Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.2.2008   #1
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default Round 2 - tiskovka divize 4

v?tší prasárnu jsem dlouho nejel... Napíšu k tomu svý, až nebudu v afektu.
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 11.2.2008   #2
StandaCZ
Newbie

 
StandaCZ's Avatar
 
Join Date: 22.1.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 61
Default

Quote:
Originally Posted by FragHammer View Post
v?tší prasárnu jsem dlouho nejel... Napíšu k tomu svý, až nebudu v afektu.
+ 1 já radši ani psát nebudu
__________________
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+,2,61GHz,2 GB Ram,NVIDIA GeForce 8800 GTS,LG 19",Momo racing
--------------------------------------------------------------------------
CHS-Racing team mé statistiky
StandaCZ is offline   Reply With Quote
Old 11.2.2008   #3
Dallda
Newbie

 
Join Date: 10.1.2007
Posts: 21
Default

Quote:
Originally Posted by FragHammer View Post
v?tší prasárnu jsem dlouho nejel... Napíšu k tomu svý, až nebudu v afektu.
Tak ted uvazuju, jaktoze si jel, kdyz nejsi na rozrazeni ani v seznamu prihlasenych?
Dallda is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2008   #4
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

dosazeni chaosem... o dve minuty jsem se opozdil s upnutim HL a skoncil jsem bohuzel (je mi fakt lito, ze to musim rict) tady
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2008   #5
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

jako zavod sem si pokazil sam, ale na serveru to bylo docela divoky .... lidi evidentne nectou pravidla..... uznavam ze sem vul kdyz sem si neuvedomil ze nejde shift + P pokud nejsem v boxech, ale kdyz uz sem to udelal aspon sem sel do spec este nez sem poradne stihnul vyjet z garaze (plyn sem puvodne pridal), ale aby se clovek 2x hodil do garaze behem kvaldy aniz by byl v boxech a smele si jezdil dal .... omlouvam se ze sem dotycneho prasknul ale neznalost pravidel neomlouva a kdyz uz to udelam treba jako ja tak aspon se s tim smirim reknu si ze sem vul a du spec .... zavod sem si zkazil sam to nikomu za vinu nedavam, ale je videt rozdil mezi divizema ... 1. zavod sem byl v div3 a super a dneska div4 (s odpostenim odpad) a jako to se ani slovy neda vystihnout ... vim ze sem v afektu ale kluci (ne vsichni) nejdriv si prectete pravidla a pak az se hlaste ... a nekteri se vzpamatujte tohle neni fun soutez jako strkkros a jine actualem poradane .....
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2008   #6
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

Dovedu si predstavit ze jste nastvani. Ale uvedomte si, ze i kdyz vam nekdo ublizi, muze to byt i z jinyho duvodu, nez ze vas chce dostat z trati, a to obzvlast v posledni divizi, kam se dostanou netrenovani lidi, kteri nemaji to auto uplne pod kontrolou. Proto nez zacnete soptit, a to at na serveru do chatu, nebo tady na foru, napocitejte si do deseti (nebo i vic), zamyslete se nad tim, co chcete rict a zapojte trochu sebereflexe, at to pak nevypada jak na detskym hristi.

Osobne jsem si zajel docela pekne, v prvnim zavode par kol nejaky souboje, pak uz jenom boj s pneumatikama, v druhym zavode jsem po osobni chybe sledoval cely projizdejici pole vzhuru nohama a pak jsem se ve spectate dival z pozice pana Novotneho na pekne souboje o celo zavodu- (osobni doporuceni- priste to chce vic durazu pri tom predjizdeni, mels na vitezstvi)
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2008   #7
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Quote:
Originally Posted by dmichl View Post
...pak jsem se ve spectate dival z pozice pana Novotneho na pekne souboje o celo zavodu- (osobni doporuceni- priste to chce vic durazu pri tom predjizdeni, mels na vitezstvi)
...a ja, ze preco som taky tazky . Osobne som si to uzil vrchovato, nieco podobne ako minule v Blackwoode ale o div. vyssie. Je to pravda nebol som tvrdy ale mne slo o to si pekne zapretekat, co sa aj podarilo. Jedina skvrnka bola v poslednom kole ked som predbehol p. Šediveho a o par sekund mi to chcel vratit no neubrzdil a otocil nas (1. a 2. jazdca). Este som si to nepozrel ale uvazujem o proteste.
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2008   #8
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

No možná to bylo tím, že jsem jezdil jednou kone?n? v první desítce , možná tím, že už jsem si zvykl na hazardéry a bezohledné jezdce a trochu jsem je i ve 4.div. ?ekal, ale já jsem si p?kn? zazávodil.
1. závod byl p?etahovaná a n?kolikrát se p?ede mne nep?kn? a trochu nevybírav? tla?il Speedy. Ke konci to bylo už jen o chlazení gum a p?edevším se hlavn? udržet na trati - tak jsem stratil asi 2 pozice a v posledním kole na most? boura?ka a když jsem ji objížd?l, stálo m? to další pozice. Jinak spokojenost s 6.místem
2.závod po stratu z 1.poz. jsem betonoval, jak to šlo - nakonec zase p?eh?áté gumy a 5 místo.
__________________
ESCARGOT Racing Team
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2008   #9
Chvaty
Member

 
Chvaty's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: Kada?(CZ)
Posts: 215
Default mno..

