Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.12.2010   #21
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Pár screen?
Attached Images
File Type: jpg lfs_00000025.jpg‎ (173.7 KB, 36 views)
File Type: jpg lfs_00000026.jpg‎ (176.1 KB, 35 views)
File Type: jpg lfs_00000027.jpg‎ (175.4 KB, 30 views)
File Type: jpg lfs_00000028.jpg‎ (175.9 KB, 30 views)
File Type: jpg 8_01.jpg‎ (179.1 KB, 25 views)
File Type: jpg lfs_00000031.jpg‎ (160.8 KB, 26 views)
File Type: jpg lfs_00000032.jpg‎ (178.1 KB, 21 views)
File Type: jpg lfs_00000033.jpg‎ (178.5 KB, 23 views)
__________________
Flame

Last edited by Flame; 20.12.2010 at 00:30.
Flame is offline  
Old 19.12.2010   #22
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Prohlídnul jsem replaye, fakt síla.

Q: lepší to nešlo, spokojenost.

R1: Fxr za mnou hurá vp?ed, ale do šikany šlápnul na brzdu (nevim kdo to byl). Našt?stí jsem to n?jak p?es gumy projel. Pak ale p?est?elil další zatá?ku a abych ho nesebral, musel jsem do trávy. Tim jsem se propadnul asi na 10. flek. V následujících kole jsem pak chytil levým zadním trávu a oto?il to. Pak jsem to odzadu n?jak dostal na 9. místo.

R2: Š?astn? jsem se n?jak dostal na 3. místo, jenže pak jsem se potkal s Rodem - tady ale zaú?adoval n?kdo o kolo, kdo absolutn? ignoroval modrou vlajku. Pak jsem se ješt? potkal s Mufistem, který po kontaktu odlet?l do jiné dimenze. Já našt?stí nelítal, ale zase propad o X pozic. Z replaye to jasn? vypadá na mojí chybu, beru to na sebe - promi?. Takže v cíli ani nevim na jakej pozici, bohužel skladba tratí fzr moc nep?eje.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline  
Old 20.12.2010   #23
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

A ješt? screeny...
Attached Images
File Type: jpg lfs_00000034.jpg‎ (161.3 KB, 25 views)
File Type: jpg lfs_00000035.jpg‎ (173.3 KB, 28 views)
File Type: jpg lfs_00000036.jpg‎ (173.7 KB, 27 views)
File Type: jpg lfs_00000037.jpg‎ (173.2 KB, 28 views)
File Type: jpg lfs_00000038.jpg‎ (173.8 KB, 26 views)
File Type: jpg lfs_00000040.jpg‎ (162.1 KB, 27 views)
__________________
Flame
Flame is offline  
Old 20.12.2010   #24
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
A ješt? screeny...
koukam, ze si me fotil docela dost Poprve vidim urvany kolo!
Omluva Lubikovi a Hafikovi (asi) ani jsem nevedel, ze jsem se tam nekomu takhle priplet! Vedel jsem az o Jardovi
mufisto is offline  
Old 20.12.2010   #25
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Tak uz sem taky vychlad tak dam par slov

Q: necekany, darilo se jelo se dobre 2. misto

R1:start bez problemu, chvili jizda za Klouczkem, pak chyboval v sikane a posuv na 1. misto, chytil sem tempo a dokazal sem udrzet klouczka za sebou (aspon chvili) a pak to prislo, no a uz se zas zahrejvam, v sikane po cili mel kolizi jigr a lubik, lubik sel do spec ale Jigr nepochopitelne, PRES PUL MINUTY stal s rozbitym autem v sikane a jeste se dokazal ze stopy vedle doplazit do idealni stopy, atentat ??? samozrejme sem to odsral, zaradil sem se zpet asi na 6 miste, stihacka, po chvili opet na 2. fleku, a jeste rikam na TS kdyz sem dojizdel okolaky ze zas cejtim pruser, tovizejo zas sikana, kalamita, gumy vsude tak sem ji trefil a propad na 4. misto, Jirku sem sice jeste stahnul ale uz nedal.

