Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.9.2011   #421
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

XP 32b Professional +SP3
Admin prava mam...
Grafika ATI Radeon X1950 GT ... ted pres support stranky ATI vyzkouseno, ze ovladace mam nejnovejsi...
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.

Last edited by Lala; 18.9.2011 at 16:56.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2011   #422
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Jeste jedna vec pri spusteni vadila - nastavil jsem prilis velky nasobek pro antialisanig, pomohlo snizeni na 8x
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2011   #423
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Stejný problém jako Lala.
XP Home SP3, nVidia Ge Force 7300 GT
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2011   #424
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

nedame si dnes vecer nejake spolocne zavody?
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2011   #425
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Jeste jedna vec pri spusteni vadila - nastavil jsem prilis velky nasobek pro antialisanig, pomohlo snizeni na 8x
Taky musím dát max. 8x, ale když dám víc, napíše to jen "Antialiasing settings not supported" nebo tak n?co a normáln? se to spustí

2 Lala, Petersbond: zkus se podívat do nastavení v nKP, jaké máš vybrané rozlišení, jestli žádné, tak vyber, jestli n?co vybráno, tak zkus jiné.

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
nedame si dnes vecer nejake spolocne zavody?
Nastavil jsem na simracing.sk #1 Vintage Replica @ Brno, je to dost široká tra?, takže by mohla na MP vyhovovat, p?ijdu 20:30
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2011   #426
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

zajtra by sme mohli skusit dobre znamy Blackwood GP

http://radiators-champ.com/nkpservers/

na pripojenie použite software jump2nkp
Pripoji? na server SimRacing.sk #1
Pripoji? na server SimRacing.sk #2

Last edited by Ondrejko; 19.9.2011 at 23:23.
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2011   #427
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Ak dnes vecer budem doma, tak sa urcite pridam...

Vcera som instaloval nove trate (asi 30), a samozrejme som si tam dal aj Blackwood, velmi milo ma prekvapilo, ze si v nkPro budem moct dat moju oblubenu LFS trat...

Dobre ste tie simracing.sk servery nastavili, nie ako tie nezmyselne hodinove practice a pod.
A fajn je zvoleny simracing.sk #1, len bohuzial som sa tam zatial vzdy len sam premaval... vintage replica je riadne vykonna masinka, narocna ho zvladnutie, velmi zabavna...
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2011   #428
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

tu je celkom dobry setup pre Blackwood
http://www.edisk.sk/sk/stahni/20621/....zip_420B.html
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2011   #429
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Vyzkouseny skoro vsechny rozliseni ... bez uspechu
Prosel jsem par vlaken na foru a zkusil i par dalsich veci jako nastavit nasobek nativniho rozliseni, preinstalovat komplet .NET, preinstalovat DirectX, preinstalovat nkPro ... vsechno bez uspechu
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2011   #430
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Vraciam sa z asi dvoch online hodiniek na Blackwood s Vintage replikou, nKPro je šupa! V žiadnej inej online simulácii som nezískal za taký krátky ?as to?ko pódiových umiestnení. ;-) Haha, ale fakt, dobré to je.

Len ma štve to prera?ovanie s týmto autom, niekedy nie a nie zaradi? práve ke? najviac chcem, asi kliknem na prevod ešte po?as toho ako púš?am plyn, neviem to zanalyzova?, potreboval by som spomalený záznam toho ?o robím. Dá sa v menu zapnú? "single gear" a vtedy plyn netreba púš?a?, ale bez spojkového pedálu zase v takom prípade neviem odštartova? do preteku, len stojím pol minúty na mieste, a to nie je ve?mi dobrá stratégia. :-)

Jo a custom setupy nepatria do adresára hry, ale do nkPro adresára v "dokumentoch a settingoch", pre info.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2011   #431
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

"New protocol for client to server lobby connection avoiding MTU block by some routers"

