Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.9.2008   #1
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default 911 Cup - Race I - Tiskovka

Táákže... bylo to fajne Jako vždy jsem nem?l ?as na trénink, takže jsem p?ed samotnou kvali mohl mít najeto tak 10-15 kol max Vezmeme-li v úvahu, že tohle byl m?j první závod s rwd(!), vlastn? v podstat? tém?? první delší vážn? mín?ná jízda (nepo?ítám cruise apod) s rwd za celou dobu, co mám licenci, tak jsem nedopadl v?bec zle

V kvalifikaci jsem p?ekvapiv? postoupil až do t?etí ?ásti, což m? docela pot?šilo. Tam jsem zajel dobrý ?as a 6. místo bylo víc, než v co jsem doufal. Bez tréninku, bez zkušeností s rwd.

V samotném závod? jsem za?al také víc než dob?e. V T1 byl kdosi, tuším Sir?, oto?en, což zbrzdilo spoustu jezdc?, kte?í jeli po vn?jší stran? - EDIT: na záznamu bylo vid?t, že první to mezi t?mi t?emi vp?edu dost lagovalo... Já z?stal na vnit?ku a tam bylo jak vymeteno. Skok na druhé místo hned v T1 Jenže pak p?išly na ?adu moje nervy a studené gumy ud?lali svoje, postupný propad. Cht?l bych se imluvit lidem, kterým jsem mohl zp?sobit trochu problém?, p?edevším v poslední zatá?ce prvního kola jsem jel na vn?jší krajnici s kolama na tráv? a n?kdo se o m? ot?el s kon?il ve smyku - EDIT: byl to OndrejKo - sry, v tu chvíli jsem nem?l auto pod kontrolou, omlouvám se . Postupn? jsem se propadl až na 18. pozici a pak jsem se kone?n? ustálil... A za?al hotlapit Pravda, kolem 5.-10. kola jsme jeli v pom?rn? hezké skupince, kde se po?adí m?nilo dosta ?asto. Ani ne tak díky p?edjížd?ní, jako spíš díky jezdeckým chybám. Ale i souboje se našly a, díky bohu, byly to všechno krásn? ?isté p?edjížd?cí manévry. Jezdili jsme docela pomalé ?asy, rozhodn? pod moje možnosti, jenže jsem nebyl schopný se dostat dop?edu a odjet - vždy jsem trochu chyboval a byl jsem p?edjet zpátky. Pak sem to kone?n? zlomil, ud?lal si rychle náskok a za?al zase hotlapit. Se zastávkou jsem ?ekal docela dlouho, trochu ?asu jsem ztratil, když jsem na rovince m?nil tam a zpátky nastavení pro vým?nu pneu Trochu jsem se bál, že to na jedn?ch neodjedu, nakonec vým?na p?i 65+% a nic se nem?nilo, takže na jedn?ch pneu celý závod. Díky tomu byla rychlá zastávka a i p?es dotankovávání 15% a mírné opravy jsem se posunul na 10. místo. Trochu jsem se bál, ale šlo to. Ke konci jsem za?al stahovat Treglise a protože s ním jsem si v lize parádn? zabojoval, tak jsem se t?šil Bohužel, zezadu za?al dotahovat, ZABII (sry, za zkomolení?) a to m? trochu rozhodilo. Po?ád jsem ale jemn? dotahoval, jenže pak p?išla první chyba a propad na 11. místo, vzáp?tí chyba jezdce p?ede mnou a návrat na 10. Pak zas chyba... no nakonec jsem jezdil na 11. míst? a byl smí?en s touto pozicí. Pak se ovšem za T1 motalo n?jaké KxR a to bylo fajn Až do konce jsem pozici nepustil, v záv?ru si prohlédl nový PMT skin na P@chovi a dojel na 10. míst?. Jsem dost spokojen.

