Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.9.2013   #81
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Tak jsem se dnes kone?n? probojoval v Mazda CUPu do první 25ky, bylo to docela drsný, v posledních ?ty?ech závodech m? vždycky n?kdo zrakvil, ob?as vícekrát, takže safety rating šel o 0.7 dol? a poh?bilo mi to i šance na bednu ?i vít?zství...taky mám pocit, že jsem si po dnešním nasazení uhnal zán?t šlach..
Attached Images
File Type: png Mazda CUP statistiky.png‎ (80.1 KB, 21 views)
__________________

Last edited by Belda_CZ; 25.9.2013 at 12:05.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 2.10.2013   #82
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Zdravím,

chci nabídnout jednomu z Vás možnost brigády tento víkend na Brn?nském autodromu, jedná se o jednoduchou práci - hlídat simulátory, dohlížet, aby se lidé st?ídali v 10 minutových intervalech a neni?ili vybavení, pojede se rFactor s BMW 320Si na Brn?nském autodromu, nic se nebude p?enastavovat.

Sešli bychom se ráno v 8:00 na okruhu, prob?hla by krátká instruktáž atd. V?tšinu ?asu by jsem s vámi byl bu? já, nebo kolega, takže žádný strach.

Za?alo by se jezdit v 9:00, nejpozd?ji v 17:00 by se kon?ilo, kolem p?l druhé, kdy se pojede kvalifikace 30 minut pauza na ob?d.

Odm?na - 500K? + dva lístky na ned?lní závody (ETTC, Clio CUP, Porsche CUP, Formule, 6h GT)

Zájemci posílejte mail s fotografií na race-club@race-club.cz

Hezký den,

B?lda
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 9.10.2013   #83
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Ahoj závodníci,

tak Vám už prozradím naše nové p?sobišt?, kde se budeme nacházet pravd?podobn? už koncem ?íjna. St?hujeme se do Kartareny Papírna - nejv?tší kryté motokárové arény v západních ?echách, kde se po?ádají i Endurance závody na 6h a 12h, mají stylový bar s p?íjemnou obsluhou, pódium na koncerty a hlavn? ideální prostor pro umíst?ní našich simulátor? mezi barem a okruhem - stylov? v místnosti alá vagón s jednotlivými coupé.

Máme za sebou již první spole?nou akci pro VIP zákazníky, kde jsme prezentovali naše simulátory. Ohlas byl velmi pozitivní, což nás samoz?ejm? pot?šilo.

Po jízdách klient? jsem se taky dostal za volant mého oblíbeného SLS a dal jsem si kole?ko na Nordchleife, poté jsem byl slovy: "No virtuáln? ti to jde hezky, tak se poj? ukázat, jak to umíš na živo.." vyzván na souboj. Se ?ty?mi Heinekeny pod k?ží * jsem se vydal bránit svou závodnickou ?est...

Po 2x5 minutách jízdy ** se na ?asomí?e objevilo ?íslo pod magickou hranicí 48s... 47.959s, což bylo skoro o tém?r 1.5s mén?, než zajel nejrychlejší z pozvaných hostí a vyzyvatel v jedné osob?. Ten za mnou po odkroužení asi ješt? 10 dalších kol celý udýchaný a upocený p?išel, že slyšel n?co o ?ase za?ínajícím 47, ale že tomu nem?že v??it, tak jsem mu ukázal papír, on na to ... já na to , on na to a šli jsme se spole?n? v?novat lahodnému zlatému moku

*Pod vlivem jsem se necítil, takže žádný handicap to nebyl, mimochodem Heineken v Papírnách je s Plzni?kou to?enou v n?kterých podnicích - doporu?uju hlavn? PiJezPi na Americké a Stellou nap?. v Café Corso, asi to nejlepší a nejlépe na?epované pivo, co jsem kdy v?bec pil.*

**Celkové mám s novými motokárami na nové trati odjeto v?etn? této rozjíž?ky 30 minut celkov? odjetých a tentokrát jsem mohl jen superkrátké stinty, kv?li bolavým šlachám v záp?stí z Mazda CUPu **


Takže premiéra v papírnách se povedla, simulátory se líbily a navíc zjistili, že kluci od simracingu nejsou žádný pala?inky!!
__________________

Last edited by Belda_CZ; 9.10.2013 at 12:15.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 10.10.2013   #84
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Ješt? celý p?íští týden máte možnost se p?ijít podívat do p?vodního p?sobišt?, pak se mašiny p?est?hují do kartareny.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.10.2013   #85
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Tak jsme cht?li objednat první Fanatec CSP V2 a CSW a oni je chlapci nemají skladem, dodací lh?ta neznámá...a poslat 35 naslepo, to opravdu ne, tak jsme se rozhodli pro Thrustmastery, které jsou také výborné a za tu cenu m?žeme mít troje, první kousek osadíme v úterý.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 11.10.2013 at 15:04.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.10.2013   #86
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Tak jsme cht?li objednat první Fanatec CSP V2 a CSW a oni je chlapci nemají skladem, dodací lh?ta neznámá...a poslat 35 naslepo, to opravdu ne, tak jsme se rozhodli pro Thrustmastery, které jsou také výborné a za tu cenu m?žeme mít troje, první kousek osadíme v úterý.
T500 RS?

