Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26.6.2008   #1
Agnes_Cz
Newbie
 
Join Date: 26.6.2008
Posts: 6
Default Problem s registraci

Registrace,hesla, voucher code
Agnes_Cz is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2008   #2
Agnes_Cz
Newbie
 
Join Date: 26.6.2008
Posts: 6
Default Prihlaseni

Zakoupila jsem hru a dnes jsem se snazila zaregistrovat, ale vyskytly se urcite problemy.Zadala jsem pri registaci pouze sve uzivatelske jmeno,muj email,heslo a voucher code.Nyni se ale nemohu dostat na svuj uzivatelsky ucet. V domeni,ze jsem udelala chybu jsem zalozila druhy ucet na stejny e-mail,kde jsem vse vyplnila a zjistila jsem ze muj voucher kod je jiz evidovan na prvni ucet na ktery se nemohu prihlasit.
Voucher kod jsem zakoupila spolu se svym znamym a ten se bez problemu zaregistroval. Nekde jsem bohuzel udelala chybu. Prosim Vas poradte mi,jsem zoufala.

Last edited by Agnes_Cz; 26.6.2008 at 13:38.
Agnes_Cz is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2008   #3
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

zakoupili jste se znamym 2 voucher kody nebo jen jeden?

A ze se nelze dostat na ucet? Nevite heslo? Nebo kde je problem? Pokud je problem v hesle, tak staci zadat emailovou adresu ktera byla vyplnena ve formulari a na email vam prijde nove...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2008   #4
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

mozna tusim v cem bude problem.
Jestli jsi se uz zaregistrovala a zadala voucher kod, tak se na lfs.net prihlas(vpravo nahore) a v account details si nastav ingame heslo. Toto heslo potom zadej primo do hry.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2008   #5
Agnes_Cz
Newbie
 
Join Date: 26.6.2008
Posts: 6
Default

Zakoupila jsem pouze jeden voucher kod.Problem je ale v tom,ze jsem zalozila na stejny e-mail dva ucty.E-mail uz jsem posilala, ale bohuzel mi poslali heslo na ten druhy ucet,ktery potrebuji zrusit.Voucher code mam zaktivovany na prvnim uctu na ktery se prave nemuzu dostat.Potrebovala bych zrusit ten druhy nepotrebny ucet a dostat se na ten prvni.

Last edited by Agnes_Cz; 26.6.2008 at 16:18.
Agnes_Cz is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2008   #6
Agnes_Cz
Newbie
 
Join Date: 26.6.2008
Posts: 6
Default

Dekuji Vam za rychle odpovedi obavam se ale ze muj problem je ponekud slozitejsi.
Agnes_Cz is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2008   #7
Sisso
Member

 
Sisso's Avatar
 
Join Date: 10.10.2006
Posts: 159
Default

Vlez do uctu, ktory potrebujes zrusit a zmen si e-mail (proste na nejaky iny, odlisny nez mas na ucte, ktory chces pouzivat), nasledne si nechaj poslat prihlasovacie udaje na ucet, ktory si chces nechat.

Dufam, ze sa v mojej odpovedi nestratis.
__________________
Rastislav Sisolak
Sisso is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2008   #8
Edd
Newbie

 
Join Date: 27.6.2008
Posts: 3
Default Otazka na vsechny

S moji znamou jsme zakoupili plnou versi hry s 1 voucher codem. Ja nainstaloval hru jako prvni a to tak , ze do uz dlouho zalozeneho uctu , bez aktivace voucher codu , jsem vlozil prave ten zakoupeny a ucet na LFS , jsem tak bez problemu zaktivoval .
Moje znama vsak v ten samy moment ,kdy zakladala ucet na LFS ,zaroven vlozila voucher code a obdrzela zpravu o spatne identifikaci emailu . Protoze jsem s ni spojen pres net , tak presne nevim co kde aktivovala ci ,ne ale po dane zprave s emailem , zavrela stranku LFS , nastartovala ji znovu a pod jinym uzivatelskym jmenem vytvorila novy ucet a po vlozeni voucher kodu obdrzela zpravu , ze ten uz uzivany .
Nevime ted ani jakym zpusobem lze voucher code vyuzit a jakym zpusobem pripadne zdeaktivovat ten ucet ,ktery znama vytvorila a uvolnit voucher code pro otevreni noveho uctu . Nebo lze snad vyuzit meho uctu pro jeji zapojeni do hry multiplayer ,jinak..???
V mem uctu se pise zelze vyuzit voucher pro dva ucty .
PROSIM Vas o strucnou radu a informace , jak cely tento problem vyresit ....diky vsem
Edd is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2008   #9
Edd
Newbie

 
Join Date: 27.6.2008
Posts: 3
Default Priloha ....

..... navic nejde ani otevrit ten ucet kam vlozila pri prvni registraci vouchr , protoze nefunguje ani pristup ( password ) Muzou administratori ci autori zrusit tento ucet ???? Uz treba jen diky znalosti nazvu uzivatele ,nebo je jina cesta ????? Diky za Informace Vsem , diky
Edd is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2008   #10
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Musim rict, ze jsem se v tom trosku ztratil. Situace:
ucetA, emailova_adresaA@uctuA.cz
ucetB, emailova_adresaB@uctuB.cz

Jeden voucher lze pouzit jen pro jeden ucet. Tzn. pokud byl na "ucetA" pouzit voucher, nelze ten samy voucher znovu pouzit na "ucetB".

