Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16.8.2013   #61
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Juh?, první iR hattrick pro RACE CLUB!
Gratulace, ale Strenght Of Field to chce alespo? na 2000
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2013   #62
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

D?kuju. Jo nad 1800 p?ituhuje zna?n? už a p?ijde mi, že spousta lidí i s licencí C,B a A musí vyhrát za každou cenu, takže jsem poslední dva závody byl návšt?vníkem box? a SR jde zas dol?...
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2013   #63
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Když vidím, že se n?kdo tla?í více než bych cht?l, tak ho bezpe?n? n?kde na brzdy nechám a pak se na n?j nalepím zezadu a d?ív nebo pozd?ji ho v?tšinou psychologicky dostanu. Hlavn? co jsem se nau?il je sledovat zrcátko a hlavn? pak v brzdné zón?, kde se pak m?žeš vyhnout divebomb?m nebo n?komu, kdo ztratí kontrolu (jako v tom videu, co jsem dal do médií nedávno).
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2013   #64
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Jenže te? už m? dali k rychlík?m a díky dobré kvali jsme startoval t?eba druhý, ale v závod? minutové tempo neudržím, spíš 1:00.5xx-1:01, takže pustit je = ztratit pozici, protože ujedou. V?tšinou jsou ale nalepeni t?eba 3 jezdci na sob?, takže pustit jednoho rovná se pustit celou skupinu, nebo riskovat ?afku od dalších.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 19.8.2013   #65
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Salik to ?íká dob?e, nicmén? na Limerocku nebo Okayam? Short sta?í jet obrannou stopu a nechat je vycukat mezi sebou.
Vždycky jeden nebo dva odpadnou...
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 19.8.2013   #66
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

No když jedu obranou stopu, tak si to borec t?eba st?ihne do trávy a pak m? p?i návratu ukázkov? zbo?í, nebo t? naklepou jak vají?ka natvrdo p?i nájezdu do T1 na LR na vnit?ní stran?...dva závody v rychlejch skupinách (2000-2200) takhle dopadly hned po sob?, do 8-10 kola jsem na bedn? a pak m? n?jakej nedo?kavej šulin zbo?í.

Nejlepší závod v iR jsem si užil v?era, to jsem ho radši pustil, drama až do konce, bez kontaktu, dokonce byl i sidebyside, paráda, zajímavý lap graph p?íkládám v p?íloze.
Attached Images
File Type: png best race ever.png‎ (11.0 KB, 21 views)
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 24.8.2013   #67
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Takhle jezdí Lukáš Ježek, když netrénuje v RACE CLUBu..

"D?ív mi vydržely gumy klidn? 15 minut, po odjeté sezón? v R-C je dokážu spálit za t?i.."
Attached Images
File Type: jpg RACE CLUB drift car.jpg‎ (80.7 KB, 17 views)
File Type: jpg RACE CLUB drift car V-I.jpg‎ (99.7 KB, 16 views)
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2013   #68
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Dneska zkouší RACE CLUB team poprvý Summit point s Mazdama a já jsem dal jsem si cíl, po p?l hodin?, že zajedu pod 1:25.000 a optimum co nejníž k 1:24.000, no a takhle to dopadlo po dvou hodinách...

EDIT: Jezis se drzel na velmi podobnych casech, +- na jednu-dve desetinky jsme jezdili stejne best lapy v practise a i v zavode.
Attached Images
File Type: jpg Qualification at Summit Point with MX-5.jpg‎ (73.5 KB, 22 views)
__________________

Last edited by Belda_CZ; 31.8.2013 at 10:15.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 1.9.2013   #69
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

RACE CLUB TEAM is on fire!
Attached Images
File Type: jpg RACE CLUB TEAM quali.jpg‎ (111.9 KB, 25 views)
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 1.9.2013   #70
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Fuj! Co ta ?ára tam!
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 1.9.2013   #71
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Ups..
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2013   #72
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Taak, lepší?
Attached Images
File Type: jpg RACE CLUB TEAM Summit race .jpg‎ (93.5 KB, 15 views)
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2013   #73
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Tak ješt? PB nakonec a dobrou
Attached Images
File Type: png Fastest lap.png‎ (80.8 KB, 16 views)
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2013   #74
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Už to mám za sebou! Dnes jsem navštívil Race Club a je to bomba.

