Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 10.10.2010   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default EGT GTR CUP 2010/2011 Tiskovka Fern Bay Gold 3. závod

Nulový trenink

Kvalifikace prekvapeni nekde kolem 17. mista tusim

1. Race

zaspal sem na startu pak chytil gumu a bylo to propad dozadu ale uzasny souboje s babym a kingem diky panove v cili 19.

2. race

start lepsi prokousal sem se na 14. misto. jenze pak spatne zarazeno , motor popcorn a od 2s na kolo pomalejsi. a jeste kdyz me predjizdel 00Ja a chtel sem se na nej na cilovce podivat zanul sem si omezovac :-( Potom prisla skolacka nehorazna chyba z moji strany. Takze se omlouvam predevsim Masterfulovi a Hafikovi. Protest je na miste a prijmu ho bez mrknuti oka. Zapomel sem na vetrnej pytel a zaspal na brzdach a aspon sem to chtel strhnout ale uz sem to nestihl. Potom jsem jezdil na 17. miste a nezvladl najezd na most a kdyz sem videl co se za mnou zene za smecku radsi sem se hodil pozorovat pac to by nedopadlo dobre.

diky za ucast atd

btw ts u APR se me libi :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 10.10.2010   #2
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Takze:
Q: prisiel som 18 minut pred koncom, trochu som sa rozjazdil, ale nepodarilo sa mi dat svoje maximum, s nim by som bol tak na 20. mieste, takto 23, cize to velmi nevadilo
R1: prve kolo som tusim prezil bez ujmy, potom som sa stal nedobrovolnym ucastnikom 2ch cudzich nehod a prepadol som sa na koniec pola, ked som sa snazil dobehnut predposledneho jazdca (pardon, ale nick si uz nepamatam), tesne pred koncom sa mi to podarilo, ale v najazde na rovinku som podcenil stratu pritlaku a skoncil v zvodidlach, medzitym este niekto vypadol, takze nakoniec 23. miesto.
R2: isiel som velmi opatrne, bol som pomalsi, ale aspon som sa vyhol nehodam - v priebehu prvych kol som ich videl neuveritelne vela Suboje vzadu boli pekne, o body neslo, takze som mohol skusat bezpecne utoky. Potom sa to vsak zas pos***lo a skoncil som vzadu, to som uz stratil motivaciu a ked som sa este sam vysekal, tak som sa radsej odpojil, aby som zbytocne neprekazal tym, ktori sa chystali dat mi kolo.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline  
Old 10.10.2010   #3
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Tréningový pretek: super, prvý. ;-)

Kvalifikácia: Pod 1:20 som to nedal (to až neskôr v 2. preteku), ale s 13. miestom ako tak spokojnos?. Bolo jasné že kvalifikácia je tu dos? dôležitá, lebo nie je tu ve?a príležitostí na bezpe?né predbehnutie.

1. pretek: V cieli jedenásty, spo?ahlivá jazda bez chýb, spokojnos?. Bol tam akýsi lag niekedy na za?iatku.

2. pretek: Megakatastrofa. V strvrtom kole na 12. mieste pozeram ako [APR] Zdenda spravil chybu a spravil som rovnaku ale este horsiu, auto poskodene ale skusim to dokoncit, prepad na 17. miesto. Na zaciatku 6. kola zostali stat v prvej zakrute Sonyk a Hafik, kym si to uvedomim tak celu vecnost stojim v rade. No a o kolo neskor Jigr predo mnou zly najazd do sikany a ja napalim rovno do neho. Jigr a ja sme posledni, uz sa sklanam nad klavesnicu ze idem do pozorovania... ale, do pekla, nechcem sa vzdat! Idem opravit auto, pocas stania pozeram mapu a vidim ze ak pojdem von tak sa zaradim medzi o kolo rychlejsich... nevykaslem sa na to radsej? Nie, idem dalej a robim prijemnu spolocnost Jardovi ;-), dokonca ho na chvilu predbehnem (este som v preteku, takze mozem), ale ked vidim ze asi predbehne Mufista tak ho pustam pred seba a je mi luto ze som o kolo spat lebo rychlost mam. Skoda. :-(

Replaye:
http://cid-ad5da238ac8c14d4.office.l...2010-3-FE3.zip

Takze pardon Jigrovi, mozno Jardovi ak mu to vadilo, a dalsim ak som niekoho poskodil. :-|
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline  
Old 10.10.2010   #4
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: katastrofa,blbej vitr
R1: První kolo katastrofální,spousty žlutých vlajek a dodržoval jsem je asi jen já,pokaždé když jsem p?ibrzdil na žlutou tak m? zezadu n?kdo sundal,pak jsem to hodil na boudu.
Hr?za
R2: Start z konce pole,hned m? asi necht?n? sundal k?emílek,pak jsem p?edjel dalších asi 10 jezdc?,pak to Zdendovi n?jak klouzalo a sundal m? a ve finále mi Masterfull schodil gumu a zase crash,no z posledního na 14. místo,nebýt t?ch nehod bylo by líp.

