Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17.8.2007   #1
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Arrow Tiskovka CHS Rallycros 16.8.07

Tak borci vaše dojmy z posledniho závodu prosím sem.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 17.8.2007   #2
j.varhulik
Newbie

 
j.varhulik's Avatar
 
Join Date: 22.7.2007
Location: Jene?
Posts: 7
Default

Omlouvám se, že jsem v?era nedorazil. Pracovní povinnosti jsou holt pracovní povinnosti a bohužel jsem nem?lani možnost se omluvit p?edem. Tak jeste jednou sorry, pokud jsem zpusobil nejakej problem.

Jinak sampik byl skvelej a budu se tesit, ze se uvidime pri nejakem dalsim!
j.varhulik is offline   Reply With Quote
Old 17.8.2007   #3
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default

Muj skromny komentar.

Rozjizdky se mi dost povedly ,vsechny tri jsem dojel prvni (sem dobrej).
Bohuzel jak je mym zvykem ,ve finale stylem poser co muzes sem se propad po dvou kolech z prvniho na seste misto ,ale nastesti pro mne v sestem kole udelal Woyta chybu a vzal sebou i Woodbina a tak jsem nakonec dokrouzil na ctvrtem miste (diky Woyto).


Jinak Vam vsem mnohokrat dekuji za ucast v CHS Racing Rallycros ,ten posledni zavod se obesel takrka bez incidentu a kupodivu i bez chatu. DÍKY vysledky budou asi zitra po vyprseni lhuty na protesty.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 17.8.2007   #4
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default

Quote:
Originally Posted by j.varhulik View Post
Omlouvám se, že jsem v?era nedorazil. Pracovní povinnosti jsou holt pracovní povinnosti a bohužel jsem nem?lani možnost se omluvit p?edem. Tak jeste jednou sorry, pokud jsem zpusobil nejakej problem.

Jinak sampik byl skvelej a budu se tesit, ze se uvidime pri nejakem dalsim!
Ja sem si rikal ze to neni jen tak ta tva neucast, ze si byl pokazdy nadrzenej na zavody jak malej kluk na lizatko a najednou nikde ani nenapises ,ale neva zvladli jsme to.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 17.8.2007   #5
CHS-LukiCZ
Member

 
CHS-LukiCZ's Avatar
 
Join Date: 19.11.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 139
Default

Zavody to byly moc pekny chtel bych se omluvit Tonymu za ten kontakt uz nevim v jakej rozjizdce to bylo
Jinak vsem dekuji za ucast a uz se na vas tesim pri dalsim podniku CHS
__________________
CHS-Racingteam
CHS-LukiCZE(Lukáš Leco)

S2 licence od 4.10.2006
CHS-LukiCZ is offline   Reply With Quote
Old 17.8.2007   #6
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Quote:
Originally Posted by SimiCZ View Post
...ale nastesti pro mne v sestem kole udelal Woyta chybu a vzal sebou i Woodbina a tak jsem nakonec dokrouzil na ctvrtem miste (diky Woyto).
Trosku jsem v zapalu boje prehral gumy a v 6 kole uz nesedeli tak jak meli a byl jsem sirokej v prvni zatacce..
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 17.8.2007   #7
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Diky vsem za pekny zavod, omluva pokud sem nekomu zbusobil nejakou ujmu na vozidle obratte se na meho pojistovaka
K zavodu:
Zavod to byl pekny prvni rozjizdku sem se doplahocil na 4 miste. V druhe se me podarilo udrzet jako prvni cele kolo a pak se jako vzdy odporoucelo me pripojeni vterinove do vecnych lovist takze z toho nic nebylo Ve treti rozjizdce tusim na ctvrtem miste po tom co xedox to upekl diky xedoxi No finale se mi uz tak moc nepovedlo po te co jsem zaspal start a podarilo se me prokousat s posledniho o tri mista vejs sem si sel ve tretim kole prohlednout co ze je vlastne napsano na konci rovinky na tom billboardu i pres snazive brzdeni ten lehky tukanec dopadl stylem NASA primo vzhuru ke hvezdam a na kola sem ocekavane nedopadl.

