Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.9.2005   #21
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Dneska jsem si v rychlosti projel replay ze sprintu a dlouhýho závodu a zkusil jsem ud?lat pár obrázk?. K Donovo, Bercovo a dalších lidí dokonalsti mi chybí hodn?, ale pro ilustraci to snad bude sta?it i v týhle kvalit?.

Ze sprintu jsem zachytil jenom situaci krátce po startu - obrázek. Ten modrobílej pixel ve št?rku je tuším nová?ek Chips. Další fotky už jsou z dlouhýho závodu. Hned po startu si cht?l Santa_cruz post?žovat Sosakovi, že mu bok jeho FZR n?kdo objel korunou - obrázek. Nezle jedoucí okolo však pro takové mali?kosti nem?l pochopení a tak ani nep?ibrzdil a závodil dál. V pr?b?hu závodu se mi op?t poda?ilo zaplést se do nehody a jak to dopadlo, to už je vid?t na následujících obrázcích - obrázek a obrázek. Nebýt toho, že v p?edchozí zatá?ce jsem vyrovnával smyk, tak bych se st?etu asi dokázal vyhnout a pokra?oval dál bez poškození. Hezkou chvilku jsem taky prohán?l Sonyka, až se mi ho poda?ilo p?edject na brzdy na konci dlouhé rovinky - obrázek. Je ale pravda, že Sonyk mi svojí opatrností manévr výrazn? usnadnil. No a na záv?r už jen spole?né foto týmu ICR - obrázek. Jak je z obrázku patrné, oba jezdci týmu v závod? použili "nelegální" aerodynamciké úpravy svých voz?. :shh:

P.S.: Plantaznik -> Ty bys zasloužil pár . Ty nevíš, jak se pouští na blue flag? Poprvý ve 20. kole, když si lítal u výjezdu z box? jak papírovej ?ert, ses mi nacpal vnit?kem do zatá?ky, a?koliv jsi byl už o kolo zp?t (minimáln?). Podruhý ve 26. kole v nájezdu na cílovou "rovinku" jsi zase jel zarputile po mým boku, že jsem nev?d?l, jestli m? teda pustíš nebo ne... Grr. V závod? mi to tak nep?išlo, ale te?, když jsem vid?l replay, tak m? to celkem nadzvedlo. :whip:
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 7.9.2005   #22
powder
Member

 
Join Date: 4.7.2005
Location: Praha
Posts: 253
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
V pr?b?hu závodu se mi op?t poda?ilo zaplést se do nehody a jak to dopadlo, to už je vid?t na následujících obrázcích - obrázek a obrázek. Nebýt toho, že v p?edchozí zatá?ce jsem vyrovnával smyk, tak bych se st?etu asi dokázal vyhnout a pokra?oval dál bez poškození. :whip:
jj ... kone?n? n?jaká popularita , kone?n? jsem se dostal na n?jakou fotku, ale ta cena je dost vysoká
__________________
SRi racing
powder is offline   Reply With Quote
Old 7.9.2005   #23
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

Ja se omlouvam vsem co jsem se jim primotal do cesty.

Tenhle zavod jsem doslova protrpel.

V kvalifikaci jsem dvakrat havaroval, proto ten hrozny cas 1:25

Ve sprintu jsem se snazil dostat dopredu a v posledni zatacce jsem nekoho nesetrne otocil a on mou vinou prisel o dve mista (, moc se omlouvam.

V dlouhym zavode jsem predvedl obdobny vykon a auto nakonec zahrabal v kacirku.

Proste totalni fiasko a ostuda pro EGT.
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 7.9.2005   #24
santa_cruz
Member

 
santa_cruz's Avatar
 
Join Date: 14.11.2004
Location: M?lník
Posts: 159
Default

to powder : bud rad ze nas aspon nejak foti :-))) i kdyz taky me to mrzi ze zrovna takhle .

Sosak mam dojem ze sme se ve sprintu tukli spolu :-)))
Ale nemyslim si ze to byla tvoje vina , kouknu se na to posli mi prosim replay ( hlavka.m@post.cz ) . mam replay jenom z dlouhyho .
__________________
M?j podpisový obrázek byl op?t nejhez?í a proto my byl administratorem smazán .
santa_cruz is offline   Reply With Quote
Old 7.9.2005   #25
HAMY
Newbie
 
Join Date: 11.7.2005
Posts: 39
Default

Moje dojmy z tohoto zavodu jsou veskrze pozitivni a jeste ted si libuju jak to byl skvelej zavod. Fakt jeden z nejhezcich.

