Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 24.10.2010   #1
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default EGT GTR CUP 2010/2011 Tiskovka South City Chicane 4. závod

Tady se m?žete vyzpovídat ze svých h?ích?
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline  
Old 24.10.2010   #2
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Replaye: http://dataport.cz/file/214015/SO6.rar
Q: dal som horsi cas ako moje pb, ale v podstate spokojnost
R1: Chcel som aspon 1 bodik, chyby som nerobil, ale predbiehat sa velmi nedalo, potom som par kol sliedil za Attim, ale uvaril som gumy a v T1 som vela stracal, nakoniec 17. miesto.
R2: Zacal som pekne, uz to vyzeralo na body, ale po incidente som sa prepadol na koniec, tak som hotlapil a par kol pred koncom som ziskal niekolko miest.
Za R2 som poslal protest, snad dorazil
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline  
Old 24.10.2010   #3
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

EGT GTR CUP 2010/2011 Tiskovka South City Chicane 4. závod

V prvom preteku som si užil jazdu za APR Gepasom, každé kolo šance na tých istých miestach a ni?, tak som pred seba dobrovo?ne ;-) pustil WT TeeDee aby mi ukázal ako na to ale tiež nevedel ni? vyhúta? (vymyslie?), tak som "pustil" ešte aj APR Zdendu, ale ten mi ukázal iba ako rozto?i? WT TeeDee. Vlastne, na konci štvrtého kola som už bol pred Gepasom ale WT 00Ja sa strácal v lagu a ja som z opatrnosti viackrát pustil plyn, ale nevadí.

V druhom preteku iba krátky a prehraný ale pekný súboj s WT TeeDee a potom už sám až do konca. Milujem takéto tesné ale profi oh?aduplné súboje. ?o mi pripomína že v prvom kole som bol asi až zbyto?ne opatrný na GothaRa, ale ostávalo nám ešte 21 kôl a istota je istota.

Na tento pretek som trénoval naposledy minulý týžde?, vyladenie vlastného setupu v asi troch pretekoch s AI ?iže bez vetra, potom som sa sústredil na F1 2010 a k LFS sa chcel vráti? až dnes poobede, ale ke?že mi umrel internet tak som netrénoval, asi 19:20 zistil že net ide, takže kvalifikáciu som zobral s pretekovým setupom vrátane paliva a zobral som to ako tréning, s tým že ak náhodou urobím dobrý ?as tak OK.

Z môjho poh?adu to bolo dobré, nikto ma neohrozil a dúfam že ani ja, takže dovi o dva týždne. O šiestej ve?er sa pôjdu F1 v Brazílii, tak dúfam že do 19:45 skon?ia. Tiež som rád že mi tie F1 zdá sa nevygumovali LFS z hlavy a stále napr. stlá?am na volante správne tla?ítko pre stav pneu a ani som nezabudol drža? spojku na štarte.

(edit: ten prvý riadok som mal pripravený lebo písal som to v notepade že ak ešte nebude založená téma tak ju založím:-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline  
Old 24.10.2010   #4
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

poprosil bych jeste o replay restartovaneho prvniho zavodu

EDIT: protest dorazil
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 24.10.2010   #5
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

q: nic moc, byl sem n?jakej pomalej

r1: na za?átku sem p?i vyhýbání se Zdendou ?ukl do Kremilka a toho odhodil lag upln? n?kam doprdele, za to se omlouvám. Pak nekone?ná betonova?ka Substanceho, našt?stí úsp?šná. V cili asi 13.

r2: 1. kolo dobry, v druhym m? oto?il v T1 Kocúr spolu s Gotharem, takže nic moc, pak jsme s Flamem prohán?li asi 10 kol Frenkiho, ale ten držel a držel a necht?l p?enechat pozici, ale bohužel Flame p?est?elil a Frenkiho sundal, takže sem m?l pozici zadarmo, v cili asi 177.
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline  
Old 24.10.2010   #6
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Dnes žádné h?íchy nebyli,ba naopak,zatím nejlepší závod cupu.
Q: kone?n? si mi povedla i kvalifikace,?as na 5. místo a až v záv?ru
R1: start z 5. místa,pak m?li kolizi jezdci p?ede mnou a jezdil jsem na 4. míst? a to jsem si udržel,i když v tech. pasáži m? dojížd?l Lala,ale na rovince jsem mu ujížd?l.
R2: start op?t z 5. fleku,Kloucka jsem na rovince rad?ji pustil a dlouho jezdil za Hafikem,poda?ilo se mi na n?j nalepit a na cílovce jej p?edjet,i když se št?stím,došlo k malému kontaktu.4. místo jsem si držel op?t za zády s Lalou,ale pozici jsem dokázal udržet.

