Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10.4.2013   #21
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Klidn?, v kolik?
T?eba hned
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2013   #22
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Tra? mohou m?nit všichni, zm?n?no. Setup si opíšeš z LFSW nebo si vyzkoušíš vlastní. Já mohu doporu?it to co je na LFSW jako WR.

Belda: To se p?kn? zapotíš co na té rally se silným feedbackem?
Já se potím u každého závodu, t?eba po Kyotu jsem mohl ždímat rukavice.
Holt v botách a kombinéze se ?lov?k zah?eje.

Jinak jsem B?lda, Belda mám jen kv?li cizinc?m.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2013   #23
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
.. jezdím 110 v profileru a 90 v LFS a funguje to IMHO jak má. Možná sis nevypnul spring a damper efekty, což v?ele doporu?uju.
clovece ty si asi kulturista ja to mam v profileru 104 a v LFS 38 a uz to sa mi zda v neiktorych pasazach silne. Fuu tak s takym FF by som asi po pol hodine prisiel o ruky a to niesom ziadny suchar Nepolames si pri takej sile ruky ale prsty? uz sa mi par krat stalo ze som dostal pecku po prstoch s kovovym vencom volantu. Hlavne po preteku ked stojim na kraji a niekto si chce zattrenovat buracky tak znicoho nic. Kamarat si nedavno vyklbil palec na lavej ruke od G25
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2013   #24
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Když ?lov?k nedává bacha, tak se mi taky stalo asi dvakrát t?ikrát, že m?l palec namále - velmi bolestivé, holt u ?ízení se nemá ?lov?k vykecávat a otá?et na dozadu no.

D?ív jsem jezdil i 110-120, ale to už je fakt moc na delší jízdu no a volant je rožhavenej moc a i ramena trpí, ale p?i t?ch 90/110 odjedu ty t?i ho?ky (18-21:xx) v poho.

To víš no, LXko nemá posilova?, má lepivky a já jsem docela t?žkej, tak je tuhý ?ízení
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2013   #25
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
To víš no, LXko nemá posilova?, má lepivky a já jsem docela t?žkej, tak je tuhý ?ízení
ale je fakt.. ze ramena dostavaju zabrat a hlavne co som zistil po astone... ze stale drzim nohu nad spojkou a nenecham ju odpocinut.. poslednych par kol som uz jazdil s krcom v lavej nohe a dost to bolelo... ale vydrzat som musel navyse som este v poslednych 5 kolach sstiahol 8 sekundovy naskor J. Pi?kara a kolo pred koncom som ho obehol
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2013   #26
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
ale je fakt.. ze ramena dostavaju zabrat a hlavne co som zistil po astone... ze stale drzim nohu nad spojkou a nenecham ju odpocinut.. poslednych par kol som uz jazdil s krcom v lavej nohe a dost to bolelo... ale vydrzat som musel navyse som este v poslednych 5 kolach sstiahol 8 sekundovy naskor J. Pi?kara a kolo pred koncom som ho obehol
Když jsem zkoušel pedály a volant u B?ldy tak jezdím s levou nohou na brzd?, když pot?ebuju spojku n?kdy tak si tam tu nohu p?esunu nad spojku.
LFS nevím jak moc ko?írovatelné bylo ale nep?išlo mi to šílené jen na Rally to bude moc (by bylo pro m? moc). V rFactoru se to dalo ko?írovat ok a tipuji že LFS bude mít podobn? nastavené. RBR jednou rukou defakto nehrozilo jet rozum?

B?lda bereš si i helmu? Na rallycrossu se ti bude hodit
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 11.4.2013 at 11:26.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2013   #27
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

JackCY: Beze zm?n, tedy s 32 jezdci. Teda jediná zm?na bude ta kvalda, ale o té už jsem se zmi?oval. Všechno, co je v prvním postu, platí.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2013   #28
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Rallycross na BL má jen 24 míst na startu, proto se pojede na layoutu, který pojme celé pole 32 voz?. Z toho d?vodu op?t nebudou aktivní žluté vlajky, proto vyzývám všechny ke zvýšené opatrnosti!
V te dlouhe leve (T3 / T4?) hned za skokem bude srotiste. Neni problem to tam po dopadu otocit a zaseknout se, ostatni pres skok nevidi a kdyz uz jsou ve vzduchu tak je pozde.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2013   #29
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
JackCY: Beze zm?n, tedy s 32 jezdci. Teda jediná zm?na bude ta kvalda, ale o té už jsem se zmi?oval. Všechno, co je v prvním postu, platí.
Jak poté poznáme auto jež máme pustit nebo? jsme pod modrou vlajkou? Nebo boura?ky (žluté vlajky) a že jich bude dost nejspíše?