1. závod mi n?kdo z CHs sest?elil na ze? mezi tratí a boxama tak mi nezbývalo nic jinýho než vycouvat a zajet do box?, pak sem emocema a naštvanej pálil gumy a nakonec dojel do cíle s poškozenym zav?šením a bouchlou levou gumou takže nakonec snad 19. místo. Protest podávat nebudu, protože je to jen hra ale v tu chvíli m? to docela štvalo ale už sem vychladl.

2. závod jsem byl op?t sest?elen v prvním esí?ku. Vycouval jsem a z posledního místa zahájil stíhací jízdu a nakonec z toho bylo 9. místo. Z druhého závodu tedy mám docela dobrý pocit. A nakonec je to jen hra, takž p?eji GL a HF všem do dalších závod? ;-)
__________________
http://www.chvaty-design.ic.cz
Chvaty is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2008   #10
Jarin CZ
Newbie

 
Jarin CZ's Avatar
 
Join Date: 17.1.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 16
Default

CHVATY sorry sorry kouk sem na repl.a v esu(druheho závodu) sem ti ji dal já,stál sem na brzdách jako ty ale už to nesta?ili tak promin.To co bylo pak nebudu ani komentovat hold jak se do lesa volá tak se zlesa
__________________
------------------------------------------------
CHS-Racing team
CHS-JarinCZ
Jarin CZ is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2008   #11
Chvaty
Member

 
Chvaty's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: Kada?(CZ)
Posts: 215
Default

Quote:
Originally Posted by Jarin CZ View Post
CHVATY sorry sorry kouk sem na repl.a v esu(druheho závodu) sem ti ji dal já,stál sem na brzdách jako ty ale už to nesta?ili tak promin.To co bylo pak nebudu ani komentovat hold jak se do lesa volá tak se zlesa
To je v pohode, rikam je to jen hra ;-)
__________________
http://www.chvaty-design.ic.cz
Chvaty is offline   Reply With Quote
Old 14.2.2008   #12
Dallda
Newbie

 
Join Date: 10.1.2007
Posts: 21
Default

Quote:
Originally Posted by P@cho View Post
Jedina skvrnka bola v poslednom kole ked som predbehol p. Šediveho a o par sekund mi to chcel vratit no neubrzdil a otocil nas (1. a 2. jazdca). Este som si to nepozrel ale uvazujem o proteste.
Jel jsem jako jezdec Dalibor Sedivy. Nevim jestli je to jeste vubec mozne, ale i me osobne by zajimalo, jak by dopadl vysledek protestu. Problem byl v tom, ze jsem naopak vubec nebrzdil a nemel jsem to v umyslu. Uz kolo predtim jsem si vsiml, ze Petr Škrabal ( SpeedyCZECH) brzdi o neco drive do zatacek. Coz se taky stalo i v te osudne zatacce. Prilis sis najel na levou stranu za Speedyho a protoze ti po chvilce doslo, ze te znacne pribrzdil, rozhodl ses zmenit stopu a vzit to kolem nej po prave strane. Bohuzel uz jsem v te chvili blizil na tvou uroven a diky spatnemu vyhledu z kokpitu jsem si prilis nevsiml tve zmeny stopy a musel nasledovat naraz, ktery si nejvice odnesl ty a zustal stat na ceste. Proto se ti moc omlouvam, ale umyslne to rozhodne nebylo. Pak uz jsem jen nechal zpet predjet Speedyho a protoze se hrnul dalsi zavodnik dojel jsem do cile.

Jinak k neudrzenym nervum nekterych hracu se docela divim. Bohuzel jsem nemel cas poradne trenovat a svuj cas, ktery by me posunul do lepsi divize jsem umistil na server 13 minut po uzaverce. Vzhledem k tomu, ze toto byla divize s lidmi s momentalne slabsim casem (auto neni plne v rukach zavodnika), dalo se cekat, ze prijdou srazky (nedobrzdeni, nenechavani prostoru, nedodrzovani sve stopy ...). Proto se mi zda zvlastni, ze toto nekteri neunesli.
Dallda is offline   Reply With Quote
Old 14.2.2008   #13
SpeedyCZECH
Newbie

 
SpeedyCZECH's Avatar
 
Join Date: 15.8.2007
Location: Kralupy nad Vltavou
Posts: 7
Default První vít?zství