R2:start z 5., propad asi na 7, po par kolech sem se dostal na 2. misto a za mnou byl ghost, cejtil sem z toho dobrej souboj, ale pak to opet prislo, dojeli sme o kolo zpet Tomase a jak uz sme rikali, zbytecne me nepustil a zbrzdil natolik ze se vedle me nacpal Ghost a trochu to taky nevychytal a sikana na horizontu ho poslala primo do me, crash- auto rozbity, zaradil sem se asi 13. a zkousel ject, ale hned sem sel na cilovce na boudu kvuli tlumicum, box- vsichni v riti, stihacka z 23.mista, dojezd 15, nif nof

Mam z toho divnej pocit, mel sem to super rozjety, draha sedela, pekny souboje, ale jezdci o kolo bohuzel tentokrat rozhodli za me, priste prosim vic tolerance a premejsleni (Jigr)


Jinak jeste OMLUVA za CHAT v kvalifikaci, po dojetí do boxu na konci Q. sem místo F9 pohled na gumy, zmackl zas F8, mam doma tmu , omlouvam se ale tim ze uz nikdo nejel, tak verim ze sem nezpusobil problem.

Last edited by Rodo; 20.12.2010 at 08:08.
Rodo is offline  
Old 20.12.2010   #26
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
A ješt? screeny...

Pekný fotky, to bylo
v kvalde, tady jsme mufem šli dobre ven
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline  
Old 20.12.2010   #27
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Race 2: P?edevším omluva Nicamovi. Odrazil se od Radka a já už nesta?il zareagovat. Snažil jsem se ješt? brzdit, ale už to moc k ni?emu nebylo .
OK, beru to jako b?žný závodní incident . V souboji s Radkem jsem se trochu svezl po obrubníku a štrejchli jsme se (omlouvám se Radkovi), ale myslím, že to bylo v pohod?. Tys to bohužel dokon?il, moje ztráta "jen" asi 10 pozic . Ale jak ?íkám, ok, závodní incident.

Jinak v?era jsem se nejvíc nasmál asi hodinu p?ed závodem p?i trénincích na serveru. Myslím ty dohady o jízd? HLVC. Kdosi dokonce prohlásil, že mu organizáto?i "vzali" hodinu p?ed závodem jeho stopu a že má setup na skákání, to už jsem se válel smíchy po podlaze . (OMG, vždy? pravidla hovo?í jasn?).

K závod?m samotným se nehodlám moc vyjad?ovat, m?j výkon byl na bodu mrazu .
V kvali jsem ostrá kola bu? posr** sám, nebo m? tam n?kdo vjel, no hr?za, asi t?istap?tašedesáté místo .
Race 1. = 14. Race 2. = 12. (alespo? n?co málo ).

Také se dobrovoln? p?iznávám, že jsem hned na za?átku kvali p?ejel žlutou ?áru na výjezdu z box?, ale jen malinko a spíš jsem uhýbal autu za mnou, vyjížd?l n?jak z ostra. P?edkládám to tudíš soudu jako poleh?ující okolnost .
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline  
Old 20.12.2010   #28
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
nevím o ?em mluvíš
hm... R2 3kolo 3:57:00 cas z replaye
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline  
Old 20.12.2010   #29
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Ja bych chtel podekovat vsem zucastnenym za vzorny start a bezpecny prujezd sikanou
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline  
Old 20.12.2010   #30
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Nicam View Post
Také se dobrovoln? p?iznávám, že jsem hned na za?átku kvali p?ejel žlutou ?áru na výjezdu z box?, ale jen malinko a spíš jsem uhýbal autu za mnou, vyjížd?l n?jak z ostra. P?edkládám to tudíš soudu jako poleh?ující okolnost .
P?ipojuju se k Nicamovi, a pridavam ze sem totalni dement, celou dobu na to myslim, a jenom vyjedu z boxu a hned mam krev pod ocima a full gas,
taky sem pro nakou okolnost, ten vitr a ta zmenena sikana nas uplne rozhodila
Rodo is offline  
Old 20.12.2010   #31
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Puma View Post
hm... R2 3kolo 3:57:00 cas z replaye
No nevím pro? m? pohoršuješ,normální závodní incident,bohužel tebe vyhodil obrubník a šel jsi na st?echu,v nájezdu jsme byli vedle sebe,ale jestli ti to pom?že tak sorry,ale jen má chyba to nebyla
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline  
Old 20.12.2010   #32
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Nicam View Post
Kdosi dokonce prohlásil, že mu organizáto?i "vzali" hodinu p?ed závodem jeho stopu a že má setup na skákán
delal jsem si z toho srandu. Jen jsem prikladal do ohne .Je fakt, ze jsem to trenoval s rezanim, ale nevadilo mi to. Stejne tam v zavode (i v kvali) par lidi takhle litalo. A navic, resila se tahle sikana, ale treba zatacka za zdi se taky skakala pres travu a tam to nikomu nevadilo . A jestli resite pravidla, tak se podivejte na prejezd cary pri najezdu do boxu, a mas tam skoro vsechny (krom me, pac ja to otocil nez jsem tam dojel)
mufisto is offline  
Old 20.12.2010   #33
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Provoz + vitr mi nesednul ... az 10. misto, ale zklamanej jsem nebyl, protoze mi bylo jasny, ze tu vzhledem k pocasi nebude startovni pozice tak dulezita.

