojím za ADMINEM a jeho kroky

Jinak kvalda... m?l jsem natrénováno 5kol na publicu a jedno m??ené... takže jsem tra? moc neum?l... umýsln? jsem zajel nejhorší ?as v d?jinách a byl poslední na 20fleku

Sprint: Díky banu jednoho hrá?e jsem startoval 19... postupn? jsem se díky chybám ostatních propracoval na 8mý flek

LONG1: Op?t jsem si po?kal a pak je objel a tím se postupn? dostal na 7mé míst

LONG2: poda?ilo se mi všem vyhnout a n?které ryhclejší jízdou p?edjet... výsledek byl že na konci prvního kola jsem byl na 3tí míst?... jaké bylo mé p?ekvapení, když vidím, že se všeci hromadn? odpojují (jen ti zamnou) a vidím, že i když to pokazím, tak horší jak 8mý nebudu... nakonec 4tý..

Z mé strany to byla spíše zábava než závody a když byl n?kdo rychlejší tak jsem je bez problém? poušt?l a snažil se nechybovat což mi šlo...
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #8
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
a to se pise kde?
jinak co jsem zatim slysel, tak se nedivim ze je asi dost nastvanych lidi, ale zobecnovat na zaklade jednoho slapnuti vedle uplne vsechny a vsechno... no nevim...
to se nepise nikde, ale myslím, že adminování oficiální ligy, by m?l d?lat n?kdo kdo to zvládá, pokud ne, tak bohužel, ale n?kdo ho ur?it musel.....

to slapnuti vedle, dobra odstartoval jsem mozna driv, ale lagovalo to jako svina..... a nelagovalo to jen me.

jinak co se tyka crash startu, tak k tomu jsem se vyjadroval dost jasne tady na foru, takze asi nejsem typ, ktery by schvalne startoval driv, nebo snad dokonce crashoval ostatni, to si klidne koukni na replaye vsech zavodu.
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering

Last edited by legolem; 26.6.2007 at 00:05.
legolem is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #9
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

muj nazor je takovy ze admin zas takovy boty nedelal..myslim ze to bylo v poho..bohuzel se to zvrhlo...nevim kde se stala chyba,ale rad se kouknu na replay...kazdopadne jsem pro tu anulaci....nikoho nemuzou tesit body z toho posledniho zavodu...ja osobne se jich vzdavam jako posledne...by me me musela ruka upadnuot vzit za tu frasku body
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #10
comm
Newbie

 
comm's Avatar
 
Join Date: 8.8.2005
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by Galahet View Post
Bolf mimochodem zap?í?inil hlasování na ban jednoho hrá?e, který má sice asi dlouhé vedení, ale každý jsme n?jak za?ínaly
Nauc se cesky, to je prvni vec, z tvoji cestiny je mi zle. Pokud nekdo nedokaze pochopit, ze ma mit realne jmeno a ne nick a neustale poustet zavod jak nejvetsi MAGOR tak tam nepatri, s takovyma hovadama neco resit... fuj
__________________
comm cz
comm is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #11
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Ano je jasné, že n?kte?í na vzniklou situaci bohužel doplatili, tak podej protes a t?eba ti bude uznána "n?jaká" pozice... stejn? ale i p?i startu z box? se po?ád dal ud?la slušnej výsledek... dostat se do 10tky nemusel být zase takovej problém, pá? mnozí (já taky) m?ly n?jak poškozené auto a mnozí ?asto chybovali... Já osobn? si myslím, že odpojit se na n?jaký "protest" není ?ešení... prost? jedu a? to je jak to je a protesty budu ?ešit až po ukon?ení... A taky si myslím, že n?kte?í z Vás po "vychladnutí" a skouknutí replaye mírn? nebo scela zm?ní názor... btw ukládá se n?kde to, co se d?lo p?i roz?azování?! Aby lidí z jiných DIV a komisa?i pln? vid?li pozadí toho všeho... pá? to m?lo ur?it? také sv?j vliv
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #12
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Ja jsem jen rad ,ze jsem nejel pac bych nekoho asi nekam poradne poslal podle toho co slysim....v ALTP jezdi pulka lidi same zacatecnici a udrzime je v klidu a v kazni jak ma byt vcetne casoveho harmonogramu,posilani mejlu ap.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #13
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Quote:
Originally Posted by comm View Post
Nauc se cesky, to je prvni vec, z tvoji cestiny je mi zle. Pokud nekdo nedokaze pochopit, ze ma mit realne jmeno a ne nick a neustale poustet zavod jak nejvetsi MAGOR tak tam nepatri, s takovyma hovadama neco resit... fuj
No já mám s ?eštinou problémy a vím to a p?iznám to, ale pokud jsi ten kdo si myslím že jsi (v reálu) tak by jsi sice možná mohl dou?ovat ?eštinu, ale jiné v?ci okolo kontaktu s lidma a se zákazníkama v?bec ti docela hoodn? unikají, ale to je jiná v?c
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #14
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by xedox View Post
Ja jsem jen rad ,ze jsem nejel pac bych nekoho asi nekam poradne poslal podle toho co slysim....v ALTP jezdi pulka lidi same zacatecnici a udrzime je v klidu a v kazni jak ma byt vcetne casoveho harmonogramu,posilani mejlu ap.
Mno ona organizace ligy, kde o nic nejde a kterou jedem s trochou nadsazky receno, pet a pul cloveka, je "trochu" odlisna od te, kde jede 60-100 lidi, resi se kopa protestu apod.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #15
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Mno ona organizace ligy, kde o nic nejde a kterou jedem s trochou nadsazky receno, pet a pul cloveka, je "trochu" odlisna od te, kde jede 60-100 lidi, resi se kopa protestu apod.
co to placas za pytloviny...admin am furt jen max 25 lidi ne?? si delas ze me ***** nebo co?? to si pis novackum...
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #16
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Mno ona organizace ligy, kde o nic nejde a kterou jedem s trochou nadsazky receno, pet a pul cloveka, je "trochu" odlisna od te, kde jede 60-100 lidi, resi se kopa protestu apod.
nechapu, co sem tahas protesty, o tom se tu nidko nebavi ???
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #17
Los_Carlos
Newbie

