Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.6.2009   #1
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default Arma II

Kdo už neodolal a zkoušel ? p?iznejte se
Ja te? zrovna hraju a je to pecka a b?há m? to vklidu. Kdybych m?l lepší grafiku tak bych to mohl dát naplno
Modely jsou skv?lé. Krajina no prost? jako to jen ?íct: "Houba?ský simulátor Šumava 2009"
Co m? p?ekvapilo a to hodn? jsou kvalitn? propracované zvuky všech vozidel atp... to m? doslova vyrazilo dech a málem i dve?e než jsem stáhl subík
Co m? trochu sklamalo jsou animace, které jsou sice lepší ale spousta se od OFP nezm?nila(hlavn? postav).
Co z?stalo je samoz?ejm? absolutni otev?enost a jedine?ná realistická hratelnost

Kdybych m?l hodnotit od 1 do 10 tak ArmA II má u m? 9,8 z 10 a rozhodn? si ji koupím hned jak bude dostupná


Quote:
Minimal PC System Requirements
Dual Core CPU (Intel Pentium 4 3.0 GHz, Intel Core 2.0 GHz, AMD Athlon 3200+ or faster)
1 GB RAM
GPU (Nvidia Geforce 7800 / ATI Radeon 1800 or faster) with Shader Model 3 and 256 MB VRAM
Windows XP
DVD (Dual Layer compatible), 10 GB free HDD space
Quote:
Optimal PC System Requirements
Quad Core CPU or fast Dual Core CPU (Intel Core 2.8 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or faster)
2 GB RAM
Fast GPU (Nvidia Geforce 8800GT or ATI Radeon 4850 or faster) with Shader Model 3 and 512 or more MB VRAM
Windows XP or Windows Vista
DVD (Dual Layer compatible), 10 GB free HDD space
Na bezproblémové rozb?hání na maximální detaily sta?í defaultn? taktované i920 a R4870 1g RAM (která se p?es 60% výkonu stejn? nehne) Odzkoušeno u kamárada.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 15.6.2009   #2
Mambo
Member

 
Join Date: 17.12.2006
Location: Turnov
Posts: 359
Default

Ja si pockam tak pul roku az se vychytaj nejhorsi mouchy pak to urcite bude parba.
__________________
"Faster, faster, faster, until the thrill
of speed overcomes the fear of death."
- Hunter S. Thompson
Mambo is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2009   #3
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

taky sem na to zvedavej,sou toho vsude plny fora,od dneska by to melo bejt snad v prodeji.
Nicmene kupovat ted origo asi nebudu,po tom co vsude ctu jak je to zabugovany,a dalsi problemy..co nestihly vychytat

Jinak HW naroky horsi nez u GTA4
http://pctuning.tyden.cz/multimedia/...xtremni-naroky
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2009   #4
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Achjo další nicne?ikající test.... Arma je na procesor - grafika je t?žce na druhé koleji a když doty?ný nemá železo tak se taky nem?že divit že mu to nesype. A místo aby si to železo koupil tak skuhrá, píše recenze, a tvrdí bludy, aby to nakonci ?lánku všechno vyvrátil a potvrdil co ?íkám

Last edited by Vitr; 18.6.2009 at 21:25.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2009   #5
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

nicnerikajici test ?no nevim sice jak daleko je objektivni,ale ty tam asi nevydis ty tabulky? me to teda aspon neco rika
sice sem to este nehral,ale podle screenu mi nepripada,ze by grafika byla tezce na druhe koleji

Last edited by ŠakaL; 18.6.2009 at 21:31.
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2009   #6
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by TonyG View Post
nicnerikajici test ?no nevim sice jak daleko je objektivni,ale ty tam asi nevydis ty tabulky? me to teda aspon neco rika
sice sem to este nehral,ale podle screenu mi nepripada,ze by grafika byla tezce na druhe koleji
Problém vidím v tom že ty tabulky jsou absolutn? neobjektivní a autor si to i sám potvrzuje ve v?tách pod t?mi tabulkami. To že n?co vypadá p?kn? neznamená že je to šílen? náro?né Far cry jsem hraval na P4 s X700 pro svého ?asu taky na plné detaily a vypadalo to obdobn?
Prost? a jednoduše nemám rád spekulativní recenze co kdyby. Mám rád recenze kde si ten ?lov?k veme to nejlepší železo co je b?žn? dostupné a na tomto to otestuje. Pak veme horší železo atd... Ne že testuje na mainstreamu a pak tvrdí n?co co nem?že potvrdit
Jenoduše ?e?eno autor toho ?lánku p?ehání ve všech sm?rech
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2009   #7
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Kdyby stacila jako optimalni sestava to co pisou vyvojari, tak je to v cajku. Ale bojim se ze to bude trosku jinde... Test na PCT muze byt asi zavadejici, kazdopadne ta hra narocna je, o tom neni pochyb. Vyzkousim a uvidim jak to bude chodit. No ohledne zabugovanosti to neni nic noveho, tam to spravi par patchu ktery by mely vyjit behem roku.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2009   #8
Mambo
Member

 
Join Date: 17.12.2006
Location: Turnov
Posts: 359
Default

Ono kdyz nastavite rozhled na nekolik realnych km tak se pak clovek nesmi divit ze se to cuka. Ale verim ze to bude po par patchich hratelny na normalnim HW.
__________________
"Faster, faster, faster, until the thrill
of speed overcomes the fear of death."
- Hunter S. Thompson
Mambo is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2009   #9
karlik
Member