Nebo modré fungují?
Žluté na 100% nejsou.

No nic já si jdu zkusit dát maximum AI aut na tra? a uvidím jaká to bude mela.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 11.4.2013 at 12:08.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2013   #30
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
No nic já si jdu zkusit dát maximum AI aut na tra? a uvidím jaká to bude mela.
AI aspo? ako tak držia stopu ... narozdiel od živých tvorov
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2013   #31
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
V te dlouhe leve (T3 / T4?) hned za skokem bude srotiste. Neni problem to tam po dopadu otocit a zaseknout se, ostatni pres skok nevidi a kdyz uz jsou ve vzduchu tak je pozde.
Šrotišt? tam nejspíše bude, i m? se to tam poda?í ob?as oto?it a na tom skoku už jsem málem sko?il i do Ghosta nebo? Ghost na skoku brzdí kdežto já ne a m?j let je trošku rychlejší. Samoz?ejm? ?istší pr?jezd znamená lepší ?as, jde oboje, brzdit se tam nemusí.

Jinak kontaktu sta?í opravdu málo. V?era jsem se jen dotkl v T1 snad ješt? na asfaltu Ghosta, a oto?ilo ho to o 180°. Pro m? nebyl problém zastavit na míst? v tom moment?. Za mnou jen jedno auto tak jsme všichni zastavili a poté jeli dál když se Ghost oto?il zpátky. Když tam ale t?ch aut bude 20?

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Prosím o setup a o nahrání trat? na ALTP.Díky :-)
+1 nahrajte tedy na server korektní tra? s layoutem
Layout tam není.

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
AI aspo? ako tak držia stopu ... narozdiel od živých tvorov
No hlavn? AI jsem p?edjel p?ed prvním splitem... v té T3/T4 jak píše výše Honza. AI jezdí úpln? nesmysln? o držení stopy siln? pochybuji, nebo? jezdit zatá?ku trávou a nebo vn?jší stopou? O.O
Hold jestli se AI ?ídí tou stopou co LFS vytvo?ilo podle mé jízdy tak to AI nedává.

---

Mohlo se také hlasovat. Rozhodla by v?tšina a je klid pro všechny.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 11.4.2013 at 12:40.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2013   #32
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Modré fungují, to je otestované (viz 1. závod na FE). Co se týká žlutých, jak už jsem ?ekl, v??ím, že to lidi +- zvládnou. Je to rallycross, takže s n?jakými kontakty se musí po?ítat (zárove? ale doufám, že toho nebude zneužíváno).
Pokud máš obavu, že se p?ed tebou m?že n?co semlít, m?žeš se tomu p?izp?sobit, zvláš? v longu p?i obráceném roštu. Nehotlapíme, závodíme s ostatními!

Jestli ten závod bude pr?ser, tak to samoz?ejm? padne na moji hlavu, protože jsem to mohl vymyslet líp. BTCC na Brands Hatch Indy mi ale dokazuje, že to jde (když pominu fakt, že tam jezdí hovada jako Plato ).
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2013   #33
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
... Je to rallycross, takže s n?jakými kontakty se musí po?ítat (zárove? ale doufám, že toho nebude zneužíváno).
otázkou je.. ko?ko tá LX4 tých kontaktov vydrží
vidim to tak.. ze tento pretek sa nepojde na jeden STINT
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2013   #34
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Šrotišt? tam nejspíše bude, i m? se to tam poda?í ob?as oto?it a na tom skoku už jsem málem sko?il i do Ghosta nebo? Ghost na skoku brzdí kdežto já ne a m?j let je trošku rychlejší. Samoz?ejm? ?istší pr?jezd znamená lepší ?as, jde oboje, brzdit se tam nemusí.

