Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Kdy chcete, aby se jel druhý závod (FE Gold):
P?vodní datum i ?as (18.11. od 20:00) 4 13.33%
P?vodní datum (18.11.), ale od 17:00 11 36.67%
O týden pozd?ji (25.11. od 20:00) 13 43.33%
Až 14 dn? po FE Green, tedy 20.1.2013 2 6.67%
Voters: 30. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.1.2013   #481
Coldr!d3r
Newbie

 
Join Date: 4.4.2007
Posts: 5
Default

Dneska nepojedu, leden je pro m? v prdeli.
Coldr!d3r is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2013   #482
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
Jede se jen jeden závod, ale m?l být za 2x bod? (tudíž 30 pro vít?ze). Koukal jsem do propozic a ono to tam fakt není.
Tímto tedy dopl?uji pravidla: ZA POSLEDNÍ ZÁVOD 2x BOD?! Po?ítejte s tím.
Proto se ptam Já to také nemohl najít.
Aspo? musim jet, jinak bych nemusel ani startovat.

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
FE Black je fajn a naucit se da i tema, kdo jeste neznaji kazdou zatacku v LFS nazpamet ze vsech uhlu. Jen to holt dyl trva. Pro me na FE4 je nejvetsi problem v tom, ze uz tuplem neposkladam dobry kolo. Je spousta mist na chybu, a tak je pro me skoro nemozny zajet ciste cely kolo

Taky me vcera napadlo, ze je tentokrat nesmysl otacet pole. O to vetsi nuda to bude. Vlastne se celej zavod redukuje na otazku: Dokazu 47x neudelat fatalni chybu v sikane?

Z toho mi vyplyva navrh:
bodovat Q jako jeden zavod a pak normalne otocit kus rostu nebo klidne cely pole.
To nechápu ani já XD

Prost? normální kvalda a normání rošt, 47kol a 2x tolik bod?.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2013   #483
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

já jsem takovej idiot

velmi se omlouvám Ag.Salomonovi a RedlineKingovi, jsem hloupej v?l, netrénoval jsem a d?lal jsem hovadinu vedle hovadiny
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2013   #484
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Vidím, že Peugeot dneska válel.

Taky sorry Kingovi za T2, nesoust?edil jsem se na brzdnej bod.. no a bylo to. Pak jsem možná trochu optimisticky (2x) p?edjížd?l do první šikany, jednou to odnesl Substance, podruhé m? po zásluze vyškolil Tomáš, bou bou b-b-bouda.

Každopádn? díky za šampík, ale kdyby jste se rozhodli ho ješt? trochu natáhnout, tak bych se nezlobil. Stejn? se tu u nás jinak nic moc nejezdí.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2013   #485
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Díky za zorganizování p?kného šampionátu.

Dneska jsem byl týmu kone?n? co platný a získal alespo? n?jký ten bodík za 9. místo
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2013   #486
xxmartin
Newbie

 
Join Date: 5.6.2010
Posts: 38
Default

Poslední závod super, jedu si krásn? 46 kol na 4 pozici stabilní ?asy celkem. Kousek za mnou byl po?ád dohnalík, nepoda?ilo se mu m? ale dotáhnout. No a co se nestane, šikan? na za?átku posledního 47 kola mi dojde benál

Dohnalík m? ale p?es celé kolo doštouchal do cíle a tak jsem nakonec skon?il 5 tak aspo? že tak:-) Samo že m? nenechal p?ed sebou až do cíle:-))

D?kuji po?adatel?m za závody a budu t?šit zase n?kdy na n?jakém CZ cupu
__________________
OstravaCZE
xxmartin is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2013   #487
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Diky moc aspon za tech par zavodu, kterych jsem se mohl zucastnit. Taky se primlouvam za prodlouzeni sampionatu. Tip: Vyhlaste viteze a pridejte dalsi zavody a jede se dal.