Dost m? mrzí že odjíždím,poprvé bych asi podal protesty na jezdce co nedodržovali žlutou vlajku a sundali m?,nestihnu ani zkouknout replaye a n?co poslat,nešlo by ud?lat vyjímku,že bych to vy?ídil p?íští týden o víkendu??
Mnozí jezdci by se m?li nad svou bezohlednou jízdou zamyslet.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 10.10.2010 at 23:34.
Tomas Ag CZ is offline  
Old 10.10.2010   #5
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

q: celkem se dalo, 9. myslim

r1: chvíli bída, ale pak se to rozjelo, byl sem 9. za Jardou a snažil se n?jak p?edjet Lubika, ale Jarda ud?lal chybu, tak mi spadlo osmé místo samo do klína

r2: start z PP, ze za?átku mi to dost jelo a ud?lal sem si náskok, kterej sem celej závod skracoval a skracoval, až m? dotáhl klou?ek, ale vyšlo mi to... a ty nervy posledních 5 kol, no fuj

heh, a ješt? to TSko, docela to zp?íjemnilo tu kostrbatou jízdu
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline  
Old 10.10.2010   #6
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Setup: Op?t jsem si dal záležet a bylo to znát, HL za 1:18,84 bo kolik... paráda a velké o?ekávání.

Q: Jedna velká hr?za... ani jedno po?ádný kolo a dílo zkázy mohlo za?ít z 12. místa.

Race 1: Co dodat, možná tak ješt? jednou se omluvit šoférovi WT_00Ja p?i vystr?ení p?i zalagování serveru. Objevil se ve m? a to už bylo pozd?.... Držím si 8. místo a p?emýšlím, jaké to bude startovat z PP. A ejhle... probrzdím na msot? a dojedu 10.

Race 2: V??ím si... žánej vítr, auto bez váhy... ze za?átku to jde, ale pak n?jak upe?u zadek a p?edjede m? Petersbond. Co dodat... za?al jsem d?lat chyby a ztrácet.... Ke konci závodu jsem dojel Mufista, ale co zákon schválnosti necht?l. Nešikovn? m? pustil Jigr, kontaktu jsme se nevyhnuli a p?edjel m? zmi?ovaný okolák Substanc. Mufisto byl nadohled, ale práv? v ten nejlepší moment nás rozd?lovat borec od [KR].... na konci závodu už s tím nic nešlo d?lat a 9. místo.

Na teorii Ag Jirky o p?etrénovanosti n?co bude....

Op?t další závod, který pat?í mezi nevyda?ené a prokletí tímto cupem pokra?uje. Aspo? že se da?ilo kluk?m na mojch setech .
Fast Jarda is offline  
Old 10.10.2010   #7
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Trénoval jsem dost, n?co p?es tejden, PB bez kil kolem 1:19., teoretický pod 1:19. T?šil jsem se na závod jak malej, protože to byl m?j první závod v EGT Cupu - ty p?edešlý dva jsme nejel bu? kv?li tomu, že mi nefungoval PC a nebo že jsem byl n?kde pry?. Tak jsem to cht?l dneska napravit.

Kvalifikace

Zpo?átku to moc nešlo, na trati byl celkem provoz, ale postupn? jsem se cítil líp a nakonec z toho bylo 2. místo (vlastn? 1. místo, Ghosta nepo?ítám jako soupe?e ), takže maximální spokojenost. V?bec jsem to ne?ekal.

1. závod

Byl jsem nervózní, jak to bude v závod? klouzat, foukat a kdo a jak bude bourat do ostatních. Snažil jsem se jet spíš na jistotu, ale pak jsem zrychloval. FXRka byly bezkonkuren?ní, nakonec z toho bylo 7. místo, což je 10 bod? k dobru.

2. závod

Do n?j jsem startoval taky ze 2. místa, ale po prvních zatá?kách už jsem byl cca 7.-8., ne?lo to prost? udržet. Potom po pár kolech n?kdo v šikan? hodil pneumatiku do stopy, já do ní vlet?l p?ímo a narval jsem to do zdi a musel jsem ?ekat, až odjede celý pole, abych moh vyjet zpátky na tra?. Takže stíhací jísza mohla za?ít. Našt?stí to šlo docela snadno, ale na body jsem to nevyhát, 16. místo. Nic moc.

