Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2007

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 1.10.2007   #1
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default Týmová bitva-FZ5@SO LONG-tiskovka

qual : 3. miesto, 1 stotina za 2. Jimikom

kedze sme si s Ghostom rozdelili, ze ja pojdem qual a on 2 hodiny (inak by to bolo voci nemu trochu nefer), tak on kvalifikaciu nesiel a setril sily na long. Po qual sme sa vsak dozvedeli, ze Ghost musi startovat z posledneho, kedze sa nekvalifikoval... co uz, takze start z posledneho

race :

- prva hodina : Ghostovi to zpociatku nevychadzalo, boli tam aj nejake kolizie, ale vsetkych ferovo pockal, hoci ho predbehlo cele pole... avsak Ghost sa nezaprel a zacal sa predierat dopredu a stahovat naskok veduceho Felixa. Ked mi odovzdaval riadenie, bol na velmi peknom 3. (alebo 2. ?) mieste

- druha hodina : Dostal som nasu FZ50 do ruk a velmi opatrne som sa s nou rozjazdil. Po zahriati gum som zacal stihat odhadom asi 15s vzdialeneho Saxika, ktoreho som okolo 25.-30. minuty predbehol. Drzal sa ma, ale pomaly som sa vzdialoval... Potom prisla moja dost blba chyba (nechcem sa vyhovarat, ale ta mucha co mi kruzila okolo hlavy ma znervoznovala uz od prvych minut ) - neubrzdil som rovinku a tak som celne narazil asi v 20km rychlosti... mohol som to skusit vybrat, ale neriskoval som, naburany predok je 100 krat lepsi ako naburane tlmice, alebo predriftene pneu...
Znova som stihal Saxika, ktoreho som predbehol opat na tom istom mieste a uz sa mu len vzdaloval a zlepsoval naskok...

Ghostovi som odovzdal do ruk trochu celne buranu FZ50 na 1. mieste, asi s 15 sekundovym naskokom dufajuc, ze pokryje cas potrebny na opravy... nastastie opravy trvali dokopy 5-6 sekund a po doplneni paliva a vymene pneu mohol Ghost vystartovat

tretia hodina : - Ghost energicky vystartoval a uz od prvych kol daval super casy. NRG (duo Felix-Saxik) sa rozhodli ist do boxov az o kolo neskor po nas... takze trochu adrenalinove sledovanie NRG vozu, kedy sa pohne z boxov a ci uz Ghost bude za cielovou rovinkou... nastastie im to trvalo zhruba tak dlho, ako nam (mozno o par sekund dlhsie) a tak sa Ghost ocitol na 1. mieste s asi 15-20s naskokom... takze uz len hotlap do konca

v case pisania tohto reportu je na 1. mieste, asi 5 minut do konca

specialne podakovanie patri kolegom Duukovi a Attimu, ktori mna aj Ghosta pohotovo a premyslene pustili
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 1.10.2007   #2
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Takze moje dojmy, nez pujdu umrit do postele.

Kvali dobra, 4. flek.

Race: po startu propad na 6. misto, ale behem prvni hodiny jsem se dostal zpatky na 4. Pak me jeste predjel Ghost, potom nasledoval pit (cca 55 minuta, praskla LP guma). Po nem skolacka chyba, nesoustredeny jsem se hnal na trat a na vyjezdu z boxu na horizontu jsem byl rychly a namlatil jsem pravou stranu auta. Druhy stint byl diky tomu katastrofalni. Jezdil jsem cca o vterinu horsi casy a mozna i diky tomu poskozeni, mozna kvuli agresivnejsi jizde, mi po 35 minutach praskla LP guma znovu. Tim padla strategie dvou zastavek. Treti stint uz probihal celkem bez problemu, zminim jenom kratky a napinavy souboj hned po vyjezdu s Pablem. Vozil jsem se chvili i 3., nez jsem musel pul hodiny pred koncem na posledni zastavku. Vyjel jsem paty a tak jsem taky dojel. Nebyt te praskle pneu, mozna mohla byt i bedna, ale nestezuju si, hlavne ze jsou aspon nejake body pro tym.

