Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.1.2010   #61
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Ok diky, to budou gumy pekne nalozeny , staci R2/R2 ? , a jak je to s tou tabulkou na strese tam musi bejt cislo ? a jaky ? thx
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2010   #62
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Na AS2 to bude hodn? t?žký ale jinde zase ne..
M?žu to jet taky? Nevím, jestli m? berete jako Pomalejšího
Já zatím jiné trat? moc netestoval, ale tak horší než tady to už nebude. Beru to tak, že s UFR bude v?tší zábava než s XFR a je to docela výzva

Ty jsi opravdu typický ...ten pomalejší Mohl bych zkusit tv?j set, prý si dal 1:10.8x, já jsem po?ád nad 1:11 (by? o jednu setinu) a tak to nevypadá ani na st?ed startovního pole
TeeDee is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2010   #63
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Ok diky, to budou gumy pekne nalozeny , staci R2/R2 ? , a jak je to s tou tabulkou na strese tam musi bejt cislo ? a jaky ? thx

Záleží na style tvé jízdy. Pokud na to budeš šlapat zhurta a jedeš s XRT, tak bude asi lepší jet R3/R2.

Na st?echu ?íslo dej jaké chceš.
TeeDee is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2010   #64
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

?íslo jaké chcete.

Peppo pa? sem to kopíroval z mailu a ud?laomi to tu?n? :-D

Ja teda s XFR sem schopnej dat 1:10:78 ale je to fakt o tom ze se to povede.

Klou?ku hele no tebe za pomalýho ur?it? nepovažuju. Pokud bude místo dalo by se o tom ale p?emýšlet. Ale nevim co ostatní organizáto?i na to.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2010   #65
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
?íslo jaké chcete.

Peppo pa? sem to kopíroval z mailu a ud?laomi to tu?n? :-D

Ja teda s XFR sem schopnej dat 1:10:78 ale je to fakt o tom ze se to povede.

Klou?ku hele no tebe za pomalýho ur?it? nepovažuju. Pokud bude místo dalo by se o tom ale p?emýšlet. Ale nevim co ostatní organizáto?i na to.
V pohod?, chápu. Já stejn? te? v ned?li jedu ITCC
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2010   #66
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by TeeDee View Post
.....?ím víc trénuju, tím víc si myslím, že v prvním závod? dojet s UFR na bodech bude úsp?ch.
Tak je pot?eba se domluvit a rozd?lit body tzn. v prvním závod? to rozhrnu v T1 já a v druhém ty ok?
Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Klou?ku hele no tebe za pomalýho ur?it? nepovažuju. Pokud bude místo dalo by se o tom ale p?emýšlet. Ale nevim co ostatní organizáto?i na to.
Leda že bychom ufon?m dali povinn? pitstop, nebo vlastní kategorii "ULTR = ufo liga t?ch rychlejších"
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.

Last edited by Vitr; 7.1.2010 at 18:43.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2010   #67
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
Tak je pot?eba se domluvit a rozd?lit body tzn. v prvním závod? to rozhrnu v T1 já a v druhém ty ok?
jak nás znam tak tebe sejme nejakej snek v t1
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2010   #68
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

cest Sonyku moh bys me teda registnout? Zaznam sem poslal,dikes
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2010   #69
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
cest Sonyku moh bys me teda registnout? Zaznam sem poslal,dikes
zaznam co jsem videl byl spatne a posilal jsem ti mail z infem.pokud ani druhej zaznam nebude podle zadani tak te neprijmu.


edit:koukam ze uz je to na mailu.az to uvidim tak zaregistruju.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 8.1.2010 at 07:30.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2010   #70
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
zaznam co jsem videl byl spatne a posilal jsem ti mail z infem.pokud ani druhej zaznam nebude podle zadani tak te neprijmu.


edit:koukam ze uz je to na mailu.az to uvidim tak zaregistruju.