Když jsem se p?ipoutal do sko?epinový seda?ky 4-bodovými pásy, po?ádn? je utáhl (jako v reálu) a nasadil si helmu, tak to byl skv?lý pocit. Sám vím z vlastních závodních zkušeností, že v reálu to je po?ád n?co jinýho, tam je to o n??em jiným, ale ty seda?ky, pásy a helma tomu dodá po?ádnou atmosféru.

Last edited by Zdenek CZE; 4.9.2013 at 20:54.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 16.9.2013   #75
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Chci se s vami podelit o me dnesni zazitky z testovani na Philip Islandu..

Se vsim jsem odjel jen par kol, max 10min, s V8SC jsem se ucil trat, takze asi 20min, s Formuli, SR8 a GT40 nejmin - 3 kola. F1 je moc a GT40 je nuda.

Po?adí jsem dal podle dosažených ?as?, né podle po?adí jízdy.

V8SC 1:36 Mr. Hyde

CTS-V 1:34.5 ma koule, mnohem snazsi nez V8 ale porad narocny, docela zabava, nadherny zvuk

GT40 1:34 hodny midpack, trochu bezpohlavni, snadna ovladatelnost, odjel jsem jen 3 kola - nezabavne, ale urcite dobra volba pro delsi zavod

SR8 1:28 WOW!! Neskutecnej narez!!! Na technicky trati to musi byt neuveritelnej zabijak..

C6.R 1:27 bozi, neni tak brutalni jako V8SC, mnohem lip drzi, ten zvuk!!

MkXX 1:27 hruza a des...

HPD 1:23 parada, hrozne sikovny auticko, okamzite souzneni..proste Honda no

FW31 1:15 insane..almost shit my pants!!

Nejlepsi auta 1.-3. HPD + C6.R + SR8 ...... 4. GT40, 5. CTS-V

Nejvetsi zabijak: V8SC

Nejvetsi srot: MkXX

Bez ceho nemuzi zit: C6.R, SR8 a V8SC

Philip Island je pecka! Jdu jeste prohnat Corvettu

EDIT: S Corvettou kon?ím na 1:26, pak už to kazím, na SPA 2:16.5, Interlagos 1:31
__________________

Last edited by Belda_CZ; 17.9.2013 at 00:22.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.9.2013   #76
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