Ešte toto som našiel log v dokumentoch na C:
ERROR: DLL Location key not present
PATH=Error
LoadLibrary failed
TrackIR error
NPCient : Error stopping cursor
NPCient : Error starting data transmission

Mohol by to by? môj problém? Ak áno ako na neho vyzrie?. Dik
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho

Last edited by P@cho; 20.9.2011 at 23:35.
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 21.9.2011   #432
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Tak vcera prve vacsie online jazdenie... bolo skvele si zajazdit na Blackwoode po velmi dlhej dobe... len zatial moj jazdecky skill a najazdene kilometre s vintage replica nestacili na to, aby som robil lepsie casy... chce to hooodne trenovat a urcite aj nastavovat...

Par postrehov k simulacii spojka-prevodovka... mam zapnute vsetko na manual, takze spojka aj 6kvalt na G25 v plnej pohotovosti... mam zatial ale problem s rozbehom, ono to ani je je problem, skor otazka. nechapem preco musim motor vytocit do vysokych otacok, aby mi pri pustani spojky neskapal motor... logika reality hovori - ked chcem kludny pomaly rozjazd z depa, tak sup jemne nohu na plyn a pekne pomaly dostat spojku do zaberu, a ono cuduj sa svete, to nefunguje... motor sa dusi a skapina... neviem, ci je chyba vo mne alebo v simulacii...

Zatial ma velmi velmi mrzi, ze na servery chodi zalostne malo ludi... vcera sme na simracing 1 boli 4 odtialto z fora, a za zhruba 2 hodiny sa k nam napojili mozno 3-4 ludia... pre mna absolutne nepohopitelne, 2-3 servery su ako tak zaplnene, na dalsich par je po 1-2 ludoch a ostatne vsetko prazdne... fyzika je podla mna uplne skvela, vyber trati je prakticky nekonecny, mozno ale ludom chyba vacsi vyber zavodnych aut a specialov, lepsi interface, moznosti ladenia serverov, tazko povedat... verim ze s 1.3 full verziou bude pocet pretekarov stupat... Myslim si, ze netkar Pro ma teraz obrovsky potencial, ale na to, aby sa naplnil, by sa musela poriadna zacat rozrastat jeho komunita... uvidime co ukaze buducnost... a ci fandovia rfactoru, iracingu, LFS a Simbinu daju sancu aj nkPro... lebo online racing sim bez ludi asi velky zmysel nema...
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 21.9.2011   #433
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

V sobotu jedu na ForARCH.
V nedeli bych ctel dat podzimni sranda zavod.
Pak mam dovoelnou do stredy. takze pokud bude zavod po, ut, st, nekdy po 20:30 - 21:00 tak tam zajdu
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 21.9.2011   #434
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

velice pekny navod na tvorbu setupu v nkp
jet is offline   Reply With Quote
Old 21.9.2011   #435
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
velice pekny navod na tvorbu setupu v nkp
JJ ten jsme nasel o vikndu. Kdyz jsem nebyl schopnej udrzet auto na silnici.

Btw jak je to se setem. nasel jsem nejake sety ke stazeni ... ale kdyz dam load... tak je nevidim. ani kdyz zadam presne to jmeno (nahraju ho do adresare, kde byl nejkay default set).
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 21.9.2011   #436
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

