Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Soubory > Média

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10.9.2008   #41
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Cayman: omluva - p?eklep

Kada:

to je super v?c, ale pouze pro majitele S2 licence. Já jsem to p?vodn? cht?l zp?ístupnit každému, zejména pak sponzor?m, partner?m tým? a jednotlivých šampionát? a také našim kamarád?m a p?átel?m, které pravideln? zásobuji informacemi jak je LFS uzasne, ale krome videi jim diky tomu, ze nemaji licenci ukazat nemohu.

Zkousel jsem po radach a nastavení od LOSe i zp?sob, vysílat p?es WME od sebe, resp. diváci by se p?ipojovali na mou IP, ale je to díky mému p?ipojení strašn? limitované a víc jak 2 diváky to neutáhne.

V jednom z prvních p?ísp?vk? v tomto vláknu si psal, že kdybych Ti posílal stream, tak bys to dokazal nejakym zpusobem na svych strojich znásobit. Pokud to ješt? platí, tak bych to moc rád vyzkoušel, jen mi nejsou úpln? jasné detaily.
__________________
none

Last edited by Miri; 10.9.2008 at 20:21.
Miri is offline   Reply With Quote
Old 10.9.2008   #42
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Pro inspiraci LFS tv, download, patche Y a Z nejsou podporovany, aspon myslim.
LFS TV mne prave privedlo na tuto myslenku, ale nepodarilo se mi rozchodit, nejspise plati to, co jsi sam napsal, ze to nepodporuje posledni verze patchu a mam pocit, ze LFS TV je navic zavisle na relay serveru prave k tomuto programu, ktery vsak nebezi ..... takze streamovani nejde :-(
__________________
Angel Power Racing
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote
Old 10.9.2008   #43
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

MIRI: je mi to jasne, o co presne ti jde, mne jde o to same, trochu tuto super hru zmedializovat a dostat i mezi ty, kteri o ni nemaji ani páru ..... mozna ted placnu ptakovinu, ale demo verze neumi prehravat zaznamy MPR ????
a posledni vec: ten prispevek na zacatku nebyl ode mne, ale klidne se s chuti budu podilet na spolupraci, nejake masiny jsou k dispozici ..... alespon na odzkouseni ..... mozna by jeste bylo dobre streamovat pres kodek H.264, ktery i pres nizky datovy tok je schopen zobrazit video v pomerne slusne kvalite, ale to uz jsou jen technicke detaily
__________________
Angel Power Racing
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote
Old 10.9.2008   #44
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

jinak zpusob streamovani pomoci prenaseni MPR souboru uz funguje (pomohl strý?ek g?gl); nejakej frajer to vyresil pres PHP skripty, odzkousel jsem to a maka to; kdo by mel zajem, mam cely balik vcetne nativniho PHPcka pro wokna a pribalil jsem k tomu startovaci .BAT fajly jak pro serverovou cast, tak i pro klienta ......
__________________
Angel Power Racing
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote
Old 10.9.2008   #45
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Cayman[CZE] View Post
demo verze neumi prehravat zaznamy MPR ????
V demu nep?ehraješ MPR s S1/S2 obsahem.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 10.9.2008   #46
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Quote:
Originally Posted by Cayman[CZE] View Post
jinak zpusob streamovani pomoci prenaseni MPR souboru uz funguje (pomohl strý?ek g?gl); nejakej frajer to vyresil pres PHP skripty, odzkousel jsem to a maka to; kdo by mel zajem, mam cely balik vcetne nativniho PHPcka pro wokna a pribalil jsem k tomu startovaci .BAT fajly jak pro serverovou cast, tak i pro klienta ......
p?vodní p?ísp?vek upraven, reagoval jsem na Kadu a n?jak jsem se p?eklikl.

super v?c, ale nerozumim Ti ani slovo Nemáš tam n?co jednoduchýho pro debily?
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 10.9.2008   #47
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
V demu nep?ehraješ MPR s S1/S2 obsahem.
oops ..... nestudoval jsem to, mala chybicka se vloudila
to MIRI: tim dobrovolnikem na stroje byl KADA ..... zrovna si s tim tvym zpusobem hraju, tak uvidim, co z toho dokazu vydolovat
__________________
Angel Power Racing
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote
Old 10.9.2008   #48
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
super v?c, ale nerozumim Ti ani slovo Nemáš tam n?co jednoduchýho pro debily?
mozna mluvim hebrejsky , v zadnem pripade te nepovazuju za to, co jsi sam napsal ; jednoduse receno a uz to tady mam pocit LOS komentoval, je potreba stream stlacit na maximalni moznou miru pri zachovani prijatelne kvality obrazu tak, aby se na to jeste dalo koukat a misto aut tam nebyly jen barevne fleky .... to je jedna vec

druha: PHP skripty prave na prenaseni MPR souboru pres Internet, ale tady je problem, jak psal PABLO, s interpretaci MPR souboru v demu, ktere S1/S2 MPRka neumi
__________________
Angel Power Racing