QALDA: neskutecnej zazitek, poprve v zivote jsem to nepohnojil a dokonce jsem byl dlouho na pole position, nakonec start z prvni nebo druhy rady (nevim presne mel jsem desny nervy ) byl pro me velkym uspechem

SPRINT: silenej mazec, pet kol temer bez nadechnuti, takhle nasponovanej jsem snad jeste nejel, bal jsem se hodne ale vyslo to a predjizdeci manevr "pres dva" na konci posledniho kola to uz byl skoro orgazmus :P

DLOUHEJ: startoval jsem zezadu a pocital s tim, ze vsichni budou jako obvykle chybovat, litat po trave a navzajem se likvidovat a ja v klidu projedu. A vono prd Vsichni jeli jak vo zivot a ja najednou zjistil, ze jsem zakletej mezi o kousek pomalejsima jezdcema a lidi se kteryma jsem doufal zavodit jsou daleko ve predu a v klidu zvysujou naskok. Delal jsem co se dalo, ale i diky spatnejm vypoctum a dvou zastavkam v boxech jsem byl rad za paty misto v cili. Lepsi to asi bejt nemohlo. Nicmene mel jsem par moc moc hezkejch a ferovejch souboju a taky dodatecne dekuju vsem ktery me bez problemu pousteli o kolo. Omlouvam se, ze jsem nedekoval hned, ale nejak se mi odmapovaly zpravy z cudliku na volantu a klavesnici jsem si po tme netroufnul hledat.
Jednou me nekdo rozstrelil pred sikanou po dlouhy rovince a ja pak sebral nekoho dalsiho, ale uz ani nevim jestli to byl sprint nebo dlouhej zavod. Replay jsem jeste nestudoval.
Jedinou vytku mam k Plantaznikovi, kterej me po zastavkach v boxech dojel a v tu chvili byl rychlejsi tak jsem ho bez problemu pustil, jsem posledni kdo by nekomu odpiral ziskat zpatky kolo, ale za minutu jsem ho zase dojel a ackoli byl o kolo (nebo vic) pozadu tak me dost brzdil a to tak ze dlouho. To mi prijde dost zbytecny, sice odstupy na obe strany neslibovaly, ze bych se mohl v poradi posunout, ale tohle se IMHO ve slusny spolecnosti nedela

Jinak nejcistsi a nejzabavnejsi zavodni podnik co jsem v LFS zatim jel. To ze nebyly zavazny kolize na startu ani jednoho zavodu povazuju temer za zazrak :up:
__________________
* * * * To Finish First You Must First Finish * * * *
HAMY is offline   Reply With Quote
Old 7.9.2005   #26
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Powder a Santa_cruz -> Nebudu vás p?ece fotit, když jedete spo?ádan? po trati, na tom není nic zajímavýho, ne?
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 7.9.2005   #27
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

Quote:
Originally Posted by HAMY
Jednou me nekdo rozstrelil pred sikanou po dlouhy rovince a ja pak sebral nekoho dalsiho, ale uz ani nevim jestli to byl sprint nebo dlouhej zavod. Replay jsem jeste nestudoval.
Tak to byla nerizena popelnice EGT, moc se omlouvam.
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 7.9.2005   #28
Plantaznik
Member
 
Join Date: 12.6.2005
Location: Bilina
Posts: 195
Default



P.S.: Plantaznik -> Ty bys zasloužil pár . Ty nevíš, jak se pouští na blue flag? Poprvý ve 20. kole, když si lítal u výjezdu z box? jak papírovej ?ert, ses mi nacpal vnit?kem do zatá?ky, a?koliv jsi byl už o kolo zp?t (minimáln?). Podruhý ve 26. kole v nájezdu na cílovou "rovinku" jsi zase jel zarputile po mým boku, že jsem nev?d?l, jestli m? teda pustíš nebo ne... Grr. V závod? mi to tak nep?išlo, ale te?, když jsem vid?l replay, tak m? to celkem nadzvedlo. :whip: [/quote]


promin :bow: p?íšt? se rad?i na replay nedívej
__________________
dont talk,just ride
visit us at http://lfsshockwawe.wz.cz

hehehehehehe S1a S2 licensed......
Plantaznik is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.