Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.6.2007   #21
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
ja som sa nikde nedral, skus jazdit so 7fps a uvidis sam ake to je
je na tobe prizpusobit jizdu tvejm podminkam a ne se pak vymlouvat ze mas malo fps... ja jsem kvuli tomu musel shodit detaily na uplny minimum abych mel aspon 15fps na startu a do T1 pro jistotu brzdim o dost driv...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #22
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

No ja tam mam okolo 60-70FPS, takze ja si to viem pozriet fakt dost detailne
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #23
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

nabural som do 2x do hraska michala, sry zato
zvysok com som nabural, to nebola moja vina, ostatni ma rozobrali
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #24
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

V Cardo jsem ve m?st? ve vrace?ce projel ?ist? i s 3FPS (jako po kolejích, auto zleva, auto zprava a už si moc nevybereš sm?r) o to víc zamrzí, že dnes jsem ob?as jel p?íliš agresivn?. U spousty lidí to m?že být ale tím, že prost? nemají GTR v rukách a to, co si dovolujou s "b?žnými" auty, v této lize kon?í ob?as tragicky.
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #25
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
nevzdaval jsem vsak nic, a jal se stihat zbytek pole. moji krasojizdu zhatil az pan rosa, ktery jezdi, omluvte ten vyraz, jako naproste hovado. v posledni zatacce jsem se ho pokusil predjet zvenci, uz jsem byl pred nim, ale najedou prd a byl jsem v hodinach. pan rosa me bez uzardeni otocil a pelasil pryc. v tom okamziku se ve me zacla varit krev a prepnul jsem do force-hotlap modu. pana richarda r. jsem za par kol dojel, a radne a s cistym svedomim oprasil v t1 a zbavil se ho jednou pro vzdy.
Svojej chyby som si bol vedomy a moje rozhodnutie ist natvrdo do zatacky bolo nespravne... je to dane tym, ze nemam ani zdaleka tolko skusenosti s pretekmi ako vacsina jazdcov v divizii 1... za to sa opsravedlnujem a ak je to na protest alebo vyhadzov z ligy, tak nech to kompetentni zvazia... beriem, je nieco ine spravit dobry hot-lap a nieco ine pretekat medzi cesko-slovenskou elitou... trosku ma ale prekvapuje slovne spojenie naproste hovado...
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #26
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

a tu sa to cele zacalo :-( (moj koniec - teda novy start) :-)

__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #27
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

Quote:
Originally Posted by Ryko View Post
Svojej chyby som si bol vedomy a moje rozhodnutie ist natvrdo do zatacky bolo nespravne... je to dane tym, ze nemam ani zdaleka tolko skusenosti s pretekmi ako vacsina jazdcov v divizii 1... za to sa opsravedlnujem a ak je to na protest alebo vyhadzov z ligy, tak nech to kompetentni zvazia... beriem, je nieco ine spravit dobry hot-lap a nieco ine pretekat medzi cesko-slovenskou elitou... trosku ma ale prekvapuje slovne spojenie naproste hovado...
prekvapeny nebud, je zaslouzene.
to, ze jsi vyhodnotil svuj postup jako spatny, je v poradku, prvni krok ke zlepseni. ale to ze jsi uhanel dal, a ani jsi nezpomalil, prestoze jsi vedel, ze jsi to podelal, je trestuhodne. to delaji hovada.
protesty nepodavam, neni to muj styl.. radeji si to vyridim s dotycnim primo v zavode, plech na plech. pokud se to ale bude opakovat, budu nucen s tim jit pred komisi.
avasak verim, ze nove nabyte zkusenosti z tohoto zavodu, povedou ke zlepseni smyslu pro fair play u tebe a vsech ostatnich s fxr, kteri si mysli, ze kdyz maji 4x4 buldozer, tak muzou vsechno..

Last edited by jet; 5.6.2007 at 00:41.
jet is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #28
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Ohledn? nehody po startu v longu 2 - koukal jsem na replay a drtivá v?tšina lidí ani ne?ukla do za šikanou do brzdy, i když p?ímo p?ed nimi stálo auto... Prost? spoléhali na to, že n?kudy projedou :/
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #29
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

qvalda: neustále XY v garáži a XY opustil garáž hrozne mi to sekalo, škoda, že to nie je zakázané

sprint - v T1 niekto z posledných pozic použil moje auto na dobrzdenie
1 závod - šiel som z posledného miesta po strate spojenia
2 závod - na za?iatku 2kola ma pán Zips pred šikanou strelil mimo tra?, lebo ja som rešpektoval pomalšieho jazdca pred sebou a do ktorého som nechcel narazi?
na konci 2 kola pod mostom sa mi nešikovne natla?il do race lane Tony, ktorý ma tiež odpálil mimo tra?, kde som musel po?ka? kým ma predbehnú ostatný jazdci za mnou aby som ich neohrozil. Ani jeden z nich na m?a nepo?kal, proste chceli vyhra? hne? na za?iatku závodu. Silná motivácia?
1. místo - Poznávací zájezd do ?íny
2. místo - Relaxa?ní pobyt v Maroku
3. místo - Lyžování v Alpách
alebo mám používa? nabindované?
___my hand shows____________,,I,
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #30
silenec
Newbie

 
silenec's Avatar
 
Join Date: 1.6.2007
Posts: 10
Default

Quote:
Originally Posted by atomic_8 View Post
a tu sa to cele zacalo :-( (moj koniec - teda novy start) :-)
a za vyjezdem ze zatacky jsem skoncil diky Ondrejkovi i ja (napral to do 2 dalsich co zpomalovali, tim to ucpal a za nim uz to nedobrzdili -> odpalili ho dopredu kde me vrazil do boku -> smyk ve vysoke rychlosti -> zed). Stesti ze jsem u toho nesejmul jeste nekoho dalsiho, bylo to tak tak.
silenec is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #31
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Atti Honyi View Post
na za?iatku 2kola ma pán Zips pred šikanou strelil mimo tra?
Podej protest, jednozna?n? moje chyba, omlouvám se, i když to ti asi nepom?že...
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #32
Los[cz]
Member

