Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2007

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 27.11.2007   #1
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default Týmová bitva FE Rallycross - XFG - tiskovka

Zajtra (vlastne dnes ) som na sluzobke takze zacnem:

DIK ZA SET dnes parti SIRovi.

Kvalda: 8. miesto, cas pod 1:19, z mojej strany spokojnost

Sprint1: Po starte som sa dostal na 6. miesto. Ku koncu mi odchadzali pneu. takze ma polahki zdolal Kid.

Sprint2: Start z 1. miesta vzdy potesi Do 5. kola to bolo v pohode. Potom v priebehu 2 kol preleteli okolo mna 5 ufoni. Nasledne som podlahol aj Sonikovi. Opat sa prejavil set, ze som sa v nom po prvom sprinte vobec vrtal. Este to bolo horsie a PP bola totalne prehriata. V poslednom kole sa este okolo mna prehnal dajaky ufon a Miri si ma vychutnal na cielovej rovinke pri peknom fotofinishi! No pekne ale ako pre koho

Long: Start zo 4. mista tiez nebolo najhorsie riesenie. Po par kolach som sa dostal cez Jirku a aj pred Bigmana (ozaj DIKES) Xedoxa som uz ale dobehnut nemohol. Konecne som prisiel na to ako jazdit aby som tak nenicil PP. Tusim v 11. kole sa pchal Krpas tam kde nemal a ako som videl z replaya stastie mal, ze neskoncil na streche V tej pasazi so skokom som bol rad, ze sa drzim medzi zvysenymi okrajmi trate, a pri skokoch sa nie dobre manevruje, preto priestor som ti tam nechat nevedel... Ked prisli PITSTOPY tak som stratil poziciu a dostal sa predomna Branislav. Medzi nami sa este ocitol aj Xedox. Xedox bol opat nad moje sily ale Branislava sa mi predbehnut podarilo. A este sa okolo mna prehnal dajaky ufon :-) Inac nic zvlastne sa uz nedialo a v relativnej pohode som dikruzil do ciela.

Pekne preteky, vsetky tri.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 27.11.2007 at 00:49.
Megin is offline   Reply With Quote
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.