Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17.4.2013   #1
dilga
Newbie

 
Join Date: 4.1.2011
Posts: 1
Post LFS Hamachi - insim

?AU
Dneska mi vrtalo hlavou jestli de na LFS Hamachi servr insim že by sme jezdili z kámošema ne jen tak ale že insim práce atd kdyžtak mi prosím napišt? jestli to de nebo ne
dilga is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2013   #2
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Myslim, ze tu podporu nenajdes, kedze predpokladam, ze hrate nejaku cracknutu verziu, lebo inak by nemalo vyznam robit to cez hamachi. Insim funguje urcite aj na demo serveroch a holt tych par stoviek ze licenciu je ako zadarmo pri tom ake mas potom moznosti.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2013   #3
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

bavorak, myslis moznost cakat 4 roky na Scirocco, ktore,u chybalo v roku 2008 par dni do vydania? Pripadne cakat par mesiacov na patch, ktory prida podporu pre Indonezstinu a Rumunstinu? Alebo nie, nie...co tak moznost cakat 3 roky na Rockingham, ktory bol uz pred 3ma rokmi hratelny?
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2013   #4
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
bavorak, myslis moznost cakat 4 roky na Scirocco, ktore,u chybalo v roku 2008 par dni do vydania? Pripadne cakat par mesiacov na patch, ktory prida podporu pre Indonezstinu a Rumunstinu? Alebo nie, nie...co tak moznost cakat 3 roky na Rockingham, ktory bol uz pred 3ma rokmi hratelny?
ak si to zoberies z pohladu cloveka, ktory doteraz jazdil na deme tak su to siroke moznosti a ten rockingham a scirocco rozsiruju tie moznosti tak mozno o 5% ... ano mas pravdu, nejde to dopredu, ale stejne za tu cenu je to myslim si stale dobra kupa. Najvacsim negativom je, ze ak nejazdis organizovane zavody, tak si moc online nezajazdis. To je pravda. Tiez nie som nadseny z toho ako na tom lfs je, ale stale ma to bavi jazdit a skor som sa naucil nemat dalsie ocakavania.
bavorak is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.