A co víc, rwd m? n?jak chytlo. Možná je to tím, že d?ív jsem zkoušel snad jen XRT n?jak více a dost m? vytá?el turbo lag. Tohle je ale super, povinná ?ást setu je fajn, pole je asi opravdu vyrovnan?jší (i když...). Po této zkušenosti se jen modlím za malé GTR rwd k XFR/UFR, protože to by bylo jednoduše parádní. Díky za p?kné závody, t?ším se za 14 dní na SO
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600



Last edited by zipper; 8.9.2008 at 22:49.
zipper is offline   Reply With Quote
Old 8.9.2008   #2
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default 911 Cup / Tiskovka - 1. zavod

jen strucne asi (treba se ale rozepisu).
na zavod jsem se moc nepripravoval, chvilka treninku v patek + jsem pocital s alespon 30minutama pred zavodem. set jsem vyzebral od kluku z vcz(diky) a sel jsem na testovani. setu jsem se musel prizpusobit, ale docela to jelo.

kvali1: do ty jsem nastupoval s tim, ze stejne vypadnu v prvni casti a pujdu se naveceret. zajel jsem ale solidni cas a skoncil 3.

kvali2: opet se mi celkem darilo, takze 4. nebo 5. misto a sel jsem dal

kvali3: na radu losa jsem vyjel hned ze zacatku, coz bylo jen dobre. trat prazdna a nemusel jsem se stresovat z casu ostatnich. ostre kolo se mi povedlo a diky loukotove chybe jsem si vyjel pole position (coz jsem vubec necekal, navic FZR vubec nemam rad)

long: tak ten jsem si opravdu uzil. start celkem ok, protoze starty nejsou moje silna stranka. loukota probrzdil, ale videl jsem ho, takze bez problemu. pri najezdu do t1 byl na vnitrku reyco, od ktereho jsem lehce odstrelil do driftujiciho loukoty -> hodiny a pak uz jen parta buldozeru, auto na strese a konec.


shrnuti: kvali me hodne nabudila na dobry zavod, ktery skoncil prakticky driv nez zacal. cekal jsem, ze bude zavod restartovan, ale byl jsem zklaman(ja osobne bych nejspise hodil cervenou a zavod restartoval s upozornenim, at se vsichni uklidni. navic se mela jet hodina, tudiz o duvod vic hodit restart. vsichni 3 komisari byli ale asi proti), tudiz jsem se odpojil a zavod jsem uz nesledoval. premyslel jsem, ze se na cely cup vyprdnu, ale pojedu dal a budu doufat, ze nejaky zavod dojedu
SIR is offline   Reply With Quote
Old 8.9.2008   #3
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Super, skvelej zavod az na par drobnosti...

Zezacatku bych se chtel omluvit Novasovi, myslel sem, ze se tam oba vlezeme, promin a taky bych se chtel omluvit JENDANOVI, ze sem ho celou druhou cast zdrzoval a on nemohl nic delat, chtel sem te pustit abys valil ale urcite bys me pustil na modrou takze sem to nehrotil...takze srry...

V prvni kvali sem jel, co to slo a nejak sem se dostal i do druhe (vic si nepamatuju)... Druhou kvali uz sem jel nadoraz a bylo z toho PB a v prvnim kole 4 misto ale ty rychlejsi jeste nejeli, u konce neco kolem 13 mista...

Start byl vazne nervak, celou cilovou rovinku sem se rozmyslel, jestli se mam do T1 presunout na vnitrek nebo jestli mam zustat na venku, rozhodl sem se pro druhou moznost a to se vyplatilo, vetsinu aut zablokovalo auto lezici na strese uprostred silnice a ja mel volnou cestu takze v T2 bylo krasny 7 misto ale jak sem mladej, tak sem hloupej a porad mi to nestacilo, jel sem nahrane a to se nevyplatilo, na sjezdu z kopecka pred posledni zatackou me to vyneslo a narazil sem do gum, coz me pretocilo a ja stratil 5 pozic, hnal sem ale uz sem nic neuthl, v 17 nebo 18 kole sem sel do pit, rekl sem si, ze gumy musi vydrzet a modlil se, abych se nemilil, od vyjezdu z pit se krome JENDANA nic nedelo, popravde sme "bojovali" jen mezi sebou byt byl JENDAN o kolo spatky, 5 kol pred koncem sem si vypl zobrazeni gum a doufal, ze to vydrzi a vydrzeli.... V cili pekne 12te misto a u me naprosta spokojenost
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 8.9.2008   #4
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