A na konec gratulace vsem, kteri dojeli!
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 2.10.2007   #3
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Tak já taky pár dojm? - start se mi v?bec nepovedl. Dostal jsem se za chumel aut p?ed T3. Nebyl jsem úpln? za nimi, tak jsem jel naplno. Jenže pak tam n?kdo náhle zpomalil (spíš to byla kolize s n?jakým t??tím autem) a já ho oto?il. Po?kal jsem, ale pak se mi to samý stalo o pár zatá?ek dál. Omlouvam se ob?ma, tyhle náhlý ust?elení se dají t?žko p?edvídat. Takže jsem po prvnim kole ztrácel 28s na první místo. V pr?b?hu mých 32 kol jsem se pak propracoval na 3. místo a zten?il náskok na 1. místo na 12s. Eraserovi jsem p?edával tedy 3, 12s na první NRG, 2s za VCZ. Když jsem op?t po hodin? p?ebral ?ízení, byl už Eraser na prvním míst?. Do cíle to pak bylo už vícemén? v pohod?, jen jsem m?l ob?as problémy s modrou vlajkou. Ale stálo m? to jen ?as, takže pohoda. V cíli 1. s minutovým náskokem p?ed NRG, kte?í se jako jediní s námi udrželi v jednom kole. Díky všem!
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 2.10.2007   #4
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

V kvalifikacii som obsadil 16. miesto, rychlejsi som uz nedokazal byt. Znamenalo to start z 10. miesta, pred NoLeR timom.

Prvy stint bol vporiadku, vyhol som sa koliziam, a jazdili sme relativne dobre casy. Bolo jasne ze na lepsich nemame a ze NoLeRaci nemaju zase na nas. Par kol pred planovanou zastavkou som dostal defekt LP a tak sme sa rozhodli aj pre vymenu jazdca. Bigman sa po chvili stazoval ze mu nefunguje trakcia ako by mala. Ked sme sa po jeho kratsom stinte vymenili opat, zistili sme ze nam mechanici zabudli prestavit auto z qualifikacneho setu na endurance set. Pocas jazdy som nadstavil pneu, bohuzial silu brzdneho ucinku a trakciu uz nie. Mne to nevadilo ja som jazdil bez trakcie. Az po dalsej vymene s Bigmanom sa nam podarilo pouzit povodny endurance set a tak az po polke pretekov sme mohli jazdit dlhsie stinty. Buhuzial som spravil hrubu chybu v pasazi s najazdom do depa a len so stastim som neskoncil na streche. To si vyziadalo extra neplanovany pitstop. Zvysna hodina uz bola len o dojazde do ciela. Pred nami o kolo za nami o kolo...

Nas prvy vytrvalostny pretek sme ako tak zvladli, hlavny ciel, dojst do ciela sme splnili a dokonca sme jeden tim porazili. Skoda ze sa nezucastnili timy EGT a TAXI. S nimi by sme mohli superit o pozicie.

Statistiky: takto to vyplul program... vsetko je evidovane na jazdcov, ktori zacinali pretek...
http://www.in-sert.php5.sk/teambattle/
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 2.10.2007   #5
Chvaty
Member

 
Chvaty's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: Kada?(CZ)
Posts: 215
Default hmm

Tak já sem se závodem spokojený. Sice sem te? koukal jak nás tady n?kdo pomlouval v topicu Týmový Bitvy jak se nez??astníme apod. a Taky m? tam pobavil výrok, že se asi na této trati s tímto autem cítíme silní. Mno asi vám to ?eknu takhle. Náš tým je v plenkách a nefungujem tak dlouho, aby jsme zjistili na jaké trati nám to jde nejlíp. Prost? sem zvolil kombinaci, která se mi zdála celkem zajímavá. Jeli jsme hlavn? pro srandu a nikam se nehnali. Doufám taky, že jsme n?komu nezp?sobili n?jakou v?tší ujmu na vozidle nebo ?ase, a pokud ano, tak se omlouvám. Pro nás byl úsp?ch že sme naší flekatku dovezli do cíle. Bylo mi ctí na trati být s takovými velikány naší scény a myslím si, že je to dobrá zkušenost do dalších závod?. Sice nejsme konkurenceschopní oproti z??astn?ným ale myslim že ostudu jsme si taky neu?ízly, jelikož to byl první náš endurance a vlastn? jsme v?bec netrénovali ani nevymýšleli moc taktiku, protože do poslední chvíle jsme nem?li jisto, kdo pojede apod. Ovšem z mého pohledu pro nás úsp?šný závod a jak ?íká jedno znamé : Je hlavní se z??astnit a ne vyhrát. K naší neú?asti v n?kterých závodech se taky omlouvám, ale n?kdy to prost? nejde. I když sem se nap?íklad nez??astnil na závodu s RB4, n?kte?í m? mohli vid?t trénovat na tento závod, ale nakonec sem to prost? n?jak tak nestih, bohužel. Jinak teda díky všem co to tam v?era s náma vydrželi a t?ším se na další závod ;-)
__________________
http://www.chvaty-design.ic.cz
Chvaty is offline   Reply With Quote
Old 2.10.2007   #6
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Qual: Pohoda. Nikam sem moc nechvatal a poleposition mi spadlo do klina.