 
Join Date: 30.4.2006
Location: Skalica na Slovensku
Posts: 170
Default

neodolal sem takze uz mam original, pre mna OFP, ARMA a ARMA 2 jedny z najlepsich vojnovych hier. Neprekonatelny multiplayer a hratelnost nema konkurenciu...
moje hodnotenie tiež 9,8 z 10, bo nejake muchy to ma
__________________
C2D 6600, MB Asus P5B, 4GB DDR-2-667, nVidia 8800GTX, 500GB HDD, X-Fi Gamer, LCD Acer AL2051W, G15 keyboard, MX1000 mouse, G25 wheel
karlik is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2009   #10
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Tak takhle to vypada kdyz proti sobe postavite 1700 AI. http://www.youtube.com/watch?v=i6TnEyrN55I
Teda za predpokladu ze na to mate stroj... Ne jako ja.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2009   #11
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

Quote:
Originally Posted by Poly View Post
Tak takhle to vypada kdyz proti sobe postavite 1700 AI. http://www.youtube.com/watch?v=i6TnEyrN55I
Teda za predpokladu ze na to mate stroj... Ne jako ja.
naprosto uzasny, nemam co dodat
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2009   #12
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

paráda a potvrzuje p?esn? to co tu celou dobu tvrdím
Quote:
Overclocking the graphics card wasn't really an issue, i had no fps gain or loss between low and high settings, so its very obvious this game is way way way more cpu intense than it is gpu.
Po?ádný test army II jsem objevil zde:
http://www.pcgameshardware.com/aid,6...CPUs/Practice/

Last edited by Vitr; 24.6.2009 at 23:03.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2009   #13
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Tak p?ed chvíly jsem si kone?n? dotahal a zahrál originálku ze steamu
P?ekvapiv? na m? hned po prvním spušt?ní vysko?ila ?eština což jsem ne?ekal, ale pot?šilo Hra už má v sob? patch 1.02, který hodn? opravuje chování AI - už se kone?n? po?ádn? kryjí i když ob?as ješt? chodí jak na václaváku. Opraveny jsou aj zvuky výbuch?, kdy p?edtím jsem musel stahovat subík aby to tak nedun?lo i když to byl p?edtím aspo? po?ádnej hukot když prolet?lo letadlo

Možná to bylo zdání - uvidím v dalších misích, ale m?l jsem pocit že hra b?ží plynuleji. Rozhodn? jsem si nemusel dávat kole?ko na na?tení terénu, jako p?edtím. Zkusím v pozd?jších misích p?idávat detaily a dám v?d?t kam se plynule dostanu
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.

Last edited by Vitr; 1.7.2009 at 00:17.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2009   #14
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Developer's Diary: http://www.youtube.com/watch?v=9R-inIFtwWU
Ani na tom není zajímavý, jak vysv?tluje ovládání, ale spíš když mluví o 1st vs. 3rd person pohledu - trochu jako diskuze, jestli je v LFS realisti?t?jší pohled z kokpitu nebo "nápravy".
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2009   #15
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
Problém vidím v tom že ty tabulky jsou absolutn? neobjektivní a autor si to i sám potvrzuje ve v?tách pod t?mi tabulkami. To že n?co vypadá p?kn? neznamená že je to šílen? náro?né Far cry jsem hraval na P4 s X700 pro svého ?asu taky na plné detaily a vypadalo to obdobn?
Prost? a jednoduše nemám rád spekulativní recenze co kdyby. Mám rád recenze kde si ten ?lov?k veme to nejlepší železo co je b?žn? dostupné a na tomto to otestuje. Pak veme horší železo atd... Ne že testuje na mainstreamu a pak tvrdí n?co co nem?že potvrdit
Jenoduše ?e?eno autor toho ?lánku p?ehání ve všech sm?rech
Takže veme to nejlepší železo, hra mu krásn? pob?ží a ty jen budeš nadávat že je to neobjektivní recenze protože ty zdaleka nemáš takové železo jako autor recenze. Recenze je správná, i když je sestava dost silná, hru si na nic moc dob?e nezahraješ. A zajímalo by m? jestli má každý druhý hrá? i7
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2009   #16
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Quote:
Originally Posted by D4NO View Post
Takže veme to nejlepší železo, hra mu krásn? pob?ží a ty jen budeš nadávat že je to neobjektivní recenze protože ty zdaleka nemáš takové železo jako autor recenze. Recenze je správná, i když je sestava dost silná, hru si na nic moc dob?e nezahraješ. A zajímalo by m? jestli má každý druhý hrá? i7
Ja bych tohle uz neresil, az bude doresena optimalizace, tak se teprve muzeme bavit o tom jak to chodi na jakych sestavach... Hra byla vydana tak trochu nedodelana, mozna prave kvuli tlaku ze strany distributora. Ale jak urcite vidis, tak se vyvojari snazi a vydavaji opravne patche. Ja si ted jeste pockam na demo, vyzkousim a uvidim jestli mi to bude nejak rozumne chodit. Podle toho se rozhodnu jestli koupit nebo ne. Nejaky testy a recenze mi muzou byt ukradeny...
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2009   #17
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Poly View Post
Ja si ted jeste pockam na demo, vyzkousim a uvidim jestli mi to bude nejak rozumne chodit. Podle toho se rozhodnu jestli koupit nebo ne. Nejaky testy a recenze mi muzou byt ukradeny...
http://www.arma2.com/arma-2-demo_en.html
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2009   #18
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
Diky, zrovna jsem se chtel podivat jestli uz nevyslo... Trochu jsem zaspal.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2009   #19
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Mimochodem - s patchem 1.02 má v?tšina lidí o 5-10 fps víc, než v demu nebo neopatchované (?eské) verzi.
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2009   #20
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

da sa v deme neako zistit kolko mi tam tika obrazkov? Zevraj je tam neaky benchmark . A o fraps viem ,ale chcel som sa tomu vyhnut.
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.