Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.1.2010   #21
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by Puma 2 View Post
no coment


2Francek je to AlternativníLigaT?chPomalejších ne mistrovství sv?ta dotáhnu jezdce kte?í chcou taky um?t jezdit na vyrcholový urovni a místo toho se ze m? stal n?jakej Demement co dotáhl na Mistrovstvý sv?ta 2.jezdce co chcou také skušenoust
Pridavam sa k ostatnym: byt pomaly neznamena jazdit ako s klapkami na ociach a s chromymi rukami. Ja som tiez z tych pomalsich, ale vsetkymi silami sa snazim neprekazat ostatnym ludom na trati a radsej stratim o 2s viac v svojom kole ako by som mal zdrzat niekoho, koho mam pustit o kolo. A dalsia vec je samozrejme ta, ze ste propozicie asi ani nevideli, pripadne ste sa ich stym skakanim do spectate a az potom do garaze snazili obist, pretoze prave tymto sa tam jeden z previnilcov obhajoval, len teraz neviem ci patril do vasho teamu alebo nie.
//edit: aby sa nepovedalo - poriadne si prestudujte pravidla Clean racers clubu (to je tiez spomenute v propoziciach k ALTP): http://cz.lfsmanual.net/wiki/Pravidl...n_Racers_Clubu
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013

Last edited by GothaR; 25.1.2010 at 17:57.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #22
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Myslim ze vies, ze si mas precitat pravidla a propozicie. A co ta mam ucit ? Citat ?
Francek is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #23
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

tak to je príma, jestli stím šneci seknou, tak mužeme jezdit tak maximáln? s angli?ákama po pokoji
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech


Last edited by Gepas; 25.1.2010 at 18:07.
Gepas is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #24
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Gepas: nic sa neboj, mna organizovanie zacalo bavit Po LX cupe bude urcite nieco dalsie.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #25
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

šneci asi ne ale ja na tohle nemam nervy.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #26
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

M? jde o ty urážky na adresu mého teamu p?i závod?
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #27
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Ja mam pocit, ze to bolo iba pocas kvalifikacie a ze to neboli urazky, ale opodstatnena kritika s trochu horsim slovnikom, pretoze ste sa ukazali v najhorsom svetle.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #28
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by TeeDee View Post
.... Bohužel Vítr byl rozhozený z pravé u zdi a v následné levé p?istál po saltu p?ímo p?ed mým autem. Mohl jsem ho bu? v plné rychlosti napálit nebo to vzít vpravo na trávu. Zvolil jsem druhou možnost, ale ve 170+ se mi nepoda?ilo dostate?n? zato?it zpátky na silnici a trefil svodidla. Nevím jak to lfs vymyslelo, ale místo sklouznutí se po svodidlech následovalo nespo?et výkrut? a kotoul? a auto na odpis. ....
Sorry TeeDee dote? jsem neved?l že jsi to byl ty Ta rána byla tak velká že m? sundala volant ze stolu a když jsem se cht?l rychle dát do spec tak m? ju n?kdo dal ješt? zezadu a volant m? dokonale vymrskal mezi nohama