Race: Cekal sem jinej vyvoj. Cekal sem ze Jimik bude prvnich par kol opruzovat a ze toho necha. Ale kdyz sem mel Jimika za zadkem i po deseti kolech tak sem si rikal ze je neco spatne. Pak sem zacal jet trosku na riziko a uz to bylo OK. Predaval sem s naskokem cca 10s. Saxik mi predaval auto na druhym miste se stratou asi 50s coz uz fakt neslo dohnat. Takze sem nahodil vyhlidkovy tempo a v klidu dokrouzil zbylou hodku.

Na SDIcka sme vcera nemeli no. Priste to bude lepsi.

Diky za zavody i kdyz sem si moc nezazavodil spis to byly 2 hodiny hotlapovani.
Felix is offline   Reply With Quote
Old 3.10.2007   #7
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Napisu jen nekolik ppostrehu sam za sebe...

Jelikoz se nam den pred zavodem rozsypala jedna posadka, vse probihalo vcelku improvizovane. Prifaril jsem se k Pablovi a Tairovi a závodu se u?ástnil az po 20:00. Bylo jasne, ze se na vysledek nepojede, jelikoz jsme na 2 auta byli 3. Hodne me prekvapilo vyuziti ventrila, ktere bylo zkutecne obrovskou vyhodou. Sam jsem ujel cca 40 kol, relativne "rychle" (nechtel jsem riskovat crash) Obcas mi tedy diky moji debilite shodil LFS na listu NOD, ktery se urgentne dozadoval zakoupeni, ale to jsem jednou ustal. Podruhe jsem uz takove stesti nemel a v zavesu s Kidem jsem predvedl ukazkove hodiny. Doufam, ze jsem ho nejak neohrozil. Hodne me bavilo dojizdeni uprchliku a teamova spoluprace. S umistenim jsem spokojeny, byly to super zavody a na to, ze jsem predtim FZ5 povazoval ciste za drift karu, celkem jsem nabral skillu a boky byly jen hodne zridka. Diky vsem za paradni zavody !


P.S. Pristi endu uz v plnem nasazenim a chuti po co nejlepsim vysledku !
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 3.10.2007   #8
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

jak jste si všimli, my jsme jeli s jediným cílem - dojet. Vzhledem k plánovaným 5ti PIT?m abychom si vsichni rozumn? zajezdili bylo maximum naše celkové 10. místo. Na tohle auto (v kombinaci s South City) jsme si nikdo nezvykl, ale nakonec žádná vážn?jší chyba nenastala, krom mizerných ?as? (máme se ješt? co u?it). Po startu z 5. místa jsem spíše poušt?l rychlejší a drav?jší soupe?e a nikam se nehnal.
Dodate?n? se omlouvám za spam p?i závod?, ale jelikož by n?kterým z nás skype s nejv?tší pravd?podobností znesnadnil, nebo znemožnil kvalitní p?ipojení (a TS nás n?jak necht?l poslouchat), byly jsme p?edem domluveni na strategii, kterou jsem ale t?sn? p?ed závodem zm?nil a to špatn?, takže b?hem závodu bylo nutné dávat si info kolik brát paliva.

S tím antivirem mám taky incident z poslední p?lhodinky, když se cht?l ne?ád aktualizovat, ale jelikož již o nic nešlo, nebyl problém zastavit a manuáln? vypnout.

Díky za závod a gratulace vít?z?m.

PS: ješt? dík Krpasovi za pracovní setup bez n?j bychom po t?etím kole už jen driftovali...
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 3.10.2007   #9
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Ventrilo nebo teamspeak (skype je nevhodný) m?žu jen doporu?it. Krom? toho, že nebudete ostatní rušit, vyzrazovat taktiku atd to p?ináší v?tší pocit reality, p?ecijenom teamradio vs. textový chat je dost o n??em jinym.

K závodu: v podstat? jsme doplatili na to, že jsme se nedomluvili na taktice a st?ídání 3 lidí ve 2 autech nebylo optimální, m?nili jsme se operativn? jak kdo cht?l bez n?jakýho plánu, ale to nevadilo, užili jsme si to i tak.
Pablo is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.