Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.12.2010   #41
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Mufisto:

Race 1: Ano, tady beru vinu na sebe.
Race 2:
Kontakt v 1. kole - Beru jako svou chybu - brzdil jsi moc brzo
Kontakt v 2. kole - Nevím o ?em se bavíme, když je vedle tebe na vnit?ku auto s dostate?nym p?esahem, tak to nezavírám a vyvezu se v pytlu na rovince a úto?ím dál.
Konatakt ve t?etím kole: Nejsem si v?dom chyby. Já jel svojí stopu a ty si do m? zleva najel a vymlel ses o m?. V?d?l jsem o tob?, proto jsem to tolik nezavíral a doufal, že to pustíš. Kdybych si byl v?dom chyby, tak po?kám - taková svi?a nejsem. Navíc tomu doooost pomohl LFS Gagarin model.

Každopádn? protest si klidn? dej, když se ti uleví v duši, m? to vadit nebude .
Fast Jarda is offline  
Old 7.12.2010   #42
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Mufisto:
Kontakt v 2. kole - Nevím o ?em se bavíme, když je vedle tebe na vnit?ku auto s dostate?nym p?esahem
koukal jsem se znova, s odstupem casu to vypada ciste. Mel jsem nejak v hlave spojeny prvni a druhy kolo.
mufisto is offline  
Old 7.12.2010   #43
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Q:Moje první kvyli kde se skoro celý pole vešlo do 2 vte?in...
R1: Start sem jel nalepenej za Pachem až do T4 Potom jsem n?jak bojoval a n?co málo míst jsem získal.. krásný souboje se Zdendou...škodo že to potom rozbil
R2: Agresivn?jší start... Ke konci jsem chytil tempo když m? za?aly strašit v zrcátkách vedle sebe jedoucí Fast Jarda a Lala
p?knej souboj... nakonec to Jarda rozbil o Jigra, tak jsme si dali FotoFinish

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
2. zavod: jel jsem sice vzadu, ale obklopenej samyma XRR (Puma, Fast Jarda, Lala) jsem si uzival adrenalin. Moc pekny, bavilo me to.
Byl krásnej souboj... jel si Fair Play takže se krásn? závodilo.. d?kuju
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline  
Old 7.12.2010   #44
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
ten restart, Jirkovy to laglo, spolu s Tomášem (myslim) to za?ali, Tomáš let?l do m?, já se odrazil od zdi a dopadl na st?echu + další hromada aut to odnesla
Ja jel vnitrkem do zatacky a najednou prask a uz jsem jel letel,zaznam,jsem nevidel tak nevim kdo do me vletel.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline  
Old 7.12.2010   #45
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
R1b: Nechal jsem se p?edjet a po T1 jsem byl hned 5. Bojovali jsme s Nicamem, kterej jel velice slušn?.
Díky, snažím se, ale ty jsi pro m? nedosažitelnej cíl, nicmén? se u?ím z replay? okoukat tv?j skill. Jsi pro m? velkým vzorem. BTW: co je to "uber set"?

Jak už tu bylo n?kolikrát ?e?eno, tak nacpaná kvalifikace byla super, 22 závodník? v jedné vte?in?!!! Je vid?t, že konkurence roste.
Vyt?ískal jsem z toho s 30ti kilama 5. místo a naprostá spokojenost. Divil jsem se sám sob? .

A taky je super, že ú?ast neklesá, 31 startujících v obou závodech hovo?í za vše.
Jak v kvalifikaci, tak v závodech byly ?asy hodn? vyrovnané a já jsem si to moc užíval, na bednu jsem nedosáhl, ale 2krát 4. místo = PARÁDA .
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline  
Old 7.12.2010   #46
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Start1: moc me starty nejdou takze sem se propadl asi o 4 mista.
Start2: opet propad jak je u me zvykem.
Koukám na tvé lfs statistiky a vidím, že jsi docela lfs veterán.
Proto nechápu, jaký máš problém se startem FXR. Koukal jsem na p?edv?erejší replaye a všechny ?ty?i starty jsi nem?l natlakované turbo!!! .
To se pak nediv, že t? "dá" na startu i XRR .
Ber to s humorem a jako radu od nová?ka starýmu (nemyslím v?kem) veteránovi .
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.

Last edited by Nicam; 7.12.2010 at 15:53.
Nicam is offline  
Old 7.12.2010   #47
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Inak Nicam (má nie?o tvoj nick so zvukovým formátom?), minule sme si boli pomerne vyrovnaní, teraz som bol ?aleko vzadu. Nie?o nebolo v poriadku, asi som mal zlý setup. :-) Som na to všetko sám, uááá (pla?). ;-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline  
Old 7.12.2010   #48
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Nicam View Post
Koukám na tvé lfs statistiky a vidím, že jsi docela lfs veterán.
Proto nechápu, jaký máš problém se startem FXR. Koukal jsem na p?edv?erejší replaye a všechny ?ty?i starty jsi nem?l natlakované turbo!!! .
To se pak nediv, že t? "dá" na startu i XRR .
Ber to s humorem a jako radu od nová?ka starýmu (nemyslím v?kem) veteránovi .
no problemy mam od dob co mam g25. driv sem mel normal spojku na start na tlacitko. zmackl sem spojku dal jedna . na zelenou sem pustil spojku brzdu a plnej knedl. ted udelam to samy s pedalem ale ten ma asi jinou odezvu nez tlacitko takze me moc spadnou otacky. musim to poresit. btw jezdim to uz asi 5 let no :-D

EDIT: du do duleziteho infa pridat 6 hrisniku co prejeli zlutou na vyjezdu z boxu. nekteri i trikrat. takze si to spocitejte co povezou na vic
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 7.12.2010   #49
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Substance242 - 30kg
Pri _výjazde_ ur?ite nie. ?i sa v pravidlách píše o vjazde sa musím pozrie?.

