Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.9.2005   #41
Pianoman
Newbie
 
Join Date: 30.7.2005
Location: Praha, ?eská republika
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by WiRuZik
Tak hlasim ze vysel prvni mod do rFactoru!
Jedna se o formule 3000 a je to drsne dobryyy.. supr zavodeni, skvela fyzika podle me.. mooooc se mi to libi a doporucuji.. jediny co tomu chybi jsou real trate, ale tech se urcite taky brzy dockame!
Tak jsem to práv? testnul, je to super. Výborn? zpracované kokpity i modely, zvuk. Fyzika rovn?ž p?íjemn? p?ekvapila. Když si ?lov?k p?edstaví další podobné mody, tak se máme na co t?šit... Díky za info!! :up:
Pianoman is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #42
Nitemare
Regular Member

 
Nitemare's Avatar
 
Join Date: 4.1.2005
Location: Praha
Posts: 947
Default

pianoma: ta recenze v ASS mi prisla spise jako PR clanek.. chybela tam jakakoliv kritika..

na MP demu mi vadil pocit z jizdy.. neni tam tak citit prenos vahy jako v lfs, auto se mi obcas pretoci bez jakyhokoliv varovani..

grafika v rfactoru je dost hrozna.. ale nejhorsi sou ty modely aut, vypadaj tak nejak podivne deformovane..

a tohle:


difuzor 30cm nad zemi.. ten je tam fakt hodne platnej ^^
Nitemare is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #43
Berca
Member
 
Join Date: 11.7.2005
Location: Praha
Posts: 104
Default

Quote:
Originally Posted by Nitemare
grafika v rfactoru je dost hrozna.. ale nejhorsi sou ty modely aut, vypadaj tak nejak podivne deformovane..

difuzor 30cm nad zemi.. ten je tam fakt hodne platnej ^^
He he, zrovna ted jsem neco podobnyho psal na Hofy.

Tak jsem to dneska rano zase zkousel. Testnul jsem to auto, co ma evidentne vypadat jako Mustang. O jizde moc mluvit nechci, protoze s touhle sunkou me to fakt nebavilo. Co me ale zarazi je, jak spatnej design ty GT auta maji. Mezitim co u LFS mam pocit, ze vsechny ty auta by klidne mohla jezdit i v realu a nic me na nich nestve, tak v rFactoru se jim musim smat. Konkretne ten "mustang". Predek je okopirovanej z Fordu. Ok, ten FOrd je peknej, nic proti tomu. Zadek to ma neuveritelne hnusnej, spodek zadku to taha po zemi, takze to uplne popira zakony aerodynamiky a vypada to jako velmi spatny tuning. Vnitrek je okopirovanej BMW 5 nebo 6 s tim, ze k tomuto funkcionalistickymu a skoro futuristickymu designu naroubovali retro budiky z Forda. Zajimalo by me, jestli se tvurcum tyhle pardie na auta opravdu libi.
Dneska chci testnout jiny ovladace, abych vedel, jestli ty sileny nacitaci casy nedelaji prave ony. Dneska jsem to meril na stopkach a od kliknuti na exe do nacteni menu mi to trva presne 9min 32sec !!
__________________
Blimey! Games artist
Berca is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #44
Berca
Member
 
Join Date: 11.7.2005
Location: Praha
Posts: 104
Default

Abych pravdu rekl, tak prave v primym srovnani LFS vs rFactor musim smeknout pred JEDINYM grafikem LFS. On nejenom ze dokazal udelat vybornou grafiku bez pouziti tuny efektu, ale dokazal udelat i fantasy auta, ktery maji designove hlavu a patu. Klobouk dolu.

Co se celkove grafiky rFactoru tyce, tak ja osobne jsem docela zklaman. Je hezky, ze tam jsou DX9 efekty, ale k cemu mi to je, kdyz to ti grafici neumeli pouzit. Silnice se sice leskne i v realu, ale nikdy se neleskne jako psi kulky. V RF vypada z nekterych uhlu jako sklo, z jiny zase jako koberec. Navic zpusob, jakym pouzivaji multitexturing je taky dost divny. I na nejvyssi rozliseni jsou cary na silnici rozmazany a zrno asfaltu je nerealisticky maly. Tenhle zpusob provedeni se mi opravdu nelibi
__________________
Blimey! Games artist
Berca is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #45
Nitemare
Regular Member

 
Nitemare's Avatar
 
Join Date: 4.1.2005
Location: Praha
Posts: 947
Default

kdyz sme u tech kopii, ten obrazek co sem postnul je uplne jasny maserati coupe.. i vcetne tech pruduchu za kolem

az na to ze maserati vypada dobre i zepredu..


