Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2007

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 21.1.2008   #1
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default Týmová bitva FBM @ FE green tiskovka

Na tento závod jsme poctiv? trénovali cca 150 kol, ale bohužel to nesta?ilo na elitu.

po shlédnutí replaye si dovolím pár poznámek.

kvali: 6. místo - moje maximum - spokojenost

sprint 1:
v 5. kole vylet?l za šikanou Krpas a bohužel mi p?i vyjižd?ní a p?ejížd?ní trat? vjel p?ímo do cesty. Vid?l jsem sice žlutou vlajku p?ed šikanou, ale bylo tam ješt? jedno auto a jakmile se doty?ný p?epnul do spectate, tak žlutá zmizela, tak jsem neubíral a když jsem uvid?l Krpase, tak jsem se snažil vyhnout zprava, kam mi bohužel najel. Z replaye je vid?t, že ses ani nerozhlídl. Stálo m? to n?kolik pozic a neplánovanou zastávku...
Holt sm?la.

sprint 2:
v prvním kole v nájezdu na most zasmykoval Megin a bohužel p?ímo do mne, jelikož jsem byl vedle n?ho. Hodiny a propad na chvost.
Holt sm?la

long:
postupn? jsem nechával p?edjížd?t rychlejší a snažil se neztrácet kontakt. Po zastávce jsem se dotáhl na ToFire o kolo zp?t, ale díky jeho stylu jízdy uprost?ed trati jsem ho nabral... O pár kol pozd?ji jsme se potkali podruhé a naposledy, kdy v šikan? p?edemnou rozrazil pneu a sebe, na?ež jsem už nem?l kam uhnout. Asi bych zvažoval protest, ale o kolo pozd?ji jsem se sám vy?adil.
Holt sm?la.

Dnes mám poprvé co jezdíme TB dost smíšené pocity, snad si píšt? zase fér zazávodím.
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.