Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 12.9.2010   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default EGT GTR CUP 2010/2011 Tiskovka Blakwood Gp 1. závod

piste

Takze:

Kvali: snekum se delal cest a byl jak snek asi 26.

1. race: opet sem snekaril uzil si par souboju ale nehoda s gepaskem nam trosku zkazila zavod neva. v cili 20.
2. Race pekny zacatek par souboju strkanice ale to k tomu patri. Pak sem stouchl do Kozla (Redline King) a bohuzel poskodil zaves u auta, jeste jednou promin.

EDIT: ten chat nekterych nezustane bez povsimnuti. stejne tak to ze nekdo nedoveze auto do boxu po zavode nebo se pripojuje do rozjetych zavodu po skoku do garaze. (bananek :-D )
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 12.9.2010 at 23:02.
sonyk is offline  
Old 12.9.2010   #2
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

q: nemohl sem se do toho dostat, n?jaky 13.

r1: Mufisto p?etla?il Ag Tomáše (myslim), ten se oto?il o 180° a narval to do n?j Jarda, kterej to pak nechal jet do míst, kam sem m?l namí?eno já, takže bum a p?edposlední... pak sem uhán?l sonyka ale svou vlastní prasáckou debilní demencí sem dostal smyk na tráv? a držel to až p?es asfalt, dokud sem nenarazil na ze? a dokud m? sonyk nenaboural, pak mi docvaklo, že sem *****, tak sem na n?j ?ekal a pak ho p?edjel podle pravidel... a ješt? na konci sem kopl ze? bokem a zav?šení v hajzlu... n?jaky 25.

r2: to už bylo lepší, p?kný souboje a na konci 11.
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline  
Old 12.9.2010   #3
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Q: asi po 10 kolech muj nejlepsi cas, a pak jsem zaparkoval na boude Asi 23

R1: diky chybam jezdcu prede mnou jsem skoncil 13
R2: vcelku dobra jizda pohorsil jsem si o jedno misto

Zavod pro mne skoncil vyborne, dojel jsem na bodech v coz jsem neveril, ale aspon skryte doufal

Ted doufam, ze to nejsou body posledni. Dik za pekny vecer

Last edited by HonzaNB; 12.9.2010 at 23:10.
HonzaNB is offline  
Old 12.9.2010   #4
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Kvalifikácia: okolo 20. miesta a smer cigaretka.

Pretek 1: Strašne pomalý štart (posunul som prvý a druhý stupe?, ale evidentne málo) a potom krásne súboje, napríklad s Attim ktorý mal vrchol v 15. kole - je v poriadku ke? predbieham dvoma kolesami za bielou ?iarou? Som si vybral že to zoberiem tadia? a ?o už som mal potom robi?. ;-) Jo a aj ke? som si všetko pre?ítal, v prvom preteku som svojich 20 kg nemal v strede, priznávam sa.

Pretek 2: V tre?om kole dotyk trávy po rovinke, práve ten úsek trate mám najradšej, ale teraz som to nezvládol a vyletel, chví?u ?akal a potom sa pomaly vrátil na ?avej strane s tým že všetci jazdia vpravo, ale zavadzal som EGT Babymu. ?iže prepad a všetko stratené, tak som si vychutnával súboje s P@chom až kým v poslednej zákrute nechyboval a ja som do?ho tiež trošku ne?ukol (10. kolo, ve?mi tesné ale bohužia? ?uk), spomalil som a pozeral ?i pokra?uje, aj tak to bolo v keli tak som po?kal a ešte sme si zabojovali, na konci po?as modrých ale nezavadzali sme, všetko pod kontrolou.

?iže pardon za zle umiestnené závažie (akosi som si prehliadol "Poloha závaží 50%" na http://altp.legolem.com/index.php?op...157&Itemid=137), a ak som zavadzal alebo ?ukol alebo zle predbiehal (EGT Baby, Gepas, P@cho, Atti, Puma) tak sorá? a prípadný trest akceptujem.

Edit: Jo replaye mám ale asi netreba aby som ich uploadoval (nemám extra rýchly ping a tak som videl sem-tam lagy, aj mne raz zovrelo srdece že ma možno vykopne), okrem toho replaye má zapnuté každý - hovorím že som ?ítal propozície, až na tých 50 percent. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 12.9.2010 at 23:22.
Substance242 is offline  
Old 12.9.2010   #5
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kvali: bral jsem to jako trenink na zavod, takze se setem i palivem. Nejdriv se teda moc dobry casy jezdilt nedaly a kdyz uz ubyl benzin, nemel jsem volno na trati.

1. zavod: pomalu jsem se dostaval dopredu, ale ke konci jsem si najel zadnim kolem na travu a dostal smyk. To me stalo dve mista. Pak jsme se jeste s AG Tomasem nevesli do zatacky a dostal jsem se do hodin. Jeste stesti, ze me nikdo netrefil. Dojel jsem asi 17.