Jeste jednou vsem diky za pekny race
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 17.8.2007   #8
Diablo
Newbie

 
Join Date: 12.2.2006
Location: Slovakia;Dubnica nad Váhom
Posts: 54
Default

Myslim, ze to bol naj race z mojho pohladu, uz iba preto ze som vo finale skoncil 2. najskor som myslel ze to bude oriesok dostat sa aspon o nieco vyssie zo 4. pozicie na starte, skor som ocakaval ze predomna pojde este TonyG, no ten mal vzadu vacsiu melu, ktora ho nastastie zbrzdila a tak som si robil zalusk aspon na to 3. miesto. Cakal som ze vo finale pojdu vsetci prakticky bez chyby a halvne Simi s Lukim, od ktorych som cakal ze pojdu takticky a Luki necha Simiho vyhrat no ten to ocividne trochu viac dokazil a tak som sa lahko dostal na 2. miesto a tak som dosiel az do ciela, aj ked uz som videl v spatakoch aj Tonyho a byt zavod o par kol dlhsi iste by ma dal, no nastastie sa islo iba tych 7 kol ...takze THX for races a za dobru organizaciu
Diablo is offline   Reply With Quote
Old 17.8.2007   #9
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Posledni zavod byl opravdu uz organizatorsky na skoro profesionalni urovni, za coz chvalim vsechny poradajici.

Co se tyka zavodu, tak ani nevim, jak se mi podarilo dve rozjistky vyhrat. Mno treti rozjiska me nevysla zase naopaltku vubec, takze jsem mel nakonec poupouchych 11 bodiku a to stacilo, pouze na polepozition v B Finale, ktere jsem nakonec dokrouzil tusim treti, takze naprosta spokojenost.

Jeste jednou VELKE DIKY
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Old 17.8.2007   #10
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

To Luki : F poho..nahodou pekna vsazova?ka
a k zavodu : Bohuzel ani tentokrat se to pro me neobeslo bez problemu.V druhe jizde z prvniho fleku se mi vyplo LFS takze zase.. Finale B.. a z Acka sem vyjizdel z 7.mista coz je pruser! uz na BL_rally_rev sem to nevytah vic jak na treti misto a ani tady se lip proste nedalo. A este omluva 00Ja za to zavreni po T1 ..doufal sem ze tam nikdo neni(nic sem neslysel a nebyl cas prehmatavat na radicku na pohled..tak sem to zacal utahovat a ty si drzel fullgas snazil sem se tam napasirivat po chybe kterou sem udelal 2x po T1 http://img48.imageshack.us/img48/525...afinaletz7.jpg
Takze 3.misto vic se vizdimat nedalo.Nebyt vypadku hardwaru tak sem mohl bojovat o prvni stejne jako v celym sapionatu.Ale co se da delat neva.Priste bude dalsi sance. A rozhodne se mnou pocitejte do dalsich boju..a doufam ze pokracovani bude uz brzy. Zavod od zavodu se vse zlepsovalo.. organizace,chovani jezdcu na trati i co se tyce toho slavnyho chatu.takze se tesim na dalsi ralykroseve boje.A Diky fsem co se podileli na organizaci zavod?.

... EDIT : Jo a gratulace Lukimu (pockej priste )

Last edited by ŠakaL; 18.8.2007 at 22:45.
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2007   #11
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

TonyG: ani nevim, zes me zavrel a replay, abych to studoval, nemam, takze bez problemu

Mne se to libilo, i kdyz mi trat neprisla tak zajimava jako BlackWood.
Na druhou stranu jsem stacil aspon trochu natrenovat, takze par peknych souboju bylo, ale vzdycky jsem udelal nejakou chybku. Ve finale me nekdo zezadu popostrcil, timjsem to napasoval do auta prede mnou a jeste se otocil, takze jsem byl az vzadu a v touze ostatni djet jsem delal jednu chybu za druhou az jsem skoncil na strese po stejnej chybe jako ukazuje TonyG na fotce v predchozim threadu.

Diky organizatorum za moznost startovat, takhle pekne zorganizovanej rallycross ma neco do sebe ;-)
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2007   #12
NASRAT
Member

 
NASRAT's Avatar
 
Join Date: 26.10.2005
Location: Ji?ín
Posts: 359
Default

no a ja jsem nejel protoze se mnou Simi nemluvi pac jsme se pohadali ve foru
NASRAT is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2007   #13
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by NASRAT View Post
no a ja jsem nejel protoze se mnou Simi nemluvi pac jsme se pohadali ve foru
Nem?l jsi mu rozšlápnout bábovi?ku...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2007   #14
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
Nem?l jsi mu rozšlápnout bábovi?ku...
Jo , sto posral
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.