Já na nic hrál týden v anglii a musím ?íct, že za ty prachy hr?za.

Pádla se nepohybují s volantem a za ten týden byly volanty v hr?zném stavu.

GL
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 21.10.2013   #87
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Výkon je nesrovnatelný, na 40% to na ubrubnících kope asi t?íkrát tolik, než G27 na 120%.

Statická pádla jsou nezvyk, ale nevadí mi to, stejn? rad?ji ?adím na páce, kde se ?adí i ve v?tšin? závo?ák?, vyjma monopost?, DTM a n?krerých GT, pop?ípad? i Jett? TDI...

Pak t?eba i n?která závodní Ferrari mají velká statická pádla, nebo dokonce Pagani Zonda R...

Nejv?tší výhoda je ur?it? výkon, v?tší v?nec, který je navíc mnohem kolm?ji k zemi, což je mnohem p?íjemn?jší.

Také jsou o dost lépe umíst?na tla?ítka, která si p?i n?kterých rychlejších manévrech omylem nema?káte (a nap?íklad se p?i korekci smyku omylem nepodíváte buttonem do strany, to není moc p?íjemné) a je jich víc a snáze se díky "ostr?vkovému rozložení pro palce " se p?i?azují funkce.

Pokud vydrží mechanicky, tak to bude super, rozhodn? doporu?uju!

PS: V LFS volant tedy nijak zvláštn? nefunguje, tam je G?ko lepší ur?it?, ale v rF a iR je to super, t?eba i Octavia m? te? zase baví jezdit díky Thrustmasteru! Zítra vyzkouším update firmwaru a v??ím, že to bude ješt? lepší, než te?.

Až budou skladem CSW a budou zárove? peníze, tak ho také vyzkoušíme, protože odolnost bude ur?it? lepší, ale ocenil bych, pokud by ud?lali n?jaký leh?í GT v?nec, protože BMW je tak težký, že p?es dvojnásobný výkon oproti T500 (60W vs 120W) má CSW pomalejší odezvy než T500....

EDIT: P?ikládám jen na rychlo telefonem po?ízená foto..
Attached Images
File Type: jpg DSC_1145.jpg‎ (376.7 KB, 27 views)
File Type: jpg DSC_1146.jpg‎ (365.2 KB, 19 views)
File Type: jpg DSC_1147.jpg‎ (395.2 KB, 22 views)
__________________

Last edited by Belda_CZ; 21.10.2013 at 09:26.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.10.2013   #88
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Ješt? jsem zapomn?l na srovnaní pedál? s G27:

Nejv?tší pozitivum je obrácená montáž, díky které se k potík?m nedostává vlhkost a bordel z bot a pak taky vzhled - hliníkový plech vypadá opravdu luxusn? ve srovnání s ?erným plastem. Z ergonomie je pak super možnost nastavit pedál brzdy a plynu do velmi p?íjemné a p?irozené pozice pro heel&toe.

Mínus je velmi m?kká spojka a taky velká hmotnost, n?jakých 4-5kg víc, než u G?ek, což je p?i p?enášení opravdu znát...
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.10.2013   #89
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
...Mínus je velmi m?kká spojka ...
Je ešte mäkšia ako u G27?.. pre predstavu asi ako plynovy pedal? alebo nebodaj este viac?
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 21.10.2013   #90
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Je ešte mäkšia ako u G27?.. pre predstavu asi ako plynovy pedal? alebo nebodaj este viac?
Plyn a spojka jsou u T500 stejn? tuhé, protože je možno padály postavit opa?n?, tak aby se to dalo prohodit a nem?l si pak t?eba tuhý plyn a m?kkou spojku..?ekl bych, že to odpovídá plynu u G27, ale asi ješt? o n?co m?k?í a má delší chod.

Na doma jsou asi lepší G?ka, i když ta ergonomie mi p?ijde lepší u T, G zas snadn?ji upravíš doma (vyndáš z plastu a vsadíš do vlastní konstrukce, to možná ud?láme taky te? p?ed zimou u t?ch zbývajících dvou) jak pot?ebuješ...no na komerci kup a použij ur?it? lepší T, ale uvidíme co odolnost volantu...