P?kný závod a snad se sm?la prolomila,jízda na jistotu se vyplatila.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline  
Old 24.10.2010   #7
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
(...) takže sem m?l pozici zadarmo, v cili asi 177.
No, nezávidim
__________________
Flame
Flame is offline  
Old 24.10.2010   #8
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
poprosil bych jeste o replay restartovaneho prvniho zavodu
http://cid-ad5da238ac8c14d4.office.l...010-4r-S06.zip

... ale ak to bude slúži? na nejaké potrestanie, tak odo m?a to nemáš! :-)

Btw, dobre že sa nepokra?ovalo, lebo som sa rehotal ako EGT Frenki z môjho poh?adu odletel, sorry. ;-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 24.10.2010 at 22:21.
Substance242 is offline  
Old 24.10.2010   #9
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

substance dekuji - > vyvodim dusledky podle replaye

Jinak mam 7 lidi bude reseno pro prejeti zlute cary v kvalifikaci, nekteri jedinci 2x.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 24.10.2010   #10
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

a p?edjižd?ni pod žlutou?
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline  
Old 24.10.2010   #11
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Trénink: Totáln? jsem vypustil... Setup jsem postavil n?kdy pár hodin po p?edchozím závod? a byl jsem spokojen.

Q: Jedna z nejhorších, co pamatuju... 18. místo...

Race 1: Divoký start.... po všech t?ch útrapách 12. místo

Race 2: Slušnej masakr, hlavn? v poslední zatá?ce 2. kola... 13. v cíli.

XRR tu nebylo nejlepší... na dalším dvojzávod? bude (doufám) trochu jiný výsledek

Stats:
Q
Race 1
Race 2


P?ejížd?ní žlutý na konci pitu: Jdu si sednout nad rep a sepsat si h?íšníky
Fast Jarda is offline  
Old 24.10.2010   #12
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
substance dekuji - > vyvodim dusledky podle replaye

Jinak mam 7 lidi bude reseno pro prejeti zlute cary v kvalifikaci, nekteri jedinci 2x.

Tak to mi vubec nedoslo
Rodo is offline  
Old 24.10.2010   #13
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
a p?edjižd?ni pod žlutou?
tezko se to hleda. to mi musite pomoct nejakym protestem. Neni cas na to projizdet replay z kazdeho auto. Pokud vis napis to hromadnym protestem a ja na to mrknu. Casu malo ve ctvrtek rano odjizdim na dovolenou
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 24.10.2010   #14
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

O?ekávání p?ed závodem veliké. PB 1:05,39. Dokonce jsem pomýšlel i na bednu

Q: Celkem solidní ?as a 4té místo = spokojenost. Mohlo být lépe, ale to že se ob?as n?kdo p?iplete se stane. Navíc taky jel z?ejm? sv?j best

R1: Za?al jsem opatrn?. Svojí chybou se p?ipravil o jednu pozici (ten vítr byl hroznej), ale pak konzistencí jednu pozici zas získal. Jenže 2 kola p?ed cílem jsem se nevešel s Mastrem vedle svodidel a celkem poškodil auto. A to nejhorší teprve ?ekalo - ze 3tího místa na 11tý je fakt zklamaní. Ale jak ?íka jeden kolega tady - Das ist motorsport!

R2: Start dobrej. Polepšil jsem si o 3pozice, pak kontakt s Rodem (na konci druhého kola - hromadná havarie kterou odsr.l Vítr) Nast?stí jsem mohl pokra?ovat, ale s tak poškozeným autem to bylo celkem trápení. Ke konci jsem m?l na dost?el Lalu, ale už bylo pozd?. 8mé místo celkem dobré.

O?ekávání by se dalo ?íct spln?no. Držel jsem se špi?ky celkem obstojn? (Klouczka nepo?ítam, to je p?ípad sám pro sebe ), jen tomu ty výsledky neodpovídají. P?íšt? by mohlo lépe.