R1: Celkem neprehledny ... nejaky souboje byly (najcasteji jsem se motal kolem Mufa), ale spis jsem vydelaval/ztracel pozice po cizich/vlastnich
chybach. Nevyrobil jsem ale zadnou zasadni, takze jsem vic vydelaval nez ztracel. Ke konci jsem si asi moch dovolit jet odvazneji a zkusit predjet AgTomase na 5. miste, kteryho jsem slusne stahoval, ale nechtel jsem prave moc riskovat, takze jsem to dojel v klidu.

R2: Start ze 3. pozice. Rychlejsi se preze me dostaly bez problemu Nekolikrat me dost pribrzdili chybujici jezdci a zase se pri tom kolem me prehnalo par aut, ale nehodlam zkoumat replaye, jestli bylo vylozene pod zlutou. Ocitnul jsem se na 4. miste a drzel se na nem do posledni zatacky s tim, ze mam pred i za velkou mezeru, takze muzu jet v klidu. No jenze jsem az moc povolil v koncentraci a malem dal v ty posledni zatacce boudu. Musel jsem to strhnout doprava a skoro celne vletet do zdi, abych to neprevrch. Jirka jeste situaci stihnul vyuzit. Nejdriv jsem si nadaval, ale pak uz jsem se musel sam sobe smat No i ta 5. pozice v cili je fajn.

Celkem vzato, zavody se vydarily. Cekal jsem to horsi.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline  
Old 20.12.2010   #34
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
delal jsem si z toho srandu. Jen jsem prikladal do ohne .Je fakt, ze jsem to trenoval s rezanim, ale nevadilo mi to. Stejne tam v zavode (i v kvali) par lidi takhle litalo. A navic, resila se tahle sikana, ale treba zatacka za zdi se taky skakala pres travu a tam to nikomu nevadilo . A jestli resite pravidla, tak se podivejte na prejezd cary pri najezdu do boxu, a mas tam skoro vsechny (krom me, pac ja to otocil nez jsem tam dojel)
co se tyce cary pri NAJEZDU do boxu ta se prejizdet muze.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 20.12.2010   #35
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
co se tyce cary pri NAJEZDU do boxu ta se prejizdet muze.
ok, nevedel jsem
mufisto is offline  
Old 21.12.2010   #36
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Tak taky pár slov.
Q : Op?t to vyšlo, 5 místo.

R1 : Start a šikanu jsem p?ežil, jedu vep?ed?????. Ale ........., 9 kolo najíždíme s Rodem do šikany a m? to najednou odhodí doprava do gum. Já volantem rozhodn? doprava nezatá?el, tak jsem si myslel, že Rodo. Totáln? nas..... . Z replaye kontakt vid?t není, tak se ti Rodo omlouvám, ale fakt mi to koplo doprava (jukni z mého pohledu), asi zase Gagarin. Propad sice jen o n?kolik míst, ale levý zadní tlumi? totáln? kaput, pit a propad až nakonec. Za?al jsem stahovat a n?kde ke konci ješt? jeden crash (myslím že s Jardou a Zdendou). Ale dojel jsem uf uf.

R2 : Start jsem op?t p?ežil a jel taky na nákupy. V prvním kole jsem š?ouchl Honzu, tak se moc omlouvám. Za celý race2 jsem se do toho nedostal a t?žil z chyb ostatních, nikoho jsem asi nep?edjel svým umem. Nakonec 11. místo.

Jsem rád, že je to za mnou, silný vítr bléééééé.