Jinak kontaktu sta?í opravdu málo. V?era jsem se jen dotkl v T1 snad ješt? na asfaltu Ghosta, a oto?ilo ho to o 180°. Pro m? nebyl problém zastavit na míst? v tom moment?. Za mnou jen jedno auto tak jsme všichni zastavili a poté jeli dál když se Ghost oto?il zpátky. Když tam ale t?ch aut bude 20?



+1 nahrajte tedy na server korektní tra? s layoutem
Layout tam není.


No hlavn? AI jsem p?edjel p?ed prvním splitem... v té T3/T4 jak píše výše Honza. AI jezdí úpln? nesmysln? o držení stopy siln? pochybuji, nebo? jezdit zatá?ku trávou a nebo vn?jší stopou? O.O
Hold jestli se AI ?ídí tou stopou co LFS vytvo?ilo podle mé jízdy tak to AI nedává.

---

Mohlo se také hlasovat. Rozhodla by v?tšina a je klid pro všechny.
Víš problém je v tom, že 99,9% lidí tady p?est?eluje hodn? brzdný body. Ale opravdu hodn?. Ono to k tomu svádí, obzvláš? když se zatá?ky projíždí bokem. Pro m? je nejhorší, že i když jedu ?as na kolo o vte?inu rychlejší, tak když mám za sebou n?koho, jsem si na 101% jist tím, že zabrzdí dýl než já. A problém je na sv?t?... Tady d?lá ?as na kolo stopa, tudíž projížd?t všechny zatá?ky co nejužším obloukem a tedy brzdit d?ív. Myslím si, že kdybych vyhrál kvali, tak m? v 1. nebo 2. zatá?ce n?kdo sest?elí, protože jí projíždim jinak. Ono to tak nevypadá, ale je to rychlejší.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2013   #35
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Ah ok. Tak aspo? modré že jsou.

Jede se vždy na limitu a na Rally obzvlášt?.
Hotlapit znamená defakto kroužit pro zábavu na trati bez soupe?ení s ostatními, pokud se jezdí na ?as tak je to potom time trial nebo time attack.
Cílem v závod? je dojet a to co v nejkratším ?ase p?i dodržení pravidel závodu.

Navrhuji zkušební závod v Sobotu 13. od 20:00. Trénink od 19:00, 19:30, kdo jak chce, m?že být kvalifikace p?edtím.
Rád bych si vyzkoušel startovat z konce pole.

Délka závodu podle ú?asti, 15min/14kol nebo 30min ?i více pokud nás bude hodn?.


Setup od Kida myslím byl skoro stejný jako WR setup a na velmi podobném jezdím také. Mohu doporu?it.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2013   #36
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Víš problém je v tom, že 99,9% lidí tady p?est?eluje hodn? brzdný body. Ale opravdu hodn?. Ono to k tomu svádí, obzvláš? když se zatá?ky projíždí bokem. Pro m? je nejhorší, že i když jedu ?as na kolo o vte?inu rychlejší, tak když mám za sebou n?koho, jsem si na 101% jist tím, že zabrzdí dýl než já. A problém je na sv?t?... Tady d?lá ?as na kolo stopa, tudíž projížd?t všechny zatá?ky co nejužším obloukem a tedy brzdit d?ív. Myslím si, že kdybych vyhrál kvali, tak m? v 1. nebo 2. zatá?ce n?kdo sest?elí, protože jí projíždim jinak. Ono to tak nevypadá, ale je to rychlejší.
Ano ?istá stopa (na hran? smyku) je rychlejší a na Sprint i Long je to jediné s ?ím se to dá dojet.
Sprint? už jsem dojel n?kolik a ty pneumatiky i spojku uhlídám.
T1 pokud nejde o pneumatiky je ale rychlejší opravdu p?est?elená a sto?ená smykem. Tedy alespo? tak to vypadá podle LFSW replay?.

