Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.10.2009   #101
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

sakra viete ako som sa tesil na ten long ? sakra a tak pekne to zacalo
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2009   #102
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
HTak jsem na tebe po?kal a ?ekl si že budeme tahat za jeden provaz,
no nevim, kdo jel 4 kola bez plynu, abys me dojel
me se palila PP guma, takze T3 pro me byla katastrofa
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2009   #103
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
no nevim, kdo jel 4 kola bez plynu, abys me dojel
me se palila PP guma, takze T3 pro me byla katastrofa
Sis d?lal set sám co ? M? se za?ala pálit pravá p?ední až když m? jarda obrátil odklon
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2009   #104
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
Sis d?lal set sám co ? M? se za?ala pálit pravá p?ední až když m? jarda obrátil odklon
nene, ja mel nejakej od Jardu, nevim, co to bylo, ale po par kolech 80° a to byl konec
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2009   #105
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
nene, ja mel nejakej od Jardu, nevim, co to bylo, ale po par kolech 80° a to byl konec
Me to drželo hezky, dokud se to naza?alo všechno bortit

Vitr: Jezdíš jako letní vánek
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 7.10.2009   #106
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
....po pitu jeden z o kolo zp?t jezdc? jel až moc pomalu na nájezdu do T1, já o n?j škrtnul a Merfi do m? dod?lal....
jj to som bol ja, som myslel ze som in, ale bol som len trocha a nastal kontakt, este som ale nevidel replay takze len tolko si pametam

Ale poporiadku:
Dorazil som len tak tak, pozeram na zoznam pripojenych - super som posledny - reku idem este na WC... vratim sa a uz som zrazu 3 v poradi a uz hned aj vyzva na vyjazd... ako to je mozne ze sa to prehodilo?

Q: takze totalne nepripraveny som zasiel len priemerny cas co stacilo na start z priemerneho stredu pola

R1: uz si ani moc nepamatam, viem len ze som dostal pred T3 tusim ranu z boku ale ustal som to, potom som sa snazil ujst bohemianovi a to sa nakoniec podarilo - celkom slusny dojazd na 6. mieste

R2: v 1. preteku som zistil, ze som rychlejsi ked jazdim osamote. Takze som zasiel tusim ako prvy do boxov hned v uvode pretekov. Ciel bol sa odputat sa od pola a jazdit sam a rychlejsie. Co cert ale nechcel vratil som sa opat do skoro stredu pola . Takze taktika v riti a bol som tam kde som bol na zaciatku... Dlho som jazdil s Merfim, chvilu s Bohemianom, potom prisiel uz spominany kontakt s Fast Jardom kde som prehrial kapanek pneu, ale v priebehu dvoch kol opat ochladli. Nakoniec som sa s poziciou uspokojil kedze sa pneu zacala hriat z vonka koli poskodenemu odklonu a ja som musel ist opatrne. Opat 6. flek a celkom spokojnost vzhladom na uvod a priebeh.

Neviem ako ostatni, ale ja ked som vzdy predbiehal jazdcov zo SFR tak som mal z toho hrozu, clovek nevedel co sa stane... az ku koncu asi pouceni
z mnozstva kolizii co zazili jazdili mimo stopu...vacsinou teda
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 7.10.2009   #107
Merfi5
Newbie

 
Merfi5's Avatar
 
Join Date: 13.5.2007
Location: u Kladna
Posts: 88
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Neviem ako ostatni, ale ja ked som vzdy predbiehal jazdcov zo SFR tak som mal z toho hrozu, clovek nevedel co sa stane... az ku koncu asi pouceni
z mnozstva kolizii co zazili jazdili mimo stopu...vacsinou teda
Sem na tom stejn? . Našt?stí mi pak za?al d?lat Mike spottera
__________________
Nejlepší brzda je soupe?ovo auto p?ed tebou.
Merfi5 is offline   Reply With Quote
Old 7.10.2009   #108
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Quote:
Originally Posted by Merfi5 View Post
Sem na tom stejn? . Našt?stí mi pak za?al d?lat Mike spottera
Aspo? to není nuda
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 8.10.2009   #109
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Pozeram ,ze po tomto zavode sa pekne premiesa poradie ,cize rychlo zverejnit vysledky nech sa moze duuku tesit
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #110
Miloscz
Newbie