Nejvíce mi štve, že to mám stále jako p?es kopírák. Q se povede, jsem vep?edu, dokonce hodn?, R1 pose.. (nebo se pose..) a jsem op?t až vzadu, R2 se dostanu o kousek dop?edu.
Petersbond is offline  
Old 21.12.2010   #37
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
¨
9 kolo najíždíme s Rodem do šikany a m? to najednou odhodí doprava do gum. Já volantem rozhodn? doprava nezatá?el, tak jsem si myslel, že Rodo. Totáln? nas..... . Z replaye kontakt vid?t není, tak se ti Rodo omlouvám, ale fakt mi to koplo doprava (jukni z mého pohledu), asi zase Gagarin.
V pohod?, ale já si byl fakt jistej ze sem te netrknul, jeste sem dost brzdil a strihal to doleva aby ses tam vesel, koukal sem na replaye a fakt to vypada jak kdyby ses leknul a cuknul trochu doprava, nebo jestli to byl obrubnik ? ale lag sem tam nevidel a kontakt uz vubec , ale nic si z toho nedelej , ja to ted taky uplne odsral, a nez bude mesto tak na tehle tratich pudu do srac.., jinak vitr rulez, chce to u toho premejslet a muze to bejt i vyhoda, tech mejch 45 kg se uplne stratilo
Rodo is offline  
Old 21.12.2010   #38
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
No nevím pro? m? pohoršuješ,normální závodní incident,bohužel tebe vyhodil obrubník a šel jsi na st?echu,v nájezdu jsme byli vedle sebe,ale jestli ti to pom?že tak sorry,ale jen má chyba to nebyla
chapu.. ale moh si se pred zatocenim podivat do zrcatka.... byl jsem tam videt (byla tam zelena) nebo to zelené zrcátko sis nabarvil?
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline  
Old 21.12.2010   #39
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Nooo tak leknout jsem se tedy nelekl. Je tam vid?t, jak jedu doleva do šikany a najednou to cukne doprava p?esn? do gum.
Petersbond is offline  
Old 21.12.2010   #40
Jigr
Newbie

 
Jigr's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Location: Olomouc
Posts: 38
Default

Rodo pravila pak to prislo, no a uz se zas zahrejvam, v sikane po cili mel kolizi jigr a lubik, lubik sel do spec ale Jigr nepochopitelne, PRES PUL MINUTY stal s rozbitym autem v sikane a jeste se dokazal ze stopy vedle doplazit do idealni stopy, atentat ??? samozrejme sem to odsral, zaradil sem se zpet asi na 6 miste)



Takže taky n?co ode m?!Vím,že to z mé strany všecko stálo za *****,vím,že ti nesahám ani po kolena a jen se bavím,vím,že jsem neschopnej.Ale rozhodn? nejsem svin?.I já se te? rožnul jak žárovka.
Takže,kdybys ses podíval na replay po?ádn? ,uvid?l bys,až se uklidníš,n?kolik zásadních v?cí.Jednak sem nem?l karambol s Lubikem ale Lubik to p?edemnou napálil do gum,vylet?l do hajzlu a naboural naproti do zdi a skon?il na budce.Já vlet?l do šikany po n?m a trefil jsem jeho rozlítané gumy.
Za druhé jsem tam nestál jako v?l ale celou dobu sem se snažil tam ocud odjet,protože se zdálo,že auto neni až tak poškozeny a peloton je dost daleko.Bohužel se to jen zdálo a jak sem se snažil oto?it a vyjet z trávy ,za?alo se to?it a já zjistil ,že to nepude dál.Bohužel, moje chyba spo?ívá v tom,že jsem se snažil moc dlouho a jak sem se soust?edil na vyjetí,vy už jste tam dojeli.To je moje chyba,uznávám ji a OMLOUVÁn SE!Jakékoliv potrestání p?edem p?ijímám a vím,že jsem ti zkazil závod.Jen si myslím,že silná slova jsou zbyte?ná.Vždy se snažím uhnout na modrou a celkov? snad se mnou nejsou až takové problémy.A nakonec i já bych se moh n?kolikrát naštvat v každém závod? na r?zné prasárny a p?edjetí,takže kolikrát ani nebojuju a pustím.A poslední v?c-nesvítila náhodou žlutá? Ale ta nejde dob?e,že?Tak jinak-te? jsem se dodíval na celej replay prvního závodu.Na tebe.Až budeš p?íšt? n?koho pomlouvat a ?istit mu žaludek,zame? nap?ed u sebe.Já vid?l u tebe konkrétn? n?kolikeré p?edjetí s nenecháním místa-zám?rn? ne?íkám zav?ení(AG parta by mohla vypráv?t),nebezpe?né vracení se na tra? po boura?ce a podobné v?ci-nikdo není svatej,tak se ,prosím,uklidni-je to hra.
Tak,to jsem cht?l ?íct,?ekám na rozhodnutí tvého protestu a doufám,že ti už další závod nezkazím.Radši uhnu do polí a nechám t? projet.HOWGH

Last edited by Jigr; 21.12.2010 at 21:58.
Jigr is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.