2. zavod: uz jsem delal min chyb, ale porad to nebylo ono. Vozil jsem se za Pumou, prd jsem pres nej videl, ale na predjeti jsem nemel. A porad se mi zdalo, ze me auto nejak neposloucha. V cili asi 13. misto.

Po zavode jsem se kouknul a bylo jasny proc- celej vecer jsem jel na jinym setu (predchozi vyvojova verze, slepa vetev

Doufam, ze priste si to uziju vic. Dneska k tomu pridalo i to, ze me BW v tomhle smeru moc nebavi.

Nicmene jsem byl i tak po dlouhej pauze natesenej a jsem natesenej porad
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline  
Old 12.9.2010   #6
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tak píšu :-))
Kvali jsem mohl zajet mnohem lépe,ale když bylo dobrý SP2 tak jsem pohnojil poslední zatá?ku :-)),tak 8. místo dobrý.
R1: Hned v prvním kole nehoda s Mufistem,p?edjel jsem ho,ale ješt? m?l p?edek na úrovni mého zadku a nevešli jsme se do zatá?ky,pak do m? vlet?l Jarda a do n?j Gepas,tak sorry kluci.Potom stíha?ka z 27 fleku,pak další nehoda,úpln? stejná situace s WT 00ja,tak promi?,nevím kdo za to mohl,nakonec 16. místo.
R2:Start z 16. místa a kvaltem kup?edu,dojel jsem až na 9. místo a pak p?edjel TeeDeeta a tla?il na Francka,ale moc krátký závod na p?edjetí :-)),2x jsem to zkusil za rovinkou,ale pro jistotu jsem v?as brzdil.
R1 pokažený,ale hezky jsem si zazávodil,spousty p?edjížd?ní a tak to má být :-)))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline  
Old 12.9.2010   #7
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Mám-li být up?ímný, tak nemám dostatek sprostých slov, abych vyjád?il svoje pocity..... .

Setup: Ladil jsem opravdu dlouho.... Setup byl vyšperkovanej. Nemít levý ruce, tak jedu pod 13, takhle jsem m?l na závodním setup jetejch "pouze" 1:13.1.

Q: Hr?za.... 11. místo a ?as 1:13,6 rozhodn? podle mých p?edstav nebylo.

Race 1: V 1. kole do m? vlet?l to?ící se Tomáš a následn? do m? vlítnul Gepas a po?kození auta a brm brm do pitu to opravit. Nem?žu to mít kluk?m za zlé, byl to jen d?sledek kontaktu mezi jinými jezdci. Po výjetí z pitu jsem m?l už kolo ztráty (Stejnej za?átek jak v?era v LFSCART).... Na m? ?vala modrá a co jsem mohl d?lat... Prost? hnus a poslední (26.) v cíli.

Race 2: S Gepáskem jsme se pokoušeli o kvalitní týmovou spolupráci v podob? stíhací jízdy, což se nám i da?ilo..., po n?jakejch 7-mi kolech jsem byl 10., ale pak chyba, hodiny a zase závod v hajzlu.... 17. v cíli...

Jsem opravdu sklamanej z dnešního ve?era. Nejenom pro m?, ale i pro APR asi jeden z nejkatastrofáln?jších závod? .

Rychlost byla, ale co to bylo nakonec platný..

Statistiky
Q
Race 1
Race 2
Fast Jarda is offline  
Old 12.9.2010   #8
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

tak tento zavod ze zacatku zdal se mi ponekud nestastny, v patek vecer mi odesel notas do vecnych lovist a zacala schyza po shaneni nejaky alternativy, nakonec jsem se dostal 2 hod pred zavodem k pucenymu PC stah detaily na ultra mega low a zacal trenovat

Q: kvalda docela usla chtel sem bejt do 10, nakonec 9 misto

R1: nic moc start, v T1 asi 8 fps , a pak se to trochu rozjelo, par souboju, docela fajn a klidnej zavod, nakonec 8 misto

R2: start z 1 fleku, snazil sem se udrzet masterfula zka sebou aby ste nas nediskvalifikovali kvuli tymovy rezii , to se mi darilo az do 15 kola kde se prezeme prehnali Klouczech a Masterful, pak sem tech par kol obcas branil AG Jirku a obcas bojoval sam se sebou, nakonec 3 flek v cili a total spokojenost
Byl jsem i prekvapen docela klidnym prubehem na 32 bizonu

ted zacina zavod sehnat a postavit pc do dalsiho preteku, drzte palce

Jinak dik za zavod a tesim se priste

Last edited by Rodo; 12.9.2010 at 23:42.
Rodo is offline  
Old 12.9.2010   #9
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Rodo: bojoval jsem s autem,po nehod? ?izení v pytli tak jsem se snažil to uko?írovat bez zastávky v boxech :-))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline  
Old 12.9.2010   #10
Raketa
Newbie