Oukej, dikes, je to v pohode, akorat sem nevedel zdali odjet 5 kol +1 a pak depo tak sem to tam napral rovnou v 5 , ale to snad problem nebude, klidne bych tam takhle krouzil celej den
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2010   #71
Peppo
Newbie

 
Peppo's Avatar
 
Join Date: 13.6.2008
Location: Levice-Slovakia
Posts: 88
Smile

Hosi nijaky treningovy zavod by mohol byt dnes alebo zajtra vecer,ked je tu viac novych jazdcov,popripade testnut server.Admin co na to vravis??
__________________
OMR-OLD MAN RACING , http://www.omr.tym.sk ,
Peppo is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2010   #72
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Sice nejsem admin ale jsem pro.
Pokusim se dorazit zitra (sobota po 21:00) ale bez zaruky.
Bohuzel jsem porad nesehnal kolegu, tak server je verze Z25 snad vydrzi a nespadne jako pri poslednich dvou zavodech.
Takze test urcite ano. Dnes vecer nastavim soft a zkusim ho nechat bezet.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2010   #73
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

o par postu z5 jsem psal ze testovaci zavod bude pred prvni ostrou kvaldou a ze se tim padem zrejme o neco cely vecer protahne.dneska vecer poslu testovaci mail aby sme vedeli ze je vse spravne.jjinak si klidne testujte, ja vzhhledem ke snehovr kalamite mam pohotovost takze ja nebudu na 90%.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2010   #74
Peppo
Newbie

 
Peppo's Avatar
 
Join Date: 13.6.2008
Location: Levice-Slovakia
Posts: 88
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Sice nejsem admin ale jsem pro.
Pokusim se dorazit zitra (sobota po 21:00) ale bez zaruky.
Bohuzel jsem porad nesehnal kolegu, tak server je verze Z25 snad vydrzi a nespadne jako pri poslednich dvou zavodech.
Takze test urcite ano. Dnes vecer nastavim soft a zkusim ho nechat bezet.
To si ma nepotesil ze server nie je 100 percentne pripraveny,lebo to bude skoda.A to ze je Z25 a nie aktualny tusim Z28 dufam nevadi???
__________________
OMR-OLD MAN RACING , http://www.omr.tym.sk ,
Peppo is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2010   #75
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

server je v poradku nevim co plasite.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2010   #76
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Peppo View Post
To si ma nepotesil ze server nie je 100 percentne pripraveny,lebo to bude skoda.A to ze je Z25 a nie aktualny tusim Z28 dufam nevadi???
Doufam, ze ne, zadna zminka o nekompatibilite nebyla. Bohuzel pozadvek na upgrade byl poslan uz pred silvestrem Ale beru ze toho ma ted kolega az az ...
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2010   #77
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Softik bezi. Server je bez hesla, na trat to pusti lidi jen co jsou prihlasney do cupu.

Potrebuji na to vase LFSName. Pouzil jsem to co je uvedeno v seznamu prihlasenych jezdcu (U tech co znam a vim ze maji jine LFSname jsm jej zmenil).

Takze prosim zkuste se nejak pripojit behem dne. Pokud vas to nepusti na trat, tak me dejte vedet sem na forum nebo ICQ (vase LFS Name + auto, pro pripad ze jsem se upsal ve jmenu ci vam priradil spatne auto).

Online budu po 18:00 a vecer od 21:00 snad testy. Pripdane vas zneuziju na test rallyrosoveho pluginu do C.M.L. Diky Baby
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2010   #78
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Softik bezi. Server je bez hesla, na trat to pusti lidi jen co jsou prihlasney do cupu.

Potrebuji na to vase LFSName. Pouzil jsem to co je uvedeno v seznamu prihlasenych jezdcu (U tech co znam a vim ze maji jine LFSname jsm jej zmenil).

Takze prosim zkuste se nejak pripojit behem dne. Pokud vas to nepusti na trat, tak me dejte vedet sem na forum nebo ICQ (vase LFS Name + auto, pro pripad ze jsem se upsal ve jmenu ci vam priradil spatne auto).

Online budu po 18:00 a vecer od 21:00 snad testy. Pripdane vas zneuziju na test rallyrosoveho pluginu do C.M.L. Diky Baby


Nejak nemuzu server najit , nakej help ?
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2010   #79
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by rodo View Post
nejak nemuzu server najit , nakej help ?
tak uz ho mam
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2010   #80
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Pokud vas to nepusti na trat
M?a nepustí.

LFS: Substance242 (bez hviezdi?iek)
zobrazované meno: [KR] Substance242

(skúšal som na serveri EGT Racing 1)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.