...ale myslim si ze sila rfactoru bude hlavne v modech jaky na to vzniknou... pokud nekdo udela podobne kvalitni mod, jako byl treba prototype-c pro F1C, ale s vyuzitim vsech moznosti novyho enginu, mohlo by to stat za to..
Nitemare is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #46
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

Quote:
Originally Posted by Nitemare
kdyz sme u tech kopii, ten obrazek co sem postnul je uplne jasny maserati coupe.. i vcetne tech pruduchu za kolem

az na to ze maserati vypada dobre i zepredu..


...ale myslim si ze sila rfactoru bude hlavne v modech jaky na to vzniknou... pokud nekdo udela podobne kvalitni mod, jako byl treba prototype-c pro F1C, ale s vyuzitim vsech moznosti novyho enginu, mohlo by to stat za to..
jojo urcite, bez modu je rfactor nuda..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #47
Pianoman
Newbie
 
Join Date: 30.7.2005
Location: Praha, ?eská republika
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by Nitemare
pianoma: ta recenze v ASS mi prisla spise jako PR clanek.. chybela tam jakakoliv kritika..

na MP demu mi vadil pocit z jizdy.. neni tam tak citit prenos vahy jako v lfs, auto se mi obcas pretoci bez jakyhokoliv varovani..

grafika v rfactoru je dost hrozna.. ale nejhorsi sou ty modely aut, vypadaj tak nejak podivne deformovane..

a tohle:


difuzor 30cm nad zemi.. ten je tam fakt hodne platnej ^^
Zdravím,
pokud chcete kritizovat rFACTOR, kritizujte jeho PLNOU VERZI. Tu s demo verzí nelze srovnávat. Nevím jak to sice vypadá u vás na po?íta?i, ale u m? je ta grafika naprosto vynikající (spousta detail?, spousta efekt?, spousta textur, spousta objekt? i v t?sné blízkosti trati).
Pianoman is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #48
Pianoman
Newbie
 
Join Date: 30.7.2005
Location: Praha, ?eská republika
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by Berca
Quote:
Originally Posted by Nitemare
grafika v rfactoru je dost hrozna.. ale nejhorsi sou ty modely aut, vypadaj tak nejak podivne deformovane..

difuzor 30cm nad zemi.. ten je tam fakt hodne platnej ^^
He he, zrovna ted jsem neco podobnyho psal na Hofy.

Tak jsem to dneska rano zase zkousel. Testnul jsem to auto, co ma evidentne vypadat jako Mustang. O jizde moc mluvit nechci, protoze s touhle sunkou me to fakt nebavilo. Co me ale zarazi je, jak spatnej design ty GT auta maji. Mezitim co u LFS mam pocit, ze vsechny ty auta by klidne mohla jezdit i v realu a nic me na nich nestve, tak v rFactoru se jim musim smat. Konkretne ten "mustang". Predek je okopirovanej z Fordu. Ok, ten FOrd je peknej, nic proti tomu. Zadek to ma neuveritelne hnusnej, spodek zadku to taha po zemi, takze to uplne popira zakony aerodynamiky a vypada to jako velmi spatny tuning. Vnitrek je okopirovanej BMW 5 nebo 6 s tim, ze k tomuto funkcionalistickymu a skoro futuristickymu designu naroubovali retro budiky z Forda. Zajimalo by me, jestli se tvurcum tyhle pardie na auta opravdu libi.
Dneska chci testnout jiny ovladace, abych vedel, jestli ty sileny nacitaci casy nedelaji prave ony. Dneska jsem to meril na stopkach a od kliknuti na exe do nacteni menu mi to trva presne 9min 32sec !!
Lidi, napište hardwarovou konfiguraci. Z exe do menu za 5 vte?in. Na?ítání trati s auty 10 vte?in. Rozmazaná grafika m?že být pouze v p?ípad?, že ignorujete nastavení vlastností zobrazení jako je aniso, antialias, mipmapping. Nenu?te m? tady d?lat screenshoty z toho, jak rFACTOR ve skute?nosti vypadá.
Pianoman is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #49
Nitemare
Regular Member