 
Raketa's Avatar
 
Join Date: 29.7.2008
Location: Karviná
Posts: 29
Default

Q: Nic moc povedená, po n?kolika kolech m? chytl krutý hlad, tak jsem ho pot?eboval ukojit a p?i stání se mi n?co stalo s autem a necht?lo tahat, tak jsem ho odložil do garáže a dal si 15 minut leháro a modlil se, aby m? všichni nep?edb?hli

Race 1: Za?al jsem na 13. míst? a skon?il na 9 a byl jsem velmi spokojen ?ekal jsem to horší. P?edbíhání bez problému akorát jsem mohl být o n?co víc soust?ed?ný po?ád jsem n?kde klouzal, akorát chyb?li souboje zavod byl vícemén? klidný.

Race 2: Za?al jsem na 9. skon?il na 10. Jinak závod velmi podobný jako ten první, jen asi ve t?i?tvrt? závodu mi málem prasklo srdce ptz jsem najel na obrubník a šel skoro na záda, ale povedlo se mi to spravit, takže nejv?tší vzrušení dne jsem si za?ídil sám pro sebe

Jinak díky organizátor?m za velmi povedený závod, t?ším se na další :-)
Raketa is offline  
Old 13.9.2010   #11
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

Q: vobec mi nevysla podla predstav, "slaby vietor" neprijemne fukal v T1, co mi znemoznilo zajst solidny cas, nakoniec 17. miesto

R1: moj najlepsi race vecara, zo 17. miesta na pekne 12., dobre suboje, prve kolo bolo infarktove, tak "nahusto" som zatial este asi ani nejazdil

R2: po nehode v 4. kole a zastavke v boxoch napokon posledne miesto

2Sonyk: stava sa, nemuselo to tak dopadnut, dost som tam stratil rychlost ...
2Puma: musim sa ti ospravedlnit za ten "tukanec", ktory ta otocil v T1, stratil som kontrolu, zablokovali sa mi kolesa pri brzdeni ano viem mal som ta pockat a pustit poziciu, no fakt som pocas preteku nevidel co sa ti stalo, myslel som, ze si normalne pokracoval dalej, este raz sorry (mam vypnute mena nad autami)
__________________
K0Z3L_43V3R is offline  
Old 13.9.2010   #12
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Pretek 2: V tre?om kole dotyk trávy po rovinke, práve ten úsek trate mám najradšej, ale teraz som to nezvládol a vyletel, chví?u ?akal a potom sa pomaly vrátil na ?avej strane s tým že všetci jazdia vpravo, ale zavadzal som EGT Babymu.
Absolutne v pohode.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline  
Old 13.9.2010   #13
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
a ak som zavadzal alebo ?ukol alebo zle predbiehal (EGT Baby, Gepas, P@cho, Atti, Puma) tak sorá? a prípadný trest akceptujem.
Já se s tebou asi ani nedostal do n?jakýho kontaktu nebo t?sn?jší jízdy pokud ano nepamatuju si že by jsi mi n?co proved
Quote:
Originally Posted by johny View Post
2Puma: musim sa ti ospravedlnit za ten "tukanec", ktory ta otocil v T1, stratil som kontrolu, zablokovali sa mi kolesa pri brzdeni ano viem mal som ta pockat a pustit poziciu, no fakt som pocas preteku nevidel co sa ti stalo, myslel som, ze si normalne pokracoval dalej, este raz sorry (mam vypnute mena nad autami)
byl jsem celkem naštvanej.... navíc protože jedu na R2 tak jsem si to p?eh?ál takže jsem m?l celkem problém.. ale np.. já m?l víc takovích krizovek v T1

Q: Ani jedno kolo podle p?edstav.... snažil jsem se nezavazet a jet si své...
R1:Docela m? p?ekvapilo jak se jelo ?ist? v T1 potom byla dlohá pohodová jízda a držení se Kinga... d?kuju Jardovy za ukázkové pušt?ní na modrou... potom jsem si zabopjoval s Kingem ale náš souboj skon?il dyž se Kingovy zvlnilo auto na brzdách a ?uknul mi do zadnío kola já se rozto?il a p?eh?ál pneu taže následovala stíhací jízda ale na horkých gumách spíš “nestíhací“ jízda takže jsem se to snažil ochladit a p?edjel m? Ag Tomáš následn? jsem ud?lal chybu a p?edjel m? Atti a Substance na konci rovinky i Hafik když jsem se mu to snažil vrátit na kocni cílové rovinky se mi zvlnilo auto a šel jsemmálem do hodin.. Hafika jsem ohrozil tak se mu ommlouvám... kdyby m? rozto?il tak by to byla moje chyba...
R2:Tady to skrátím.. Jel jsem p?kn? byl jsem na bodech ale vlastní chybou jsem se nakonec o ty body p?ipravil
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline  
Old 13.9.2010   #14
Hafik1
Newbie