 
Miloscz's Avatar
 
Join Date: 15.5.2008
Location: Pelh?imov
Posts: 37
Default

Cht?l bych se omluvit na 13.10.2009 – Raceabout



__________________

KillerRaceTeam
Miloscz is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2009   #111
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Výsledky aktualizovány, stejn? tak listina. Byly odeslány e-maily s oznámením o trestech a informa?ní e-mail k zít?ejšímu závodu.

Statistiky budou pravd?podobn? zítra.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2009   #112
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Cht?l bych se omluvit z dnešního RAC a p?íšího FZ5 závodu ... budu v práci.
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2009   #113
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Dnes to vidim s mojou ucastou veeelmi blede.
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2009   #114
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Jen mimochodem ?íkám, pokud se cítíte poškozeni na trati n?kterým z admin? (ob?as n?co zajedeme), m?žete samoz?ejm? podat protest také. Ten pak posoudí zbývající adminé, kte?í se incidentu neú?astnili. A pak už jen doufat, že jsme ?estní .

V dlouhém závod? jedu za bohemianem, mali?ko jsem se ho dotkl a už jsem let?l do hodin, asi jsem m?l lag... škoda a omluva Sykymu, který do mn? posléze nalet?l.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2009   #115
Merfi5
Newbie

 
Merfi5's Avatar
 
Join Date: 13.5.2007
Location: u Kladna
Posts: 88
Default

Q : 10 minut p?ed jízdou jsem ani jet necht?l nakonec 9 místo

R1 : Ze za?átku sem jel s Fast Jardou. Posléze jsem se lekl Sykyho který se dal do specu ale stejn? sem se op?el o ze? a pak na konci jednoho kola m? n?kdo ( Bra?o se k tomu dobrovoln? p?iznal ) lehce bouchnul do ?umáku a šel sem smykem na ze?. Nakonec sem dojel ( .... mmnt koukam se na lfsworld ......) devátej.

R2 : DNS
__________________
Nejlepší brzda je soupe?ovo auto p?ed tebou.
Merfi5 is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2009   #116
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Q: Nato že jsem v?bec netrénoval, bylo pro m? 7. místo p?íjemným p?ekvapením.

Sprint: Celkem to ušlo, až na krizovku kdy Syky byl v hodinách, Merfi šel na ze?, já to tak tak vybral, ale jel jsem dál. Poté hezký souboj s Bra?em, ze kterého jsem vyšel (p?ekvapiv?) jako vít?z, v cíli ne?ekané 3. místo.

Long: Zeza?átku jsem se pral se Sykym o 4. místo, ale zvn?jšku do m? ?uknul, já šel smykem dol? a propad na 9. místo. Pole za?alo jezdit do box? a stahoval jsem Loukotu, p?edjel jsem ho celkem hladce a za?al jsem si budovat drobný náskok, ale moje série malých chybi?ek to uko?ila, Loukota m? p?edjel a já dal pit. Do konce už jsem v klídku dokroužil a v cíli 5. místo.