Diky za pekny zavod Ag Tomasovi. V te sikane za kopcem jsem te nechtel skrpipnout. Mel jsem za to, ze to vyjde. Jel jsi fer a ja si skvele zajezdil. Promin trochu za defenzivni pristup. Nechtel jsem dat nic nikomu zadarmo.
Chudak Kid s jeho sideflipem. Mel jsem to z prvni rady a dokonce jsem i cekal, ze se neco takoveho stane.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2013   #488
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Myslela jsem, že ten poslední závod stihnu, ale bohužel...
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2013   #489
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Chvíli jsem myslel že jedu sám ale pak jsem za?al n?jaká auta potkávat.

Díky za závody


Bavorák informoval že to prý je mpwr trio ve finále tak jdeme slavit


Škoda že n?kte?í museli závody vynechat, mohlo to být zajímav?jší.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2013   #490
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

K tomu skoku do garaze. Je mi jedno, ze jsem dostal penalizaci, protoze jsem stejne odstartoval posledni.
Skocil jsem tam, protoze jsem chtel zkontrolovat restriktor, abych se vyhnul trestu, coz se bohuzel nepovedlo. Navic, jsem zajel primo do garaze a tam se prepnul do garaze. Nejak na tom neshledavam nic spatnyho a tak by me docela zajimalo k cemu tohle pravidlo existuje? Vzdyt z toho neplyne zadna vyhoda. Opravit se stejne muzete v pitstopu.
Neni to otazka jen na organizatory, ale pro vsechny kdo to chapou.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2013   #491
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
K tomu skoku do garaze. Je mi jedno, ze jsem dostal penalizaci, protoze jsem stejne odstartoval posledni.
Skocil jsem tam, protoze jsem chtel zkontrolovat restriktor, abych se vyhnul trestu, coz se bohuzel nepovedlo. Navic, jsem zajel primo do garaze a tam se prepnul do garaze. Nejak na tom neshledavam nic spatnyho a tak by me docela zajimalo k cemu tohle pravidlo existuje? Vzdyt z toho neplyne zadna vyhoda. Opravit se stejne muzete v pitstopu.
Neni to otazka jen na organizatory, ale pro vsechny kdo to chapou.
To jsme nevedli, ze si chtel byt tak poctivej. Ja to pokazdy v Q kontroluju jestli maji vsichni restriktory. S tim opravenim nemas pravdu. Ne vse jde opravit, treba pretocenej motor. Nekdo by toto mohl vyuzivat. Cemuz jsme se chteli vyhnout. Za dalsi, nevime, jestli tam nekdo skocil, protoze je na strese a tudiz by mohl pokracovat. Organizatori tohle nemuzou hlidat, pokud chteji taky jezdit.
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2013   #492
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Kvalifikace vyšla nad moje o?ekávání,5. místo s fxo byl pro mne úsp?ch,pak mi došlo že mám za sebou jen XRT a RB a pár m? jich na startu p?edjede.

Jak jsem p?edpokládal,po startu propad na 9 pozici,Jarda se cpal tvrd? a trochu mi poladil k nemojí radosti pravý odklon,což jsem pocítil v druhé polovin? závodu,kdy jsem m?l neustále celou gumu nad 80 a ne a ne chladnout..Doplatil jsem na svou ohleduplnost a dostali se p?edem? i pomalejší jezdci s XRT.Bojoval jsem s Jendanem,pak se p?iplet i HonzaNB a Kid,jak Kid psal,trochu optimisticky to zkusil do první šikany,no,nevešli jsme se,šel do levých gum,šup do vzduchu a p?istál mi na kapot?,hezká podívaná,ten jeho výraz ve tvá?i :-)))).
Pak jsem dlouhých 16 kol bojoval s Jendanem,na rovince jsem na n?j nem?l,tam kde jsem mohl tvrd? ale fér bránil,no pak už jsem to nevydržel a poda?ilo se mi ho p?edjet po jeho chyb? v poslední šikan?,16 kol souboj? bylo kone?n? za mnou.Koukám,ztráta na Jardu 25 vte?in a za zády se nebezpe?n? blížili první jezdci.
Škoda,že jsem dostal kolo,když Martinovi došel benál,mohlo být 5. místo,ale i 6 beru.
Jsem pro prodloužení.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2013   #493
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Asi posledný pretek v LFS, kvôli neustálemu prehrávaniu som skon?il aj s GT5, už ma to nebaví. Zvláš? na notebooku a gamepade to nestojí za ve?a. Ur?ite som prvý kto odíde, o ?om sved?ia stovky aktívnych hrá?ov, ktorých neskuto?ne bavia modré vlajky. Dík za ryby! :-)