Z p?íštího ve?era mám trochu obavy, South City p?íliš XRR nesv?d?í - no, uvídíme. Každopádn? díky všem za závod?ní a n?kdy p?íšt?
__________________
Flame
Flame is offline  
Old 10.10.2010   #8
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Tak kvalifikace snazil jsem se jak to slo ale 15 misto bylo akorat lip jsem neumel

pak race 1 18. misto v poho co se dalo delat
a ve race 2 se omlouvam Ag Tomas ze jsem ho drcnul ale nevedel jsem ze tam je, no pak DNF vlastni chybou porad je co se ucit
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline  
Old 10.10.2010   #9
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tak budou podány protesty na bezohledné jezdce,na ty kte?í p?edjížd?li pod žlutou vlajkou,musí se ud?lat po?ádek,na to nervy nemám.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline  
Old 10.10.2010   #10
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Nešlo by dát do softu tresty za p?edjížd?ní pod žlutou vlajkou???
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline  
Old 10.10.2010   #11
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Replay race 2

http://www.ulozto.cz/6153135/altp-ra...d-10102010-mpr
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline  
Old 11.10.2010   #12
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Statistiky

Q
Race 1
Race 2


EDIT:

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Nešlo by dát do softu tresty za p?edjížd?ní pod žlutou vlajkou???
na 90% nešlo... žlutá v LFS blbne... n?kdy se zjeví když p?ed tebou minitu nikdo není a nkdy když se n?kdo opravdu vymele, tak se nic neukáže. Navíc na n?kterých reverse tratích lítá bezd?vodn? sama od sebe. Je to známej LFS bug.

Last edited by Fast Jarda; 11.10.2010 at 00:08.
Fast Jarda is offline  
Old 11.10.2010   #13
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

no z tréninku to vypadalo, že budu dostávat krutou nálož a že se tu bude dost chybovat. Na závod jsem se t?šil
Q: Katastrofa. Nepovedlo se mi ani jedno kolo! Bu? vlastní chybou nebo když jsem m?l kolo dob?e rozjeté, tak n?kdo p?ekážel. Né že by p?ekážel moc, ale ja se v?tšinou zalek a pod?lal to sám. Omlouvám se n?komu (nevím komu) kdo se op?el o n?koho (nevím koho) a já do nich taky vrazil. Jeli sme t?sn? za sebou a nestih jsem se vyhnout. 16místo
R1: Plán byl jet na jistotu a vyhnout se všem problém?m. Ve druhém kole se to vyplatilo a sel jsem na osmé místo. Pak jsem ob?toval 2 místa. Ten risk mi za to nestál (a Gepasovi jsem to dlužil). A jedno místo mi 2 kola p?ed cílem spadlo do klína. Spokojenost 9 místo v cíli.
R2: Start dobrej, celej závod jsem se držel kolem osmého místa, po chyb? Lubika jsem šel na sednou, ale pak mi hodil Rodo pneu do cesty a já se rozto?il (nikoho za ty blbý pneu neobvi?uji). V cíli 8 a taky spokojenost
mufisto is offline  
Old 11.10.2010   #14
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

to Mufisto: jaj tak to sorac snazil sem si davat bacha ale ani o tom nevim. Tak odpust K zavodu vice zitra
Rodo is offline  
Old 11.10.2010   #15
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Race 2[/b]
Pozerám ?i som ?a zdržal, asi ani nie. V 14. kole ke? som išiel pred teba si mal 1:21.29 ale myslím že nie kvôli mne ale kvôli zlému rozbehu na rovinku, a v 15. kole kedy som ti uhol (inak trúbenie som po?ul až teraz v replayi) si mal 1:20.23 ?iže zhruba ako oby?ajne. Nehovorím že ma obvi?uješ, len som si to chcel pozrie? lebo ur?ite nie je mojim cie?om zavadza?. Ale sám si videl že si mi neušiel a pod?a m?a to bol fajn pretekársky zážitok, aj diváci si pochva?ovali. ;-)

Stats: Fíha, ja som mal druhý najlepší split 1? Asi nejaký omyl v šikane. :-) A pit stop 34 sekúnd, uff. A modrú vlajku som mal len JEDNU! :-D Síce trvala dve kolá, ale jednu. ;-) A v prvom preteku som nespôsobil ani jednu žltú, spokojnos?.

