Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.11.2007   #81
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Ohledne te hridele u DFP. Staci utahnout 4 sroubky pod krytkou a zas byl jako novy.
woyta ver mi ,ze nestacilo ale radsej som mu ho isiel vymenit za novy ,bol este rok aj 11 mesiacov v zaruke
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 31.12.2007   #82
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

Tak mi odesel zdroj v gameportu na zvukove karte a zda se, ze zacinam uvazovat o zmene volantu- potrebuju ale poradit od nekoho zkuseneho- nejlepe kdo jel s DFP i G25.

Zkousel jsem DFP a jeduje me tam ten prevod na forcefeedback- v soucasne chvili mam volant bez FF a muzu si davat kontra jak rychle potrebuju, u DFP jsem akorat roztacel pres prevody motor FF a to sezralo dost energie, ve vysledku z toho je pomaly kontra.

tedy k dotazu- je rozdil DFP a G25 v setrvacnosti prevodu a motoru FF? (pomohl bych si v tomto ohledu s g25 oproti DFP?)

v pripade, ze se vypne FF, je volant uplne volny, tedy dojde k preruseni mechanicke vazby mezi volantem a motorem FF? (DFP nebo G25)

Dik za odpovedi
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 31.12.2007   #83
BooM
Newbie

 
BooM's Avatar
 
Join Date: 18.9.2004
Posts: 65
Default

s ani jednim sem sice nejel, ale mam taky volant bez FF, a kdyz kamos koupil Force EX, sel jsem si to FF zkusit. Ze zacatku jsem z toho mel dost podobny pocity jak ty, ze to proste nejde, ale asi po 10-15 kolech jsem si na to zvykl a zajizdel jsem jeste lepsi casy nez bez FF... Navic se dost da poladit silou, ale mit ji na malo je uplne k prdu...
BooM is offline   Reply With Quote
Old 31.12.2007   #84
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

jestli se nemylim, tak g25 ma ty motory dva, takze to bude jeste horsi nez s dfp...
s vypnutym ff klade dfp minimalni odpor, ale jezdit bez zpetny vazby je docela nanic osobne pouzivam silu 20-30% a s rychlym kontrovanim nemam problem...
jet is offline   Reply With Quote
Old 31.12.2007   #85
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Doma mam DFP a jel jsem i na G25. Bylo to ale jen kratce a byl pridelanej na strasne vachrlatym stole, takze nedokazu porovnat.
Souhlasim ale s Jetem, ze pri nastaveni FF na mensi hodnoty sily nemam problem s rychlym otacenim volantu.
Od FF potrebuju aby mi daval informace z auta do rukou a ne abych se s nim pral.
A co se vypnutyho FF, rek bych ze pak je to jeste horsi nez se zapnutym FF- je tam stalej odpor (tu centrovaci pruzinu mam vypnutou), kdezto pri zapnutym FF se volant da roztocit a tak pul otacky se venec volantu toci sam.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 31.12.2007   #86
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
jestli se nemylim, tak g25 ma ty motory dva, takze to bude jeste horsi nez s dfp...
s vypnutym ff klade dfp minimalni odpor, ale jezdit bez zpetny vazby je docela nanic osobne pouzivam silu 20-30% a s rychlym kontrovanim nemam problem...
praveze se <silou> ten blby pocit nema nic spolecneho- jde spis o setrvacne hmoty toho motoru a soukoli. asij e to vicemene o zvyku, ale proc utikat od realne volne se otacejiciho volantu k necemu na co se musi zvykat... (trebas takova 301 ma ten FF celkem peknej, kdyz se odhlidne od toho kymaceni ;-)
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 31.12.2007   #87
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
...jel jsem i na G25. Bylo to ale jen kratce a byl pridelanej na strasne vachrlatym stole, takze nedokazu porovnat.


Ale abych napsal n?co k v?ci... DFP má jeden motor, G25 má dva, takže ?ist? teoreticky by m?l G25 klást "na sucho" v?tší odpor. Tipnul bych si, že mechanická vazba na motory je u obou volant? po?ád i p?i vypnutým FF. Na druhou stranu se píše, že G25 má (asi logicky) rychlejší reakce FF. A ješt? jedna poznámka, G25 vydává p?i rychlých pohybech takový nep?íjemný zvuky.

No a te? babo ra?, co koupit.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 31.12.2007   #88
NiTRo
Newbie

 
Join Date: 23.4.2007
Location: Levice, Slovakia
Posts: 99
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post


Ale abych napsal n?co k v?ci... DFP má jeden motor, G25 má dva, takže ?ist? teoreticky by m?l G25 klást "na sucho" v?tší odpor. Tipnul bych si, že mechanická vazba na motory je u obou volant? po?ád i p?i vypnutým FF. Na druhou stranu se píše, že G25 má (asi logicky) rychlejší reakce FF. A ješt? jedna poznámka, G25 vydává p?i rychlých pohybech takový nep?íjemný zvuky.