PS: Nech nikomu nenapadne písa? že tak mám zrýchli?, prípadne ?i chcem aby ostatní spomalili. :-) Nie, chcem si uži? preteky, ale na tomto ni? zábavné pre m?a nie je. To je údel simracingu, maximálne pár desiatok dobrých hrá?ov v celej ?R a SR, a ostatní nemajú šancu. Riešenie nemám, vlastne mám, vyprdnú? sa na to. :-) Ale vydržal som myslím dlho.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2013   #494
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Asi posledný pretek v LFS, kvôli neustálemu prehrávaniu som skon?il aj s GT5, už ma to nebaví. Zvláš? na notebooku a gamepade to nestojí za ve?a. Ur?ite som prvý kto odíde, o ?om sved?ia stovky aktívnych hrá?ov, ktorých neskuto?ne bavia modré vlajky. Dík za ryby! :-)

PS: Nech nikomu nenapadne písa? že tak mám zrýchli?, prípadne ?i chcem aby ostatní spomalili. :-) Nie, chcem si uži? preteky, ale na tomto ni? zábavné pre m?a nie je. To je údel simracingu, maximálne pár desiatok dobrých hrá?ov v celej ?R a SR, a ostatní nemajú šancu. Riešenie nemám, vlastne mám, vyprdnú? sa na to. :-) Ale vydržal som myslím dlho.
Nemyslím si,že je o tom,že by jsi byl pomalej,vzpomínám si,kolikrát jsme spolu bojovali,jezdili jsme tak n?jak stejn? rychle,já jsem se ur?it? o tolik nezlepšil,spíš si myslím,že máš mén? ?asu na trénování a tím i lad?ní setup? k obrazu svému a to je pakl znát.
Jen tím chci ?íct,že nechci p?ijít o dalšího dlouholetého protivníka.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2013   #495
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

PS: RB4 stojí za hov...,s tím taky neumím jezdit
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2013   #496
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Já bych ?ešení m?l,návrat k restrikcím a zát?že pro ufony.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2013   #497
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

To bude aj tým gamepadom, na volante doma som bol myslím lepší... ale nechcel som tu vlastne za?ína? debatu o mne, to bol len taký oznam, pokra?ujte o pretekoch. :-) Inak pravdaže super stránky a tak.

Jo a setupy neriešim, zoberiem nie?o endurance, s tým idem aj kvalifikáciu, vä?šinou s plnou nádržou, lebo aj tak budem vzadu, tak si ešte zatrénujem. ;-) Nechce sa mi už ve?mi venova? sa tomu viac. Aj v GT5 som mal najradšej preteky s fixným autom, ale aj tam mi nakopávali *****, a furt tých istých pár ?udí dokola... a dokola... Som dnes u?ahaný po ceste, možno si to neskôr rozmyslím, ke? bude vonku nové LFS S3. :-)

Edit: Reštrikcie... to mi nepripadá fér, nie?o ako milionárska da? - trest za úspech. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2013   #498
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
To bude aj tým gamepadom, na volante doma som bol myslím lepší... ale nechcel som tu vlastne za?ína? debatu o mne, to bol len taký oznam, pokra?ujte o pretekoch. :-) Inak pravdaže super stránky a tak.