Edit: Do kelu, ja neviem...? 30 kg by sedelo s tým že som bol 3x v boxoch, ale toto by bolo asi prvýkrát ?o som toto pravidlo porušil. Kam pod?a vás až siaha tá žltá? Je možné že by som ju nevidel? (mám síce znížený farbocit, ale žltú vidím:-) Škoda.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 7.12.2010 at 16:20.
Substance242 is offline  
Old 7.12.2010   #50
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Inak Nicam (má nie?o tvoj nick so zvukovým formátom?), minule sme si boli pomerne vyrovnaní, teraz som bol ?aleko vzadu. Nie?o nebolo v poriadku, asi som mal zlý setup. :-) Som na to všetko sám, uááá (pla?). ;-)
Poslouchám muziku na výkon 900 W a lfs jezdím na rozsah 900° (Wheel) .
Na Westhillu som mal zase zlý setup ja .
Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
no problemy mam od dob co mam g25. driv sem mel normal spojku na start na tlacitko. zmackl sem spojku dal jedna . na zelenou sem pustil spojku brzdu a plnej knedl. ted udelam to samy s pedalem ale ten ma asi jinou odezvu nez tlacitko takze me moc spadnou otacky. musim to poresit. btw jezdim to uz asi 5 let no :-D
Ok, ale je to divný, já mám G27 a problém není, otá?ky nepadají. Sv?tla, spojka, jedni?ka, plnej knedlik a už jen hlídat bleskovou reakci na zelenej semafor .
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline  
Old 7.12.2010   #51
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Nicam View Post
Poslouchám muziku na výkon 900 W a lfs jezdím na rozsah 900° (Wheel) .
Na Westhillu som mal zase zlý setup ja .

Ok, ale je to divný, já mám G27 a problém není, otá?ky nepadají. Sv?tla, spojka, jedni?ka, plnej knedlik a už jen hlídat bleskovou reakci na zelenej semafor .
zrejme budu muset drzet vic plynu
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 7.12.2010   #52
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
zrejme budu muset drzet vic plynu
No jo, už to je jasný, ty držíš p?ed startem plyn ani ne na polovinu, ru?i?ka tlaku vzduchu se ti ani nehne , p?i zeleným semaforu už je pozd?.
P?i plnym knedlu trvá minimáln? 2 vte?iny, než se turbo natlakuje.
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline  
Old 7.12.2010   #53
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

OT, sry.
Substance: až te? jsem pochopil, že se m? ptáš na "Nicam" a né na "900W" .
Ano, moje p?ístroje mají zvukový formát Nicam a byl to jen bleskový nápad p?i zadávání lfs nicku p?i registraci.
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline  
Old 7.12.2010   #54
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Nicam View Post
No jo, už to je jasný, ty držíš p?ed startem plyn ani ne na polovinu, ru?i?ka tlaku vzduchu se ti ani nehne , p?i zeleným semaforu už je pozd?.
P?i plnym knedlu trvá minimáln? 2 vte?iny, než se turbo natlakuje.
tak dik. poresim priste :-D to sem vubec netusil
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 7.12.2010   #55
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Kde to bývajú tie replaye, pls? Už som doma a chcem si pozrie? kvalifikáciu a svoje žlté :-) (fakt som ich nevidel alebo nevnímal), ale v?era som to už zmazal a tiež odinštaloval TDU 2 betu a vy?istil disk...
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline  
Old 7.12.2010   #56
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Kde to bývajú tie replaye, pls?
http://www.spdoracing.com/eventdb/event/2604/replays

Fast Jarda is offline  
Old 7.12.2010   #57
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

A jo, díky. ?love?e fakt, tá ?iara je až po zákrutu, ja som to celý ?as neviem pre?o bral tak že ke? za?ne prerušovaná biela tak OK a viac som nepozeral, pripadám si ako pako, no ale 30 kg beriem, ?o mám robi?. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline  
Old 7.12.2010   #58
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

mimochodom vie mi niekto povedat ,kto to bol co ma supol na budu?
Ja viem ,ze inac sa asi nedalo ,tak sorry za vystresovanie.
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline  
Old 7.12.2010   #59
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
mimochodom vie mi niekto povedat ,kto to bol co ma supol na budu?
Ja viem ,ze inac sa asi nedalo ,tak sorry za vystresovanie.
bol som to ja.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 7.12.2010   #60
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

ja som nevidel ,ked som bol dole hlavou kto to bol ani ako si dopadol dalej ,dufam ,ze som ta neposkodil moc a ze si dorazit
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.