No a te? babo ra?, co koupit.
DFP na tom nie je o nic lepsie
NiTRo is offline   Reply With Quote
Old 1.1.2008   #89
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

no to jsou problémy... mn? spíš vadí, že dfp není zase stavitelný ve dvou osách, ale má pln? stavitelné pedály
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 1.1.2008   #90
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

G25 se vraci znatelne rychleji nez DFP. Ad kontra, se setrvacnosti (resp. spis asi momentem setrvacnosti) motoru to nema nic spolecnyho. Pri dani kotra rychleji nez da FF se motorem naindukujou zpetny proudy a proto to klade vetsi odpor. Pokud u volantu (je jedno u jakyho) chces uplne volnej chod, musis motor odpojit od elektroniky (je tam konektor), pak to pujde naprosto volne.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 1.1.2008   #91
Mirek CZE
Regular Member

 
Join Date: 25.10.2007
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 534
Default

a vyndat to uzubený kolo jako nap?. u EX a GP
Mirek CZE is offline   Reply With Quote
Old 1.1.2008   #92
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Kdyz vyndas ozubeny kolo, nepotrebujes oddelavat motor od elektroniky ;-).
Kada is offline   Reply With Quote
Old 1.1.2008   #93
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

kdyz se vynda ozubeny kolo z dfp, momo nebo g25, tak nebude fungovat, protoze snimani polohy optikou na konci prevodovyho ustroji...
jet is offline   Reply With Quote
Old 1.1.2008   #94
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

A pravda :-). Mam na mysli samoze oddelani napajeni motoru a ne oddelani dratku, co vedou k optickymu cidlu.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 2.1.2008   #95
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
A pravda :-). Mam na mysli samoze oddelani napajeni motoru a ne oddelani dratku, co vedou k optickymu cidlu.
v tu chvili to nepochybne cely prestane fungovat, protoze vnitrni diagnostika zjisti problem v napajeni motoru... Touhle cestou bych asi jit nechtel. Nakonec oddelani dratku je asi totez jako nastaveni FF na 0%

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
G25 se vraci znatelne rychleji nez DFP.
tedy g25 ma lepsi FF z hlediska odporu pri kontrovani? chapu to dobre? jeste bych uvedl dalsi pripad FF ktery jsem zkusil na vlastni ruku a to je 301- na ten FF bych si asi dokazal zvyknout. Ale DFP ne-e. (ano, jsem priserne rozmazleny z reality)
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 2.1.2008   #96
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by dmichl View Post
v tu chvili to nepochybne cely prestane fungovat, protoze vnitrni diagnostika zjisti problem v napajeni motoru... Touhle cestou bych asi jit nechtel. Nakonec oddelani dratku je asi totez jako nastaveni FF na 0%
To ne, ale neuvedomil sem si, ze odpojeni motoru faka jen u Wingmana nebo MOMOa. DFP aji G25 se po zapnuti samy kalibruji (pomoci FF) a bez te autokalibrace vubec nezacnou fungovat. Leda si pridelat na to napajeni motoru vypinac.... Je velkej rozdil mezi FF na 0% a odpojenym motorem, prave kvuli tem zpetnym proudum.
Quote:
Originally Posted by dmichl View Post
tedy g25 ma lepsi FF z hlediska odporu pri kontrovani? chapu to dobre? jeste bych uvedl dalsi pripad FF ktery jsem zkusil na vlastni ruku a to je 301- na ten FF bych si asi dokazal zvyknout. Ale DFP ne-e. (ano, jsem priserne rozmazleny z reality)
Ja musim rict, ze FF na 301 mi prisel nejakej divnej (rozumej, jinej nez FF Logitechovych volantu). FF u G25 rychleji (nez u DFP) reaguje, nekde jsem videl takovej test volantu v LFS -- hodiny a pustit volant, pohledam.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 2.1.2008   #97
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Z mojí pom?rn? krátký zkušenosti s G25 u kámoše bych ?ekl, že klade menší odpor než DFP, nemá takový ten 1mm vakl než se dotknou ozubený kola a za?ne zabírat a je celkov? o dost tišší. Na videu dole ta tichost tak nevyzní, ale "vakl" u DFP tam je vid?t i slyšet a ?ekl bych že je i vid?t jak DFP klade v?tší odpor.. http://www.youtube.com/watch?v=rngJCFEWrE8
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 2.1.2008   #98
Krpas
Regular Member

 
Krpas's Avatar
 
Join Date: 9.11.2004
Location: Semily
Posts: 602
Default

rychly kontra na G25 me nedela problem u DFP je to cele jaksi zpomalenejsi (mel jsem taky) jinak tohle si myslim mluvi za vse http://www.youtube.com/watch?v=sNc6BGTTflY
__________________
Vcz Rulezz
Krpas is offline   Reply With Quote
Old 2.1.2008   #99
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

Quote:
Originally Posted by Krpas View Post
rychly kontra na G25 me nedela problem u DFP je to cele jaksi zpomalenejsi (mel jsem taky) jinak tohle si myslim mluvi za vse http://www.youtube.com/watch?v=sNc6BGTTflY
tak diky za info, myslim ze je rozhodnuto. az definitivne doslouzi (nebo az me nastve, coz bude pri jeho odolnosti driv) muj stary dobry Thrustmaster Formula T2, nastoupi G25
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 2.1.2008   #100
SilverFox
Member

 
Join Date: 12.8.2007
Posts: 313
Default

Quote:
Originally Posted by dmichl View Post
tak diky za info, myslim ze je rozhodnuto. az definitivne doslouzi (nebo az me nastve, coz bude pri jeho odolnosti driv) muj stary dobry Thrustmaster Formula T2, nastoupi G25
Ale nevyhazoval bych ho
SilverFox is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.