Jo a setupy neriešim, zoberiem nie?o endurance, s tým idem aj kvalifikáciu, vä?šinou s plnou nádržou, lebo aj tak budem vzadu, tak si ešte zatrénujem. ;-) Nechce sa mi už ve?mi venova? sa tomu viac. Aj v GT5 som mal najradšej preteky s fixným autom, ale aj tam mi nakopávali *****, a furt tých istých pár ?udí dokola... a dokola... Som dnes u?ahaný po ceste, možno si to neskôr rozmyslím, ke? bude vonku nové LFS S3. :-)

Edit: Reštrikcie... to mi nepripadá fér, nie?o ako milionárska da? - trest za úspech. :-)
Tak že bu? se vrátit dom? a nebo dovézt volant k tob? :-))
Nemyslím že je to da? za úsp?ch,jezdíme pro zábavu a ta je o soubojích.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2013   #499
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Po naprosto p?íšerném Indycar 250 jsem (p?iznávám) nebyl v nejlepším psychyckém rozpoložení, ale tak doufal jsem, že si troši?ku spravím chu?.

Q: Vzhledem k tomu, že s restriktorem pro m? nebyl problém zajet ?as cca 1:18,50, tak jsem s 10. místem spokojený být nemohl, a taky že nebyl.

OT: Tady by spíš ty 2% rest. zasloužila RB4

Race: Cht?l jsem se dostat co nejd?ív a co nejvíc dop?edu. Necht?l jsem zrovna na týhle trati jezdit v balíku, kde bych akorát tak ztracel ?as a nervy. Co se Toma tý?e, tak z mojí strany to prob?hlo v po?ádku a podle replaye i odklon z?stal pohromad? a i podle (t?eba 15. kolo) teplot, jak byly rozloženy, to vypadá aspo? podle m?, v po?ádku. Za jistých situací bych takový stav vozidla závid?l. Každopádn? závod šel dál a já d?lal obrovské množství chyb. Dnes jsem v?bec netrénoval, i když z minulosti jsem tu asi 2 závody odjel + hotlap liga, tak jsem zkušenostem v??il. Co to bylo platné, ?asu jsem postrácel moc. Nakonec v posledním kole jsem vid?l Ostraváka bez nafty, tak jsem se ujistil, že Tom je již v cíli a poskytl jsem odtah . K tomu, že jsem pak prasácky p?edjel se již vyjad?ovat nebudu .

Nicmén?, pro m? to byl cup hr?zy, který absolutn? nebyšel a ke spokojenosti m?l daleko ve všech ohledech, které jsem mohl sám ovlivnit, no což...

Organizáto?i neodvedli špatnou práci, jsem rád, že jsem m?l jak o ned?lích zabít n?jaký ten ?as .

Statistiky
Q
Race

Last edited by Fast Jarda; 8.1.2013 at 17:03.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2013   #500
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Já bych ?ešení m?l,návrat k restrikcím a zát?že pro ufony.
Restrikce byli veliké, místo 1/5% bylo 2/6%.
Zát?že pro ufony. Hmm, zrovna na FE2 by jsi mí ale pomohl
M? se jede lépe s t?žším a lépe vyváženým autem. Takže já t?ch pár kilo pro to XRT klidn? vezmu a vyvážím si auto 50/50.
Jinak váhovým penalizacím nefandím v?bec, leda by to m?lo slušný systém a bylo to spravedlivé.
Rošt se otá?el a to myslím bylo dostate?né. Slušn? to nahrávalo RB4.

Setupy pro celou ligu jsem paskvil z WR setup? na LSFW, v?era jsem zkusil kartovo, naprd, pak ilbensovo a ten se dal, tak jsem ho trošku upravil a bylo hotovo. I když s našimi ?asy jsme tentokrát byli dost na 1s od WR, hold to chce st?ílet šikany aby to jelo rychle, to jsem v závod? neriskoval.

RB4, odjet se dalo, zkoušel jsem FE3 i South City a nebyl problém to dotáhnout do cíle a konkurovat XRT.
FXO, nevím, jede rychle ano, zda se dá konkuren?n? uko?írovat na celý závod to nevím. Te? na FE2 jsem se ale za jedním FXO držel takže to nebylo zase tak hrozné a bylo vid?t kdy mu p?edohrab pomáhá a ujíždí mi.

Škoda že n?kte?í museli vynechat závody, není pak proti komu moc jezdit.

Na myši se to odjet dalo jak vidno také, pedály jsou ale slušná výhoda a na další závod i ten volant.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.