Ahoj, p?idám také sv?j kousek do ošatky názor?.
Jsem spíš závodní, než tréninkový tip. Možná je to dáno i nedostatkem ?asu po?ádn? potrénovat, naladit auto, zajet rychlej hotlap a za?adit se n?kam víš. Abych ale ?ekl pravdu, nevadí mi to. Baví m? si jen tak zazávodit, prost? si zajezdit na pohodu. ?lov?k hold po?ítá s tím, že n?jakou tu ránu schytá a zárove?, že ob?as do n?koho drcne. ?ídím se však jednou jedinou pou?kou. Jestli n?koho trefím, tak po?kám, nechám ho p?edjet a zkouším to znovu, abych ho p?edjel ?ist?. Škoda jen, že tohle chování nectí i ostatní. Považuji to za základní kámen fair/play závod?ní v LFS.
Co mi však rozum nebere, je jízda n?kterých rádoby borc? v lagstartu. Chápu, že si jezdci cht?jí nacvi?it startovní manévr, ale abych jel tak, že bezohledn? rozrazím pole p?ed sebou, to je fakticky raubírna, slušn? ?e?eno.
1.jízda = start z 12.pozice, po startu spousta strkanic a kontakt?, nicmén? vyrovnané pole odpoušt?lo i v?tší chyby a ?lov?k se nepropadl hned na chvost startovního pole. Pohyboval jsem se mezi šestou až desátou pozicí. Díky všem v této skupince, byl to mazec a parádní jízda. Nicmén? gumy dostaly, co proto a jejich ?ervené zbarvení znamenalo zpomalení. Také prodloužení brzdné dráhy p?i nájezdu do zatá?ek. Ostatní jezdci ve skupince na tom byli podobn? a tak ?asy zhruba 1:38:00 na kolo, odpovídali celkovému tempu. V dalších kolech jsem využil n?kolika chyb poblíž jedoucích jezdc? a posunul se na ?tvrté místo, kde jsem celkem v klidu kroužil až do posledního kola. Tam jsem p?i p?edjížd?ní svého týmového kolegy ud?lal nejv?tší chybu závodu. Nevšiml si jeho brzkého brzdného manévru a natvrdo ho trefil zezadu. Skon?il jsem v hodinách a ztratil jedno místo. Bylo z toho nakonec páté místo a velká spokojenost.
2.jízda = start z první ?ady, netla?il jsem na pilu a nechal jezdce p?ed sebou jet tak abych mu byl na dost?el. Po n?kolika kolech ud?lal drobnou chybu a na výjezdu ze zatá?ky jsem byl rychlejší. Jel jsem v?ele a náležit? si toho užíval. Rozhodn? jsem nezajížd?l nejrychlejší ?asy ale za mnou byla mela a tak jsem mazal kup?edu jak jen to šlo. Dlouho to ale nevydrželo. Gumy op?t za?aly rudnout a má jízda byla kompromisem bezpe?ného pr?jezdu zatá?ek a volby spíše defenzivní stopy. Byl jsem dojet dalšími dv?ma vozy. V tu chvíli jsem je brzdil, ale rozdíl nebyl tak veliký, aby mne n?kdo z nich p?edjel. Každý z nás byl v ur?ité ?ásti okruhu rychlejší a tak v sou?tu ?asu celého okruhu z?stávalo po?adí stále ve stejném stavu. Díky ob?ma jezdc?m za fér boj a skv?lou zábavu v záv?ru tohoto závodu. V posledním kole došlo k menší kolizi obou jezdc? za mnou, v jehož d?sledku jsem dostal ránu a zezadu z?stal stát na štorc trat? t?i zatá?ky p?ed cílem. Našt?stí se oba zachovali gentlemansky a pustily mne zp?t na místo, na n?mž jsem jel p?ed kolizí. Cht?l bych jim touto cestou pod?kovat a pod?lit se s vámi o radost, jež zalila mou závodnickou duši p?i pr?jezdu cílovou páskou. Bylo to mé první vít?zství v organizovaném závod? LFS. Takže paráda. SpeedyCZECH = Petr Škrabal, Kralupy nad Vltavou, SpeedyJigrTeam.

Last edited by SpeedyCZECH; 14.2.2008 at 14:52.
SpeedyCZECH is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2008   #14
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by SpeedyCZECH View Post
Ahoj, p?idám také sv?j kousek do ošatky názor?......
M?žu potvrdit, že i p?es na m?j vkus celkem tvrdé dotírání plech na plech m? nakonec p?edjel až p?i?istém souboji. Jak zask?ípaly plechy, stáhl se.

Co se týká lag startu prvního závodu - ud?lal jsem chybu, šel na trávu a neovladatelné auto prolítli T1 rozhodn? to nebylo tím, že bych si cht?l n?co dokázat.
__________________
ESCARGOT Racing Team
ToFire is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:50.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.