 
Los[cz]'s Avatar
 
Join Date: 4.3.2005
Location: Most
Posts: 225
Post Statistiky

Statistiky závodního ve?era divize1.

Sprint
http://tinyurl.com/266sh7
Long1 http://tinyurl.com/2e3l8z
Long2 http://tinyurl.com/ypm2e2
Los[cz] is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #33
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
nabural som do 2x do hraska michala, sry zato
az teraz som si to vsimol, jasne je to v pohode - stava sa

(az po zavode som zistil, ze som 2x doplatil na Teba, trosku ma to prekvapilo)
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #34
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
prekvapeny nebud, je zaslouzene.
to, ze jsi vyhodnotil svuj postup jako spatny, je v poradku, prvni krok ke zlepseni. ale to ze jsi uhanel dal, a ani jsi nezpomalil, prestoze jsi vedel, ze jsi to podelal, je trestuhodne. to delaji hovada.
protesty nepodavam, neni to muj styl.. radeji si to vyridim s dotycnim primo v zavode, plech na plech. pokud se to ale bude opakovat, budu nucen s tim jit pred komisi.
avasak verim, ze nove nabyte zkusenosti z tohoto zavodu, povedou ke zlepseni smyslu pro fair play u tebe a vsech ostatnich s fxr, kteri si mysli, ze kdyz maji 4x4 buldozer, tak muzou vsechno..
Beriem, mal som spomalit, preco som tak nespravil vazne nechapem... bol som asi tak zazraty do pretekov, ze som si to neuvedomil... mal som mensi karambol aj v predchadzajucich pretekoch a dotycneho (meno zavodnika si uz nepamatam) som bez problemov pustil pred seba... zmysel pre fair-play je u mna samozrejmostou, aj ked to tak v tomto pripade asi nevyzeralo... skratka tieto preteky mi absolutne nesadli a narobil som kopec somarin a chyb...
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #35
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by silenec View Post
a za vyjezdem ze zatacky jsem skoncil diky Ondrejkovi i ja (napral to do 2 dalsich co zpomalovali, tim to ucpal a za nim uz to nedobrzdili -> odpalili ho dopredu kde me vrazil do boku -> smyk ve vysoke rychlosti -> zed). Stesti ze jsem u toho nesejmul jeste nekoho dalsiho, bylo to tak tak.
ak myslis tie 2 auta co tesne predo mnou dostali smyk a nemal som sancu sa uhnut a potom do mna vrazili a moje neovladatelne auto sejmulo zopar dalsich ludi tak hej.

Last edited by Ondrejko; 5.6.2007 at 11:52.
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #36
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by atomic_8 View Post
az teraz som si to vsimol, jasne je to v pohode - stava sa

(az po zavode som zistil, ze som 2x doplatil na Teba, trosku ma to prekvapilo)
mna to prekvapilo tiez, ze som ta 2krat tak hnusne sejmul
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #37
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Unhappy

Pro me tenhle vecer jedna velka tragedie.

Kvali: podobny problem jak Atti, jak se porad nekdo prepinal do a z garaze mirne se mi to trhalo, zajel sem jen jedno trochu lepsi kolo = 9. misto a celkem spokojenost.

Sprint: Zacalo to lag startama kde sem si chtel vyzkouset prujezd T1 ale vzdy se nasel nejakej debil co to zazdil, takze prd. Zkratim to, pocitac nestihal, v T1 sem z toho mel promitani diapozitivu, chtel sem to zkusit dal, ale po 2. kole sem to radeji vzdal nez abych to nekomu pokazil.

Taky musim napsat nesouhlas s tim chatem, neustale ptani kolik to zere, kolik se jede kol, je povinny pit .... to je proste sileny.A jak uz nekdo psal, nektery lidi nemaji v 1. divizi co delat

Hodne zvazuju dalsi ucast kuli vykonosti meho PC, zkusim jeste dalsi zavod a pak uvidim. Hlavne se desim toho, ze i kdyz budu kuli malym FPS v T1 brzdit o neco driv, nekteri jezdi tak silene, ze nepredvidaj a vleti tam, zkazi to nejen me, ale i ostatnim.
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #38
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
... naproste hovado ...
trochu silna slova, nemyslis? zvlast pokud se vezme v ohled reakce Ryka zde na forech...

nadavat nekomu jen proto, ze neni tak dobry zavodnik jako ty a v strhujicim tempu ostreho zavodu mu ujedou nervy je opravdu trochu prehnane
__________________
...
windmouse is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #39
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

nemate niekto pls replay zo sprintu? vymenim za replaye long1 a long2
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #40
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

ani ja sprint nemam, ani som sa nestihol spamatat a chaos s tym sekol

(medzi recou, kam sa daju uploadnut videa)
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.