SIR:
Tvojí situace je mi líto, to bylo oprvadu smutný, restarty hlavního závodu budem dávat jen opravdu v extrémních p?ípadech, jako nap?. že se rozletí vzduchem p?lka pole atd. V tvém p?ípad? se bohužel stalo to, že jsi tam z?stal jen ty, zatímco zbytek pole se tím protáhnul (v rámci možností) vícemén? dob?e. Do dalších závod? budem postupovat stejn?, restart nebude, pokud se nebude jednat o opravdu masivní crash.

Edit: prosím slu?t? n?kdo ty 2 témy do jedné.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 8.9.2008 at 22:36.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.9.2008   #5
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Prolog :
Na závod som sa ve?mi tešil, trénoval ale v de? závodu som zistil, že môj upravovaný setup dopadol dos? biedne a nebol som schopný odjazdi? ani jedno rýchle kolo. Naštastie sa mi podarilo zbúcha? doslova pre m?a zázrak. Takže v dobrej nálade za?ali preteky.

Kvali 1 :
Išlo skôr o povinnú jazdu ale nechcel som to podceni?, chcel som osta? rozjadený. Nakoniec 2.miesto , spokojonos?.

Kvali 2 :
Túto ?as? kvalifikácie som považoval za najdôležitejšiu, pretože prvá 10tka bola mojim cie?om. 3 kolá po sebe sa mi podarilo odjazdi? takmer identický ?as. Nakoniec opä? 2.miesto.

Kvali 3 :
Nervy, nervy, nervy. Jedno merané kolo dokáže spravi? neuverite?ný stres, nervozitu. Po?kal som si pokia? všetci prejdu a potom som vyrazil spolu s mojím tímovým kolegom. Prvý úsek priemerný, potom chyba za 2.splitom nakoniec výsledný ?as, ktorý sta?il na 3.tie miesto

Long :
Štart som išiel dos? opatrne, radšej som za?al brzdi? jemne ale skôr. SIR išiel pribrzdil až ve?mi, tak som sa snažil využi? medzeru, ktorá vznikla na vnútornej strane. Bohužia?, došlo ku kontatku, za ktorý sa ve?mi ospravedl?ujem. Zo za?iatku sa mi nepodarilo vybudova? si náskok pred Mottom a Attim. Postupne som to natiahol na 6s, potom sa to skrátilo, a ke? som odchádzal do pitov, Atti bol za m?ou len 2,5s. V pitoch všetko OK, akúrat sa mi pri rozbiehaní rozhorú?ila spojka a za?ala šmýka?, takže som musel dáva? ve?ký pozor pri radení. Pity nakoniec pre mna dopadli lepšie ako pre súperov, lebo som po nich mal náskok cca 7s, ktorý som natiahol na 11s. Potom som však uvidel stav mojich pneu, ktorý som posúdil za nebezpe?ný, preto som za?al ís? pomalšie. Nakoniec som spokojne došiel do cie?a. WIN

Epilóg :
Preteky boli super, každý sa snažil ís? ?o naj?istejšie, organizácia super, tú musím pochváli?. ?o ma mrzí je SIR a Louky, ktorého zradil internet.
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram


Last edited by reyco; 8.9.2008 at 22:40.
reyco is offline   Reply With Quote
Old 9.9.2008   #6
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Unhappy

No co rici....Na zavod jsem se tesil i pripravoval (v ramci moznosti)...jenze..