Inak ako setup som zobral endurance zo setupfieldu (zmeni? prevody), ale pneu som po niekoho informácii po?as tréningov nastavil pod?a predchádzajúceho preteku, a fungovalo to.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline  
Old 11.10.2010   #16
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Však já ti nic nemám za zlé. Jenom jsem se probral a chytil rytmus a cejtil jsem velkej potenciál a motivace p?edemnou. Ty kola nebyla ideální, trošku jsi m? rozhodil, ale to je tím, jakej já jsem nervák a v aktuální moment si vše moc beru... nic víc
Fast Jarda is offline  
Old 11.10.2010   #17
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: celkem p?íjemný p?ekvapení a ten náskok taky pot?šil. Ale stejn? jsem si ?ikal, co je mi to všechno platný. Tak krátkou jedni?ku, aby to m?lo konkurenceschopný odpich, mít prost? nejde...

R1: ?ekal jsem že na startu ztratim tak 2 místa, ale start nebyl tak d?snej. Sice se na mou úrove? dostali 2 nejbližší soupe?i, ale nakonec se tam dostal jen Ag Jirka. Zadohrab se studenýma gumama prost? nemá takovou trakci jako ?ty?kolka, ješt? navíc bez závaží. Zbytku pole se nám pak poda?ilo trochu poodjet, takže jsem se soust?edil jen na postup dop?edu. Snadný to ale nebylo, na výjezdech z pomalých zatá?ek mi to tolika netahlo a rychlých zatá?ek tu zas moc nebylo. Sice jsem byl rychlejší, ale dostat se dop?edu byl docela o?íšek. Nakonec to ale vyšlo, takže pak už v pohod? dojezd na 1. míst?.

R2: start z 8, všude kolem sebe ošklivý ?ty?kolky. Po startu jsem se propadnul o jedno místo, což m? ve výsledku docela mrzelo. Hlavn? souboje s Rodem a Nicamem m? stály kontakt se špi?kou. Byl jsem rychlejší, ale jak p?edjet a kde... Na brdách a v rychlých pasážích jsem m?l navrch, ale na výjezdech z pomalých zatá?ek to prost? nešlo. Roda jsem p?edjel celkem v pohod?, s Nicamem to bylo horší. Jel asi tak 1-2 vte?iny na kolo pomaleji, což bylo docela dost. Nakonec jsem to tam celkem prasácky pustil za mostem a n?jak to vyšlo. Zkoušel jsem to p?edtim na stejném míst? asi 3x, ale auto bylo nervózní a na výjezdu ze vnit?ku zatá?ky jsem nem?l trakci, což je problém kterej prohrnova? fxr nemá. Sorry za ten kontakt, ale vid?l jsem za ve?er i horší v?ci. ?elo bylo mezitim pry?, v dosahu byl teoreticky jen Ag Jirka. Ale pár kol p?ed cílem, když už jsem se za?al dostávat na dost?el, jsem se zakousnul v provozu o kolo zp?t. Ale stejn? si myslim že byl moc daleko a dojet na 4. míst? o 0,01s nebo 2,5s je úpln? jedno.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline  
Old 11.10.2010   #18
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Super. :-) Inak ja som si najskôr myslel "dám" aj Mufista, ale po tom pomalom 1:26 kole sa hne? pozbieral a už išiel bez chybi?ky.

Takže nabudúce moje milované mesto? (edit: a so silným vetrom, oj) Pred týmto pretekom som písal že vidím ve?ký potenciál na protesty, v meste bude brutálna už aj kvalifikácia, teším sa. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 11.10.2010 at 00:57.
Substance242 is offline  
Old 11.10.2010   #19
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Q: katastrofa,blbej vitr
R1: První kolo katastrofální,spousty žlutých vlajek a dodržoval jsem je asi jen já,pokaždé když jsem p?ibrzdil na žlutou tak m? zezadu n?kdo sundal,pak jsem to hodil na boudu.
Dej protest. Jinak se to ostatni nenaucej.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline  
Old 11.10.2010   #20
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Nešlo by dát do softu tresty za p?edjížd?ní pod žlutou vlajkou???
Zvazoval jsem to.
Problem je, ze zluta neni presne fungujici v LFS. Taze je nutne udelat vlastni vlajky na sub-sektor. Pak se musi zdetekovat, kdo byl ucastnik nehody a kdo pribrzdil, aby nekoho neohrozil. Prvniho predjet muzes, druheho ne. A tam to chce lidsky pristup... Takze co by bylo vhodne = senznam predjizdecu po zavode a admin to projde.
Nj ale CML nepodporuji ani vahy.. takze zima snad bude dlouha a pokud dokopu trochu bydleni, budu bez netu bude cas programovat a nebudu se rozptylovat jezdenim
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 11.10.2010 at 09:05.
BabyOnWheels is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.