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
...... Kdyz jsme dojeli Vitra, vodil nas cely kolo za sebou, coz mi nakonec nevadilo, pac me to nerozhodilo a Jardu jo, takze v cili jsem byl druhej ja, tentokrat tedy nad miru spokojenej s az nezaslouzenym druhym mistem a celkem i se svym vykonem.....
N?jak jsem si nevšimnul že by ste m? sta?ily vždy jsem se už rozhodoval že zpomalím ale pak jsem vám zase ujel, nakonec jsem hodn? zpomalil a bezpe?n? jsem vás pustil V?bec nechápu jak to mohlo Jardu rozhodit když za mnou si visel ty agente a a já t? možná max v jedné zatá?ce brzdil takže mohl na tebe jen získat
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #29
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
nechápu jak to mohlo Jardu rozhodit
Koukni klidn? na rep. Než jsme t? dojeli, tak jsem byl hodn? vyhecovanej a 00Ju jsem stahoval víc a víc, každou zatá?kou. Chytil jsem parádní tempo (?asy lehce nad 1:14). Ale když ses objevil ty, tak jsme o n?co zpomalili. Kdyby si nás pustil na rovince, nic by se nestalo. Ale za zlé ti to nemám, jen se potvrdila moje jezdecká nevyzrálost. Tím že ses p?ed náma zjevil, jsem trochu znervózn?l. Kdy nás pustí? Nedojde ke kolizy? Nezadupne to 00Ja? Honila se mi hlavou spousta myšlenek a m? to vyvedlo z míry. Na druhou stranu si mohl zvolnit na rovince, když si vid?l za sebou 2 auta skoro nárazník na nárazníku, ale jak jsem psal, nemám ti to za zlé.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #30
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
Ta rána byla tak velká že m? sundala volant ze stolu a když jsem se cht?l rychle dát do spec tak m? ju n?kdo dal ješt? zezadu a volant m? dokonale vymrskal mezi nohama
Clovece jsi jeste kluk, nebo uz holcicka?
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #31
warhead
Newbie

 
warhead's Avatar
 
Join Date: 11.1.2010
Location: West Czech
Posts: 6
Default

Tak taky pridam svoji troskou Spojeni uz bylo kapku lepsi ale na replay ze serveru sem koukal, ze porad nic moc

Q: Trosku jsem se projel a hupnul na jednosmernou cestu do kacirku takze skoro chvost.
R1 : T1 nechapacka, kdyz sem videl tu zed aut tak jsem to stlumil kapku a koukam do kufru se mi diva Otto nacez je razem fyzikalnim systemem odpalen warpem dozadu . Kupodivu vychazim ze souboje nezranen. Pak spokojen s nesmazicima se pneu chytam za ocas Sonyka a kupodivu ho i drzim. Finito na pro me nevidanem 9. miste.
R2 : Plus minus klidek krouzeni a spokojenost se 7. mistem lec pri dorazeni Tomase jsem nejak zpanikaril a uz sem letel do nebes a koneec
warhead is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #32
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Pohledem "Cumiciho invalidy":

1. Gratulace Franckovi. Receno s nadsazkou, ty nemas v ALTP co delat. A vlastne nejen ty. Ale o tom pozdeji. Jinak, tak hezky a vyzraly jezdecky styl s minimem chyb a premyslenim se nevidi kazdy den. Takze, ac souperi, drzim palce v dalsich zavodech...
2. Sonyku, nenech hnev cloumat svym majestatem. A uz vubec se nenech znechutit. Neznalost propozic proste chladnokrevne "odmenuj".
3. ALTP, pokud si pamatuji z historie, je prilezitosti prave pro mlade a "neotriskane" virtualni piloty. Ze to jejich otriskani bude neco stat ty jiz otriskane je nabiledni. Co si budeme vykladat, proto tam jsou ti Masterfulove, Agenti, TeeDeeti, Peppove i Pachove, aby tem mladym ukazali, jak se to ma vlastne delat. Proto bych i Francka prosil o trochu zdrzenlivosti. Vim ze to nastve, ale oni se nekteri mnohdy sotva drzi volantu. Plesknout nekde solo HL jeste nic neznamena. To je jen dukaz, ze se udrzi na trati.
4. Ma-li byt naplnen smysl ALTP, je potreba tem novym misto spilani vysvetlit, co delaji za kraviny. Jen tak se neco nauci. Konstatovat, ze je nekdo vul, vec nevyresi...
5. Vzdy si uvedomte, ze jde o hru na pocitaci, pri ktere hrozi riziko do urovne volantu utrzeneho od stolu. V realu je to ponekud horsi.
6. TeeDee nesaskuj. No tak dals dvakrat budku, no. Poprve proto, ze LFS to s tou fyzikou nekdy nemysli az tak vazne, podruhe sis o to rekl sam.
A zaverem: Novacci se poradne nauci propozice, kdyz neco podrbou, budou se ptat v cem, ti co nejsou ti TP (ti pomalejsi), jim to vyvetli, hodime si nohy do ledu a prestaneme si nadavat a bude to zase pohoda...
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #33
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

pedro:vyborne napsano.az na dvojku tam je to tezky
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #34
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Pedropan View Post
Pohledem "Cumiciho invalidy":