Kvali1:
Nejak jsem nemohl chytit rytmus,nekde v polovine kvalifikace jsem odpalil gumy,ale i tak to stacilo na 2 kvalifikaci
Kvali2:
2 jsem mohl si zajet PB a 2 jsem to nekde ke konci pokazil,skoda...12 misto
Kvali3:


Long:
Start celkem v pohode,moje malickost se pohybovala nekde kolem 10 mista...Asi v 5 kole,jsem byl nekde na 7 miste a pak prislo neco..no nevim,co se presne stalo,ale ucitil jsem naraz zezadu,uplne me to vyhodilo mimo trat a konec Vim jen,ze za mnou byl Sparco,takze bud to byl on,nebo me server proste chytl,zmackal,zahodil....Musim pockat na zaznam primo ze serveru (pokud bude),abych se podival,jak to tam vlasne bylo....
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 9.9.2008   #7
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Tento zavod bych nazval obrovskym prekvapenim!

Trenoval jsem jen nepatrne a jak se rika za 5 minut 12 tedy tesne pred zavodem. Musim podekovat kolegovi Faraonovi za set, ktery byl naprosto suprovy jelo se mi vyborne.

Kvalifikace probihala celkem v pohode a kdyz jsem nejakou dobu byl na prvni pozici koukal jsem jako puk Nasledne jsem se probojoval az do treti casti kvalifikace a tam ziskal ctvrte nebo pate misto nevim ted presne.

Po startu zavladnul trosku zmatek nicmene jsem se dokazal vyhnout a nasledoval Reyca. Za naraznikem jsem mel Attiho a vedel jsem, ze to nevesti nic dobreho. Snazil jsem se jak to jen slo, ale na Reyka jsem nestacil za to me dotahoval Atti a po chybe, ktera prisla me predjel. V 17. kole jsem zamiril do pitu. Po nekolika kolech jsem mel Attiho na dohled, ale spojka byla v cervenem poli a tak jsem se rozhodnul neriskovat a jet pianko. Najednou ovsem pozoruji, ze se Attimu blizim a tak jsem skusil jeste zabojovat. Az v poslednim kole jsme byli tesne za sebou v jedne zatacce jsem se pres Attiho dostal, ale v zapeti mi byl prejizdeci manevr vracen a ja tak dojel na 3. miste

Zaverem obrovska spokojenost, opravdu jsem necekal ze to pujde jako po masle. Po zavode jsem se hned odpojil, jen proto, ze jsem musel do prace. O namatkove kontrole setu jsem vedel a set hned odeslal. Doufam, ze to neni problem jinak to neslo. Kdyby jsme priste zacali o 15 minut drive bylo by to uplne super Taky diky tobe Atti - podobnou situaci jsem s tebou zazil ne jednou
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 9.9.2008   #8
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default Vyborny vysledek

Natrenovano jsem mel dost a na zavod se tesil. Set jsem moc neresil, capnul jsem ten, ktery dali SDI jako vzorovy a s nim odjel kvaldu i zavod (na ten jsem si jen lehce prifoukl).

Q1: Hned od zacatku jsem chytl dobre tempo a i mista mel celkem dost. Povedlo se mi zaostat za svym vlastnim PB o pouhou setinku sekundy a byla z toho pozice v TOP10.
Q2: Uz se mi tak nedarilo, mel jsem o cca 0,3s horsi cas, navic celo vyrazne zrychlilo, coz bohuzel znamenalo prvni nepostupovou pozici.

Celkove vzato jsem cekal mnohem lepsi casy, takze jsem byl prijemne prekvapen uz i vzhledem k "default" setu.

R: T1 jsem projel lazo plazo. Mel jsem stesti na vyber stopy, protahl se vnejskem kolem te nehody, a razem z toho byla ctvrta pozice. Jel jsem ze zacatku dost opatrne. Ti prede mnou mi zacli rychle ujizdet a ja delal spunt ostatnim. Dost na mne dotiral Max.3, ale pozici jsem udrzel (misty mel asi co delat, aby mne v pomalych zatackach zezadu netrefil). Po par kolech se propadl asi kvuli soubojum s Duukem, ktery pak na mne zacal kolem puli zavodu dotirat. Tou dobou byla prede mnou velka mezera a i za nami dlouho nic, takze to bylo spise takove nudne hotlapeni, nez zabavne zavodeni. Pit jsem bez stresu zvladl dobre, ale i tak se preze mne Duuku dostal a ujel mi. Zbytek zavodu byl opet hotlapovaci.