 
Hafik1's Avatar
 
Join Date: 3.8.2010
Location: ?eská Lípa
Posts: 39
Default

Omlouvám se všem za druhý závod,do kterého jsem zvolil špatné gumy a musel jsem zajet v sedmém kole do box?.Naštvalo m? to tak,že jsem chatoval a následn? se odpojil a po chvilce p?ipojil pouze na sledování závodu.Jinak Puma jel velmi ?ist? oproti jiným a m? v?bec neohrozil,jak se domnívá.
__________________


PC: CPU DualCore Intel Core 2 E8400 3 GHz,4096 MB DDR2 Ram,Graf. karta nVidia GeForce 9600 GT (512 MB),monitor BenQ V2400 Eco 24" Full HD,systém Win Vista Home Premium,Logitech G27 Racing Wheel

Hafik1 is offline  
Old 13.9.2010   #15
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

No abych pravdu ?ekl,tak mi p?išlo,že se závod jel ve stylu WTCC,kdy jsou malé š?ouchance povoleny a musím p?iznat že o to to bylo zajímav?jší :-)),pokud tedy nebude nikdo dávat protesty :-))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline  
Old 13.9.2010   #16
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Cas nic moc, ale 3. misto dobre.

R1: Zaspal jsem na startu, takze me predjeli Reyco s JirkouCZ. Po par kolech jsem Jirku predjel a uhanel dal, ale pomaleji, nez by se mi libilo. Jirka zprvu ztracel, ale pak me zase dohnal. Ke konci me hodne rozhodili okolaci (nebyla to jejich chyba - to ja jsem to moc dobre nezvladl), prepalil jsem si pravou predni a udelal nekolik chybek. Jirkovi to bohate stacilo na utok, ktery jsem prohral, ale zato jsem si ho poradne uzil. V cili 5. misto.

R2: Start OK. Brzo jsem 2 pozice ztratil (Jirka, Klouczech) a jednu ziskal (Francek), ale jinak to byl nudny zavod. V cili opet 5. misto.

Tajne jsem doufal v bednu v obou zavodech, ale s velkym otaznikem, jak na tom budou vykonove ostatni - hlavne ufonsti nahradnici Ono se brzy ukaze, kdo mi bude nejblizsim souperem.

Jinak v Q to na cele bylo casove pekne tesne. Zase rozhodovala kazdicka setinka sekundy a to se mi libi.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline  
Old 13.9.2010   #17
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Fast Jarda: dik za statistiky
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 13.9.2010   #18
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Tak kone?n? se m?žu taky vyjád?it

Q: Pro m? p?íjemné p?ekvápko. B?hem prvních 10ti minut se mi povedlo zajet solidní ?as. Pak jsem se po kontaktu s Raketou podíval na sv?t vzh?ru nohama a bylo po ní. P?íšt? si dam v?tší pozor když se n?kdo vrací z trávy. Myslel jsem si že m? v další zatá?ce pouští, ale z?ejm? jen se špinavýma kolama klouzal. Moje blbost

R1: Moc p?kné. Omlouvám se za kontakty se všema . Obzvlášt? s Tomíkem. Myslel, že o m? víš, ale jak si už psal, tak asi ne. Jsem rád, že jsme se shodli na závodním incidentu. 10té místo v cíli obrovské p?ekvapení

R2: Op?t sem tam n?jaký štouchane?ek. Dv? velké chyby na stejném míst? m? p?ipravili o lepší výsledek, ale za to jsem si po?ádn? zazávodil, obzvlášt? s Gepáskem.

Moje první závody v LFS v?bec, takže za body jsem hooodn? spokojený. Hlavn? jsem si užil dost souboj? a to je na tom to nejlepší. Dík Sonikovi za zorganizování. T?ším se na další závod
mufisto is offline  
Old 13.9.2010   #19
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
Moje první závody v LFS v?bec, takže za body jsem hooodn? spokojený. Hlavn? jsem si užil dost souboj? a to je na tom to nejlepší. Dík Sonikovi za zorganizování. T?ším se na další závod
To sem tak mekkej ze me pises s mekkym i? :-D hele neni zac ja dekuju za ucast. Jinak pozor by si mel davat ten kdo se vraci na trat z travy
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 13.9.2010   #20
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
To sem tak mekkej ze me pises s mekkym i? :-D hele neni zac ja dekuju za ucast. Jinak pozor by si mel davat ten kdo se vraci na trat z travy
Lidi drzte se, asi bude konec sveta, Sonyk opravuje pravopis
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.