Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.1.2009   #1
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Post Okruhy

Tak jsem založil tento thread. Koukal jsem, že tu je F1, Rally a chybí tu okruhy. Vlastn? tu bude vše co jezdí na okruzích, nap?. DTM, FIA GT, Le Mans Serie ?i ?eský mistrovství, které je rok od roku kvalitn?jší. Tak a od te? už si tu m?žem psát.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2009   #2
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Slovakiaring
http://www.f1.sk/clanok29523.htm
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2009   #3
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Zítra se startuje 24 hodin v Dyton?. Enge a spol. zajeli v kvalifikaci 5. nejlepšá ?as, ale bohužel byli posunuti až na 20. místo, protože jejich v?z byl o pár milimetr? niží než dovolují pravidla.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2009   #4
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
..
//OT

koukam, ze mas svatek, tak vsechno nejlepsi
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2009   #5
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
//OT

koukam, ze mas svatek, tak vsechno nejlepsi
Díky
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 24.1.2009   #6
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Pro ty z vás co mají sport 5 mám dobrou zprávu. 24 h v Dayton? budou dávat živ? v sobotu 24. ledna ve 21:20 hodin (21:20 – 24:00 hodin), v ned?li 25. ledna pak z Daytony t?i živé vstupy: ve 14:25 – 15:30, 19:25 – 20:00, 20:55 – 22:00 hodin.
Také to budou dávat na Eurosportu, ale tam nevím ?asy.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 23.4.2009   #7
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Tak jsem koukal, že startovní pole v MM?R Divize 4 je rok od roku lepší, už se t?ším letos na závody
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 24.4.2009   #8
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

jj, co jsem dnes koukal, co mi jezdilo kolem 301 stanku, tak pribylo par peknych aut a i nejake slecny zavodnice
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 24.4.2009   #9
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default Brt 2009

Pátek 25
Start nové sezóny i s novou technikou


Most, 22.4. 2009


Pouhých n?kolik dní zbývá do zahájení okruhové sezóny roku 2009. Bohemia Racing Team do ní spolu se svými soupe?i vstoupí jako ú?astník prvního mistrovského podniku, kterým bude Jarní cena Masarykova okruhu v Brn?, která se jede o víkendu 24. - 26. dubna. Startovní listiny už nyní slibují, že první letošní závody budou stejn? dramatické jako p?edchozí roky. Tým nasadí dva nové vozy AUDI A4 DTM, op?t o rok mladší modelové ?ady, tedy R12+ a jeden lo?ský. Jezdecké obsazení bude vícemén? klasické, chyb?t nebude Milan Mad?ry?, Thed Björk, ani Tomáš Kostka, ale zárove? m?žeme ?ekat v pr?b?hu sezóny i nové jezdce.


Vzhledem k okolnostem byla nová technika do týmových dílen p?ivezena z Ingolstadtu teprve p?ed n?kolika dny, mechanici se už ale za podpory týmových inženýr? z továrního odd?lení Audi Sport stihli zevrubn? seznámit se všemi zm?nami, kterými nový modelový ro?ník disponuje oproti t?m p?edchozím. "Technicky jde op?t o zna?ný posun, ale vzhledem k tomu, že už jde vlastn? o t?etí typ, který naši kluci dostali do rukou, fungují tu výborn? zkušenosti získané v d?ív?jších sezónách," poznamenal manažer týmu Petr Najman.
Co se tý?e obsazení aut, definitivn? jasno zatím není. Jisté je, že do sprintu tým nasadí dva nové vozy, jeden bude pilotovat Milan Mad?ry? a ten druhý slovenský jezdec Janko Daniš. Lo?ský v?z povede do boje v rámci t?íhodinovky švédský pilot Thed Björk spolu s Milanem Mad?ry?em, Janko Danišem a také lo?ským sprintovým mistrem Tomášem Kostkou.
V Brn? je p?ítomen celý BRT tým v?etn? mladých jezdc? Josefa Krále a Michala Mat?jovského, kte?í letos budou startovat v prestižních zahrani?ních seriálech. Josef v International Formula Master a Michal v SEAT Leon Eurocup. „Josef má za sebou dva dny oficiálních test? Formule Master na brn?nské trati. Prokázal skute?n? skv?lé schopnosti, když b?hem test? jezdil na samé špici startovního pole. Michal bude startovat s vozem sice jiné specifikace než je Leon Eurocup, ale p?esto Seat. Oba se tedy v Brn? b?hem prvního letošního závodního víkendu svezou," ?ekl Petr Najman.