Last edited by Cayman[CZE]; 10.9.2008 at 20:34.
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote
Old 10.9.2008   #49
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Quote:
Originally Posted by Cayman[CZE] View Post
je potreba stream stlacit na maximalni moznou miru pri zachovani prijatelne kvality obrazu tak, aby se na to jeste dalo koukat a misto aut tam nebyly jen barevne fleky
hm, tak to mi d?ív narostou t?etí zuby
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 10.9.2008   #50
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
V jednom z prvních p?ísp?vk? v tomto vláknu si psal, že kdybych Ti posílal stream, tak bys to dokazal nejakym zpusobem na svych strojich znásobit. Pokud to ješt? platí, tak bych to moc rád vyzkoušel, jen mi nejsou úpln? jasné detaily.
Plati, detaily nastuduju a ozvu se pres PM. Kdyby ne, tam me urguj ;-).
Kada is offline   Reply With Quote
Old 10.9.2008   #51
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
hm, tak to mi d?ív narostou t?etí zuby
proste se ten obraz musi seslapat tak, aby jsi ho nacpal do dratu
__________________
Angel Power Racing
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote
Old 16.9.2008   #52
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Thumbs up

od patche Z neb?halo v LFS TV Director automatické ani manuální p?epínání kamer z kokpitu (incar pohled, p?ední nárazník, zadní nárazník)

na ofiko fóru se v minulém týdnu objevil kone?n? návod, jak to znovuzprovoznit:

stáhnout LFS TV Director - http://www.lfsforum.net/attachment.p...3&d=1211662255
- celé nakopírovat p?ímo do adresá?e LFS/...

stáhnout dopl?ující kamery - www.kxr.cz/downloads/cam.rar
- všechny soubory nakopírovat do LFS/cam/...

stáhnout opravu views - www.kxr.cz/downloads/views.rar
- adresá? cvw7 nakopírovat do LFS/views/...
- novým souborem cvw.ini p?epsat ten stávající v LFS/views/...


Pevné kamery z auta se za?nou automaticky p?epínat (pokud máte zapnut automatický režim) až po prvním kole závodu. První kolo je v automatickém režimu vždy sledováno pouze z venkovních kamer. Automatické p?epínání kamer z vozidla je závislé na soubojích - tzn. v?tšinou p?epne pohled z p?edního auta sm?rem dozadu, nebo ze zadního auta sm?rem dop?edu.

Návod na spušt?ní LFS TV Director

- spustíme LFS a spustíme libovolný záznam (lze sledovat i on-line hru)
- záznam doporu?uji pauznout
- spustíme TVdirectorGUI.exe (zkrácen? GUI)
- spustíme TVdirector.exe
- v GUI klikneme na ikonku úpln? vlevo a spárujeme s TVdirect. IP musí být 127.0.0.1 a GUI port numer musí být: 32301 (defaultn? p?ednastaveno)
- v TVdirect p?ekontrolujeme:
  • (psáno odshora)
  • Insimport: 32300
  • zašrtnuto enable GUI access
  • GUI port: 32301
  • zaškrtnuto insimV4
  • odškrtnuto (prázdné) disable overlay
  • aktiva?ní a deaktiva?ní dvojhmat doporu?uji nechat defaultní, tzn. ctrl+F6 a ctrl+F7
  • odškrtnuto (prázdné) active automaticaly
- u TV direct. klikneme na "start"
- jdeme do hry a do textového pole jako bychom cht?li chatovat napíšeme: /insim=32300
  • pokud je vše správn?, tak se objeví se LFS TV Director: Hallo LFS, I am your TV Director
  • zma?kneme ctrl+F6 a pokud je vše v po?ádku, napíše se LFS TV Director: active
  • pro vypnutí zma?kneme ctrl+F7
- odpauzneme záznam

- GUI je defaultn? v automatickém režimu
- v GUI vidíme po spušt?ní mapku, seznam jezdc?, na které m?žeme klikat, pokud chceme sledovat pouze konkrétní v?z, dále lze manuáln? m?nit pohledy, a i rozmíst?ní venkovních kamer
- zp?t do automatického sledování se dostaneme kliknutím na ikonu "ru?i?ky"

Výhody LFS TV Director:

- nov? rozmíst?né venkovní "TV" kamery
- realisti?t?jší zabírání a zoomování projížd?jících aut (vozidla nejsou zachycena vždy p?esn? ve st?edu obrazovky - což budí v?tší pocit reality
- automatické p?epínání mezi souboji - sleduje v?tšinou to, kde se n?co d?je (t?sný souboj, vylétnutí z trat?, zastávka v boxech, ...)
- automatické p?epínání na vnit?ní kamery (incar, p?ední nárazník, zadní nárazník - pop?. pohled p?es k?ídlo u formulí)
- automatické vypisování, koho zrovna sledujeme
- automatické vypisování po?adí po každém kole - jako v F1
- automatické ob?asné vypisování kdo byl kolikrát v boxech

enjoy
__________________
none

Last edited by Miri; 16.9.2008 at 21:41.
Miri is offline   Reply With Quote
Old 24.9.2008   #53
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