Suma sumarum:
Bylo to takove nezazivne krouzeni a boj s klouzajicimi pneu, ale vysledek vskutku vyborny, i kdyz diky tomu, ze se vetsina pole hned v T1 zasekla.
Tech par okolaku, ktere jsem predjel, me pustilo ukazkove, za coz jim patri diky.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 9.9.2008   #9
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Z pohledu po?adatele:

Docela jsem se t?šil, jak si všichni povedou. Závod se mi i p?es neš?astnou kolizio v T1 a pár dalších líbil, i když se pole natáhlo mnohem d?íve, než jsem ?ekal. P?eci jen i když je FZR p?iškrcené a kv?li nastavení se chová pom?rn? nedotá?iv?, po?ád má 400k a je to rwd. Sice jsem si po shlédnutí Q2 ?íkal, že by to v závod? mohlo být hodn? napínavé (13 jezdc? v 1s), ale výsledek jsme vid?li. P?eci jen tréning je znát. Dát všem R3 pneumatiky taky až tak moc nepomohlo (n?kte?í by to ur?it? zvládli na R2, což by jim dávalo výhodu) protože n?kdo je v pitu m?nil (s tím jsem nepo?ítal).
Do 2. závodu bych poprosil všechny, aby opravdu jezdili opatrn?, hlavn? v T1! A ješt? dám voln? k dispozici osv?d?ený setup, všiml jsem si, že n?kte?í m?li se setem problémy.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 9.9.2008   #10
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Gepas < vpohode, ja jsem to tam vzal zbytecne ze siroka a ve chvili kdys me trefil jsem uz stejne pomalu ale jiste sel do smyku, pac jsem byl netrpelivy s plynem, takze bych asi skoncil v hodinach tak jako tak...

Petr CGY < Velika omluva, krute jsem neodhadnul brzdny bod a moc jsem se lepil... fakt me to mrzi...

q1:
pro me nic zajimaveho... odkrouzil jsem, slaby vykon, nicmene na q2 to stacilo...

q2: Dymak (MM I FOX-cz) JE PAKO!!! pri kvalifikaci drzis hubu, zvlast kdyz jenom koukas! svoje lamacky dotazy si nech na jindy! nechci se na to vymlouvat, nicmene tadyten kousek chatu prisel v pro me velmi nevhodnou chvili (zrovna jsem prijizdel tu sikanu z kopce a blizila se posledni zatacka pomerne dobre rozjeteho kola) a nasledna kupa zprav od poradatelu (z nichz jedna byla i VOLTE KONEC) mi opravdu nijak na soustredeni nepridali... ale jezdil jsem ho*no celou kvalifikaci, takze co uz...

zavod:
hm, hned ze zacatku jsem se poslal mimo trat. po chvilce dohaneni jsem dojel skupinku o ktere tu uz psal Zipper, coz se mi povedlo hlavne proto, ze se mezi sebou prali a tak ztraceli... po par dalsich chybach jsem se posunul nekam na 13. misto, kde jsem zbytek zavodu vice-mene odhotlapil...

zaver:
jsem celkem zklamany, moc jsem se nebavil a ani jsem nepodal zadny vykon... set jsem mel ten defaultni co je tu ke stazeni, trochu prifoukly, ale jak ukazal Lala, tak i snim to jde... Vykladat tady ze nekteri ucastnici by se vubec nemeli do takovych zavodu poustet a nejdriv se naucit jezdit na nejakych slabsich a ovladatelnejsich autech je asi zbytecne, neb se to tu probiralo uz mnohokrat...

EDIT: jo a kdokoliv pouziva skin na helmu HEL_Shiro, necht ho uploadne na LFSW, ta zprava pri kazdem nahravani replaye uz me zacina stvat...
Novas is offline   Reply With Quote
Old 9.9.2008   #11
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Novas View Post
EDIT: jo a kdokoliv pouziva skin na helmu HEL_Shiro, necht ho uploadne na LFSW, ta zprava pri kazdem nahravani replaye uz me zacina stvat...
Myslím, že to je Sparco. Zárove? ho cht?l požádat o upload skinu na lfsw...
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 9.9.2008   #12
Petr CGY
Member
 
Join Date: 21.6.2005
Posts: 128
Default

Quote:
Originally Posted by Novas View Post
....