Harmonogram brn?nského podniku je pon?kud odlišný od obvyklého p?dorysu. Už v pátek v 11,50 za?íná oficiální kvalifikace pro sprint nad dva litry a m??ený trénink pro sobotní vytrvalostní závod bude zahájen odpoledne v 15,30. T?íhodinovka se ale v sobotu nepojede k ve?eru jako obvykle. Tentokrát bude odstartována už v 11 hodin a 5 minut, protože v obvyklém ?ase hostí Brno italskou vytrvalostní sérii cestovních voz? ETCS, která se jede dokonce na 4 hodiny. Ned?lní sprint voz? s obsahem motor? nad 2000 ccm pak bude odstartován v pravé poledne a jako obvykle je vypsán na 10 kol Masarykova okruhu.

Více informací a aktuální fotografie naleznete v pr?b?hu celé sezóny na: www.brt.cz


Loni jsem byl na epilogu v Brn? a bylo to super. Takže neváhejte a je?te se podívat já letos stihnu zase možná až epilog.
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 24.4.2009   #10
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by RavenakCZE View Post
...
Ješt? kdyby v tom sprintu jel s tím Audi místo Mad?ry?e Thed Bjork, tak by to bylo dobrý.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 24.4.2009   #11
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
jj, co jsem dnes koukal, co mi jezdilo kolem 301 stanku, tak pribylo par peknych aut a i nejake slecny zavodnice
M? štve, že to mám do Brna tak daleko...si musím po?kat do kv?tna
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 1.5.2009   #12
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Budete n?kdo koukat te? o víkendu na FIA GT???
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 1.5.2009   #13
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Budete n?kdo koukat te? o víkendu na FIA GT???
na ?em to beží ?
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2009   #14
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
na ?em to beží ?
http://gt1live.tv/
Dneska tady budou dávat od 9:40 trénink a od 15:45 kvalifikaci, zítra tam bude warm - up a závod, myslím, že tam bude i závod kategorie GT3, když najdu program vysílání, tak to sem napíšu.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2009   #15
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
http://gt1live.tv/
Dneska tady budou dávat od 9:40 trénink a od 15:45 kvalifikaci, zítra tam bude warm - up a závod, myslím, že tam bude i závod kategorie GT3, když najdu program vysílání, tak to sem napíšu.
hmm škoda myslel jsem že tu budou dáva n?kde v TV Na stream se s k?esla nepodívám leda z dalekohledem
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2009   #16
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
hmm škoda myslel jsem že tu budou dáva n?kde v TV Na stream se s k?esla nepodívám leda z dalekohledem
Ješt? by m?l být zítra p?ímej p?enos ze závodu na Sport 5 (co m? nehraje) a na DSF záznam.

Tak nemusíš koukat a m?žeš jenom poslouchat ty zvuky aut, si vždycky dám repráky na plný koule, chudáci sousedi.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 3.5.2009   #17
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Tak 1. závod FIA GT dopadl pro ?eský ým KplusK Motorsport velmi dob?e. Vyhrál jejich v?z ve složení Wendlinger/Sharp a na 5. míst? dojel Lacko/Dominguez.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2009   #18
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Mám novinku. Tomáš Kostka bude jezdit v letošní sezon? DTM s Audi A4 DTM R13 (specifikace 2007) v týmu KOLLES Futurecom-BRT. Ale ne?ekám od n?j moc dobré výsledky, protože m? sta?ilo, když jsem vid?l jak to ?ídil v Most?. Do DTM by si z ?eského mistráku zasloužil jít Enge nebo Björk, ti na to mají.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2009   #19
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Mám novinku. Tomáš Kostka bude jezdit v letošní sezon? DTM s Audi A4 DTM R13 (specifikace 2007) v týmu KOLLES Futurecom-BRT. Ale ne?ekám od n?j moc dobré výsledky, protože m? sta?ilo, když jsem vid?l jak to ?ídil v Most?. Do DTM by si z ?eského mistráku zasloužil jít Enge nebo Björk, ti na to mají.
No to bude sranda, chci ho vid?t, jak bude konkurovat se 2 roky starým autem.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2009   #20
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
No to bude sranda, chci ho vid?t, jak bude konkurovat se 2 roky starým autem.
V?tšina pilot? za?ínala také na 2 roky starých autech (nap?. Ralf Schumacher, který ve své 1. sezon? skon?il myslím 14.), ale když jsem vid?l, jak s tím jede, tak by nejspíše nekonkuroval ani s verzí 2009
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:02.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.