 
Nitemare's Avatar
 
Join Date: 4.1.2005
Location: Praha
Posts: 947
Default

Quote:
Originally Posted by Pianoman

Zdravím,
pokud chcete kritizovat rFACTOR, kritizujte jeho PLNOU VERZI. Tu s demo verzí nelze srovnávat. Nevím jak to sice vypadá u vás na po?íta?i, ale u m? je ta grafika naprosto vynikající (spousta detail?, spousta efekt?, spousta textur, spousta objekt? i v t?sné blízkosti trati).
Quote:
Rozmazaná grafika m?že být pouze v p?ípad?, že ignorujete nastavení vlastností zobrazení jako je aniso, antialias, mipmapping. Nenu?te m? tady d?lat screenshoty z toho, jak rFACTOR ve skute?nosti vypadá.
no plnou verzi nemam, ale videl jsem dost screenshotu, a predpokladam ze ty oficialni jsou delany na plny detaily...

a poznam, co je je rozmazany vlivem AF, a co jsou proste lo-res textury

jiste, efektu, textur a objektu je tam spoustu, ale presto celek nevypada bohuzel zrovna nejlepe... doufam, ze nejake mody to spravi
Nitemare is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #50
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

mody to podle me uz spravuji.. staci maly track update..


__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #51
Jardier
Regular Member

 
Jardier's Avatar
 
Join Date: 14.6.2005
Posts: 773
Default

Kua kdyz tady pisete o MODech s Formuli 3000 atd. tak sem dejte obrazky ne???!!!! kua uz
To chci taky videt
__________________
www.bmw1challenge.com driver
BMW 1 Challenge 2006 CHAMPION
www.commerzracing.com
www.jaroslavhonzik.com
CeRT TEAM
Jardier is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #52
Berca
Member
 
Join Date: 11.7.2005
Location: Praha
Posts: 104
Default

Quote:
Originally Posted by Pianoman
Quote:
Originally Posted by Berca
Quote:
Originally Posted by Nitemare
grafika v rfactoru je dost hrozna.. ale nejhorsi sou ty modely aut, vypadaj tak nejak podivne deformovane..

difuzor 30cm nad zemi.. ten je tam fakt hodne platnej ^^
He he, zrovna ted jsem neco podobnyho psal na Hofy.

Tak jsem to dneska rano zase zkousel. Testnul jsem to auto, co ma evidentne vypadat jako Mustang. O jizde moc mluvit nechci, protoze s touhle sunkou me to fakt nebavilo. Co me ale zarazi je, jak spatnej design ty GT auta maji. Mezitim co u LFS mam pocit, ze vsechny ty auta by klidne mohla jezdit i v realu a nic me na nich nestve, tak v rFactoru se jim musim smat. Konkretne ten "mustang". Predek je okopirovanej z Fordu. Ok, ten FOrd je peknej, nic proti tomu. Zadek to ma neuveritelne hnusnej, spodek zadku to taha po zemi, takze to uplne popira zakony aerodynamiky a vypada to jako velmi spatny tuning. Vnitrek je okopirovanej BMW 5 nebo 6 s tim, ze k tomuto funkcionalistickymu a skoro futuristickymu designu naroubovali retro budiky z Forda. Zajimalo by me, jestli se tvurcum tyhle pardie na auta opravdu libi.
Dneska chci testnout jiny ovladace, abych vedel, jestli ty sileny nacitaci casy nedelaji prave ony. Dneska jsem to meril na stopkach a od kliknuti na exe do nacteni menu mi to trva presne 9min 32sec !!
Lidi, napište hardwarovou konfiguraci. Z exe do menu za 5 vte?in. Na?ítání trati s auty 10 vte?in. Rozmazaná grafika m?že být pouze v p?ípad?, že ignorujete nastavení vlastností zobrazení jako je aniso, antialias, mipmapping. Nenu?te m? tady d?lat screenshoty z toho, jak rFACTOR ve skute?nosti vypadá.
Jako grafik o nastaveni grafiky neco malo vim ...
Jinak takhle to vypada kdyz mam detaily zhruba na 60-70%

a takhle kdyz ma vse na max (aniso na 8x a AA na 4X)

Jestli si nekdo predstavuje, ze takhle ma vypadat asfalt s namalovanyma carama, tak at se necha vycentrovat oci a pak se mrkne na LFS, jak to ma vypadat.