4. Ma-li byt naplnen smysl ALTP, je potreba tem novym misto spilani vysvetlit, co delaji za kraviny. Jen tak se neco nauci. Konstatovat, ze je nekdo vul, vec nevyresi...
má pravdu ten chlapec, tak to funguje na SR.cz, že po závod? admin okomentuje problémové jezdce a ?ekne jim, na co si dávat pozor
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #35
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
má pravdu ten chlapec, tak to funguje na SR.cz, že po závod? admin okomentuje problémové jezdce a ?ekne jim, na co si dávat pozor
komentuji jen protesty,ostatni neni v mojich silach a nemuzu nekoho ucit cist. k jizde vetsiny novacku z toho co jsem videl, vyhrady nemam.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #36
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Tak jsem se podival na cast zaznamu 1 zavodu a fakt koukam

1) Tesim se, az bude vyslysen EQ Worry a InSim bude posilnen o priznak potluceni auta (doufam, ze v procentech, nebo jinak rychle detekovatelnym zpusobem na ruzne casti vozu). Coz bude mit za nasledek okamzitou kontrolu softikem... takze po saltu a dopadu na kola ... bude minimalne nutnej box... pokud ne rovnou sec ...

2) Nechapu navraceni na trat, jak strasich, tak novacku. Zluta neznamena to same co na semaforu = priprav se na zelenou a proslapni to ... takze musim cekat ze se v ty zatacce predemnou neco deje a patricne uberu, ne ze tam vlitnu. To same po starytu v sikane bude namackano... a kdyz se tam nacpem vsichni, ti vepredu nam vice ujedou ...
No a kdyz uz jsem nejakou tu ranu schytal a jsem na trave... nesu to hrde a nevlitnu na trat, kdy zvidim ze tam jedou dalsi auta, i kdyz tam je zrovna 50m volno. Oststni tam leti hodne pres 100km/h, tak musim dopocitat cas, abych se do ty diry bezpecne vesel.

druhej zaznam si necham na zitrek... cerneho humoru pomalu Priste bude mesto... uf uf... jsem pro to, dat pristi sobotu, nedeli, nejake hromadnejsi trenovani.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #37
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
N?jak jsem si nevšimnul že by ste m? sta?ily vždy jsem se už rozhodoval že zpomalím ale pak jsem vám zase ujel, nakonec jsem hodn? zpomalil a bezpe?n? jsem vás pustil V?bec nechápu jak to mohlo Jardu rozhodit když za mnou si visel ty agente a a já t? možná max v jedné zatá?ce brzdil takže mohl na tebe jen získat
Tak kdyz jsem te dojel, trochu jsem polevil, pac jsem nevedel o koho jde (mam vypnuty jmena). A taky je fakt, ze o tolik rychlejsi, abych mel jasnou prevahu se pred tebe dostat jsem nemel. A rozhodne jsem nechtel riskovat par kole pred cilem nejakej kaskaderskej kousek s nejistym vysledkem. Ale jak pise Jarda, ta jizda za tebou me ani trochu nenamichla. Za nekym, kdo by byl o 2s na kolo pomalejsi a presto by nas nepustil, by to bylo horsi. Akorat ja osobne, byt na tvym miste, bych urcite auta o kolo napred pustil, i kdyby byly jen o kousek rychlejsi.