Brzdy mám 380Nm a brzdím do T1 podle p?edposlední ?i poslední ?áry startovacího gridu. Co jsem koukal tak mi podle LFS p?ipadalo že máš siln?jší brzdy a brzdíš pozd?ji, tedy alespo? p?i tom time attacku.
Kde jsem t? dojížd?l z?ídka byla poslední zatá?ka kde také nebrzdím a držím se u zdi. Tam t? to n?kdy vynášelo a zpomalovalo.

Nevím jak brzdí ostatní, m? to vychází bez drift? na asfaltu.

Hodinu by to m?lo vydržet snad, zatím jsem nezkoušel jet hodinu na jediný závod LX cupu p?i tréninku. Po sprintu jsem nepozoroval zatím n?jaké výrazné opot?ebení. Bez pitstopu se to podle mne dojet dá.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 11.4.2013 at 13:23.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2013   #37
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Moje prve skusenosti pri kratkom treningu boli, lava zadna pneu po 10 kolach 100°C a spojka skoro uplne spalena budem to musiet trosku krotit
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2013   #38
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Ano ?istá stopa (na hran? smyku) je rychlejší a na Sprint i Long je to jediné s ?ím se to dá dojet.
Sprint? už jsem dojel n?kolik a ty pneumatiky i spojku uhlídám.
T1 pokud nejde o pneumatiky je ale rychlejší opravdu p?est?elená a sto?ená smykem. Tedy alespo? tak to vypadá podle LFSW replay?.

Brzdy mám 380Nm a brzdím do T1 podle p?edposlední ?i poslední ?áry startovacího gridu. Co jsem koukal tak mi podle LFS p?ipadalo že máš siln?jší brzdy a brzdíš pozd?ji, tedy alespo? p?i tom time attacku.
Kde jsem t? dojížd?l z?ídka byla poslední zatá?ka kde také nebrzdím a držím se u zdi. Tam t? to n?kdy vynášelo a zpomalovalo.

Nevím jak brzdí ostatní, m? to vychází bez drift? na asfaltu.

Hodinu by to m?lo vydržet snad, zatím jsem nezkoušel jet hodinu na jediný závod LX cupu p?i tréninku. Po sprintu jsem nepozoroval zatím n?jaké výrazné opot?ebení. Bez pitstopu se to podle mne dojet dá.
Uploadni si na lfsw n?jaký sv?j replay a srovnej. Zjistíš, že ti borci tu T1 nep?est?elujou, naopak jí projíždí hodn? vnit?kem. To je jen zdání...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2013   #39
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Uploadni si na lfsw n?jaký sv?j replay a srovnej. Zjistíš, že ti borci tu T1 nep?est?elujou, naopak jí projíždí hodn? vnit?kem. To je jen zdání...
Zkusím, díky za radu

Já to zatím jezdím brzdy rovn? jako vždy a potom to v menší rychlosti zato?ím co nejvíce a bez smyku abych to mohl hned zašlápnout a jet. Samoz?ejm? zrovna tady by se mi hodil trail braking. Když na to tak p?ijde mohu si nastavit brzdy pouze pro tuto zatá?ku, v druhém brzdném místn? se brzdí jen krátce a ve zbytku se nebrzdí.

Už jsem si to šteloval d?íve, zkusím kouknout na tu stopu. Podle analyzéru mi p?išlo že to tam berou dost na vnit?ní a smykem.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2013   #40
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Zkusím, díky za radu

Já to zatím jezdím brzdy rovn? jako vždy a potom to v menší rychlosti zato?ím co nejvíce a bez smyku abych to mohl hned zašlápnout a jet. Samoz?ejm? zrovna tady by se mi hodil trail braking. Když na to tak p?ijde mohu si nastavit brzdy pouze pro tuto zatá?ku, v druhém brzdném místn? se brzdí jen krátce a ve zbytku se nebrzdí.

Už jsem si to šteloval d?íve, zkusím kouknout na tu stopu. Podle analyzéru mi p?išlo že to tam berou dost na vnit?ní a smykem.
M? zase nenapadlo projížd?t poslední zatá?ku bez brzd, to musim zkusit. Možná tim naženu n?jakej ?as, nevim. Dík
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.