Petr CGY < Velika omluva, krute jsem neodhadnul brzdny bod a moc jsem se lepil... fakt me to mrzi...

...
hehe, nic se ned?je, o tom závod?ní je, jízda na hran?. Bylo to jen š?ouchnutí, navíc, stejn? bych neud?lal b?hvíjaký výsledek.

Za boha jsem nemohl chytit rytmus, jakmile jsem zajel slušn? jeden sektor, v dalším jsem zaru?en? vyrobil botu. Takže jediné co se mi fakt povedlo, bylo to ukázkové poušt?ní mar?an?, kte?í mi nad?lili kolo. :-)
Petr CGY is offline   Reply With Quote
Old 10.9.2008   #13
dymak
Newbie

 
dymak's Avatar
 
Join Date: 30.4.2008
Location: Ostrava CZ
Posts: 46
Default

to : NOVAS ty musiš byt opravdu velky frajer co když použivaš takove silne slova cht?l bych se stebou sejit ja bych ti hned vysv?tlil kdo ma držet hubu . Ano n?co jsem napsal ale nebyl jsem sam za to jsem dostal -2 body moje chyba ale n?jaky trotl z Jablonce mi nebude ?ikat Drž hubu tak si prosim p?išt? važ slova dik . A jestli stim maš n?jaky problem tak mi napiš kde p?esn? bydliš ja se za tebou stavim a pokecame kdo ma držet hubu ok
dymak is offline   Reply With Quote
Old 10.9.2008   #14
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by dymak View Post
to : NOVAS ty musiš byt opravdu velky frajer co když použivaš takove silne slova cht?l bych se stebou sejit ja bych ti hned vysv?tlil kdo ma držet hubu . Ano n?co jsem napsal ale nebyl jsem sam za to jsem dostal -2 body moje chyba ale n?jaky trotl z Jablonce mi nebude ?ikat Drž hubu tak si prosim p?išt? važ slova dik . A jestli stim maš n?jaky problem tak mi napiš kde p?esn? bydliš ja se za tebou stavim a pokecame kdo ma držet hubu ok
A? už byla Novasova reakce p?ehnaná nebo ne, tvoje také rozhodn? není z nejklidn?jších Doporu?uji vychladnout, p?e?íst si sv?j p?ísp?v?k znovu a t?eba ho trochu zmírnit. Na to, že jsi na fóru nová?ek, používáš také odvážná slova.
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 10.9.2008   #15
dymak
Newbie

 
dymak's Avatar
 
Join Date: 30.4.2008
Location: Ostrava CZ
Posts: 46
Default

jo použivam protože si tady hrajete na nejlepši dorce a když nahodou n?kdo ud?la nejakou chybu což se stane každemu tak z toho hned d?late v?du ja už jezdim n?jakou doby ale takove reakce tak to jsem ješt? nevid?l. .Ale jo možna že jsem to p?ehnal ale ja si od nikoho nadavat nenecham
dymak is offline   Reply With Quote
Old 10.9.2008   #16
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by dymak View Post
to : NOVAS ty musiš byt opravdu velky frajer co když použivaš takove silne slova cht?l bych se stebou sejit ja bych ti hned vysv?tlil kdo ma držet hubu . Ano n?co jsem napsal ale nebyl jsem sam za to jsem dostal -2 body moje chyba ale n?jaky trotl z Jablonce mi nebude ?ikat Drž hubu tak si prosim p?išt? važ slova dik . A jestli stim maš n?jaky problem tak mi napiš kde p?esn? bydliš ja se za tebou stavim a pokecame kdo ma držet hubu ok
jo no, tak ted jsi ukazal ze jsi opravdu o moc inteligentnejsi nez jsem si puvodne myslel s takovou aroganci jsme se tu u novacka snad jeste nesetkali...