 
Los_Carlos's Avatar
 
Join Date: 1.6.2005
Location: Dob?íš
Posts: 97
Talking joke

Dnesni vecer me moc pobavil, ale ne diky adminovi....
__________________
AMD64 3200+, 512MB Dual, 120GB HDD, GForce 8600 512MB , SB Live! 5,1 , 17" LCD Acer, LWM FF GP ... Licence S2
Los_Carlos is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #18
Gorgo
Member

 
Gorgo's Avatar
 
Join Date: 9.7.2006
Location: Hospozín (okr.Kladno)
Posts: 103
Default

Pánové, ?ekl bych to takhle... Kada je absolutn? v právu. opakovat start 3x jen kv?li tomu, že n?kdo v lag-startu není schopnej z?stat na trati (protism?r, ulitej start do spectate) to je fakt moc...

Ten první Lag druhého longu kdy n?kdo po odrazu do bariéry byl serverem kicknut do spectate, beru... rošt se rozházel, takže skláda?ka znova...
Ale to, že by se m?l rozhazovat rošt znovu protože n?kdo ve startu nane?isto nedokáže odstartovat tak aby nešel do spectate. no promi?te, ale jak by se m?l admin zachovat jinak než prost? h?íšníky nechat stát vzadu? (ješt? dodám, že sám admin byl mezi t?mi h?íšníky) Jak by se zachovali sportovní komisa?i dejme tomu ve formuli? Stop'n Go za ulitej start. nebo black flag?
Navíc n?kolikrát v menu a mám za to že i v lagu psal n?co ve stylu :
tohle je lag start, ne crash start...

Jestli chcete ten závod stornovat, stornujte. m? to je jedno.
Jen si myslím že je to zase nefér k t?m ostatním co jeli regulern?.
__________________
Logicalracingteam Youtube
ICQ: 198 922 710 Mail: gorgocz@seznam.cz

C2D 6850 , 4GB RAM , 8800GTX, 1 TB HDDs, Vista, DFP
Peugeot 406 2.0 HDI 66kW "00...
20.7.08 - Day I'll never forget. R.I.P. Bro !
Gorgo is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #19
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by xedox View Post
co to placas za pytloviny...admin am furt jen max 25 lidi ne?? si delas ze me ***** nebo co?? to si pis novackum...
To mas pravdu, ale v cupech poradanych W2SX jezdi vetsinou ti sami, znate se. Tady se sejde ruznoroda skupina lidi a nekteri novacci, nezauceni vasim poharem, jeste nevi, co si muzou dovolit a muze z toho vzniknout docela neporadek. Tim chci rict, ze neni 25 lidi jako 25 lidi.

Quote:
Originally Posted by legolem View Post
nechapu, co sem tahas protesty, o tom se tu nidko nebavi ???
Protesty jsem uvedl jako priklad. Celkove s organizaci tak velke ligy je mnohem vic problemu, nez s organizaci ALTP a podobnych "skolnich" cupu.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #20
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Protesty jsem uvedl jako priklad. Celkove s organizaci tak velke ligy je mnohem vic problemu, nez s organizaci ALTP a podobnych "skolnich" cupu.
Hlavne ze ta Vaše "vysokoškolská" rádoby oficíální a ta nejlelpší liga, je tak bezvadn? organizovaná, že nejste ani schopný ud?lat výsledky a musí to za Vás d?lat lidi a to je jen trošek co Vám až tak moc nefunguje.....

D?te se s tou "vysokoškolskou" ligou vycpat.

Prosím, aby jste m? smazaly z toho Vašeho ligového systému, už s tím nechci mít nic spole?ného, d?kuji.
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering

Last edited by legolem; 26.6.2007 at 00:39.
legolem is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:02.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.