Z dneška maximální spokojenost a 1. bedna v tomto cupu!
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2009   #117
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Q: já cht?l body...protest na adminy

1: Cíl odstartovat a chytnout se Mika vyšel, um?l to s RACem líp a kdykoliv jsem se dostal p?ed n?j tak to b?hem pár kol stáhnul. Proto jsem radši p?istoupil k tomu, že se za ním v posledním kole vyvezu na rovinku. Nevyšlo to o +0.00:01. Op?t protest, tyhle body jsem cht?l taky

2: Strategie byla loterie, s Mikem jsem m?l kontatk. Lag to asi nebyl, prost? takový lehounký ?ukanec do špi?ky RAC v?tšinou kon?í ve smyku. Samoz?ejm?, že jsem ho cht?l vybourat, ale nenápadn?jc a aby na to nikdo nedoplatil jako Syky. Pak už to bylo jen hotlapování a doufání, že po pitu budu p?ed Branislavem, což díky bohu vyšlo jinak by to asi na 1místo nebylo. Ke konci se to pro m? ješt? zdramatizovalo, že jsem m?l 1-2s za zády Branislava a p?ed sebou jsem m?l Loukotu, který nejel pomalu a když nejsou modré vlajky tak to byl takový o?íšek. Ale dob?e jsme si zadraftovali i když nervy m? to stálo.

Oproti XRT minulý týden je tohle super
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2009   #118
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Asi 30 min p?ed kvali jsem si ?ekl, že to zkusím, zajel sem celkem asi 30 kol a vypadalo to, že to docela jde, prost? mi to n?jak sedlo, i víc jak XRT. Mimochodem bylo to spíš setem, který jsem m?l z toho dávného balíku WR setup? . Krásn? vydržel v krátkém závod? a vydržel by i dlouhej, ale škoda :/. S tím lagem jsem si v tu chvíli pak nebyl jistý, už si po?ádn? nepamatuju jak sem k tob? p?esn? najel. V tu chvíli mi jenom záleželo na tom aby se ti nic nestalo a aby to do m? n?kdo neposlal, což se stalo. Ješt? jednou sorry.

Jinak kvali a první závod 1. místo. 2. závod jak už bylo ?e?eno DNF.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2009   #119
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

na tento vecer sa priznam ,ze som nebol pripraveny tak ako by som mal byt.
Nestihol som ani pred kvali potrenovat a poriadne doladit set Kvali asi 4 (alebo 3? )
Race one tam som bol 4 ,kde niekde ma niekto tukol ,ledva som to ustal s podkodenim zavesu ,cize som rad ,ze som dosiel na 4

Race two a hodinka ,,konecne nebola nuda odzaciatku som vedel ,ze som mal blby set ,ale ajtak som sa snazil z neho vymacknut co sa dalo ,sice my dragunov zdrhaval ,ale potom som sa znormalizoval ,vybavil tri telefonaty ,zasiel do boxov a tajne dufal ,ze sa dostanem pred nemenovaneho draka pri vyjazde v boxoch pozriem vedla seba ,ci je volno a hla ho skoda studenych gum ,mohol byt dobry finish .Ale nato ,ako som sa pripravoval tak v longu 2 miesto pekne
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 14.10.2009   #120
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Q: nic moc vykon, nic moc umiestnenie - dakde vstrede

R1:
Akosi ste ma vystuchali von v T1 a tym padom boli preteky pre mna stratene. Este som stihol prehriat pravu prednu a tak som si aspon nacvicoval jej ochladzovanie. Este musim pozriet replay ze co sa tam vlastne zomlelo.

R2: Hned od zaciatku som sledoval palivo a hned ako sa dalo som opustil chvost pola a zasiel na pitstop. Tato taktika sa ukazala velmi vyhodna, pretoze som asi nebol jediny, kto sa subojmi a draftovanim spomaloval. Mal som volnu trat, tym padom som mal aj prekvapivo lepsiu rychlost ako vo dvojici. Po zastavkach ostatnych som sa posunul pred obe OMR ako i pred Fast Jardu co ma velmi potesilo. Loukota dostal trest a ja som sa uz videl na 3. mieste. Myslel som, ze po zastavke dam i Swingala, ale vysiel z boxov tesne predomnou a aj ked som sa dostal parkrat pred neho, vdaka lepsej rychlosti sa odputal a mne nakoniec zostalo len 4. miesto. Bol to ale velmi pekny suboj i cely zavod
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.