PS: Rodo, na to že pot?ebuješ p?espat v Plzni 26.11. (a já ti nabídnul nocleh) si m? moc nešet?il
mufisto is offline  
Old 24.10.2010   #15
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kvali: cca o vterinu horsi nez pb, takze spokojenej jsem moc nebyl

Zavod 1 + zavod 2: lagovalo mi to, nevim proc, nikdy jsem takovy problemy nemel. Dokonce ani v kvali ne.

Radsi jsem odstoupil, z obou zavodu.

Jeste ve druhym zavode, hned po startu, jsem se o sebe otreli s AG Jirkou. Jel jsem za jendanem, ale i kdyz jsem mel rychlejsi akkceleraci, necpal jsem se dopredu a tak jsem ubral plyn. Toho vyuzil prave Jirka a predjel me pravem. Vedel jsem o nem, bohuzel studeny pneu me u mantinelu neudrzely a vyneslo me to napravo a liznul jsem mu zadni naraznik. Byla z toho hromadna havarka, takze vsem zucastnenym se omlouvam. Ze zavodniho hlediska neni o cem, ja stouchnul do Jirky.
Ale mam na to i jinej pohled, rad uvitam nazory ostatnich. Porad melem, ze aspon v prvni zatacce mame bejt opatrnejsi. I proto jsem ubral plyn a necpal se vedle jendana. Nejdriv jsem si myslel, ze se Jirka nacpal do mensi mezery, ale pri pohledu z jeho auta, tam mel mista celkem dost. I tak bych ja, byt jim, asi tay ubral plyn. Jak byste se zachovali vy? Nechci nejakou omluvu pro sebe, jen me zajima vas nazor na "opatrny chovani" po startu.

Celkove teda zklamani, vubec jsem si nezazavodil.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline  
Old 24.10.2010   #16
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

tak kde zacit

Q: docela v poho 16. místo st?ed poli mi vyhovoval navic jsem nem?l

R1: gepas líp bych to asi ne?ekl : p?esne tam, omlouvat se nemusis APR Zdenka tam dostal hodiny a pak se to dotukalo a jeste ten lag mn? hodil do leva a pak dál už mne to nebavilo z posledniho místa , myslel jsem že se za nekym chytím a že to pujde ale nalada ta tam

R2: z p?edposledního místa na 24. nic moc alespon jsem dojel

Tak alespon mam o par kil min

Na TS jinak super takhle poslouchat d?ni na okruhu

No uvidime p?ístí zavod
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline  
Old 24.10.2010   #17
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by kremilekcz View Post
Na TS jinak super takhle poslouchat d?ni na okruhu
p?išt? se aj zapojit, nejenom poslouchat, pak tam vypadáme jak kdyby jsme LFS jezdili jen kv?li vykecávání na TS
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline  
Old 24.10.2010   #18
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
p?išt? se aj zapojit, nejenom poslouchat, pak tam vypadáme jak kdyby jsme LFS jezdili jen kv?li vykecávání na TS
Tak jsem to nemyslel, nikdy jse m nevedel ze to tak jde, pak jsem resil mikrofon vazbyl, ale jinak jsem se tam pobavil dobry hlasky, priste se rad s vama pokecam a zapojím
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline  
Old 24.10.2010   #19
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Sonyk:

Moje zjišt?ní za p?ejížd?ní žlutý (Možná jsem jendana p?ehlédl)

0:20 - KxR Rodo
0:27 - KxR Hafík
0:30 - Honza NB
0:36 - Jigr
0:42 - K?emílekCz
10:41 - Redline King
11:30 - KxR Rodo
12:28 - Jigr
15:14 - WT-00Ja
16:17 - KxR Hafík
25:02 - KxR Hafík
26:14 - KxR Rodo
Fast Jarda is offline  
Old 24.10.2010   #20
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Ale mam na to i jinej pohled, rad uvitam nazory ostatnich. Porad melem, ze aspon v prvni zatacce mame bejt opatrnejsi. I proto jsem ubral plyn a necpal se vedle jendana. Nejdriv jsem si myslel, ze se Jirka nacpal do mensi mezery, ale pri pohledu z jeho auta, tam mel mista celkem dost. I tak bych ja, byt jim, asi tay ubral plyn. Jak byste se zachovali vy? Nechci nejakou omluvu pro sebe, jen me zajima vas nazor na "opatrny chovani" po startu.
no podal som protest na Jirka, mohol tam trocha ubrat, takto nam len predcasne ukoncil zavod v prvom kole, uvidime ako rozhodne porota
(btw v mojom zazname som vas kontakt nevidel))
__________________
K0Z3L_43V3R is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.