A jel jsi už n?jakej závod? Jako ta C6.R neni špatná, tedy dokud neza?neš skákat p?es obrubníky. Ale na tratích kde se tolik nekatuje je to hezký auto. Já mam po pár závodech GT a proto v týhle sezóne chu? s iR praštit, protože ty závody... Asi takhle - kvalifikuju se dob?e, 1. místo. Za?nu ujížd?t, po cca 20 minutach asi 13 vte?in náskok. Pak m? dojede zezadu HPD, který jsem !!p?edjel!!! v 2. kole po startu. No a co si budem ?ikat, ud?lam mu místo, on to nezvládne p?i bržd?ní - 4x, hodiny. Našt?stí moje auto je ok. Jedu dál, vyjedu si náskok op?t na 13 vte?in, když m? za?n? dojížd?t pole pomalejších HPD?ek a to je masakr. Uhejbam jako o život, pouští mi to tam jako bych v?bec nebyl. Pak za?nu dojížd?t Fordy. N?kdo krásn? pustí, n?kdo modrou ignoruje. Ale to mi nevadí. No a když asi tak 5 minut p?ed cílem p?edjíždim n?jakej Ford na brzdach, on to nezvládne a narve m? to do boku - 4x, auto na kaši, race over. Podobn? se mi to v iR stalo v poslední dob? víckrát. Obzvláš? na krátkých tratích jako Laguna Seca apod. je to masakr z d?vodu extrémního provozu, p?i?emž cca 50% lidí na trati má co d?lat se na ní udržet. A tak?ka každej kontakt je fatální. Sice je to real, ale tohle se fakt nedá...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.9.2013   #77
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Me uz taky parkrat sundalo HPDcko pri predjizdeni o kolo. Oni se casto cpou na mista, kde to proste nejde. Jejich ridici proste precenujou svoji prevahu (v rychlosti, gripu, manevrovatelnosti) a chteji se s Corvettama vyporadat nesmyslne rychle.
S Fordama jsem snad jeste problem nemel, ale je fakt, ze malokdo pousti. V zatackach jsou na tom podobne jak ty Corvetty, jen na rovinkach vubec nestihaji. Tak si staci pockat.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 17.9.2013   #78
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Zatím jsem závod nejel, pouze testuju na p?j?ený licenci, jaký auta a jaký trat? koupím. Jinak s t?ma závodama je to na leva?ku v tomhle, ale je to tak bohužel i v reálu, takže si asi nepom?žeš krom ježd?ní nemixnutejch t?íd. M? s t?ma autama hrozn? baví i si jen tak hotlapit a hlavn? se u?it trat?.

Ale kv?li v?cem, co jsi vyjmenoval mám chu? za?ít jezdit online rFactor na simrace.cz a onlineracing.eu, navíc je nekomer?n? oproti iR obsah zadarmo.....
__________________

Last edited by Belda_CZ; 18.9.2013 at 05:48.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2013   #79
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Me uz taky parkrat sundalo HPDcko pri predjizdeni o kolo. Oni se casto cpou na mista, kde to proste nejde. Jejich ridici proste precenujou svoji prevahu (v rychlosti, gripu, manevrovatelnosti) a chteji se s Corvettama vyporadat nesmyslne rychle.
S Fordama jsem snad jeste problem nemel, ale je fakt, ze malokdo pousti. V zatackach jsou na tom podobne jak ty Corvetty, jen na rovinkach vubec nestihaji. Tak si staci pockat.
Jo, pod tohle se podepíšu. Bohužel m? trestaj vždy jezdci úpln? mimo po?adí ve své st?íd?, kte?í mají i snahu mi to místo ud?lat, ale prost? to "n?jak" nezvládnou. Když jedu, tak na nic nesp?cham a ?asto pustim hodn? brzy, protože jezdim na bezpe?nost. Jenže ani tohle nefunguje... Viz. te? naposled ta Laguna Seca. Dal jsem mu 2 zatá?ky, abych ho nezbláznil. Po?kal jsem si na rovinku, on mi na ní krásn? ud?lal místo, jenže pak to nezvlád na brzdach a v plnej rychlosti m? narval... Asi za?nu jezdit jak v LFS (jestli najdu v?bec ješt? chu? startovat).

EDIT: Já vim, chce to trp?livost a ono se to pak jednou zlomí a p?jde to. Muj problém ale je, že na to nemam ?as (a už ani trp?livost). P?ed cca 8-10 lety m? bavilo hotlapit sám pro sebe pár hodin denn?, dneska se tomu tak akorát sm?ju. Kdybych v tom cht?l n?co dokázat, musel bych myslet jinak. Ale holt stárnu...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 18.9.2013 at 01:10.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2013   #80
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
P?ed cca 8-10 lety m? bavilo hotlapit sám pro sebe pár hodin denn?, dneska se tomu tak akorát sm?ju.
OT: uz aby prisiel aj na mna cas ze ma to prestane bavit ale ked v tom lfs uz neni moc co robit a ked ma clovek chut trochu zajazdit a nenas*at sa pri tom na publicu tak to hotlapenie je aspon nejaka cinnost pri ktorej sa aj da dost zlepsit
bavorak is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:32.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.