Mam P4 na 3.4Ghz, 1GB ram, GF6600GT
bylo to ve 1280x960 32bit

PS:
To pomaly nacitani jsem vicemene vyresil. Problemy zpusoboval muj firewall
__________________
Blimey! Games artist
Berca is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #53
Berca
Member
 
Join Date: 11.7.2005
Location: Praha
Posts: 104
Default

Wiruzik
Jo jo, takhle to melo vypadat o samyho zacatku. Tady ten mpd uz vypada skvele. (aspon na shotech )
__________________
Blimey! Games artist
Berca is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #54
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

F3 Euroseries 1.0


dalsi mod v priprave Xtreme Driving Project

sledujte stranku o rFactor a dozviete sa o dalsich modoch, ktore sa pripravuju. rFactor - mods

btw BHMotorsports hladaju gamemasterov pre rFactor - Prihlaska
(We are looking for a number of rFactor Gamemasters. As a rFactor Gamemaster you will be responsible for the rFactor section, including posting news, files, mods, screenshots etc. As well as monitoring and providing assistance to our forum visitors.

If you are 18 years or older, can speak and write english and have a passion for rFactor and possess a helpful, friendly attitude, we would like to hear from you. We are looking for a few good people with a little free time to gather and post news. Sufficient knowledge of rFactor would be a requirement along with the file structure, how to add mods and other files as well as other systems related to that game. If you would like to join our team on a voluntary basis, fill out the form by following the link and if we find that you're the right kind of person, you might even become a full-time member of BHMS.
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #55
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

nasiel som forum o rfactor. su tam nejake obrazky z buducich modov + dalsie zaujimavosti
http://www.thepits.us/board/viewforum.php?f=8

recenzia http://pc.boomtown.net/en_uk/article...ew.php?id=9266
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2005   #56
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Superb rFactor Movie
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 26.9.2005   #57
Michelin
Member

 
Michelin's Avatar
 
Join Date: 15.8.2004
Location: Prague
Posts: 367
Default

No tak oprvni dojmy z plne verze : des bes , nevim jestli jsem uz tak navyklej na LFS ale rekl bych ze ne , menu je hrozny clovek nevi kam driv neco nastavit je problem , ma to teda vic moznosti nastaveni, ale strasne blbe udelany, menu je silene pomaly cc 2 s nez se neco provede atd modely aut sou silene fuj :-) a fyzika no to radsi nebudu komentovat
naopak moc se mi libi zvuky

No cekal sem dost vic, ale podle fotek se neni cemu divit :-DDD

j fore feedback na ***** cl?ouma volantem bez zjevne priciny a pohyb volantem je ve hre zpomalenej vy davate kontra leva-prava a mate volant uz vpravo ale ve hre je furt nalevo i GTR byli lepsi mnohem
Michelin is offline   Reply With Quote
Old 30.9.2005   #58
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

Quote:
Originally Posted by Michelin
No tak oprvni dojmy z plne verze : des bes , nevim jestli jsem uz tak navyklej na LFS ale rekl bych ze ne , menu je hrozny clovek nevi kam driv neco nastavit je problem , ma to teda vic moznosti nastaveni, ale strasne blbe udelany, menu je silene pomaly cc 2 s nez se neco provede atd modely aut sou silene fuj :-) a fyzika no to radsi nebudu komentovat
naopak moc se mi libi zvuky

No cekal sem dost vic, ale podle fotek se neni cemu divit :-DDD

j fore feedback na ***** cl?ouma volantem bez zjevne priciny a pohyb volantem je ve hre zpomalenej vy davate kontra leva-prava a mate volant uz vpravo ale ve hre je furt nalevo i GTR byli lepsi mnohem
problem je u tebe, todle neni normalni.. a ad to cloumani.. jestli mas logitech, mas nastavenou minusovou hodnotu FF?
a jinak mne menu reaguje okamzite, ale Bercovi to taky delalo divny veci ..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 30.9.2005   #59
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

ako hrat rfactor cez hamachi
http://www.hamachi-games.sk/index.php?page=62

btw. nepoznate nejakeho ceskeho modera, ktory robi mody do zavodnych hier? chcem vediet ci by vedel vyrobit okruh v Moste. rad by som si ho pozrel a do Ciech mam daleko
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 1.10.2005   #60
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko
ako hrat rfactor cez hamachi
http://www.hamachi-games.sk/index.php?page=62

btw. nepoznate nejakeho ceskeho modera, ktory robi mody do zavodnych hier? chcem vediet ci by vedel vyrobit okruh v Moste. rad by som si ho pozrel a do Ciech mam daleko
Bohuzel neznam...
ale tu mas aspon kousek obrazku
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.