Nez se to tady zaclo resit, ani jsem nezaznamenal, ze jede nekdo novej. Jak uz padlo nekolikrat, chce to pouzivat hlavne zdravej rozum a kdyz uz jsem linej a neprecet jsem si propozice, odkoukam od osatnich co a jak. Pak plati jeste dve pravdy, ktery nemam ze svy hlavy, ale urcite je dobry je mit na pameti:
1) pokud chci zavodit, musim dokonale ovladat auto- jinyma slovama, jedu tak na co mam, zavodeni pak prijde samo. Verte tomu, ze i ti o 5s rychlejsi nez vy, jedou celej okruh s celkem naprostou jistotou. Umeli by byt jeste rychlejsi, ale s moc velkym rizikem karambolu a uz pochopili, ze tak se nejezdi
2) zavod neni hotlapovani. Zavod je o umeni strategie, hry nervu, defenzivni stope... Kdyz pri hotlapovani jedu rovinku a zatacku naplno, neznamena to, ze tak pojedu i v zavode, kdyz dojedu auto. Musim se s mirit s tim, ze obcas uberu plyn tam, kde pri hotlapovani ne.

Za sebe muzu rict, ze jsem problem nemel s nikym, takze spis reaguju na slova o vychove a tak
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #38
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Pedropan View Post
Pohledem "Cumiciho invalidy":...
Kyz jsem zacinal, nekde jsem nasel zaznam autoskoly od mirzy (mp3) (mysilim, ze si tak rika z SR.cz) Desne se me libila jeho slova, ze zavod je o zavodeni a abych mohl zavodit, musim mit s kym... ne ze ho sejmu, o tom ze si ho ctu, znervoznuju, ne to tam soupnou napoprve co jsem se sotva dotahl, protoze ten predemnou musel zpomalit kvuli nekomu prednim, nebo je v zatacce pomalejsi . O tom, ze trenuji s plnou nadrzi, o tom, ze si projedu trat po leve a pak po prave strane a musim si byt jisty, abych mel auto pod porad kontrolou, na obou stranach trate. Protoze tam treba budu v zavode nucen jet s nekym bok po boku a nepojedu cistou stopu z treninku. A moc dalsiho povidani, co delat kdyz jsem v cele zavodu, jak se nezblaznit z toho, ze me po startu nekdo vzal a ja se propadl o 3 mista. Atd, atd. A halvne o tom, ze ten druhej taky trenoval a dal tomu neco a nechci jemu a zaroven i sobe zkazit zavodeni... (Ale v tom bych mel mlcet, neb posledni dobou je na trenink malo casu, i kdyz oproti WTCC se situace zlepsila )

Zkusim ji jeste vyhrabat a sehnat jeho svoleni k publikovani.

Dodnes si pamatuji agentuv (00Ja) boj na 3 kola na astonu o kazdou zatacku a porad doufam, ze jdnou se ho taky dockam A rozhodne to nebylo sup tam a vedu, i kdyz by to urcite taky slo
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 25.1.2010 at 21:32.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #39
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
...
"To byla ?e? jako víno"
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013

Last edited by GothaR; 25.1.2010 at 21:39.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #40
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Tak kdyz jsem te dojel, trochu jsem polevil, pac jsem nevedel o koho jde (mam vypnuty jmena). A taky je fakt, ze o tolik rychlejsi, abych mel jasnou prevahu se pred tebe dostat jsem nemel. A rozhodne jsem nechtel riskovat par kole pred cilem nejakej kaskaderskej kousek s nejistym vysledkem. Ale jak pise Jarda, ta jizda za tebou me ani trochu nenamichla. Za nekym, kdo by byl o 2s na kolo pomalejsi a presto by nas nepustil, by to bylo horsi. Akorat ja osobne, byt na tvym miste, bych urcite auta o kolo napred pustil, i kdyby byly jen o kousek rychlejsi.....
Popravd? snažil jsem se dohnat ztrátu a schovával jsem si poušt?ní až na cílovku, ale n?jak jsi tam m?l pomalejší výjezd a já ti vcelku dost ujel tak jsem si ?ekl že až tak moc brzdit/ztrácet nechci P?ed T2 jsi m? doklepl na brzdy, tak jsem si ?ekl je ?as a na horizontu jsem to za šikanou prodal P?iznávám v tom výjezdu do kopce jsem vás trochu zbrzdil, ale jinde m? to nep?išlo, takže p?íšt? se neostýchej, tla? p?íšt? víc a klidn? dej v?d?t popostr?ením že tam jsi a už je ?as
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.