Rozuzleni: pokud vse dopadne dobre (a neni duvod proc ne), tak pres vikend 26. nebo 27.9.2008 bude spusteno prvni testovani onlinoveho vysilani. Pokud opravdu, ale opravdu testovani dopadne dobre, bude se jako prvni zavod vysilat online KZ System F1, poradany tymem KxR. Velky dik patri samozrejme Mirimu za nakopnuti a KADOvi (ci jak to mam vlastne napsat sorry) za poskytnuti serveru pro distribuci streamu k divakum - samotny stream a mozna nejake ty doprovodne kecy doda moje malickost ......... urcite sem dodam presny den a cas prvnich testu, abychom to mohli poradne odzkouset.
__________________
Angel Power Racing
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote
Old 24.9.2008   #54
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

tak prvni test probehl dneska, tj. 24.9.2008 ..... prvni dojem je, ze se to jeste musi poradne vychytat, ale dokazeme prenaset jak obraz, tak zvuk; vse je straslive zavisle na kvalite internetove konektivity, predevsim si musim poradne poladit odchozi lajnu od sebe (minimalne 4Mbity s prioritizaci paketu streamu), at to je dostatecne dimenzovane; v kazdem pripade se KADA koukal na zaznam z 1.zavodu ALTP7 ..... dalsi datum testu oznamim zde, pripadni zajemci o zkusebni provoz hodte sem echo, at vime, kolik vas asi bude .....
__________________
Angel Power Racing
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote
Old 24.9.2008   #55
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Quote:
Originally Posted by Cayman[CZE] View Post
tak prvni test probehl dneska, tj. 24.9.2008 ..... prvni dojem je, ze se to jeste musi poradne vychytat, ale dokazeme prenaset jak obraz, tak zvuk; vse je straslive zavisle na kvalite internetove konektivity, predevsim si musim poradne poladit odchozi lajnu od sebe (minimalne 4Mbity s prioritizaci paketu streamu), at to je dostatecne dimenzovane; v kazdem pripade se KADA koukal na zaznam z 1.zavodu ALTP7 ..... dalsi datum testu oznamim zde, pripadni zajemci o zkusebni provoz hodte sem echo, at vime, kolik vas asi bude .....
opravdu super práce, já bych to fakt nestíhal a navíc jsem si do prvního ostrého streamování myslel, jaký mám super p?ipojení a výkonej komp a ono to asi tak slavné nebude.

Až bude opravdu 100pro jistota, tak by možná stálo za to dát to i na hlavní stránku czechlfs.net, co?
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 24.9.2008   #56
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Cayman[CZE] View Post
tak prvni test probehl dneska, tj. 24.9.2008 ..... prvni dojem je, ze se to jeste musi poradne vychytat, ale dokazeme prenaset jak obraz, tak zvuk; vse je straslive zavisle na kvalite internetove konektivity, predevsim si musim poradne poladit odchozi lajnu od sebe (minimalne 4Mbity s prioritizaci paketu streamu), at to je dostatecne dimenzovane; v kazdem pripade se KADA koukal na zaznam z 1.zavodu ALTP7 ..... dalsi datum testu oznamim zde, pripadni zajemci o zkusebni provoz hodte sem echo, at vime, kolik vas asi bude .....
ja by som sa prisiel pozriet tiez
btw. ako to funguje? treba na to 2 LFS licencie ci nie?
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 24.9.2008   #57
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
ja by som sa prisiel pozriet tiez
btw. ako to funguje? treba na to 2 LFS licencie ci nie?
nn, toto je streaming, kdy se budeme p?ipojovat na konkrétní IP. Omezeno je to asi na 15 lidí, ale lépe to jist? popíše samotný Kada.
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 24.9.2008   #58
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
ja by som sa prisiel pozriet tiez
btw. ako to funguje? treba na to 2 LFS licencie ci nie?
jak uz psal Miri, neni potreba spoustet ani hru, vse se bude dit pres prohlizec nebo VLC klienta. Toto musi upresnit KADA. V dalsim testu se pokusim podle Miriho navodu nasadit TV Director, aby to melo uz profesionalni nadech a predevsim abych si odzkousel, jak to bude fungovat jeste s pripojenim pres InSim. Zde na foru KADA zverejni IP adresu, zpusob pripojeni. Diky za zajem.
__________________
Angel Power Racing
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote
Old 25.9.2008   #59
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Cayman[CZE] View Post
vse se bude dit pres prohlizec nebo VLC klienta.
Verim, ze bude stacit windows media player, pripadne mplayer pro Linux fans (pripadne pro windows fans, co ho pouzivaji :-) ). Jinak omezeni na pocet lidi je zatim neznamy, teoreticky limit je 100mbit, bo vic neda sitovka. Podle myho byl limitujici pri dnesnim pokusu vykon procesoru/grafarny, coz by se melo pri pouziti grabovaci karty zmenit.

Last edited by Kada; 25.9.2008 at 00:15.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 25.9.2008   #60
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
Až bude opravdu 100pro jistota, tak by možná stálo za to dát to i na hlavní stránku czechlfs.net, co?
jj
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.