EDIT: Beru zp?t, lepší pedály má jednozna?n? Thrustmaster, po delší dob? ježd?ní bylo p?esednutí ke G27 trochu šok. Zvyknout si se zase za chvíli dá, ale brzda u T500 je prost? mnohem p?irozen?jší a pedály mají i delší chod plynu, který jde více z lehka, takže je to dávkovateln?jší. Dají se také mnohem lépe nastavit na heel&toe. Na T500 pedály plánujem ješt? velký uprade. Navíc volant G27 p?sobí po T500 jako hra?ka, ty 2cm na v?nci jsou pocitov? obrovský rozdíl, stejn? tak pocit p?i ?azení na pádlech je u Thrustmasteru mnohem autov?jší (motorsport grade), pocitov? mi hodn? p?ipomínala kliky t?eba pádla na Radicalu. Na rychlost p?i jízd?rozdíly v G27 vs T500 nemají vliv (jezdím na sekven?ku v?tšinou, nebo manuál, ob?as na pádla, tam je pak výhoda u G27), osobák na Ringu (Touristenfahrten 2.2a) mám momentáln? 7:11.9 se Z4 GT z Blancpainu na G27, ale ty pocity...
__________________

Last edited by Belda_CZ; 26.11.2013 at 04:59.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.10.2013   #91
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Tak nech vam to vydrzi co najdlhsie
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 25.11.2013   #92
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Tak RACE CLUB je už p?est?hovaný a m?žete se na nás p?ijít podívat do parádního prost?edí Motokáry Papírna Plze?.

Zavád?cí AKCE - 20min/99K? a 5+1 jízda ZDARMA!!

Jezdit m?žete rFactor nebo LFS, jelikož ale LFS všichni znáte a jste zvyklí "na to svoje", tak doporu?uji volit rFactor a zkusit Octavia CUP, pak n?co z GT?ek (doporu?uju Z4 a F430) a nakonec F1.

Na vid?nou závodníci

PS: Díky tomu, že jsme v Papírnách si m?žem taky na jednom míst? pokecat u pivka a dát si závod na kárách, moc tam zatím naježd?no nemám, cca 6 jízd.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 26.11.2013 at 04:48.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2013   #93
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Exclamation

viz foto
Attached Images
File Type: jpg A2 na ší?ku 60%.jpg‎ (40.6 KB, 7 views)
File Type: jpg Papírny cut 2.jpg‎ (127.5 KB, 13 views)
__________________

Last edited by Belda_CZ; 18.12.2013 at 23:07.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2013   #94
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Nov? jsou dárkové poukazy dostupné také online na našem e-shopu http://eshop.zavodnisimulatory.cz/

Kupte svým p?átel?m poukaz z pohodlí domova!
Attached Images
File Type: png poukaz 30min.png‎ (115.0 KB, 9 views)
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 5.1.2014   #95
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

http://sdeleni.idnes.cz/motokary-v-p...en-sdeleni_ahr
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2014   #96
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Hoj simrace?i,

tento víkend odstartoval na portálu SimRace.cz Fulda CUP.

Užijte si parádní závody s dalšími nadšenci a využijte p?íležitost zm??it na trati síly s mistrem Evropy v poháru cestovních voz? ETTC Petrem Fulínem!

P?idejte se k závodní komunit? a sledujte aktuality jejich facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Simra...134629?fref=ts
__________________

Last edited by Belda_CZ; 12.1.2014 at 14:08.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2014   #97
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Report z Hungaroringu:

http://www.simrace.cz/?page=press&id=1260
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 23.3.2014   #98
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Tak nov? najdete naše simulátory krom Plzn? a Jihlavy ( http://www.racegarage.cz/ ) také v Brn?, konkrétn? p?ímo na autodromu, v pátek jsme jim ho tam vezli, p?ibližn? za 2 týdny ho budou poprvé ve?ejn? prezentovat na akci a za cca t?i týdny jim dovezeme ješt? Fanatec Clubsport Shifter, aby to bylo komplet.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 1.4.2014   #99
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Tak už máme v provozu stereoskopické 3D (3x3D monitor+ aktivní brýle) a vypadá to opravdu náramn?!

Než dod?láme nový simulátor komplet, cena z?stává standardní.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 1.4.2014 at 17:44.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2014   #100
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Exclamation

Vsechny dily na novy high-end simulator objednany, cca za mesic si budete moci uzit nejlepsi virtualni jizdu v zivote!
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.