EDIT: jo a malem bych zapomnel! ty toho tak musis mit odjezdeno, kdyz ani nevis ze muzes prehrat spojku!

Last edited by Novas; 10.9.2008 at 14:41.
Novas is offline   Reply With Quote
Old 10.9.2008   #17
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

Ad chat - no neviem, ale ked niekto chatuje pocas zavodov aj napriek tomu, ze sme pred kvalifikaciou a zavodmi TRAJA zdoraznovali ZE JE TO ZAKAZANE, mozeme si o tom mysliet len dve veci - bud nerozumie pisanemu textu, alebo...

To, ze je kazdy riadok penalizovany -2 bodmi neznamena, ze "dostanem 2 body a tym to hasne". Je to len sposob akym mozme motivovat cloveka aby to neurobil znova. Ze na teba poskodeny spustil sprsku nie najkrajsich slov je uz len (vedlajsi) NASLEDOK TVOJHO KONANIA s ktorym si za PORUSENIE PRAVIDIEL mal ratat. Ale toto si uz vybavte medzi sebou. Jedine co s tymto mozeme urobit je pritvrdit tresty od buduceho zavodu, co po dohode asi aj urobime.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 10.9.2008   #18
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by eraser007 View Post
Jedine co s tymto mozeme urobit je pritvrdit tresty od buduceho zavodu, co po dohode asi aj urobime.
jsem jednoznacne pro! nechatovat je to nejjednodussi, co muze kazdy disciplinovany zavodnik dodrzet, tak proc tolerovat porusovani...

EDIT: ja osobne bych upletnil system varovani... napr. prvni varovani = ztrata 2 bodu, 2. varovani = ztrata 5 bodu, treti varovani = diskvalifikace ze zbytku sezony
Novas is offline   Reply With Quote
Old 11.9.2008   #19
dymak
Newbie

 
dymak's Avatar
 
Join Date: 30.4.2008
Location: Ostrava CZ
Posts: 46
Thumbs up

ano jsem arogantni na lidi co se chovaji arogantn? jako ty n?komu nadavat že je PAKO a že na držet hubu to sv??i o tvoji inteligenci ja mam 37 roku a s takové chovani absolutn? nesnašim proto jsem napsal to co jsem napsal. a jak n?kdo napsal že neviš kdo sedi na druhe stran? pro m? neni problem sednout do auta a zajet t? navštivit do Jablonce tak si to prosim uv?dom jak se chovaš ty. ano ja jsem ud?lal chybu a za ni jsem byl potrestan a nepot?ebuji poslouchat ruzne naražky. Ano maš provdu že asi nemam moc odježd?no tak tomu nev?? mam ale ne stimhle autem tak jsem se jenom informoval pro? se to p?eh?iva ty když jsi za?inal tak jsi byl asi hned super jezdec že. Tak to je asi vše co jsem cht?l napsat
dymak is offline   Reply With Quote
Old 11.9.2008   #20
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by dymak View Post
ano jsem arogantni na lidi co se chovaji arogantn? jako ty n?komu nadavat že je PAKO a že na držet hubu to sv??i o tvoji inteligenci ja mam 37 roku a s takové chovani absolutn? nesnašim proto jsem napsal to co jsem napsal. a jak n?kdo napsal že neviš kdo sedi na druhe stran? pro m? neni problem sednout do auta a zajet t? navštivit do Jablonce tak si to prosim uv?dom jak se chovaš ty. ano ja jsem ud?lal chybu a za ni jsem byl potrestan a nepot?ebuji poslouchat ruzne naražky. Ano maš provdu že asi nemam moc odježd?no tak tomu nev?? mam ale ne stimhle autem tak jsem se jenom informoval pro? se to p?eh?iva ty když jsi za?inal tak jsi byl asi hned super jezdec že. Tak to je asi vše co jsem cht?l napsat
tak pojed borce 37 jo? podle zpusobu vyjadrovani a chovani bych te nekostoval vic nez na 14 cece..

delas si to horsi a horsi, misto toho aby ses omluvil, tak akorat nadavas a mluvis z cesty...
Novas is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.