setupy patri do documents and settings
jet is offline   Reply With Quote
Old 22.9.2011   #437
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by Ryko View Post
Zatial ma velmi velmi mrzi, ze na servery chodi zalostne malo ludi... vcera sme na simracing 1 boli 4 odtialto z fora, a za zhruba 2 hodiny sa k nam napojili mozno 3-4 ludia... pre mna absolutne nepohopitelne, 2-3 servery su ako tak zaplnene, na dalsich par je po 1-2 ludoch a ostatne vsetko prazdne... fyzika je podla mna uplne skvela, vyber trati je prakticky nekonecny, mozno ale ludom chyba vacsi vyber zavodnych aut a specialov, lepsi interface, moznosti ladenia serverov, tazko povedat... verim ze s 1.3 full verziou bude pocet pretekarov stupat... Myslim si, ze netkar Pro ma teraz obrovsky potencial, ale na to, aby sa naplnil, by sa musela poriadna zacat rozrastat jeho komunita... uvidime co ukaze buducnost... a ci fandovia rfactoru, iracingu, LFS a Simbinu daju sancu aj nkPro... lebo online racing sim bez ludi asi velky zmysel nema...
Prave kvoli tomuto som si este nkp nekupil, potencial tam je, ale stale sa bojim, ze sa vyvojari na vyvoj vykaslu, pretoze niekolko rokov to tak bolo a nkp dost stagnovalo.
Teraz cakam na rFactor 2, pretoze ten sa javi ako najlepsia volba - fyzika pneumatik je podobna LFS (aspon podla videi), dazd je na vyssej urovni ako v nkp, podpora modov je tiez velkou vyhodou a zaroven bude v zakladnej hre aj viac aut. Uz len dufam, ze fyzika samotna bude lepsia ako v jednotke, lebo ta mi nejako nesedi. No a treba k tomu pripocitat este aj lepsiu grafiku
Ja to vidim tak, ze v buducnosti uz ostane iba iR a rF2, prekvapit moze este GTR3 od SimBinu, ale simbin meni cenovu politiku, takze to je este otazne.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 22.9.2011   #438
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

300 K? za netkar by t? nezabilo, v pom?ru cena/to-co-dostaneš je to n?kde okolo LFS a když víš, kde hledat, tak si i dob?e zazávodíš online (Race department). V tomhle je jediná limitující v?c max. po?et lidí na serveru, S1 hadra.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 22.9.2011   #439
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Ako pise Kid, cena za to, co nkPro ponuka, je to viac ako lakava. Uz som si zrychlika presiel aj racedepartment a nie je problem sa zucastit kvalitnych pretekov minimalne raz za tyzden...

Vcera vecer som si presiel aj par inych for a vsade ludia basnia o tom, aky je netkar skvely, super fyzika, trate a dokonca aj jeden s moderatorov insidesimracing.tv ho vychvalil do neba a jedine minus je zly marketing a propagacia a tym padom mala komunita... tazke vyvojar by si podla vsetkeho mal dat otazku, ci mu staci to, ako to funguje teraz alebo zacat trosku masirovat ludi, aby nas bolo viac...

Povodne som bol toho nazoru ako Gotha, pockam si na rFactor 2, ten bude super, mnozstvo aut, trati, modov... ale zistil som, ze na to, aby som si kvalitne zajazil online mi staci par aut na vyber, poriadny fyzikalny model, slusna grafika a poriadny vyber trati... a toto vsetko netkar splna podla mna do bodky... takze Gotha, a aj ostatni, ktori nemate licenciu, byt vami nevaham ani minutu, a ak mate radi kvalitne online jazdenie s prvotriednym simulatorom, tak tych par korun je smiesna suma za to, kolko moznosti a zabavy netkar Pro ponuka...

Dohovoril som, Howgh.

Last edited by Ryko; 22.9.2011 at 15:17.
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 22.9.2011   #440
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Ja to chapem, len momentalne znizujem vydavky a preto uvazujem tak ako uvazujem
Na rF2 cakam preto, lebo ma vyjst do konca roku, co nie je taka dlha doba a oproti ostatnym simulatorom toho ponuka najviac a vsetko na jednom mieste. Nechcem nikoho odhovarat alebo demotivovat, ale ja to vidim takto
A kym vyjde rF2, tak sa este mozem zabavit s GTR Evolution do ktoreho som tiez vrazil nejake eurace za veci ktore som tak uplne nepotreboval (hlavne hillclimb trat od simbinu bola sklamanim) a aj to ma donutilo uvazovat nad peniazmi ktore dam do dalsieho simu.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:02.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.