Overeni je snadne, prihlasim se na lfs.net, napriklad pod "ucetA". Vedle "Your current LFS license is:" je bud "Demo-Racer" nebo "S2 licensed racer". Pokud je tam "S2 licensed racer", lze pak spustit hru, kliknout na "Odemknout", zadat jmeno a herni heslo (game password, nastavuje se pres web, muze byt ruzne od hesla, kterym se clovek prihlasuje na lfs.net).

Ztracene heslo si lze znovu poslat na email zadany pri registraci a to tady. Nicmene v pripade, ze emailova_adresaA@uctuA.cz je stejna jako emailova_adresaB@uctuB.cz, je potreba na tom jednom z uctu ten mail zmenit na nejaky jiny, jinak prijdou informace o tom pozdeji vytvorenem... Tzn. jestli se umis prihlasit na ten pozdeji vytvoreny "ucetB" (ktery je ale na stejnej email jako prvni "ucetA") zmen si email v "ucetB" na jiny email. Potom si tady zazadej o poslani hesla pomoci zadani emailu "uctuA".

Last edited by Kada; 27.6.2008 at 14:39.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2008   #11
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

takze jste koupili jeden voucher dohromady? a ona teda zadala ten samy?
pak neni divu ze to hlasi ze je jiz uzivany... nelze mit jeden voucher na dva lidi...
a nez jsem procet ostatni thready, tak Kada rozepsal dalsi reseni
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2008   #12
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Taky sem se v tom ztratil.

takze: na www.lfs.net jsi zalozis ucet. vlozis voucher, nastavis gamepasword. pak pustis hru zadas gamepasword a nick a je odblokovano. pokud jsi ty tohle udelal. tak uz voucher nikdo nepouzije.

Nepletes si nahodou to ze mas voucher na dva ucty s " Number of available unlocks : 2 "

To neni to same , to je jen pocet odemceni hry(treba pri reinstalaci operacniho systemu, nebo zakoupeni noveho pc ci tak)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2008   #13
Edd
Newbie

 
Join Date: 27.6.2008
Posts: 3
Default DEKUJI vAM

DEKUJI Vam vsem uprimne za vase informace velice vycerpavajici. Presne jak pisete ; zaktivoval jsem u sebe a na druhem nejde . Pred zakoupenim jsem totiz od ni obdrzel informaci ze jeden voucher je platny pro dva ucty a to je vlastne uz ten uplne jasne ,kde byl hlavni problem .

Dekuji Vam vsem zavas drahoceny cas a obetavost . DEKUJI
Edd is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2008   #14
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Edd View Post
DEKUJI Pred zakoupenim jsem totiz od ni obdrzel informaci ze jeden voucher je platny pro dva ucty ...
no na tom je neco malo pravdy...
s jednim voucherem lze upgradovat jeden ucet z dema na S2... s timto uctem je pak mozne na LAN jet ve dvou lidech najednou... tj. doma muzes jezdit s brachou, ale na net muze v dany moment pouze jeden...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2008   #15
Agnes_Cz
Newbie
 
Join Date: 26.6.2008
Posts: 6
Default Multiplayer - problem

Kdyz chci vytvorit novy server, aby se tam mohl pripojit i muj znamy, tak mne nemuze nalezt. Kdyz ale zalozi on tak se mohu bezproblemu k nemu pripojit. Tusim, ze by mohl byt problem asi s mym anti virovym programem.
Agnes_Cz is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2008   #16
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Agnes_Cz View Post
Kdyz chci vytvorit novy server, aby se tam mohl pripojit i muj znamy, tak mne nemuze nalezt. Kdyz ale zalozi on tak se mohu bezproblemu k nemu pripojit. Tusim, ze by mohl byt problem asi s mym anti virovym programem.
Antivirovym programem to není, je to firewallem a/nebo neve?ejnou IP. Po?íta?, na kterym b?ží LFS server, musí mít ve?ejnou IP adresu a nebo pokud jsi za routerem s NATem, který tu ve?ejnou IP má, musíš na tom routeru nastavit portforward. Další možnost je, že p?íchozí pakety blokuje firewall.

Last edited by Pablo; 2.7.2008 at 14:18.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2008   #17
Agnes_Cz
Newbie
 
Join Date: 26.6.2008
Posts: 6
Default ...

Mnohokrat dekuji Pablovi za jeho odpoved, moc jsi mi pomohl .
Agnes_Cz is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2008   #18
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Agnes_Cz View Post
Mnohokrat dekuji Pablovi za jeho odpoved, moc jsi mi pomohl .
muzu se zeptat v cem presne byl tvuj problem a jak jsi ho vyresil?
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2008   #19
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Co si precist post cislo 15? ;-)
Kada is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2008   #20
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Co si precist post cislo 15? ;-)
jestli to bylo na me, tak me zajimalo, jestli to bylo firewallem nebo neverejnou ip. Nejake zamysleni, ze to asi je antivirem mi neprijde prilis specificke, proto jsem zadal o upresneni.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.